Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 20 kwi 2024 11:00

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Czy State z WD powinien dostać "nagrodę negatywną" w postaci lamy?
Ankieta wygasła N 07 lis 2004 21:20
Tak 45%  45%  [ 10 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:28 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Szyszek skasował tamten topic bo wszyscy odeszlismy od tematu i to nie dp fajnego off-topicu.kazdy tam na kazdego bluzgal.A sam Szyszek(oby żył wiecznie bez zebów ) dostal juz po uszach za to ze nie uzasadnil kasacji w innym temacie.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Tego za wiele
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:37 
Ja sie przed chwilką zarejestrowalem i oznajmiam ze WD-State powinien zostac LAMĄ


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Tego za wiele
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
**LuKi** napisał(a):
Ja sie przed chwilką zarejestrowalem i oznajmiam ze WD-State powinien zostac LAMĄ


Bardzo dziękujemy za twoją opinię, ale jest ona warta niewiele więcej niż granica ciągu o wyrazach postaci 1/n dla n dążącego do nieskończoności (która to granica wynosi ZERO). Gdzie JAKIEKOLWIEK uzasadnienie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tego za wiele
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:57 
Lord_Zabujca napisał(a):
**LuKi** napisał(a):
Ja sie przed chwilką zarejestrowalem i oznajmiam ze WD-State powinien zostac LAMĄ


Bardzo dziękujemy za twoją opinię, ale jest ona warta niewiele więcej niż granica ciągu o wyrazach postaci 1/n dla n dążącego do nieskończoności (która to granica wynosi ZERO). Gdzie JAKIEKOLWIEK uzasadnienie?


Lol, a gdy wy glosowaliscie na lame grunta, to gdzies z 6 wd glosowalo na tak, a tu 2 z WS i odrazu afera...

Pogodz sie lord - jest to ankieta, i jezeli (tak samo powiedzieliscie przy lamie grunta) forum chce lame dla state14, to admin musi dac. A jezeli nie da, to ma zdjac gruntowi - bo skoro to sie nie liczy, to dlaczego tamto sie ma liczyc?

W tamtym temacie kazdy sie klucil, ale nie bluzgal i pisal same brednie.. skoro State chce sie bronic slowami k**** i p***, to niech wyjdzie na podworko i poprzeklina wsrod kolegow, a nie na forum.


Lord, powinnienes cos jeszcze zrobic - nie wszyscy maja rolki w myszkach, dlatego nie cytuj wszystkiego, tylko napisz ze, pisze na gorze, a nie cytujesz 10 osob, a inni musza przewiajac 5 minut...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 20:30 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Cytuj:
Lord, powinnienes cos jeszcze zrobic - nie wszyscy maja rolki w myszkach, dlatego nie cytuj wszystkiego, tylko napisz ze, pisze na gorze, a nie cytujesz 10 osob, a inni musza przewiajac 5 minut...

To uzywaj klawiszy albo kup taka myszke nie jest droga

Cytuj:
skoro State chce sie bronic slowami k**** i p***,

Uzylem tego slowa tylk raz. Zreszta policz sobie te słowa na forum jak ci sie nudzi

Cytuj:
forum chce lame dla state14, to admin musi dac. A jezeli nie da, to ma zdjac gruntowi - bo skoro to sie nie liczy, to dlaczego tamto sie ma liczyc?

A czy ja zbluzgłem ktorys klan ? Wytykam wszystkim błedy ? Wytknołem ten jeden. Policz to co zrobil Grunt i porownaj do mojego

Cytuj:
Lol, a gdy wy glosowaliscie na lame grunta, to gdzies z 6 wd glosowalo na tak, a tu 2 z WS i odrazu afera...

Szkoda tylko ze na forum jest bodajze 3 czynnych WD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tego za wiele
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 20:49 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Creative_2 napisał(a):
Pogodz sie lord - jest to ankieta, i jezeli (tak samo powiedzieliscie przy lamie grunta) forum chce lame dla state14, to admin musi dac.


Admin nic nie musi

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 21:01 
Cytuj:
A czy ja zbluzgłem ktorys klan ? Wytykam wszystkim błedy ? Wytknołem ten jeden. Policz to co zrobil Grunt i porownaj do mojego


A to bledow nie mozna wytykac? Mi chodzi bardziej o twoje aroganckie i chamskie zachowanie.

Niepokojace jest to, ze w sporach miedzy eXitem a WD (choc to nie jest taki spor, bo State zaatakowal calkiem inny klan) wszyscy murem staja za tymi drugimi. To ze nie lubicie exitow (nie wszyscy) nie znaczy ze WD ma zawsze racje w sporze z nami lub z WS.

Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie rzetelnej ankiecie?

Lord jestes smieszny mowiac ze ta ankieta jest niewazna, gdyby wygrywal State zapewne bylaby wazna i jak najbardziej uczciwa, prawda?

Dostalem lame bo przegralem glosowanie, dlaczego wiec ankieta odnosnie state mialaby byc niewiazaca?

Troche sprawiedliwosci chyba nie zaszkodzi, prawda?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 21:20 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ankieta sie jeszcze nie skonczyla (mówiłeś sam ,że na 5 dni a dopiero mija 2 ) więc poczekajmy do końca. Większość staneła za WD bo dla wiekszosci WD bylo po dobrej stronie. Exit malo kto lubi bo kogo tam lubić ? Shadera i Huntera ktorym to ze maja exit przed nickiem wlasciwie zwisa?Sprawiedliwość jest ale nie zapominaj ze to forum jest prywatne czyli jego wlasciel moze robic co chce a jak nam sie nie podoba to mozemy spakowac sie i stad isc. State sie przyznaje do bledow i przeprasza chociaz wlasciwie nie ma za co przepraszac jesli sie porowna jego "lamerstwo" do twojego sposobu lamowania

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 21:43 
No State mylisz sie nie tylko 2 jutro bedzie caly WS a juz jest z 4 osoby


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Tego za wiele
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 21:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Creative_2 napisał(a):
Lol, a gdy wy glosowaliscie na lame grunta, to gdzies z 6 wd glosowalo na tak, a tu 2 z WS i odrazu afera...


Kursy czytania ze zrozumieniem nie są takie znowu drogie. Powinieneś się na jakiś wybrać. Jak to ma się do tego co cytujesz? No i czy ja napisałem że tamta opinia jest tutaj prawie bezwartościowa bo wypowiedział ją ktoś z WS, czy też dlatego że KOMPLETNIE NIE ZOSTAŁA NICZYM PODPARTA?

Creative_2 napisał(a):
Pogodz sie lord - jest to ankieta, i jezeli (tak samo powiedzieliscie przy lamie grunta) forum chce lame dla state14, to admin musi dac. A jezeli nie da, to ma zdjac gruntowi - bo skoro to sie nie liczy, to dlaczego tamto sie ma liczyc?


Admin nic nie musi. Gruntowi się należy, state`owi nie - proste? Proste. I byle ankieta tego nie zmieni.

Creative_2 napisał(a):
W tamtym temacie kazdy sie klucil, ale nie bluzgal i pisal same brednie.. skoro State chce sie bronic slowami k**** i p***, to niech wyjdzie na podworko i poprzeklina wsrod kolegow, a nie na forum.


Rzeczywiście, w większości brednie, ale ja starałem się pisać jak najbardziej z sensem. Ty przez to jak pamiętam "się w grobie przewracałeś" :lol: .

Creative_2 napisał(a):
Lord, powinnienes cos jeszcze zrobic - nie wszyscy maja rolki w myszkach, dlatego nie cytuj wszystkiego, tylko napisz ze, pisze na gorze, a nie cytujesz 10 osob, a inni musza przewiajac 5 minut...


Cóż, ja też rolki nie mam a jakoś żyję. Page down stosuj i będzie po kłopocie.

Grunt_2 napisał(a):
Niepokojace jest to, ze w sporach miedzy eXitem a WD (choc to nie jest taki spor, bo State zaatakowal calkiem inny klan) wszyscy murem staja za tymi drugimi. To ze nie lubicie exitow (nie wszyscy) nie znaczy ze WD ma zawsze racje w sporze z nami lub z WS.


Nie wszyscy i nie zawsze. W większości przypadków jednak tak. Dlaczego? Bo mają dobre powody aby tak zadecydować. I nie jest to, jak sobie lubisz tłumaczyć, żadna konspiracja wymierzona w wasz wspaniały new Exit.

Grunt_2 napisał(a):
Nie rozumiem co stoi na przeszkodzie rzetelnej ankiecie?


Rzetelnej? Nic. Ta jednak nie była w żadnej mierze rzetelna.

Grunt_2 napisał(a):
Lord jestes smieszny mowiac ze ta ankieta jest niewazna, gdyby wygrywal State zapewne bylaby wazna i jak najbardziej uczciwa, prawda?


Ta ankieta jest kompletnie pomijalna, niezależnie od wyniku. Nawet bym na nią nie spojrzał gdybyś nie próbował wymusić nią lamy dla state`a. Jedyne co się liczy to argumenty, a tych tutaj brak.

Grunt_2 napisał(a):
Dostalem lame bo przegralem glosowanie, dlaczego wiec ankieta odnosnie state mialaby byc niewiazaca?

Troche sprawiedliwosci chyba nie zaszkodzi, prawda?


Dostałeś lamę bo ci się należała i było na to całe mnóstwo argumentów innych niż głupia ankieta, w której głosy mogły być dawane metodą "a ja go lubię/nie lubię". Czy w takim razie przyznanie state`owi lamy na podstawie samej ankietki byłoby sprawiedliwa?

EDIT:
**LuKi** napisał(a):
No State mylisz sie nie tylko 2 jutro bedzie caly WS a juz jest z 4 osoby


1. To Creative napisał że jest tu was 2.
2. Nagle nie wiadomo skąd cały WS się tu zwala, choć wcześniej w ogóle nie było go widać. A Grunt coś gada o rzetelności ankiety, ściągając specjalnie posiłki do głosowania na wyznaczoną przez siebie opcję...

Bo może mam wierzyć że przypadkowo i samodzielnie postanowiliście nagle nas wszyscy odwiedzić?


Ostatnio edytowano Śr 03 lis 2004 22:08 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 21:57 
LOL.

Jezeli chodzilo o mnie to ankiety byly jak najbardziej sprawiedliwe, jezeli zas chodzi o State to ankieta przestaje byc sprawiedliwa kiedy wasz faworyt przegrywa. Jezeli po pieciu dniach State przegra glosowanie - bedzie to znaczylo ze uzytkownicy (wiekszosc) chca dla niego lamy i jezeli to forum jest demokratyczne to bedzie musial ja dostac. A jezeli nie... hm to zalozymy nowe, w pelnie demokratyczne, gdzie nie bedzie adminow tylko beda glosowania.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
LOL.

Jeżeli chodzilo o mnie to ankiety byly jak najbardziej sprawiedliwe, jezeli zas chodzi o State to ankieta przestaje byc sprawiedliwa kiedy wasz faworyt przegrywa.


Jeżeli chodziło o ciebie ankieta była bez znaczenia. Jeśli chodzi o state ankieta jest bez znaczenia. Jeśli by chodziło o dowolnego usera forum ANKIETA BYŁABY BEZ ZNACZENIA. Dotarło? Lama nie jest przyznawana na podstawie głosowania, tylko argumentów jakie padają w trakcie o niej dyskusji.

Grunt_2 napisał(a):
Jezeli po pieciu dniach State przegra glosownie - bedzie to znaczylo ze uzytkownicy (wiekszosc) chca dla niego lamy i jezeli to forum jest demokratyczne to bedzie musial ja dostac.


"Użytkownicy"... Teraz ja sobie pozwolę na wielkie LOL. Pomijając już bezsensowność ankiety, sciągnąłeś tutaj ludzi mających z tym forum naprawdę niewiele wspólnego, ale którzy za to zagłosują za preferowaną przez ciebie opcją i którzy mają tyle samo głosu w ankiecie co prawdziwi userzy, po czym wielce obnosisz się z "demokracją" i działaniem przeciw woli userów gdyby ktoś nie chciał tak spreparowaną ankietką się kierować :lol: :lol: :lol:

Grunt_2 napisał(a):
A jezeli nie... hm to zalozymy nowe, w pelnie demokratyczne, gdzie nie bedzie adminow tylko beda glosowania.


Droga wolna. Jestem jak najbardziej za - dobrze jest się czasem z czegoś pośmiać. Forum ze skrzywioną odmianą demokracji i bez adminów - wyborne :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:12 
Nikogo nie sciagalem, po prostu powiedzial WS-om ze jest taki temat - nic wiecej.

A dwa, zobaczymy kto sie bedzie smial...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
Nikogo nie sciagalem, po prostu powiedzial WS-om ze jest taki temat - nic wiecej.


Przez co nagle pojawili się znikąd całą chmarą żeby wziąć udział w głosowaniu w ankietce. Jak dla mnie to jest ściągnięcie.

Ale nawet gdyby nie, to fakt pozostaje faktem - mamy tutaj przypadek w którym spora grupa niezwiązanych z forum ludzi przychodzi tylko po to aby zagłosować w ankiecie na jedną i konkretną opcję, a ty masz zamiar zmusić nas do interpretacji tego jako woli userów. LOL to jest jedyna odpowiedź jaka przychodzi mi na myśl :lol:

Grunt_2 napisał(a):
A dwa, zobaczymy kto sie bedzie smial...


Z przyjemnością zobaczę. Tylko właściwie z czego się śmiał?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:31 
Dlaczego uwazasz, ze oni przychodza tu tylko zaglosowac? WS poczuli sie urazeni to glosuje na "tak" - ty mozesz zaglosowac na nie - taka jest demokracja kolego. Nie ma tutaj podzialu na mniej i bardziej waznych - wszyscy gramy w wara a to forum jest podobno oficjalnym pol-1.

Jezeli nie zadzialaja mechanizmy demokratyczne to bedzie trzeba szukac innych rozwiazan, idea forum gdzie wszystkie wazne sprawy zalatwia sie w powszechnym glosowaniu wydaje mi sie byc rozsadna.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grunt_2 napisał(a):
Dlaczego uwazasz, ze oni przychodza tu tylko zaglosowac?


Dlatego:
"No State mylisz sie nie tylko 2 jutro bedzie caly WS a juz jest z 4 osoby"

Jest ich minimum 4, napisało w tym temacie cokolwiek 2, zaś cokolwiek sensownego 0. Głosy oddali i zobaczysz że ta ostatnia liczba już się nie powiększy. W dodatku wiemy że nagle z jakiegoś magicznego powodu cały klan, którego praktycznie W OGÓLE nie było tu widać, postanowił nam tutaj wpaść z wizytą WSZYSCY NA RAZ. Wniosek - przyszli tylko na głosowanie.

Grunt_2 napisał(a):
WS poczuli sie urazeni to glosuje na "tak" - ty mozesz zaglosowac na nie - taka jest demokracja kolego.


Nie będziesz mi prawił o demokracji. Po pierwsze dlatego że mało o niej wiesz, po drugie to jest bezcelowe. Kto ci powiedział że ona tutaj panuje?

Grunt_2 napisał(a):
Nie ma tutaj podzialu na mniej i bardziej waznych - wszyscy gramy w wara a to forum jest podobno oficjalnym pol-1.


Z całą pewnością jest podział na userów i nie userów, którzy przyszli tylko po to żeby zamieszać w sprawach userów i odejdą wkrótce potem.

Grunt_2 napisał(a):
Jezeli nie zadzialaja mechanizmy demokratyczne to bedzie trzeba szukac innych rozwiazan, idea forum gdzie wszystkie wazne sprawy zalatwia sie w powszechnym glosowaniu wydaje mi sie byc rozsadna.


Hmm...

Admin Elekcyjny w Topicu Do Głosowania napisał(a):
W topicu "kekekeke PeonRush" wystąpił multiposting i w ogóle widzimy ogólny bajzel. Przedyskutujmy opcje co możemy z tym zrobić, po czym założymy pięciodniową ankietkę w której wybierzemy najlepszą opcję postępowania


:lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:51 
Po 1 to prosze....nie blagam zeby gruntowi nigdy nei dac bana (-Co?? Sami sie domyslcie czemu :P ).

Po 2 po co zakladali ksiege gosci? Po to zeby sie w niej wypowiadali inni. Czy normalny czlowiek by sie obrazil za jedno zdanie krytyki. A skad wiesz ze sobie poprostu nie zazartowal ? Moze juz specjalnie sie nie tlumaczyl ze zazartowal(-NIE, nie wiem czy zartowal) zeby sie "glebiej nie pograzyc". Po zatem jak ich tak dotknelo ( o BOSZE, straszne) to niech to wykasuja (nie wieze ze ksiega nie ma takiej mozliwosci). A moze niech sie zemszcza i nas napisza jakas krytyke.

grunt tylko zobaczyles ze czyms znow mozesz na nas naskoczyc to od razu na forum i rozdmuchac to na wszystkie strony, aby tylko nam uprzykrzyc zycie, skoro to ksiega WS to czemu oni nie zalozyli tu topicu?? odpowiedzili mu w swojej ksiedz i to im wystarczylo... oczywiscie dopuki im nie powiedziales ze na forum zalozyles w tej "sprawie" topic i przydala by sie ci ich pomoc.

A jeszcze takie male pytanko ile razy kliknoles za tak??

EDIT
--------------------
Jeszcze male off-topicowe pytanko czy ktos zauwazyl ze dozwolony rozmiar uploadu zwiekszyl sie 2.5 raza? Dziekujemy admini :D


Ostatnio edytowano Śr 03 lis 2004 23:19 przez NightCrawler, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 22:54 
No cóż, nie jest to demokratyczne forum i admin nic nie musi. Wątpię też, żeby Yco albo Szyszce zależało na jakichś demokratycznych mechanizmach, już nie mówiąc o czyjejś opinii na ich temat.

To, że ta ankieta jeszcze stoi - w końcu jest to jedno wielkie oskarżenie użytkownika forum wraz z nieuniknionymi w tej sytuacji bluzgami, to i tak jest przykład daleko idącej wolności słowa.

Zresztą, z jednej strony mowa o demokracji, a z drugiej ta ankieta służy jakiejś klanowej wojnie spoza tego forum. Dosyć już tego. Proszę o powrót do tematu i powstrzymanie się od osobistych wycieczek. Z góry dziękuję.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Tego za wiele
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 3:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
**LuKi** napisał(a):
Ja sie przed chwilką zarejestrowalem i oznajmiam ze WD-State powinien zostac LAMĄ


A może zagłosowałeś na TAK ze swoich TRZECH kont, co? LOL- za takie coś właśnie powinna być LAMA

To właśnie rozwala całą twoją demokrację Grunt. Na forum zarejestrowanych jest 140 Userów, z czego aktywnych jest moze ze 30. Skąd mogę wiedzieć, czy niektórzy nie pozakładali dodatkowych kont właśnie do głosować w ankietach? Nie ma możliwości sprawdzenia kto jak głosował, dlatego taka ankieta jest gówno warta (niestety).[/b]

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 9:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ja mam inne pytanie Grunt.Za lama jest w tej chwili 9 osob.Z postow wynika ze glosowali na lame:
1.Grunt_2
2.Chris
3.Scooby
4.Creative
5.Luki

Tylko 3 bierze mozna powiedziec czynny udzial w zyciu tego forum.Reszta jest bierna.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 9:44 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Tak naprawde to ja nie wiem o co tu chodzi :shock: State tylko powiedzial ze ws zerżneli opisy z wiezy kalais'a :shock: Dajcie sobie spokój.

Zaraz pewnie pojawia sie odpowiedzi typu "ale sam ma zerżniętą strone" a ja odpowiadam i co z tego. Miejcie wlasne klany wlasne strony komu to robi roznice jaka kto ma strone internetowa omg. Na bn gra sie 4 fun a nie po to zeby sie klocic :?

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 9:45 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
amen

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 13:43 
One big LOL.

W dziale lamy jest jak byk napisane: "Grunt_2 -> Na wniosek uzytkownikow tego forum " ... Wiec wtedy inni decydowali, a teraz co?

Teraz nawet gdy state glosowanie przegra to pewnie lamy nie dostanie, gdzie tu sprawiedliwosc? Pomijajac juz fakt o ktorym pisal creative - wg mnie i paru innych osob lama mu sie nalezy.

Nie rozumiem tez dlaczego glosy jednych maja sie bardziej liczyc? Nalezy tylko nie brac pod uwage osob, ktore glosowaly z kilku roznych swoich kont, reszta powinna zostac wzieta pod uwage.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 13:45 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Jest 10/9 Grunt...

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 14:09 
yco z jednego zaglosowalem chcesz to sprawdz moje IP
1.na jedno nie wchodzilem bo mi sie znudzilo kiedys
2.na drugie myslalem ze e-mail nie doszedl wiec zrobilem trzecie
3.i przyrzekam ze na tym bede caly czas !!!!


Góra
  
 
 Tytuł: WS-Marker
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 14:38 
lipa State zrobil cos bardzo chamskiego ''POWIEDZIAL ZE ZERZNELISMY POMYSŁ Z ICH STRONY "

to naprawde zasluguje na lamke






Umieszczem tu adres naszej stronki
http://www.warsong.prv.pl/

zamiescil bym WD ale nie pamientam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 14:44 
jeżeli wam takzalezy na tym, zeby stat dostal lame do przedstawcie sensowne argumenty a nie tylko wieczne pretensje iwypo minania :!:
:evil:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 14:54 
Argumenty i dowody sa, teraz niech sie ludnosc wypowie i zaglosuje. Szkoda tylko ze szyszek skasowal topic w ktorym State wyzywal od kurw :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 15:00 
WS-Marker >> Co Ty paliłeś? Ja z tego nic nie rozumiem. Czy Ty w ogóle rozumiesz, o czym my tu mówimy? Wiesz w ogóle, do czego służy cudzysłów? I wyłącz żesz do cholery tego Capsa.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 lis 2004 15:08 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
WS-Marker powiedział :
Cytuj:
lipa State zrobil cos bardzo chamskiego ''POWIEDZIAL ZE ZERZNELISMY POMYSŁ Z ICH STRONY "

to naprawde zasluguje na lamke


Możesz mi pokazać w którym miejscu powiedział coś takiego???
Przeczytaj topik od poczatku zanim wyrazisz swoja opinie..

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL