Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 25 kwi 2024 16:37

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Czy State z WD powinien dostać "nagrodę negatywną" w postaci lamy?
Ankieta wygasła N 07 lis 2004 21:20
Tak 45%  45%  [ 10 ]
Nie 55%  55%  [ 12 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
 Tytuł: State i jego lamerskie zagrywki...
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 21:20 
Nie no, dzisiaj juz nie wytrzymalem. Po prostu tego juz za wiele.
WS napracowali sie nad swoja stronka sporo, zrobili pare designow - w sumie jezeli poprawia stronke - to bedzie to calkiem ladna i przyjemna witryna.
Przegladam ich ksiege gosci i co widze?

"autor: State
numer gg:
wpis z 2004-11-02 18:01:46
Zerznales opisy jednostke z wiezy kalaisa. Wstydzilbys sie "

To juz jest szczyt bezczelnosci! Nie wnikam w to, ze tabelki na stronie WD sa niemalze identyczne do tych z kaliasa (pozmieniane slowa... ale tez nie wszedzie), sa te same gify (nawet nazwy te same sa!) - bo w sumie jednak w tym aspekcie przynajmniej chcialo im sie cos zmienic...

Spojrzmy za to na reszte, wszystko (oprocz niewielkiej ilosci tekstow) jest skads zabrane...
State, moze bys najpierw sie nam wytlumaczyl dlaczego zerznales cala swoja strone? A dopiero pozniej sie zapytasz o czyjes tabelki?

Jak dla mnie takie bezczelne, ironiczne zagrania kfalifukuja sie na lamke.

A co do argumentu, ze State zawsze podaje strone... W waszej ksiedze:

"No niestety szablonik
dodano: 2004-10-28 18:51:40
autor: State
www: <brak>
"

Wpis jakby podobny do tego z WS...

Wczesniej podpisywal sie inaczej:
"Wystraczy kliknac na logo White Dragons To zarazem odnosnik na main pejdż
dodano: 2004-10-19 15:03:17
autor: State14
www: http://www.whitedragons.er.pl"

To tylko potwierdza teze, ze to on to napisal u WS.

IP State to 217.96.***.** (celowo zamazalem ostatnie dwie wartosci) - jest to stale ip (sdi), jezeli wiec w ksiedze gosci WS powtorzy sie taka wartosc - bedzie proof koronny. Nie mam podstaw by nie wierzyc, ze ten tekst napisal wlasnie state, bo podobne ironiczne uwagi pisal tez w ksiedze exitow...

Link: http://warsong.prv.pl


Ostatnio edytowano Wt 02 lis 2004 22:23 przez Grunt_2, łącznie edytowano 5 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 21:25 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Jak dla mnie nie
- to nie dotyczy w zadnym stopniu tego forum
- ma niewielki zwiazek z BN
- co on takiego zrobil (kfa..!??!)
- Wieza kaliasa jest chroniona prawem autorskim ?
- Czy tworca wiezy kaliasa zarzuca cos Statetowi?
- Co na to state?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 21:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Ja powiem ze zgodze sie z Gruntem bo wedlug mnie ma duzo racji zarzucanie komus ze cos zajeba** z innej stronki gdy ma sie swoja stronke tez zajeb*** z jakiegos tam szablonu jest troche lamerskie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 21:56 
LOOOOOOOOOL. Cala strategia klanu WD...
Mozesz mi wierzyc, nie ja to napisalem. Zreszta moze w ksiedze WS sa rejestrowane IP, ja mam swoj staly...

Zreszta po co ktos mialby udawac state?

A zreszta, pewnie ty zaraz sie dopatrzysz tutaj misternie uknutej intrygi... A co do argumentu, ze State zawsze podaje strone... W waszej ksiedze:

"No niestety szablonik
dodano: 2004-10-28 18:51:40
autor: State
www: <brak>
"

Wpis jakby podobny do tego z WS...

Wczesniej podpisywal sie inaczej:
"Wystraczy kliknac na logo White Dragons To zarazem odnosnik na main pejdż
dodano: 2004-10-19 15:03:17
autor: State14
www: http://www.whitedragons.er.pl"

To tylko potwierdza teze, ze to on to napisal u WS.

IP State to 217.96.***.** (celowo zamazalem ostatnie dwie wartosci) - jest to stale ip (sdi), jezeli wiec w ksiedze gosci WS powtorzy sie taka wartosc - bedzie proof koronny. Nie mam podstaw by nie wierzyc, ze ten tekst napisal wlasnie state, bo podobne ironiczne uwagi pisal tez w ksiedze exitow...


Ostatnio edytowano Wt 02 lis 2004 22:08 przez Grunt_2, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 22:32 
Styl jest podobny, a IP zgadza się z zapisem na forum, więc jest to State.

Moim zdaniem zerżnięcie strony, a potem zrobienie komuś zarzutu z wykorzystania opisów jednostek (w końcu były zmienione, a nie skopiowane bezpośrednio), to jest lamerskie zachowanie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że nie trzeba było zrzynać z Wieży Kalaisa.

Ale związek z tym forum jest bardzo słaby, za to związek z wojną fan club aXethrowera vs WD jest oczywisty.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 22:35 
chevalier napisał(a):
Styl jest podobny, a IP zgadza się z zapisem na forum, więc jest to State.


On podal IP z swojej ksiegi gosci!!! Nie z WS

Cytuj:
Moim zdaniem zerżnięcie strony, a potem zrobienie komuś zarzutu z wykorzystania opisów jednostek (w końcu były zmienione, a nie skopiowane bezpośrednio), to jest lamerskie zachowanie.


No coz sa tam powiazania ale tylko w opisach magii.

Cytuj:
"No niestety szablonik
dodano: 2004-10-28 18:51:40
autor: State
www: <brak>


A kogo to strona?? Po co ma podawac link na strone na kturej jest!!!! Pozatem 4 posty nizej napisal wpis z strona.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 22:50 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
A Ty night nieuwazasz ze state zachowal sie lamersko o.O ? ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 22:57 
driada napisał(a):
A Ty night nieuwazasz ze state zachowal sie lamersko o.O ? ?


Oprocz nicka nia ma zadnego glosu za tym ze to State, zreszta dawno wyslalem do niego zapytanie czy sie tam wpisywal ale go nie ma. Pozatym niewieze ze walna by takiego fucha---- tam nie ma zadnego opisu tylko suche tabelki. Chodzi o to ze WS niczego tam nie skopiowalo( niemialo czego poprostu). A jesli to on napisal to nie wiem co nim kierowalo.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 23:03 
No cóż, proponuję poczekać na State'a i usłyszeć jego wersję. Jeżeli rzeczywiście to zrobił, to są powody do niezadowolenia. Lamy może bym za to nie przywalił, ale takich zagrywek nie lubię. Zwróć uwagę, że Grunt sporo ryzykuje. Gdyby rzeczywiście zaaranżował ten wypadek, to Yco albo Szyszek zbanowałby go w jednej sekundzie i nikt by okiem nie mrugnął.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lis 2004 23:06 
chevalier napisał(a):
Zwróć uwagę, że Grunt sporo ryzykuje. Gdyby rzeczywiście zaaranżował ten wypadek, to Yco albo Szyszek zbanowałby go w jednej sekundzie i nikt by okiem nie mrugnął.


Tez prawda, chyba by tak nie ryzykowal ale nietylko on nas nielubi. Ale dobra jzu czekam na Stata.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 0:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Mnie to wali co kto kopiuje na swoich stronach (szablony, statystyki) przeciez nic z tego nie jest chronione prawami autorskimi. Staty mozna znaleźć u zbinia, czy na www.battle.net albo w instrukcji. Grafiki są z gry, więc na Kalai's Page nie są jego dziełem wiec nie wiem o co chodzi.

Lam za wypisywanie na jakichśtam księgach nie bedzie, a wasze prywatne zatargi rozwiązujcie na swoich księgach, mnie one NIE OBCHODZĄ.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 8:09 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
I słusznie. Wojna exit vs wd nie powinna sie toczyc na tym forum! Grunt wez na wstrzymanie czy cos.Dodaj sobie state na wasza liste jak tak bardzo cie to urazilo.Tutaj State nikomu nic nie zrobil

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 8:18 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
A ja zalowazylem ze wszyscy na grunta nsakakuja :P nie zebym byl jego zwoleniekiem czy cos ale jest sporo racji w tym co mowi pewnie ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 13:40 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
PRzyznaje sie. To ja strzeiłe tego comenta. Ta jak. OWsze mam strone na gotowym schemaicie -ale jedyne co ta gotowe to uklad menu i skrypty php. A reszte robilem sam. Tabelki texty itp. Co do nazw - no sry ale na WS maja te same nazwy i co z tego ? Wg ciebie o czym to swiadczy ?
Wyrazam skruche ale miałem wtedy lekkie załamanie nerwowe. Jesli zasłuzyłem na lame - mozecie mi ja dac nie bede o nia rzucał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 13:41 
Byłbym wdzięczny za trzymanie się tematu...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 15:05 
State14 napisał(a):
PRzyznaje sie. To ja strzeiłe tego comenta. Ta jak. OWsze mam strone na gotowym schemaicie -ale jedyne co ta gotowe to uklad menu i skrypty php. A reszte robilem sam. Tabelki texty itp. Co do nazw - no sry ale na WS maja te same nazwy i co z tego ? Wg ciebie o czym to swiadczy ?
Wyrazam skruche ale miałem wtedy lekkie załamanie nerwowe. Jesli zasłuzyłem na lame - mozecie mi ja dac nie bede o nia rzucał.


A wiec state sie przyznal -nie trzeba nawet wyciagac ipu z ksiegi WS.

Druga sprawa, dlaczego to nie ma zwiazku z forum? Jest to forum pol-1, czyli wszystkie zachowania zarowno w grze jak i na stronach klanowych sa pod to podpiete. Moim zdaniem zachowanie state moglo mocno urazic adminow strony WS - jezeli oni poprosza o lame dla State - to powinna byc ona jemu dana.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 15:06 
Grunt_2 napisał(a):
Moim zdaniem zachowanie state moglo mocno urazic adminow strony WS - jezeli oni poprosza o lame dla State - to powinna byc ona jemu dana.



....... a ty juz sie postarasz zeby sie o to upominali.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 15:10 
Cytuj:
....... a ty juz sie postarasz zeby sie o to upominali.


Ja sie postaram? Pogadam z nimi, jezeli ten wyczyn state puszcza w nie pamiec to bedzie ich sprawa, jezeli beda sie domagac jakis konswekwencji to beda mieli do tego prawo.

[ot]Ja na twoim miejscu za taka lameriada wyrzucilbym state z klanu, ale ze nie mozesz tego zrobic [bo to 'webmaster'] to juz nie jest moj biznes.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 15:24 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Tylko czemu to ty grunt mowisz za nich. Adwokat jestes ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 15:32 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Wnioskuje o przeniesienie topicu do pokoju "wszystko o wszystkim". Ani State hacker ani abuser (jeśli chodzi o BN). Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 17:31 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
NightCrawler niemoze go wyrzucic bo nie jest liderem buhaha
chociaz z tego co widac on rzadzi tym klanem

a ja dalej za lama dla stata


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 18:32 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N 29 sie 2004 12:57
Posty: 19
Lokalizacja: Radom
Moim zdaniem State zasluzyl na lame gdyz jego zachowanie bylo beszczelne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 18:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
jak za takie zachowanie rozdawalibyśmy lamy, to niektórych juz dawno powinno sie zBANować (łącznie z adminami)

Troche wiecej rozwagi LUUUUDZIE!

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 18:50 
lol, ja jakos mam lame :/
A gdy chodzi o kogos z WD to "nie da rady" :/

I jak tu powiedziec ze to forum jest sprawiedliwe?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 18:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
lol, ja jakos mam lame :/


Zasluzenie

Cytuj:
I jak tu powiedziec ze to forum jest sprawiedliwe?


"Life is unfair, better get use to it "- Mr. Garrison :]

A tak swoja droga to miales sie juz nie wypowiadac na tym forum.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 18:54 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Ale grunt ... na tym forum dostaje sie lame nie za to jak sie zachowuje na innych stronach tylko za to jak sie zachowuje tutaj i na bn

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Kiedyś zostałem upomniany ze dałem komuś lame za zachowanie na kanale. wywiązała sie dyskuzja. ty dostałeś za zachowanie na forum i to po wielokrotnym upominaniu (i jednokrotnym zdjęciu lamy)
to ze napisal jakas glupote w jakiejś księdze (ile to bylo tych jego wpisów? 2?) a potem sie przyznał i wytłumaczył - ma dostać lame za takie coś? nie przesadzacie troche? jak już mowilem, gdybyśmy za takie coś rozdawali lamy, to wiekszosc (łącznie ze mną hehe) mialaby tutaj takiego avatarka. LITOŚCI!!!!!

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:05 
Lol, ja dostalem lame glownie za klotnie z WD ;(

A co do State, to Yco powinienes zaufac demokracji, skoro to forum jest demokratyczne ( a nie despotyczne) to to czy State dostanie lame powinno zalezec od wyniku glosowania, na razie jest remis 5:5, ustawilem czas trwania sondy na 5 dni.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Chris napisał(a):
Moim zdaniem State zasluzyl na lame gdyz jego zachowanie bylo beszczelne.


Grunt ściągnął posiłki widzę...

State zbłądził, ale - czy przyznał się do błędu? Przeprosił? TAK. Choćby tutaj, przed chwilą. To co zrobił samo NIE JEST wystarczającym powodem do lamy - tym bardziej biorąc pod uwagę powyższe.

Grunt_2 napisał(a):
lol, ja jakos mam lame :/


Grunt też zbłądziłeś, ale O WIELE DALEJ NIŻ STATE. Poza tym nigdy nie przyznałeś się do błędu, utrzymując cały czas że go nie było. Nigdy nie przeprosiłeś. Nigdy też nie dałeś zapewnienia że to się więcej nie powtórzy. Zmarnowałeś szansę jaką raz już dostałeś. I ciągle wkopujesz się głębiej i głębiej. Masz lamę, tak jak to napisał szyszek, w pełni zasłużenie.

Grunt_2 napisał(a):
A gdy chodzi o kogos z WD to "nie da rady" :/


Wyjątkowo ograniczony umysł, ot co...

Grunt_2 napisał(a):
Lol, ja dostalem lame glownie za klotnie z WD ;(


Patrz powyższe.

Grunt_2 napisał(a):
A co do State, to Yco powinienes zaufac demokracji, skoro to forum jest demokratyczne ( a nie despotyczne) to to czy State dostanie lame powinno zalezec od wyniku glosowania, na razie jest remis 5:5, ustawilem czas trwania sondy na 5 dni.


1. Kto ci kiedykolwiek powiedział że ono jest demokratyczne?
2. Większość głosów pochodzi jeszcze z czasu ZANIM state mógł się bronić
3. Ściągnąłeś specjalnie posiłki do głosowania w sondzie (a może mi powiesz że nagłe pojawienie się Chrisa to przypadek?)

Jak dla mnie głosowanie nieważne.


Ostatnio edytowano Śr 03 lis 2004 19:15 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 lis 2004 19:14 
No tu z przykroscia musze napisac lol, i to przez jednego z administratorow - pana szyszka. A wiec byla to dyskusja na temat strony WD, i gdy pan szanowny State14 napisal post, gdzie wiecej bylo slow k**** i tekstow typu "mam cie w dupie; w sadz se to w dupe"; pan szyszex natychmiastowo skasowal post, a moj post aby State14 dostal lame odrazu skasowal! I kto tu kogo kryje! Yco, zrob porzadki na tym forum, bo jesli nie ty, to kto oczysci to foro?


Pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL