Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 16:16

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wizja
PostNapisane: Wt 14 kwi 2009 22:16 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tak uczynie:

pojade gdzies i zostane zabujcom bede rozpruwał ofiary i srał do środka i zostawiał na ulicy i powiedzą oto upadlacz gówna i bedą pisać upadlacz gówna znów zaatakował aż przyłapie mnie jak bede srał do zwłok przystojny inspektor i bedziemy walczyć oderwanymi przechodziom nogami i on mnie pokona i niby zacznie zabijać ale ja wtedy skocze na sto metrów i znikne i powiedzą upadlacz gówna znikł byc moze nie zyje.......................... lecz może powrócić................ i nikt nigdy nikt pozna prawdy albo jak teraz w wiadomosciach opowiadaja że piraci murzyny porywają statki to potem pojade do nich i zjednocze i przyjme miano kapitana Lemminga i będe posyłac murzyny na śmierdź i zdobede bogactwo bede pływał na okrecie wojennym takim mega amerykanskim porwanym i wyślą na mnie wojsko i bedzie bitwa z murzynami i gdy wedrą sie na statek to ja spierdole do wody z dzikim śmiechem i wysadze go i nikt nie bedzie wiedziec czy zyje a jak bede atakował to z mega głośników na statyku beda leciały muzyki jakieś potężne że w portowym mieście jakieś wafle siedzą o 6 rano i nagle od morza potęzna muzyczka leci i wszystky O NIE i na horyzoncie pojawi sie okręc i zolnierze i milicja przyjda na brzeg i zaczna strzelac lecz nasze murzynów armaty ich zniszczą i w końcu porwimy broń jądrową i powiem HALO JA PREZYDENT ŚWIATA ALBO ZAJEBIE WSZYSTKO i beda mi buć pokłony i bede cesarzem bede byc w takim bialym mundurze od stup do gluw i czapce ale zbuntują sie ludy azji i bedzie wojna bede objerzdżałał me legiony na froncie i armaty będa grzmiaały i wtedy wuc ich Gim Bus zaatakuje i zamierze sie z nim ja na wzgórzu i wokol wzgórza nasze dwie wielkie armie beda obserwować zmagania i ja go zajebie lecz i on mnie zajebie i ja powiem WYBACZMY SE i on umrze a ja przezyje i znów bede cesarzem i każe zbudowac wtedy mega wierze Facel ku niebu taką w kosmos i będą ją budowac ludy ziemi i dojdą do granic kosmosu a tam będzie inny świat gdzie nie ma zmysłów tylko latają sygnały dźwiękowe a ty se latasz i cie nie ma ale nagle by sie okazało że obok jest otchłan mocy i by mnie wessała i bym sie przeniósł do świata bogów i by sie okazało że jest miliard światów jak nasz i bogowie sie napierdalają żeby rządzić i zostałbym jednym z nich na ziemi by mnie po 10000 lat czcili jako świętego cesarza i byłbym bogiem przybrałbym imie Garozyleualiagon i stworzyłbym rase mega pań i nazwałbym je księżycowe kurwy i one by były zajebiste i by ssały mi pałe i wysłał bym je na różne światy żeby ssały pały śmiertelnikom i kazały im mi służyć i bym sie napierdalał z innymi bogami bym stworzył sojusz bogów różnych a inni by sie z nami napierdalali i tak przez biliard miliarów 12345678987654567890 lat i w końcu byśmy zwyciężyli ale z pomarłych bogów co ich zajebaliśmy zrobiliby sie inni jacyś mega tytani i tak przez wieczność byśmy sie napierdalali o te różne swiaty to wszystko by ewoluowało tzn ziemianie by poznali inne światy i w ogóle ale w końcu by jakiś mega człowiek nędzny walczył jak ja na początku i by był przystojny i mówiłby HALO MIŁOŚĆ PO BILIARDACH LAT NIECH NASTANIE i by zrobił rewolucje i bogowie wszyscy i ja tez byśmy powiedzili ACH JAK PIĘKNE SĄ ŚWIATY i by powstał mega raj taki wielki podzielony ale zjednoczony i wtedy by było mega wszystko i by wszyscy byli tacy jak by chcieli i by było wszystko wielkie i najlepsze i wszyscy mówiliby teraz po wieczność będzie spox i wtedy ja bym znikł tzn bym był taktym bogiem w mega raju nadal ale bym sie podzilił jak pantofelek i przniknął do innej rzeczywistości bez wiedzy o tym że jestem mega bogiem z mega raju mocy i od nowa bym napierdalał sie i tak bez końca bo tych rzeczywistości bez końca jest i bym ciagle był ewoluował i sie napierdalał

Bo nic nie jest po coś wazne żeby sie napierdalać i żeby być co raz bardziej mega bogiem i w ogóle taki cel żeby się napierdalać bez końca i żeby czuć szczęście troche żeby wiecznie trwało wszystko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wizja
PostNapisane: Śr 15 kwi 2009 16:15 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Jezeli ktos to przeczyta i nauczy sie tego na pamiec stawiam piwo na WCG!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wizja
PostNapisane: Śr 15 kwi 2009 16:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
ja postawie 2 raider jak ty sie nauczysz :>

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wizja
PostNapisane: Cz 29 lip 2010 14:56 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
ja kestem w kazdym swiecie poza tym w ktorym nie ejstem bo mnie wyjebali portalem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL