Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 13:00

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Czy State z WD powinien dostać "nagrodę negatywną" w postaci lamy?
Ankieta wygasła N 07 lis 2004 21:20
Tak 45%  45%  [ 10 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 15:10 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Grunt przypomne ci pare twoich słow

Cytuj:
Długo? To jakiś żart? Banda Cdapów, którzy mają grę od pół roku,
To o WD
Cytuj:
Jednak dla mnie CDApy nigdy nie beda na rowni z zawodnikami, ktorzy graja w Wara pare lat wiecej, a ich klany nigdy nie dorownaja np. takim jak VR, eXit, Elf czy nawet CWU i taka jest prawda.

Cytuj:
BTW, klany typu WD, WS to klany dodgerskie, nie chca grac 1v1, statsuja itd.

Cytuj:
W nastepny weekend to sobie mozesz z WS zagrac.

Hmm no to czemu tak teraz bronisz WS ?

Ja wiem :) Bo WD wg ciebie to najgorszy wrog i zawsze zrobisz wszystko zeby nas udupic. A tob co chcesz. I wygrzeb sobie moje posty. Szczerze mowiac mnie to nie obchodzi

O i jeszcze jeden -
Cytuj:
WD-State - Webmajster (nie mylić z webmasterem) klanu WD - jego dzieło jest kopią strony o mafii a mimo to zarzucił klanowi WS, że zerżnęli swoją stronę...

Kopia w jakim sensie ? te same arty ? :lol: Gdzie im zarzucil ze zerzneli strone ? Wysuwajac teze ze zerzneli opisy? Mi tez ktos raz tka teze wysunal. Ale jakos tego nie umieszczałem na 4um


Ostatnio edytowano Cz 04 lis 2004 15:17 przez State, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 15:13 
Cytuj:
lipa State zrobil cos bardzo chamskiego ''POWIEDZIAL ZE ZERZNELISMY POMYSŁ Z ICH STRONY "

to naprawde zasluguje na lamke



Oj cos sie w glowce pomieszalo :roll: co dziecko ,czy grunt nie dokonca powiedzial o czym masz napisac???

Skoro do takich oszustw dochodzi to moze zrobimy jawna ankiete. Niech ktos zalozy topic w dziale powitalnym i sie niech ludzie wpisuja za tak albo nie jako post. Bedzie wszystko jasne.


Ostatnio edytowano Cz 04 lis 2004 15:15 przez NightCrawler, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 15:14 
Ja bym bardzo chciał poczytać dla odmiany coś na temat.

Proszę zwięźle, konkretnie i do rzeczy, bo mam ochotę zamknąć ten topik. Tyczy się to zarówno przyjaciół, jak i wrogów Królika. Wasze klanowe wojny to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej. Zdążyliście już porządnie wkurzyć Pana Sowę.


Ostatnio edytowano Cz 04 lis 2004 15:19 przez chevalier, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 17:06 
Prosiłem o coś. Off-topic właśnie poleciał. Następnym razem będę mniej wyrozumiały.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 17:42 
Grunt State ma zresztą racje,ale ze obrazil nasza stronke to tez racja jak nie grunt to my bysmy to mogli zrobic


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 17:46 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
nie widze tam nic obrazliwego

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 18:40 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
lol bo nic niema state tylko zachowal sie nieco bezczelnie wytykajac ze zerzneli od wiezy kalisia (chyba) jednostki, majac wlasna strone tez zerznieta tzn ma swoj tekst ale wszystko na gotowcu
to taki maly skrot dla tych ktorym sie niekcialo czytac calych 3 stron :]


btw. na stronie WS, opisi MadChata jest ten sam co na stronie Rekuza tylko troche skrocony

czyzby byl on zerzniety ? o.O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 18:54 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Luki poznajesz cytaty ?
Cytuj:
wchodzi w dział prpozycje i sugestie i tam jest ankieta i zagłosuj zeby wd-state dostał lame, byle szybko bo przegrywamy jednym głosem

AUTOR - WS-Chris
Albo
Cytuj:
Ale podaj adres stronki

AUTOR - WS-Lipski

Czyli wszyscy WS chca sie zleciec zeby dac mi lame :)

Moge to cytaty udowodnic wstawiajac ss


Ostatnio edytowano Cz 04 lis 2004 18:58 przez State, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 18:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ranyy grunt może jeszcze dać lame szyszkowi, Peonowi, Crawlerowi, State i Mi za to co pisaliśmy na waszej księdze... bo przecież was obrażaliśmy.

Dajcie juz spokój :\ Takim zachowaniem Grunt moim zdaniem bardziel sie jeszcze lami :( kurde, a niedawno jak z nim gralem i gadalem na kanale to wydawal sie całkiem normalny (nie-lama :) ), czyli jednak potrafi ^^ wyluzuj grunt, wiem że potrafisz :P

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 19:00 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Scooby napisał(a):
btw. na stronie WS, opisi MadChata jest ten sam co na stronie Rekuza tylko troche skrocony


To prawda jest ten sam opis ... juz wczesniej to zauwazylem


State14 napisał(a):
Luki poznajesz cytaty ?
Cytuj:
wchodzi w dział prpozycje i sugestie i tam jest ankieta i zagłosuj zeby wd-state dostał lame, byle szybko bo przegrywamy jednym głosem

AUTOR - WS-Chris
Albo
Cytuj:
Ale podaj adres stronki

AUTOR - WS-Lipski

Czyli wszyscy WS chca sie zleciec zeby dac mi lame :)

Moge to cytaty udowodnic wstawiajac ss


lol ... brak mi słów

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 19:02 
No State masz racje ze Chris mi powiedzial o tym zebym zaglosowal


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 19:05 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Luki uwazaj bo z klanu cie wywala za takie zdradzanie tajemnic :lol:

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 19:07 
A to nie jest zdrada tylko jestem uczciwy :wink: bo tak bylo i nie bede klamal


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 19:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Jezeli to prawda to idiota z ciebie luki (omg bez urazy)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 20:30 
eee Yco to daj mi szanse ;)
I tak nie widze sensu pisania tutaj o klanie WD - bo czesc osob co by sie nie powiedzialo bedzie z nami murem stalo (why?) - mysle ze konflikt WS & eXit vs WD mozna rozegrac gdzie indziej, co nie zmienia faktu, ze zachowanie State pozostaje wg mnie wysoko naganne i wtedy poczulem sie w obowiazku o tym napisac. Naprawde mnie to dotknelo, ze ktos go uzyl gotowca (nie napracowujac sie wcale) zarzuca komus kto duzo popracowal ze cos zrzyna.

Nie rozumiem co w tym takiego lamerskiego.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 20:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
W dziale lamy jest jak byk napisane: "Grunt_2 -> Na wniosek uzytkownikow tego forum " ... Wiec wtedy inni decydowali, a teraz co?


Wprawdzie to jest pewien off-topic, ale bardzo niedaleki (ciągle pozostajemy w temacie przyznawania lam), no i czuję się w obowiązku to wyjaśnić. Użytkownicy zawnioskowali o lamę i porządnie tą prośbę uzasadnili, a admin się do tego przychylił. To nie oni jednak decydowali, co natychmiast rozwala całą resztę którą napisałeś.

Dobra, koniec off-topicu.

Grunt_2 napisał(a):
Nie rozumiem tez dlaczego glosy jednych maja sie bardziej liczyc? Nalezy tylko nie brac pod uwage osob, ktore glosowaly z kilku roznych swoich kont, reszta powinna zostac wzieta pod uwage.


Należałoby odrzucić również osoby które nie są użytkownikami forum, a przyszły tylko zagłosować w nic nie znaczącej ankietce. W tym wypadku jest to cała banda ludzi z WS, jak już przedemną udowodnił state.

WS-Marker napisał(a):
lipa State zrobil cos bardzo chamskiego ''POWIEDZIAL ZE ZERZNELISMY POMYSŁ Z ICH STRONY "


OMG!!! Nowe argumenty! Jak mógł! Gdzie? Jak? Kiedy? OMG a to drań :lol: :lol: :lol:

Dla mniej kumatych - w świetle dostarczonych dowodów (a raczej ich braku) Marker kłamie.

Krez napisał(a):
jeżeli wam takzalezy na tym, zeby stat dostal lame do przedstawcie sensowne argumenty a nie tylko wieczne pretensje iwypo minania :!:
:evil:


Dokładnie.

Grunt_2 napisał(a):
Argumenty i dowody sa, teraz niech sie ludnosc wypowie i zaglosuje.


Podsumujmy te argumenty i dowody:

Argumenty ZA:
1. A on obraził raz klan WS!
2. OMG a w ankietce dużo osób chce dla niego lamy! A demokracja rulez wszędzie!
3. Jak nie dostanie lamy będzie to oznaczać że forum jest stronnicze i że zadziałała konspiracja WD przeciwko eXitowi
4. A on nas zwyzywał w skasowanym temacie

Dowody:
1. SS, przyznanie się do winy przez State
2. Stan ankietki - 9/20 na tak, reszta na nie
3. Brak
4. Brak

Kontrargumenty:
1. Jest to za mało aby dać lamę
2. Ankieta jest nieistotna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość osób które przyszły tylko po to aby w niej zagłosować i kompletnie nie uczestniczą w życiu forum. Poza tym głosy pojawiały się zanim jeszcze State mógł się bronić. Zresztą, nawet gdyby ankieta była istotna, to i tak większość mają głosujący na NIE.
3. Buahaha :lol:
4.

Grunt_2 napisał(a):
Szkoda tylko ze szyszek skasowal topic w ktorym State wyzywal od kurw :/


Szkoda - teraz możesz mówić że w tym topicu było co tylko chcesz, a nikt ci nie udowodni że to nieprawda (z drugiej strony ty nie udowodnisz że to prawda, ale co tam :lol: ). Po drugie zaś poleciało przy okazji całkiem sporo materiału dzięki któremu można by wnioskować o lamę dla Creative_2.


Argumenty PRZECIW:
1. To jest pierwszy udokumentowany wybryk state...
2. ... i nie jest on w dodatku zbyt poważny...
3. ... zwłaszcza że state przyznał się do winy i przeprosił, co nie jest zachowaniem cechującym lamera

Dowody:
1. Nie da się wskazać poprzedniego UDOKUMENTOWANEGO.
2. To jest niestety zależne od subiektywnej opinii, ale możesz się spytać jeśli chcesz to obalić.
3. W tym temacie.

Sensowne kontrargumenty:
1. Brak
2. Prawdopodobnie brak.
3. Brak


Wynika stąd dosć jasno że state nie należy się lama i proponuję dostarczyć lepszych argumentów lub zakończyć temat.

PS.
Grunt_2 napisał(a):
I tak nie widze sensu pisania tutaj o klanie WD - bo czesc osob co by sie nie powiedzialo bedzie z nami murem stalo (why?)


Brak na to dowodów.

Grunt_2 napisał(a):
mysle ze konflikt WS & eXit vs WD mozna rozegrac gdzie indziej


Z pewnością. Tylko dlaczego go w takim razie tutaj przywlokłeś?

Grunt_2 napisał(a):
zachowanie State pozostaje wg mnie wysoko naganne i wtedy poczulem sie w obowiazku o tym napisac. Naprawde mnie to dotknelo, ze ktos go uzyl gotowca (nie napracowujac sie wcale) zarzuca komus kto duzo popracowal ze cos zrzyna.

Nie rozumiem co w tym takiego lamerskiego.


W tym co teraz napisałeś? Nic. Robienie natomiast z tego wielkiego halo, ściąganie z zewnątrz ludzi do głosowania w ankiecie i próbowanie wymuszenia na administracji w ten sposób lamy dla człowieka który tak naprawdę zrobił niewiele, a w dodatku przyznał się do tego i przeprosił - to już jest lamerstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 20:40 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Grunt_2 napisał(a):
eee Yco to daj mi szanse ;)
I tak nie widze sensu pisania tutaj o klanie WD - bo czesc osob co by sie nie powiedzialo bedzie z nami murem stalo (why?) -


Gdybyś napisał jakieś sensowne i mocne argumenty poparte dowodami to taki mur by nie istniał.


Grunt_2 napisał(a):
Naprawde mnie to dotknelo, ze ktos go uzyl gotowca (nie napracowujac sie wcale) zarzuca komus kto duzo popracowal ze cos zrzyna.


A nastepnie:

Grunt_2 napisał(a):
Nie rozumiem co w tym takiego lamerskiego.


Ja też nie,najwyżej troszkę chamskie a jako ,że state przyznal się do błedu tu już zupelnie nie widze tutaj lamerstwa!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 21:37 
Po pierwsze nikogo nie przywlekałem, ktoś w dyskusji napisał, że fajne by było gdyby głos zabrało WS, to im powiedziałem, że istnieje taki temat i że jestem w nim za lamą dla State, na to inni odpowiadali mi, że też tak uważają - uwierzcie mi, nie jechałem do nich do domów, nie przystawiałem im noża do gardła i nie kazałem pod groźbą śmierci głosować im za lamą dla State. Po prostu między tymi klanami stosunki były neutralne (bardzo w stronę do wrogości niż do przyjaźni) i tamto zachowanie State niejako było kroplą, która ostatecznie zadecydowała o tych właśnie stosunkach.

Aaaa i to "nie rozumiem co w tym lamerskiego" tyczy sie moich niby lamerskich oskarzen a nie zachowania state.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 22:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
Po pierwsze nikogo nie przywlekałem


To już raz było przerabiane. W dodatku w tym temacie.

Grunt_2 napisał(a):
nie kazałem pod groźbą śmierci głosować im za lamą dla State.


Nie musiałeś. Z tego co widzę aby ich do tego przekonać wystarczyłoby napisać "OMG LOL JEST GŁOSOWANIE NA LAME DLA JEDNEGO GOSCIA, CO WAM SIĘ BRZYDKO WPISAŁ! W DODATKU ON NALEŻY DO TYCH KTÓRYCH NIE LUBIMY! CHODZCIE ZAGLOSUJCIE!!!" - więcej do szczęścia naprawdę nie było im potrzeba, co widać po mocy argumentów jakie tutaj wrzucają jako uzasadnienia.

Grunt_2 napisał(a):
Po prostu między tymi klanami stosunki były neutralne (bardzo w stronę do wrogości niż do przyjaźni) i tamto zachowanie State niejako było kroplą, która ostatecznie zadecydowała o tych właśnie stosunkach.


Czyli teraz ostatecznie już przyznajesz że ich głos tutaj był głosem WS vs WD. Zresztą, co to za różnica - liczy się głównie to jakie dali argumenty, a nie dali żadnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 22:36 
WS vs WD?
To chyba logiczne, ze skoro State ich obrazil to oni beda glosowac za lama, podobnie klan WD bedzie glosowal przeciw, ktory to czlonka swojego "klanu" bedzie bronil do ostatniej chwili...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 22:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
WS vs WD?
To chyba logiczne, ze skoro State ich obrazil to oni beda glosowac za lama, podobnie klan WD bedzie glosowal przeciw, ktory to czlonka swojego "klanu" bedzie bronil do ostatniej chwili...


Rozpatrywanie sprawy i głosowanie tylko w zależności od tego czy jest to "swój" czy "wróg" NIE JEST logiczne. Tym bardziej gdy jeszcze w tym celu organizuje się całą wyprawę wojenną na obce terytorium (znaczy się w tym wypadku to forum). To jest całkowity bezsens i dziecinada.

Acha, jeszcze jedno - to że kogoś obrażasz w sposób subtelny nie myśl że nie zostanie zauważone i zanotowane ("klan"). Pomijając coraz to nowy numer jaki wycinasz, to również takie drobne akcenty sprawiają, że jestem bez przerwy utwierdzany w przekonaniu (i zapewne nie ja jeden), że z twój aktualny awatarek doskonale ci pasuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: WS-Marker
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 22:49 
Chcialem ci powiedziec chevalier że walisz takie glupoty ze aż szkoda czytac

a tak naprawde skad ty mozesz wiedziec jak na bne ciebie nie bylo

owszem powiedzal że zerznelismy jednostki z Kaliasa,ale póżniej na bnet

powidzal ze zerznelismy styl z ich strony :evil:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: WS-Marker
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 22:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
WS-Marker napisał(a):
Chcialem ci powiedziec chevalier że walisz takie glupoty ze aż szkoda czytac


To nie czytaj. Do wczoraj ci się to wspaniale udawało :lol:

WS-Marker napisał(a):
a tak naprawde skad ty mozesz wiedziec jak na bne ciebie nie bylo


A no właśnie? Skąd w takim razie ma wiedzieć że mówisz prawdę?

WS-Marker napisał(a):
owszem powiedzal że zerznelismy jednostki z Kaliasa,ale póżniej na bnet

powidzal ze zerznelismy styl z ich strony :evil:


Dowody. Nie ma? Więc się nie obrażaj że ludzie ci nie będą wierzyć.

Poza tym schodzimy z tematu. Prosiłbym o trzymanie się go, bo choć bardzo niechętnie to zrobię, to jednak będę zmuszony skorzystać z opcji jakie daje mi pozycja "człowieka zielonego".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 23:15 
Cytuj:
konflikt WS & eXit vs WD


A to dobre...buhhahaha
Kod:
konflikt
. Teraz moze cos zaiskrzylo po twoich probach wywiaznia kolejnej walki.

Cytuj:
Po pierwsze nikogo nie przywlekałem


Ty id.... ty lamo, a kto zalozyl tu ten topic??? Zacznij myslec to przeciez nie boli!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 23:16 
Dziękuję wszystkim za uwagę.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL