Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 9:40

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 17:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
lord CI odmówił ( stchórzył )


STCHÓRZYŁ? O rzesz ty, 1x1 albo dodż! :lol:

Rogue napisał(a):
cholera... to juz nie jest zwykla klotnia... to jest POJEDYNEK ! na slowa... lub na ich ilosc... bo szczeze mowiac nei chcialo mi sie czytac waszych postow (lord,grunt)


Zawsze mogę zrobić wersję LITE dla mniej chętnych do czytania :lol:

OK, zgodnie z zapowiedzią olewam poniższe nic nie warte jednolinijkowce (ani sensowne, ani śmieszne, ani na nic śmiesznego nie dające się przeobić bez sporego nakładu niepotrzebnej pracy):
Kod:
Taki właśnie jesteś.
No właśnie kto?
Widać,zbyt trudne dla ciebie jest.
Nom w moich.


Grunt_2 napisał(a):
JA(...)nie umiem grac(...)w(...)Warcrafta 2


Taki mój komentarz do twojego sposobu cytowania.

Cytuj:
Pytanie, po co wogółe miałbyś wymyślać wymówkę.

Ano dobre pytanie. Pomyśl teraz chwilę dlaczego.

Cytuj:
Ale co mnie obchodzi twoja definicja, jezeli nie potrafisz czytac? (...) Widzisz roznice?


Taa, coś widzę. Widzę że nie wiesz że "twoja" odnosiło się w tym przypadku do "definicji kompetencji wg. Grunta_2" mówiącej "nie gra"="niekompetentny" (yco teraz gra w WoW`a, nie wara2).

Cytuj:
No i pewnie jeszcze wallbuga umiesz, ha! To faktycznie, to tak jakbyś wiedział jak się w szachach konik rusza i nic poza tym.


Nie no, z taką wyższą szkołą jazdy mi wyjeżdżasz! Może jeszcze tołerbuga mam umieć, co? :lol:

Acha, oczywiście tego nie pamiętasz (tudzież udajesz głupiego, choć wcale nie musisz tego robić), ale tamto to był cytat z jednej z twoich przechwałek :lol:

Cytuj:
To dlaczego się boisz zagrać z cieciem? Czyżbyś był jeszcze większym cieciem?


Boisz? Nie chce mi się i tyle. Uważam to za marnowanie czasu, no i jak już mówiłem parokrotnie ten cały mecz miałby ci pomóc w forsowaniu jakiejś twojej chorej sprawy. Po co mi to?

Cytuj:
JA?!


TY! :P

Cytuj:
Powiem jasno. Nie zamierzam walczyć na słowa.


Bo zawsze obrywasz. I to przy tym nie wyzwiskami, ale logiką.

Cytuj:
Ponawiam moje zaproszenie do gry na mapach, które wymieniłem.


Przypomnę co wcześniej napisałem: "jak dla mnie temat naszej rozgrywki w wara 2 jest zamknięty." (czyt. NA DRZEWO!)

Cytuj:
I nie zamierzam dalej ciągnąc tego offtopica, który zacząłeś


Ja? Odpisałem grzecznie że nie zagram, podałem powód, podałem alternatywy. Innymi słowy grunt sam jesteś off-topic. :lol:

Cytuj:
Podsumujmy, nie jesteś graczem Warcrafta 2 a więc po co siedzisz na takim forum? Proszę o inteligentną (w miarę twoich skromnych mozliwosci) odpowiedz.


UNGA!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 17:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Scooby przestan pieprzyc. Posmiejmy sie jeszcze :)

Grunt_2 napisał(a):
JA?! Żałosne, wyzwałem Cię na pojedynek a ty się mnie boisz i to jest śmieszne.


Powiem jasno. Nie zamierzam walczyć na słowa.
Ponawiam moje zaproszenie do gry na mapach, które wymieniłem.

I nie zamierzam dalej ciągnąc tego offtopica, który zacząłeś w momencie gdy zamiast napisać "nie umiem grac" - rozpocząłeś bajkę z serii "o krasnoludku co nie grał pół roku". Nigdy nie grałeś, więc równie dobrze mogłeś napisać, że nie grałeś od 250 lat, przynajmniej by brzmiało bardziej przekonywująco


Podsumujmy, nie jesteś graczem Warcrafta 2 a więc po co siedzisz na takim forum? Proszę o inteligentną (w miarę twoich skromnych mozliwosci) odpowiedz.

Cwaniaku.


Nom. Tylko czlowiek o WYSOKIM wrecz IQ moglby napisac cos tak miazdzacego i umilajacego ten nudny dzien :D Wiesz co? Idz pograc w kampanie. BUHAHAAHAH OWN3D.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 17:46 
Podsumuję to, bez pływania w tych głupotach które z siebie zawsze próbujesz wypluwać. Jak masz skoczyć po chleb to też wymyślasz do tego całą dwustronnicową ideologię?


1. Zaprosiłem Cię do gry
2. Nie wyraziłeś chęci, zasłaniąc się niezbyt wyszukanymi powodami, co jednoznacznie można uznać za porażkę po przez Walkower.

Ot co, i cały temat. Ale nie ! Lord zabujca musi do tego wyprodukowac 20 kartek A4 aby to mialo glebszy sens i osme dno. Czlowieku, po co?

Teraz prosze o nastepne 20 stron A4 odpowiedzi na takie oczywiste rzeczy:))


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 17:48 
Andrzej napisał(a):
Scooby przestan pieprzyc. Posmiejmy sie jeszcze :)

Grunt_2 napisał(a):
JA?! Żałosne, wyzwałem Cię na pojedynek a ty się mnie boisz i to jest śmieszne.


Powiem jasno. Nie zamierzam walczyć na słowa.
Ponawiam moje zaproszenie do gry na mapach, które wymieniłem.

I nie zamierzam dalej ciągnąc tego offtopica, który zacząłeś w momencie gdy zamiast napisać "nie umiem grac" - rozpocząłeś bajkę z serii "o krasnoludku co nie grał pół roku". Nigdy nie grałeś, więc równie dobrze mogłeś napisać, że nie grałeś od 250 lat, przynajmniej by brzmiało bardziej przekonywująco


Podsumujmy, nie jesteś graczem Warcrafta 2 a więc po co siedzisz na takim forum? Proszę o inteligentną (w miarę twoich skromnych mozliwosci) odpowiedz.

Cwaniaku.


Nom. Tylko czlowiek o WYSOKIM wrecz IQ moglby napisac cos tak miazdzacego i umilajacego ten nudny dzien :D Wiesz co? Idz pograc w kampanie. BUHAHAAHAH OWN3D.


Z kogo? Kto jak kto, ale ty akurat na iq sie raczej porownywac nie powinienes, osobiscie watpie bys mial powyzej 100 :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 17:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
HAHAHAHAHAHAHAAH nie no ale ja dzisiaj to mam polewe :D
Tak Grunt moj panie. Ja nie mam IQ powyzej 100, ty zas jestem moim bogiem ktory NIE UMIE PRZEJSC KAMPANI BUHAHAHAHAH AUHBUHAUGHASFUBHSUABHUSDFGHASF FUDV HFASU
NOOB NOOB NOOB NOOB
OWN3D !

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:00 
a wiesz jak to sie liczy? Rozwiazuje sie taki zagadki rozne z liczbami i kwadratami, koleczka tez sa. Widzisz 9 liczb i wiesz jaka bedzie 10 .
I dalej uwazam, ze 99 to twoj max (bo to test wyboru i niekiedy mozna trafic:))

W narodowym tescie inteligencji z roku 2004 mialem 134 a ty?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
1. Zaprosiłem Cię do gry
2. Nie wyraziłeś chęci, zasłaniąc się niezbyt wyszukanymi powodami, co jednoznacznie można uznać za porażkę po przez Walkower.

Ot co, i cały temat.


Ano dokładnie! Tyle że potem pojawił się twój wielopunktowy post z bredniami które wymagały gremialnego i publicznego wyśmiania i w którym przy okazji okazałeś wszystkim którzy jeszcze się nie domyślili swoje intencje przy zapraszaniu mnie do gry. Nie zwalaj na mnie że się to tak dalej potoczyło, bo to już wykracza poza granicę śmieszności.

Cytuj:
W narodowym tescie inteligencji z roku 2004 mialem 134 a ty?


BWAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:06 
Cytuj:

BWAHAHAHAHAHA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Glupi sie smieje, a ty ile miales? 92 za drugim razem z pomoca mamy?

Wiem wiem, zaraz nam pokazesz ksero ligitymacji mensy, ktora pozyczyles od kolegi :P Ale wszyscy juz ja widzieli i cie wtedy wysmiali :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:07 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
moze zmiencie nazwe tematu na: Lord_Zabujca Vs Grunt_2, moze i lord odmowil gry w warcrafta ale za to tu "walcza" jak rowny z rownym ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
Glupi sie smieje, a ty ile miales? 92 za drugim razem z pomoca mamy?


Nie brałem w tym na poważnie udziału, bo to i tak tylko medialny show był a nie żadne badanie. Może zaraz zaczniesz mi się jeszcze chwalić testem z "Filipinki" czy innego równie poważnego źródła? :lol:

Ja mam 154 IQ według Mensy (i nawet pokazałem skan legitki - wprawdzie wycięte były dane osobowe, ale numer pozostał jakbyś chciał sobie przeprowadzić śledztwo). Ty 134 IQ według narodowego testu inteligencji TVN 2004 (i nic nie pokazałeś). Stawia to twoje twierdzenia o mojej niskiej inteligencji w dość, powiedzmy, "interesującym" świetle.

Cytuj:
Wiem wiem, zaraz nam pokazesz ksero ligitymacji mensy, ktora pozyczyles od kolegi :P Ale wszyscy juz ja widzieli i cie wtedy wysmiali :)


Przebadaj się na schizofrenię - mówisz z pełnym przekonaniem o rzeczach, które zajść mogły tylko w twojej wyobraźni. Jedyną osobą która próbowała mnie wyśmiać byłeś ty - z marnym skutkiem. Poza tobą zastrzeżenia do legitki miał jedynie szyszek, ale z nim sprawę szybko wyjaśniłem. I tyle na temat "wyśmiewania" mojej legitymacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:40 
Cytuj:
Przebadaj się na schizofrenię - mówisz z pełnym przekonaniem o rzeczach, które zajść mogły tylko w twojej wyobraźni. Jedyną osobą która próbowała mnie wyśmiać byłeś ty - z marnym skutkiem. Poza tobą zastrzeżenia do legitki miał jedynie szyszek, ale z nim sprawę szybko wyjaśniłem. I tyle na temat "wyśmiewania" mojej legitymacji.

Hola miszczu.
Jaka jest pewnosc ze to byla twoja ligitymacja? Sobie moge znalezc w necie ksero dyplomu pekinskiego uniwersytetu, wyciac dane osobowe i wkleic tutaj. Czy to znaczy, ze to bedzie moj dyplom? Nie bardzo... Wiec przestan gadac glupoty o jakims tam dowodzie, bo to nie byl dowod, tylko jakas bzdura.

Badz powazny dzieciaku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 18:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
W narodowym tescie inteligencji z roku 2004 mialem 134 a ty?
BUAHHAAHAH
Ale ziomek. Prosta odpowiedz:
Cytuj:
a wiesz jak to sie liczy? Rozwiazuje sie taki zagadki rozne z liczbami i kwadratami, koleczka tez sa. Widzisz 9 liczb i wiesz jaka bedzie 10 .
I dalej uwazam, ze 99 to twoj max (bo to test wyboru i niekiedy mozna trafic:))
Ale ty jestes debil. Sam siebie jedziesz ROTFL :lol: :lol: . Ja po prostu nie mgoe ze smiechu.

BTW: ja nie robilem sobie testu tego co byl w TV z tego samego powodu co Lord. A w mensie tez nie robilem.

Ale grunt wez mimo wszystko zanim zaczniesz cokolwiek tutaj pisac PRZEJDZ KAMPANIE buhahahahaha noob !!
Own3d

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 20:37 
i z czego sie pajacu smiejesz? :)
Zes glupi i IQ masz niskie ?:))

JEszcze sie na lorda powolujesz :) "Ja nie robilem ... bo lord " .

A jakby lord robil, to pewnie tez bys robil :) Bueheehhe, ale idiota :)

W mensie tez nie robiles? A Mensa to taki budynek jest i tam cie zapraszali bys zrobil, a sie nie dales :) Bystrzak.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 21:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
Hola miszczu.
Jaka jest pewnosc ze to byla twoja ligitymacja?


A jaka jest pewność że w tym "narodowym teście inteligencji" nie miałeś 80 punktów jak by należało się spodziewać? Ja przynajmniej dałem skan swojej legitki. A ty co? Twoje jakże tutaj wiele warte słowo?

A legitka jest moja. Że mam ją w posiadaniu - oto świeży skan z pięknym "LORD ZABUJCA" napisanym tylko dla ciebie :lol:. Jeśli chcesz teraz potwierdzenia że nie pożyczam od kolegów dokumentów o 22.00 aby się nimi chwalić na necie, to możesz sobie poszukać członka o numerze legitki 2580.

No i naucz się cytować, bo z jedynie dwóch fragmentów które tam były w moim poście odpowiedziałeś na jeden, zacytowałeś drugi.

Cytuj:
Wiec przestan gadac glupoty o jakims tam dowodzie, bo to nie byl dowod, tylko jakas bzdura.


Kolejny powód do wizyty u psychiatry. Kto ci powiedział o jakimś dowodzie - głosy w głowie?

Cytuj:
Badz powazny dzieciaku.


LOL :lol:. Ty tak specjalnie aby tylko było śmieszniej, co?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 21:21 
Andrzej napisał(a):
HAHAHAHAHAHAHAAH nie no ale ja dzisiaj to mam polewe :D
Tak Grunt moj panie. Ja nie mam IQ powyzej 100, ty zas jestem moim bogiem ktory NIE UMIE PRZEJSC KAMPANI BUHAHAHAHAH AUHBUHAUGHASFUBHSUABHUSDFGHASF FUDV HFASU
NOOB NOOB NOOB NOOB
OWN3D !


co andre ? na internecie sobie IQ sprawdziles ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 23:18 
szczerze mówiąc, wygląda to na średniej klasy fotomontaż, widywałem lepsze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 23:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
szczerze mówiąc, wygląda to na średniej klasy fotomontaż, widywałem lepsze.


szczerze mówiąc, to twoje odpowiedzi wyglądają mi na średniej klasy spambota, widywałem lepsze.

Pomijając już fakt że naprawdę musiałbyś być dobry żeby zrobić fotomontaż lepszy od rzeczywistości, to wszelkie próby mieszania powinieneś dość łatwo wykryć photoshopem (którego ja swoją drogą nawet nie mam) - do dzieła!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 23:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Grunt_2 napisał(a):
szczerze mówiąc, wygląda to na średniej klasy fotomontaż, widywałem lepsze.


:roll:

I still own you.

Stfu newbie.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 lip 2005 23:49 
Przepraszam, czy panowie tutaj dobrze się czują?
Może zadzwonić po doktora?
Ponoć można dostać takie fajne kamizelki z przedłużonymi rękawami zupełnie gratis i to bez pytania o IQ.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 1:36 
Grunt_2 napisał(a):
Podsumuję to, bez pływania w tych głupotach które z siebie zawsze próbujesz wypluwać. Jak masz skoczyć po chleb to też wymyślasz do tego całą dwustronnicową ideologię?


1. Zaprosiłem Cię do gry
2. Nie wyraziłeś chęci, zasłaniąc się niezbyt wyszukanymi powodami, co jednoznacznie można uznać za porażkę po przez Walkower.

Ot co, i cały temat. Ale nie ! Lord zabujca musi do tego wyprodukowac 20 kartek A4 aby to mialo glebszy sens i osme dno. Czlowieku, po co?

Teraz prosze o nastepne 20 stron A4 odpowiedzi na takie oczywiste rzeczy:))


TUTAJ MU RACJE PRZYZNAM !! :D:D:D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 5:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Grunt_2 napisał(a):
i z czego sie pajacu smiejesz? :)
Zes glupi i IQ masz niskie ?:))

JEszcze sie na lorda powolujesz :) "Ja nie robilem ... bo lord " .

A jakby lord robil, to pewnie tez bys robil :) Bueheehhe, ale idiota :)

W mensie tez nie robiles? A Mensa to taki budynek jest i tam cie zapraszali bys zrobil, a sie nie dales :) Bystrzak.


Ales mnie pojechal mistrzu :lol: :lol: . PRZEJDZ KAMPANIE a wtedy pisz cokolwiek. Chociaz jako moj Bóg wiesz o tym co ja robilem, co bym zrobil itp. Jestes...jestes...jestes po prostu WIELKI :lol: :lol: .
own3d!

Cytuj:
co andre ? na internecie sobie IQ sprawdziles ?

Tak i uwiesz mi wyszlo mi wiecej niz te nedzne 134 u Grunta. Rzecz w tym ze ten test jest zle zrobiony, czyli falszywy, a to oznacza ze wyniki sa nieprawdziwe, wiec kto by mi uwierzyl :lol: .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 9:24 
Andrzej napisał(a):
Grunt_2 napisał(a):
i z czego sie pajacu smiejesz? :)
Zes glupi i IQ masz niskie ?:))

JEszcze sie na lorda powolujesz :) "Ja nie robilem ... bo lord " .

A jakby lord robil, to pewnie tez bys robil :) Bueheehhe, ale idiota :)

W mensie tez nie robiles? A Mensa to taki budynek jest i tam cie zapraszali bys zrobil, a sie nie dales :) Bystrzak.


Ales mnie pojechal mistrzu :lol: :lol: . PRZEJDZ KAMPANIE a wtedy pisz cokolwiek. Chociaz jako moj Bóg wiesz o tym co ja robilem, co bym zrobil itp. Jestes...jestes...jestes po prostu WIELKI :lol: :lol: .
own3d!

Cytuj:
co andre ? na internecie sobie IQ sprawdziles ?

Tak i uwiesz mi wyszlo mi wiecej niz te nedzne 134 u Grunta. Rzecz w tym ze ten test jest zle zrobiony, czyli falszywy, a to oznacza ze wyniki sa nieprawdziwe, wiec kto by mi uwierzyl :lol: .


hahahahaha no nieeeeeee .......
andre -_-
IQ SPRAWDZA LEKARZ TY LOLU A NIE JAKIS INTERNET


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 10:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
M-o-G(FriM) napisał(a):
TUTAJ MU RACJE PRZYZNAM !! :D:D:D


Meh, to też były typowe Gruntowne brednie. Dużą odpowiedź dostał dopiero do swojego śmiesznego (i przy tym dość długiego) komentarza ("OMG NIE CHCESZ GRAĆ Z MISTRZEM GRUNTEM N00BKU NIE MASZ KOMPETENCJI MODEROWAĆ") :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 10:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Eeeeee... Nie bardzo kumam. Przecierz mowie ze ten test nie liczy sie, a robilem go dlatego ze byla okazja, bo kolega u mnie sobie robil test na kompie, wiec tez zrobilem. Ale powiedzialem ze to uniewaznione...dlatego tez nie podam wyniku.
BTW: Grunta nie ma prawie całe 24h. WTF?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 10:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
BTW: Grunta nie ma prawie całe 24h. WTF?


Przecież napisał w SB że się potaplał w (zrobionym przez siebie) bagnie i sobie idzie.

A swoją drogą, jakby ktoś chciał zagrać w coś z tamtej listy, to ja chętnie się przyłącze :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 11:15 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Lord zgłaszam sie do Red alerta2. Z dodatkiem rowniez moze byc. Bajer w tym ze mam pirata...czy mimo to jest mozliwosc?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 11:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
Lord zgłaszam sie do Red alerta2. Z dodatkiem rowniez moze byc. Bajer w tym ze mam pirata...czy mimo to jest mozliwosc?


Pamiętaj, trzeba być tolerancyjnym. Murzyn jest twoim przyjacielem :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 11:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Mam rozumiec ze gra moze dojsc do skutku :) czy tak?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 11:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
O ile nie mamy identycznych kluczy, to tak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 lip 2005 12:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Wiec jak cos to PW. Ja instalne se RA2, i sprobuje podzialac.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL