Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 23 kwi 2024 12:15

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zapraszam na pojedynek Lorda Zabujce
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 15:15 
Proponuje na takich mapach jak:
Gow, Bgh no air, bgh no rulez, mini bgh, Pos, ewentualnie chop.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 16:03 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
a czemu akurat jego? (pewnie i tak śmieszne wytłumaczenie se znadzie ale co tam)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 17:02 
gruntttttttttttttttttttttttt kocham twoje wypowiedzi ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 17:08 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
WARZ!!!(...)!!!

// LZ - jaki temat to by nie był, rozciąganie ekranu nie jest mile widziane


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 18:42 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
I po co? Ja na jego miejscu (na swoim też) nie traciłbym na ciebie czasu grunt

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 19:27 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ale grunt chce udowodnic że jeste prawdzwym menosem ! O yeah !
Udowodnić światu że nie boi się nikogo ! Jaki on odważny przeciez ryzykuje lossa :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 19:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
on chce udowodnić że wygra z kimś kto w Wara nie gra :P

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 20:39 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ambitny gość....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 20:52 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Pozazdrościć. Ale grunt - czy nie mierzysz za wysoko? :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 21:15 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
W tej chwili nie macie z czego smiac - jak chce z nim zagrac to niech gra po to jest ten dzial zeby pisac wyzwania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 22:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
yco napisał(a):
on chce udowodnić że wygra z kimś kto w Wara nie gra :P


Prawda :lol:. Ale za główną motywację grunta uważam pragnienie odegrania się za to jak wcześniej obrywał w dyskusjach :P.

Grunt << po pierwsze "no rules", chyba że masz na myśli jakieś konkretne BGH_no_rulez.pud. Ale do rzeczy - jak się pewnie od razu domyśliłeś propozycji nie przyjmuję. I tyle powinno wystarczyć, ale jako że mam chwilę czasu napiszę uzasadnienie. Otóż ten pojedynek nie miałby żadnego sensu - od pół roku nie zagrałem żadnej "prawdziwej" partii w wara 2 i mogę szczerze i bez żadnego wstydu powiedzieć prawdę że każdy z jakimkolwiek wcześniejszym doświadczeniem i tygodniową "świeżą" praktyką najprawdopodobniej by mnie pokonał. W związku z tym po prostu chcę oszczędzić obu stronom uczestniczenia w serii meczy o żenująco niskim poziomie z praktycznie pewnym zwycięzcą. No powiedz, po co mielibyśmy grać takie mecze i czemu one miałyby dowodzić? Jak jednak chcesz koniecznie ze mną w coś pograć to oto kilka alternatyw:
1. Warcraft 1
2. NetStorm
3. Warhammer 40k: Dawn of War
4. Red Alert 2 +- dodatek
5. Original War
6. Cokolwiek z abandonware przez KALI
7. Różne inne rzeczy które może mam, a o których w tej chwili nie pamiętam, a o które sam możesz się spytać

Możesz teraz ustosunkować do mojej propozycji, możesz zacząć skakać z "OMFG DoDg3r N0OI3 R0TFLM40z0r!!!!1!!11!!1", ale jak dla mnie temat naszej rozgrywki w wara 2 jest zamknięty.

Grzeczniej odpisać chyba nie mogłem :lol: .

EDIT:Dopisane jedno słowo


Ostatnio edytowano So 09 lip 2005 10:43 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 22:28 
Ha! Mogłeś przynajmniej wymyslic cos nowego. Tekst typu "nie gralem pol roku" wciskales mi jakos pod koniec 2004 roku :)
Moja propozycja jest nieprzypadkowa. Przypadkowo natchnalem sie na temat "Henia zdupasa" w ktorym to oskarzal andrzeja o backstaberstwo, sprawa sie szybko wyjasnila bo zarzuty byly poparte dowodami i sie oskarzony przyznal, ale of course ty go zaczales jechac, przeczytalem tamten topic i doszedlem do paru wnioskow.
1. nie masz kompetencji by byc tutaj moderatorem, bo nie umiesz grac i nie grasz. A to forum o warcrafcie 2... BTW, dlaczego chevowi zabraliscie moda, byl to bardzo inteligentny koles, ktory w przeciwienstwie do lorda nie udawal madrego tylko byl madry.
2. Jakby mnie wyzwal publicznie np. Redvill czy inny mistrz, to bym zagral, przegralbym, ale bym zagral, bo wole przegrac niz pol roku kogos unikac. Dlatego tymbardziej nie rozumiem twojej postawy, jako zawodnik wlasnie sie zdyskredytowales. I jeszcze mi proponujesz potyczke w wara1 i warharmerra - to jakby nie na temat nie sadzisz?
3. Kazdy temat probujesz "wygrac" wykorzystujac swoje pozycje, nie raz byly juz tematy ktorym ukrecales glowe gdy dyskusja szla w zla strone, wtedy albo kasowales wszystko albo zamykales topic...
4. Nawet nie wiem po co ktokolwiek tutaj sie z toba liczy, skoro nie grasz w wara a i polowa osob bylaby lepszym niz ty modem, bo przynajmniej by wiedziala o co chodzi w grze o ktorej tutaj wszyscy dyskutuja :)
5. Natomiast nie brakuje ci sily i zapalu w gadce gdy wiesz, ze otoczenie jest po twojej stronie i jak juz pisalem masz wladze. W grze, w ktorej obaj bylibysmy rowni - sie nie widzisz. Dlatego miej czlowieku forum i zniknij stad, znajdz sobie forum o Warcrafcie 1 :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 22:32 
YES YES !!!!! YEAH !!!!!!
MAMY KŁuTNIE !!!!!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 22:33 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Dobrze prawi. Polać mu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 22:35 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Grunt_2 napisał(a):
1. nie masz kompetencji by byc tutaj moderatorem, bo nie umiesz grac i nie grasz. A to forum o warcrafcie 2... BTW, dlaczego chevowi zabraliscie moda, byl to bardzo inteligentny koles, ktory w przeciwienstwie do lorda nie udawal madrego tylko byl madry.

Chev niepojwaił sie tutaj dosyć długo :P
Yco też jakoś niegra ( chociaż ostatnio niewiem bo niegram ale niegrał duzo czasami jakąś partyjke ) a jest administratorem może powiesz ze axe bylby lepszym adminkiem bo siedzi ( niewiem jak teraz ) 24/7 i gra ? :] kazdy ma prawo do bycia moderatorem :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 07 lip 2005 23:16 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
M-o-G(FriM) napisał(a):
YES YES !!!!! YEAH !!!!!!
MAMY KŁuTNIE !!!!!!!!

niewiem jak was ale mnie to rozwalilo!! :D :D :D :D

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 0:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Lord_Zabujca napisał(a):
Prawda :lol:. Ale za główną motywację grunta uważam pragnienie odegrania się za to jak wcześniej obrywał w dyskusjach :P.


Lord_Zabujac napisał(a):
możesz zacząć skakać z "OMFG DoDg3r N0OI3 R0TFLM40z0r!!!!1!!11!!1"


Jak bardzo można być przewidywalnym :lol: ? No dobra, jako że relaksacyjne rozwalanie cię na łopatki w dyskusji jest zwykle dość zabawne, odpowiem.

Grunt_2 napisał(a):
Przypadkowo natchnalem sie na temat "Henia zdupasa" w ktorym to oskarzal andrzeja o backstaberstwo, sprawa sie szybko wyjasnila bo zarzuty byly poparte dowodami i sie oskarzony przyznal, ale of course ty go zaczales jechac, przeczytalem tamten topic i doszedlem do paru wnioskow.


Grunt, grunt, grunt... Ty jesteś pewien że masz wysoki współczynnik IQ? Bo mi to wygląda raczej na współczynnik AI (przełóż sobie ten skrót na polski to zobaczysz łatwo dlaczego). Niewiele zrozumiałeś z tego co się działo w tamtym, swoją drogą STARYM JAK DIABLI, topicu. Tobie nie będę tego wyjaśniał bo wiem że to i tak się mija z celem, ale jak ktoś inny ma pytania, niech wali śmiało.

Cytuj:
1. nie masz kompetencji by byc tutaj moderatorem, bo nie umiesz grac i nie grasz. A to forum o warcrafcie 2...


Słyszysz yco? Skoro ja z tego powodu nie mam kompetencji bycia moderatorem, to ty adminem już na pewno :lol:

Zresztą, nie ma to jak właściwy człowiek na właściwym miejscu - znany z robienia bajzlu i wiecznie wyśmiewany za słabą zdolność do zawierającego choćby cień sensu czy logiki (bo konsekwencji ci nie odmówię :lol: ) myślenia, będący dodatkowo uprzedzony do wszystkich na tym forum, "władz psiarni" w szczególności, przy tym nieobecny na tym forum przez hoho i jeszcze trochę zabrał się za ocenianie moich kompetencji moderatora :lol:. No tak, rzeczywiście, taka opinia ma w tej sprawie kluczowe znaczenie.

Yco, czy przyjmiesz moją rezygnację ze stanowiska moderatora abym w hańbie mógł po cichu usunąć się w cień i popłakać sobie w kącie? :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
BTW, dlaczego chevowi zabraliscie moda, byl to bardzo inteligentny koles, ktory w przeciwienstwie do lorda nie udawal madrego tylko byl madry.


Ech... Przykładzik: http://yco.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=984

Zobacz na rangę chevaliera. Zresztą, nawet gdyby to on sam zaproponował zabranie mu moda (po aferze z Ruho zdaje się) - nie wiem czy doszło to wreszcie do skutku. A ostatnio to po prostu mało pisał.

Cytuj:
2. Jakby mnie wyzwal publicznie np. Redvill czy inny mistrz, to bym zagral, przegralbym, ale bym zagral, bo wole przegrac niz pol roku kogos unikac.


Z tym że po pierwsze z ciebie żaden mistrz (przypominam sprawę kampanii - wątpie żeby ktoś taki po takim czasie, jeszcze z sporą przerwą na dokładkę miał prawo porównywać się z Redvillem), a po drugie nie przyszło ci do głowy że nie mam ochoty być wciąganym w grę z kimś kto ma w tym ukrytą jakąś swoją chorą sprawę?

Cytuj:
Dlatego tymbardziej nie rozumiem twojej postawy, jako zawodnik wlasnie sie zdyskredytowales.


Taa, wiem. W oczach powszechnie poważanego grunta_2 ZNOWU się zdyskredytowałem. Jakaż hańba na mnie spadła! Czy będę mógł się jeszcze komuś kiedyś pokazać na oczy? Muszę spytać Peona, on mi poradzi co on sam robi w takich wypadkach gdy się grunt_2 na nim zawiedzie :lol:

Cytuj:
I jeszcze mi proponujesz potyczke w wara1 i warharmerra - to jakby nie na temat nie sadzisz?


Czemu? Przez ten dział przewijał się już Warcraft 3, Warcraft 1, HoMM3, HoMM3:WoG, zdaje się Netstorm, Red Alert 2 i parę innych rzeczy - część z nich jeszcze za twoich "przedlamowych" czasów...

Cytuj:
3. Kazdy temat probujesz "wygrac" wykorzystujac swoje pozycje, nie raz byly juz tematy ktorym ukrecales glowe gdy dyskusja szla w zla strone, wtedy albo kasowales wszystko albo zamykales topic...


1. Przykłady proszę. Oczywiście nie tego że próbuję "wygrać" co można różnorako zrozumieć (spytaj się ludzi - często mocno bronię swojej pozycji, ale też nie raz przyznawałem się do błędu), ale mojego nadużywania pozycji.
2. Nigdy nie skasowałem żadnego tematu. W zasadzie to ja wprowadziłem tutaj praktykę przenoszenia wszelkich tematów które by inaczej zostały skasowane do SPAM Boardu.

Cytuj:
4. Nawet nie wiem po co ktokolwiek tutaj sie z toba liczy, skoro nie grasz w wara a i polowa osob bylaby lepszym niz ty modem, bo przynajmniej by wiedziala o co chodzi w grze o ktorej tutaj wszyscy dyskutuja :)


Oj gruncik, gruncik, jak bardzo jesteś niedoinformowany na temat obecnej tutaj sytuacji z "warograjstem" i "warodyskusjami"... Że nie wspomnę że jeśli według ciebie "brak wprawy"="brak wiedzy", a także "dobrze gra"="dobrze będzie moderował" (i na odwrót), to cóż...

Cytuj:
5. Natomiast nie brakuje ci sily i zapalu w gadce gdy wiesz, ze otoczenie jest po twojej stronie i jak juz pisalem masz wladze. W grze, w ktorej obaj bylibysmy rowni - sie nie widzisz.


1. Nie bylibyśmy równi z prostego powodu który wcześniej wymieniłem.
2. Na pawelk.boo.pl niezbyt mogłem liczyć na poparcie otoczenia, co jednak nie przeszkodziło mi się tam pojawić i co nieco pisać.
3. Otoczenie niekoniecznie zawsze jest po mojej stronie (bo najczęściej coś takiego jak "strona" w ogóle nie istnieje), ale gdy dyskutuję z kimś takim jak ty dość szybko na nią przechodzi. Cóż innego ma robić gdy widzi "względnie logiczny wywód VS ujadliwy bełkot" (jako że masz ten swój wysoki współczynnik AI, to podpowiem - ja nie jestem tym po prawej w zestawieniu)?


To chyba będzie najwłaściwszy moment aby przesunąć to do SPAM Boardu, ale jako że nie mam kompetencji aby moderować to forum na razie zostanie tutaj (między innymi dla mojej i reszty uciechy) :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 1:21 
BUAHAHAHAHAHAH BRAKOWAŁO MI TEJ LAME WOJNY NA CYTATY ! ::D:D:D:D:D:D:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 7:02 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
YEAAAAAAAHHHH SUPER :) GRUNT ZALOZ KABARET BUAHAHAHAHAHAHA

szkoda ze wyjezdzam na 10 dni. mam prosbe nie kasujcie tego (jezeli grunt ozcywiscie sie podda przez ten czas)

hehehe

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 8:57 
Cytuj:
Jak bardzo można być przewidywalnym Laughing ? No dobra, jako że relaksacyjne rozwalanie cię na łopatki w dyskusji jest zwykle dość zabawne, odpowiem.

Właśnie wcale nie jest przewidywalny. Co innego trochę mało inteligentny po pół roku wymyślać taką samą wymówkę. Pół roku temu mówiłeś "nie grałem pół roku, każdy by mnie rozwalił", a teraz mówisz znowu "nie grałem pół roku, nawet tygodniowy gracz by mnie pojechał" - jakby nie było to daje rok :) Tak więc, kiedy ty ostatni raz grałeś? I czy wogóle kiedyś grałeś. Bo bajeczki peona, że jesteś super jakoś do mnie nie docierają , bo on się gubi w zeznaniach bardziej niż ty.


Cytuj:
Niewiele zrozumiałeś z tego co się działo w tamtym, swoją drogą STARYM JAK DIABLI, topicu.

Dlaczego starym? Jak udowodniłem wyżej, TY NIE MASZ POCZUCIA CZASu.


Cytuj:
to ty adminem już na pewno

A dlaczego nie? W sumie za to płaci, tzn opłaca ten serwer i sobie tutaj może mieć co chce.

Cytuj:
i jeszcze trochę zabrał się za ocenianie moich kompetencji moderatora Laughing

Problem w tym, że tu nie ma co oceniać, bo nie posiadasz żadnych kompetencji.



Cytuj:
co, czy przyjmiesz moją rezygnację ze stanowiska moderatora

Ah, wszyscy by skorzystali.


Cytuj:
A ostatnio to po prostu mało pisał.

Ale za to więcej grał w gre o której nie masz pojęcia.

Cytuj:
Z tym że po pierwsze z ciebie żaden mistrz (przypominam sprawę kampanii - wątpie żeby ktoś taki po takim czasie, jeszcze z sporą przerwą na dokładkę miał prawo porównywać się z Redvillem), a po drugie nie przyszło ci do głowy że nie mam ochoty być wciąganym w grę z kimś kto ma w tym ukrytą jakąś swoją chorą sprawę?

Nie porównuje się, do ciebie też się nie porónuje. Zauważam tylko, że gdyby była konieczność to bym zagrał. Czytanie ze zrozumieniem, to nie Twoja najlepsza strona prawda?

Cytuj:
aa, wiem. W oczach powszechnie poważanego grunta_2 ZNOWU się zdyskredytowałem.

W oczach wszystkich, bo nawet wymówki sensownej nie umiesz sobie napisać.


Cytuj:
Czemu? Przez ten dział przewijał się już Warcraft 3, Warcraft 1, HoMM3, HoMM3:WoG, zdaje się Netstorm, Red Alert 2 i parę innych rzeczy - część z nich jeszcze za twoich "przedlamowych" czasów...

Czemu? Nazwa fora Warcraft II pol-1 Forum , podkategoria Warz o opisie:
"Umawiajcie się tutaj na on-line'owe potyczki (zarówno indywidualne jak i klanowe)", dla mało inteligentnych (czytaj Lord_Zabujca) tutaj chodzi o umawiania się na gry w Wara2, jakoś inne topici też tego dotyczą...

Cytuj:
2. Nigdy nie skasowałem żadnego tematu. W zasadzie to ja wprowadziłem tutaj praktykę przenoszenia wszelkich tematów które by inaczej zostały skasowane do SPAM Boardu.

Ah, na jedno wychodzi... Bo z tamtąd są kasowane automatycznie :)

Cytuj:
a także "dobrze gra"="dobrze będzie moderował"

No trudno, żeby na forum szachowym modem był ktoś kto nie umie grać w szachy.

Cytuj:
1. Nie bylibyśmy równi z prostego powodu który wcześniej wymieniłem.

Znowu kłamstwo. Też nie grałem pół roku :)) Ale mimo, to chcę się z tobą zmierzyć,

Cytuj:
2. Na pawelk.boo.pl niezbyt mogłem liczyć na poparcie otoczenia, co jednak nie przeszkodziło mi się tam pojawić i co nieco pisać.

Nie? O ile pamiętam, był tam tj16, szyszek i paru innych, którzy to byli najgłośniejsi.

Cytuj:
Otoczenie niekoniecznie zawsze jest po mojej stronie

Po stronie takiego super kumpla i zawodnika?! Nie to nie możliwe!!!

Cytuj:
SPAM Boardu

Dlaczego? Temat pasuje do kategorii, wyzwałem Cię na pojedynek, to ty zacząłeś się wykręcąć i jechać offtopiciem, będziesz moderował sam siebie? Żałosne.






[/quote]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 10:49 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
yco napisał(a):
a czemu akurat jego? (pewnie i tak śmieszne wytłumaczenie se znadzie ale co tam)


Móglbys nas wreszcie oświecić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 12:32 
Heh... zaczynamy zabawe od nowa :)

niedlugo bedziecie cytowac co jeden wyraz i zmieniac w ogole sens zdania pzeciwnika , tylko po co... ?? o co wam poszlo ?? moze jednak lepiej to wyjasnic na GG albo an skypa na zywo i po problemie ?? po co robic tutaj z siebie jakis cytytatowych mastachow :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 13:29 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
niedlugo bedziecie cytowac co jeden wyraz i zmieniac w ogole sens zdania pzeciwnika , tylko po co... ??


Nie mam zamiaru do tego dopuścić. Jednolinijkowce w następnym poście, o ile nie będą choć trochę wartościowe lub śmieszne, będą raczej już przezemnie po prostu ignorowane.

Cytuj:
o co wam poszlo ?? moze jednak lepiej to wyjasnic na GG albo an skypa na zywo i po problemie ??


Poszło o to że grunt mnie nie lubi za zrobioną dawno temu rozprawkę z dowodami, argumentacją i załączonymi materiałami źródłowymi że jest niezbyt inteligentnym hipokrytą (pamiętam że dość ostro mnie coś swego czasu wkurzyło że zadałem sobie trud jej napisania). I tak mniej więcej się zaczęły relacje na linii G2-LZ. Od tego czasu grunt coraz bardziej się pogrążał, a jego ataki się ciągną, i ciągną, i ciągną (i oczywiście nie jestem jedynym ich celem, ale mimo wszystko ulubionym :lol: )... Dlatego właśnie GG lub Skype nie jest dobrym rozwiązaniem - skoro przez tyle czasu nic się nie zmieniło to krótka rozmowa też nic nie da. No i element publiczny nadaje całej sprawie uroku - sam nic z tego bym nie skorzystał, a tak przynajmniej publika ma rozrywkę :lol:


---------------------------------------------------------------

Grunt_2 napisał(a):
Właśnie wcale nie jest przewidywalny. Co innego trochę mało inteligentny po pół roku wymyślać taką samą wymówkę.


Mało inteligentny? W istocie, jesteś mało inteligentny jeśli po pierwsze nie wiesz że mówiłem o tobie, a po drugie ani nie wiesz co znaczy "być przewidywalnym", ani nie chce ci się tego sprawdzić zanim coś napiszesz.

Cytuj:
Pół roku temu mówiłeś "nie grałem pół roku, każdy by mnie rozwalił", a teraz mówisz znowu "nie grałem pół roku, nawet tygodniowy gracz by mnie pojechał" - jakby nie było to daje rok :)


Circa pół roku temu mówiłem że "miesiąc [tudzież 'zbyt dawno'] nie grałem". Nie próbuj tutaj manipulować tym co piszesz poprzez wstawianie fałszywych cudzysłowi. Od tego czasu również za bardzo nie grałem w wara - dlaczego miałbym "wymyślać nową wymówkę", jak stara cały czas jest najprawdziwszą prawdą (i to nawet w jeszcze większym stopniu niż wcześniej)?

Cytuj:
Dlaczego starym? Jak udowodniłem wyżej, TY NIE MASZ POCZUCIA CZASu.


Dlaczego starym? Może dlatego że ostatni post w nim jest z zimy, a teraz mamy lato?

I kto tu nie ma poczucia czasu?

Cytuj:
A dlaczego nie? W sumie za to płaci, tzn opłaca ten serwer i sobie tutaj może mieć co chce.


Ja nie mówię że on nie może być administratorem, ja tylko mówię że według twojej definicji nasz admin nie ma kompetencji aby adminować! :lol:

Cytuj:
Problem w tym, że tu nie ma co oceniać, bo nie posiadasz żadnych kompetencji.


W twoich oczach. Ta ocena jest dla mnie bardzo bolesna ( :lol: ), ale jakoś to przeżyję. Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich dostałem moda sam fakt że ciągle nim jestem jak dla mnie w zupełności jako dowód że ludzie uważają jednak inaczej.

Cytuj:
Ah, wszyscy by skorzystali.


W szczególności taki jeden co to nie może się zdecydować czy jest gruntem, czy też trollem.

Cytuj:
Ale za to więcej grał w gre o której nie masz pojęcia.


Ale ja przynajmniej potrafię robić "triki że footman lata, tylko że gra się wywala" tak aby się nie wywalała :lol:

Cytuj:
Nie porównuje się, do ciebie też się nie porónuje. Zauważam tylko, że gdyby była konieczność to bym zagrał. Czytanie ze zrozumieniem, to nie Twoja najlepsza strona prawda?


Nie, to jest twoja słaba strona, i to zostało już wielokrotnie formalnie udowodnione w takim stopniu że większość obeznanych z tematem ludzi uznaje to że w danym temacie nic z tego co piszą nie kapujesz za aksjomat. W tej chwili poleciałeś tak nisko że już nawet nie rozumiesz tego co sam piszesz.

"Gdyby mnie wyzwał Redvill albo inny mistrz to bym zagrał" - no i co z tego że byś zagrał z Redvillem czy innym mistrzem? Ty jesteś cieciem który próbuje dowieść czegoś w jakiejś chorej sprawie (co jest tak naprawdę najbardziej odpychające dla mnie w pomyśle grania z tobą w wara) a nie żadnym mistrzem, więc aby to w ogóle mogło dotyczyć tematu to albo tam porównujesz się do Redvilla, albo piszesz kompletnie od rzeczy (co też niczym nowym by nie było).

I o jakiej konieczności ty mówisz? Tu nie ma żadnej konieczności to po pierwsze. Po drugie tak jak teraz to jest lepiej, bo dostarczasz nam wszystkim darmowej i choć trochę urozmaiconej rozrywki. A tak gdybym wygrał to byś się zamknął i by tego więcej nie było. Gdybym z kolei przegrał to byś gadał jeszcze głośniej, ale skończyłoby się w twoim gadaniu wszelkie urozmaicenie. A stan obecny mi jak najbardziej odpowiada. :lol:

Cytuj:
W oczach wszystkich, bo nawet wymówki sensownej nie umiesz sobie napisać.


Zrób sobie imienną ankietkę na ten temat. A tymczasem na drzewo.

Cytuj:
Czemu? Nazwa fora Warcraft II pol-1 Forum


Na kanale o tej samej nazwie pewnie też tylko i wyłącznie o warze się mówi?

Cytuj:
Ah, na jedno wychodzi... Bo z tamtąd są kasowane automatycznie :)


Po kilku dniach, w dodatku tylko wtedy jeśli są nieaktywne. Porównaj to ze skasowaniem natychmiastowym i bez ostrzeżenia.

Cytuj:
No trudno, żeby na forum szachowym modem był ktoś kto nie umie grać w szachy.


Z drugiej strony aby moderować takie forum nie trzeba być Kasparowem.

Cytuj:
Znowu kłamstwo. Też nie grałem pół roku :)) Ale mimo, to chcę się z tobą zmierzyć


To się zdecyduj - ja nie grałem od pół roku, czy od roku, czy też kompletnie nigdy? Tak czy siak, niezależnie od tego jak długą przerwę zaliczyłem nie mam zamiaru wracać z "emeryturki" aby grać z tobą i czegoś w ten sposób dowodzić czy też pomóc tobie w dowodzeniu. Jak już pisałem temat rozgrywki w wara jest dla mnie zamknięty.

Cytuj:
Nie? O ile pamiętam, był tam tj16, szyszek i paru innych, którzy to byli najgłośniejsi.


Ze 30 postów w sumie miałem. Sporo jak na warunki tamtego forum. Poza tym przypomnę ci tylko twój wspaniały topic "Lord_Zabujca" w "Czarnej liście" na wspomnienie którego wesoło mi do teraz :lol:

Cytuj:
Po stronie takiego super kumpla i zawodnika?! Nie to nie możliwe!!!


Na drzewo gdzie twoje miejsce.

Cytuj:
Dlaczego? Temat pasuje do kategorii, wyzwałem Cię na pojedynek, to ty zacząłeś się wykręcąć i jechać offtopiciem, będziesz moderował sam siebie? Żałosne.


Ja się wykręcam? Ja pojechałem z off-topiciem? No, no, jakie to straszne rzeczy robię za swoimi własnymi plecami że muszę się o nich od grunta_2 dowiadywać :lol:.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 14:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Dajcie se wy kurwa spokoj-.- NIe chce grac to nie...
To przestalo byc smieszne juz dawno temu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapraszam na pojedynek Lorda Zabujce
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 15:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Grunt_2 napisał(a):
SzyszeK Owns Me


I Own You, Boy.

Obrazek

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 15:29 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Smoku nie przestalo to byc smieszne :) .
A tak btw:
Cytuj:
Przypadkowo natchnalem sie na temat "Henia zdupasa" w ktorym to oskarzal andrzeja o backstaberstwo, sprawa sie szybko wyjasnila bo zarzuty byly poparte dowodami i sie oskarzony przyznal, ale of course ty go zaczales jechac, przeczytalem tamten topic i doszedlem do paru wnioskow.

Sprawa sie wyjasnila szybko nie dlatego ze oskarzenia byly poparte dowodami a dlatego ze ja mialem w dupie te oskarzenia i powiedzialem ze to prawda :P. Lord zaczal go jechac za forme.

A tak w ogole to Grunt wiesz ze jestes moim bogiem i idolem. Panujesz centralnie na tym forum i wg. mnie powienniscie dac mu MODA bo ten czlowiek zrobi tutaj taki bajer ze wtedy za kazdym razem padalbym ze smiechu na podloge, co mi by odpowiadalo.
Tak wiec: MODA MU!!!!!
Grunt moj panie, jestem na twoje rozkazy!
No i oczywiscie, cos czego nie moge przelknac bez smiechu. (Uwaga teraz sie brechtam z ciebie), a wiec:
POWIEDZ MI JAK MOZNA MIEC KLOPOTY Z PRZEJSCIEM KAMPANII W WAR2. BUHAHAHAHAA NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB.
own3d!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 15:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
cholera... to juz nie jest zwykla klotnia... to jest POJEDYNEK ! na slowa... lub na ich ilosc... bo szczeze mowiac nei chcialo mi sie czytac waszych postow (lord,grunt)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 16:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja tam czytalem wszystko. Jednak o ile posty lorda czytalem z mniejszym zaangazowaniem i przejeciem to posty grunta wrecz mnie pochlanialy :) Zreszta najlepiej czytac tylkop posty grunta bo wiadomo ze on pierdoly pisze a z tego przynajmniej mamy niezlego łacha :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 16:33 
Cytuj:
Mało inteligentny?

Taki właśnie jesteś.

Cytuj:
dlaczego miałbym "wymyślać nową wymówkę",

Pytanie, po co wogółe miałbyś wymyślać wymówkę.
Widać,zbyt trudne dla ciebie jest.

Cytuj:
I kto tu nie ma poczucia czasu?

No właśnie kto?


Cytuj:
a tylko mówię że według twojej definicji nasz admin nie ma kompetencji aby adminować!

Ale co mnie obchodzi twoja definicja, jezeli nie potrafisz czytac? O ile pamietam yco kiedys w to gral duzo i mysle ze dalej gra na jakims poziomie. Ty w to nigdy chyba nie grales i dalej nie grasz. Widzisz roznice?

Cytuj:
W twoich oczach.

Nom w moich.

Cytuj:
tak aby się nie wywalała

No i pewnie jeszcze wallbuga umiesz, ha! To faktycznie, to tak jakbyś wiedział jak się w szachach konik rusza i nic poza tym.

Cytuj:
Ty jesteś cieciem który próbuje dowieść czegoś w jakiejś chorej sprawie

To dlaczego się boisz zagrać z cieciem? Czyżbyś był jeszcze większym cieciem?


Cytuj:
wszystkim darmowej i choć trochę urozmaiconej rozrywki


JA?! Żałosne, wyzwałem Cię na pojedynek a ty się mnie boisz i to jest śmieszne.


Powiem jasno. Nie zamierzam walczyć na słowa.
Ponawiam moje zaproszenie do gry na mapach, które wymieniłem.

I nie zamierzam dalej ciągnąc tego offtopica, który zacząłeś w momencie gdy zamiast napisać "nie umiem grac" - rozpocząłeś bajkę z serii "o krasnoludku co nie grał pół roku". Nigdy nie grałeś, więc równie dobrze mogłeś napisać, że nie grałeś od 250 lat, przynajmniej by brzmiało bardziej przekonywująco :)


Podsumujmy, nie jesteś graczem Warcrafta 2 a więc po co siedzisz na takim forum? Proszę o inteligentną (w miarę twoich skromnych mozliwosci) odpowiedz.

Cwaniaku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 16:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Grunt załozyłeś temat w dobrym dziale, wyzwałeś lorda na pojedynek spoko, lord CI odmówił ( stchórzył ) ale to niepowód żeby sie bluzgać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL