Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 11:55

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Czy zgadasz sie na truniej w takiej formie?
Tak 60%  60%  [ 6 ]
Nie 40%  40%  [ 4 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ankieta do turnieju
PostNapisane: So 24 lip 2004 16:41 
Czytajcie ostatni post i glosujcie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 16:44 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
hm wydaje m isei ze jak juz robisz nowy temat i ankiete to powienienes w tym temacie to opisac a nie odsylac. TZN. tak mi sie wydaje

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 16:46 
Gramy na zasadzie dwumeczu raz jeden wybiera mape raz drugi za wygrana na swojej mapie 5 punktow na obcej 3 za lossa zero potem sumujesz punty i po 2 osoby z kazdej grupy (beda 2 grupy)przejda dalej gdzie rozegramy polfinaly a potem final ~~ ale narazie poczekamy na rezulat ankiety ktora zamieszczam w nastepnym temacie

Sry ze nie napisalem juz teraz jest ook


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 16:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
zaznaczylem w ankiecie ze tak :) Ale jak dla mnie to powinny byc jeszcze cwiercfinaly. Tzn po wyjsciu z grupy zeby przeszlo 8, ale ogulnie jest dla mnie ok ;) . przy okazji to jeszcze ktos musi sie zajac ta organizacja.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 16:51 
nom warrior ma robic strone reszte dam rade ale musze miec wasza zgode


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 18:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
albo strone albo Szyszek i Yco na czas turnieju dadza nam moderowac(tak to sie pisze?) forum - zalozymy sobie jeden topic i bedziemy stamtad prowadzic cala lige (czyt.tam was podzielimy na grupy tam wypiszemy kto z kim , tam beda zasady tam beda nanoszone wyniki ) a to by uproscilo cala organizacje ( bo napisanie posta z wynikami jest szybsze niz napisanie tych samych wynikow na www )

a to zasady
-gramy 1v1 w systemie dwumeczu ( raz jeden wybiera potem drugi )
- za wygrana na swojej mapie 3 pkt;wygrana na "wyjezdzie" 6pkt
- w zaleznosc od ilosci chetnych : dwie grupy 4 wychodzi ( tak mi pavlos napisal nie wiem ile osob ma byc wtedy w grupie )
-po grupach sa cwiercfinaly ( tu uzgodnie z pavlosem na czym grac bedziecie ale moja propozycja jest taka : 3 mapy,kazdy po jednej wybiera a trzecia losuje sedzia )
- po cwiercfinalach sa polfinaly a potem.....finał!!!! :P
-sami Polacy
-bez haków,bluzgow,oskarzen,unikania gry

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 20:39 
cwierc finals i pol finals nie da sie inaczej zalatwic jak przez trzy gry bo jeden owns na bne drugi bgh i chop wszystko rozjasnia :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 21:35 
a wiec wszystko bedzie dopiete na osatni guzik niedlugo ruszy nowy dzial turnieje i tam bedzie odbywal sie turniej A OTO JEGO REGULAMIN:


1. Zapisy przyjmujemy do czwartku u pavlosa lub warriora(liga rusza w piatek)

2.W turnieju biora udzial tylko polacy

3.Turniej odbywa sie na zasadzie dwumeczu czyli kazdy grajac 1v1 kazdy uczestnik gra raz na swojej mapie i na mapie przeciwnika (3 punktow za win na swojej mapie a 5 na wyjezdzie )

4. Z kazdej z dwoch grup przedostaja sie 4 najlepsi gdzie tocza walke w cwierc i pol finalach grajac na 3 mapach czyli gow chop oraz bgh

5.Finalisci rozgrywaja az 5 najelpszych map czyli: mini bgh, chop, bgh no air, gow, hsc

6.Kazda gra powinna byc poprzedzona repkiem aby potwierdzic raport

7. Zero oszukiwania i uzywania cheatow (dyskwalifikacja na miejscu)

8.Kazdy ma prawo do zarzadania ss od przeciwnika

9.Nie tolerujemy chamstwa i wyzywania (to tylko turniej chodzi o to zeby bylo duzo zabawy)

10.Wszystkim uczestnikom zycze good luck and have fun


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 21:43 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Wszyscy sie zgadzaja? 8) A jak nie to....zmian juz nie bedzie 8) z pavlosem dyskusja byla dluga na temat tego ( zwlaszcza finalu :) jak to ma wygladac.Napisze tylko ze wszyscy co zostali zlapani w ostatnim czasie na hakerstwie jak axethrower czy rak MOGĄ wziasc udzial w turnieju.Grupy zostana podzielone zupelnie przypadkowo tzn. albo wedlug kolejnosci zgloszen albo programem albo na kartkach u mnie lub pavlosa na biurku :twisted:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lip 2004 22:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Pavlos ja sie zglaszam na forum ok bo wroce z wakacji w piatek:] sam rozumiesz teraz na modemie jestem dzienx 8) zapiszcie mnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 lip 2004 8:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Grupy zostana podzielone zupelnie przypadkowo tzn. albo wedlug kolejnosci zgloszen albo programem albo na kartkach u mnie lub pavlosa na biurku


a skad ja moge wiedziec ze cholera nie wezmiesz siebie do gorszego teamu :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 lip 2004 10:05 
decyduje ilosc zgloszen raz do jednej grupy raz do drugiej no i nie lacze DKC bo to bratobojstwo ale w cwierc finalach chyba sie zmieza


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL