Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 18 kwi 2024 9:56

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Co sądzisz o pomyśle przemiszczenia działów?
Jestem za 36%  36%  [ 5 ]
Veto ! 50%  50%  [ 7 ]
Jest mi to obojetne 14%  14%  [ 2 ]
Liczba głosów : 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warcraft up
PostNapisane: Cz 06 paź 2005 18:21 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
O dopiero teraz zauważyłem... dlaczego DO LICHA WARCRAFT JEST NA SAMYM DOLE? Na samej górze jest spam. Toć to nienormalne... na wszystkich forach tematycznych na jakich byłem działy związane z tematyką forum były na samej górze. Dajcie ten pieprzony spam i wow na dół a warcrafta na góre to może ludzie zaczną pisac o tym o czym trzeba.


Ostatnio edytowano Pt 07 paź 2005 8:08 przez Smokosz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź 2005 18:24 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
RACJA!
Tu jest masa błedów tak jak w opisie działu startegia!

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź 2005 19:15 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Ten kto zna te forum to wie gdzie co pisać(w przeciwieństwie do niektórych).Po co ktoś kto nie gra w wara miałby się wypowiadać np:jaką strategię preferuje itp.

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź 2005 19:44 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Własnie taka postawa jest dziadowska :D Nic by nie zmienił, niech bedzie tak jak jest bo jest dobrze. Pozatym w "lame forum" mówiłeś jak to dużo osób na tym forum gra jeszcze w wara. Wtf dlaczego nikc nie chcecie tu zmienić? Yca jeszcze rozumiem bo od kiedy upadła rekuza to stałsie flegmatykiem ;P Ale jeśli forum pozotanie takie jakie jest nie przyszłości nie ma żadnej... Nie chce sie wam wprowadzić zmian czy juz i tak forum ejst zgubione i niema co zmieniać bo za miesiąc albo dwa będzie nas jeszcze mniej a za dwa jeszcze mniej a za rok nic tu nie będzie -_- To że forum jest o warze II to nie znaczy że ma upaść spójrzcie na ukfun ;p Same tam lole ale jakos żyją. A nawet jeśli tematyka wara II byłaby juz zbędna to możnaby przeobić forum na forum i wszystkich częściach wara ale poooo cooooooooo.... musze leczyć moje wrzooodyyy... i wogóle jestem bardzo zajętym człowiekiem musze sie pobujać na foteeeellluuuuu i zapppaaliić faaaajkęęęęęęęęęęęęęęęęęę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź 2005 22:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Cytuj:
musze leczyć moje wrzooodyyy... i wogóle jestem bardzo zajętym człowiekiem musze sie pobujać na foteeeellluuuuu i zapppaaliić faaaajkęęęęęęęęęęęęęęęęęę

nie mam wrzooodów, bo dobrze się odżywiam i nie piję alkoholu... nie bujam się w fotelu, tylko jeżdżę na rowerze (w sezonie) a dzisiaj wlasnie zapisalem sie na silownie... nie pale fajki (ani papierosów) no może raz na jakiś czas zajaram jointa ^^ hehe

BTW ten dział musial byc dobrze widoczny, bo jak jakiś lol nowy przychodził (na przykłąd Smokosz) to walił od razu w pierwszym lepszym dziale "Cześć to ja Smokosz, chcialem sie z wszystkimi przywitać" lub coś w tym rodzaju - a to przecież SPAM (i żaden taki LOL nie przeczytał najpierw opisów działów, bo po co).

Zaproponujcie jakis sensowny (według was) układ, wstawcie ankiete to może się pomyśli. tylko bez debilizmów jakie wymyślił krk (zresztą i tak nie przeszłyby (wyniik ankiety)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź 2005 8:07 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Sensowny układ? Co tu dużo mysleć działy od Wszystko o Warcraft do hackerzy/Abuserzy na samą góre w takiej kolejności jak są teraz a reszta tak samo tyle że na dół (niech tylko spam zjedzie na sam dół). Wszystko o Warcraft można zmienić na "ogólnie o warcrafcie" czy jakos tak. I przydałyby sie działy takie jak " świat gry " (jak na Ś.P h4ck3d :]) i problemy (przenieść poprostu te z góry bo od problemów nie związanych z grą jest przeciez spam :)) To ty tyle jeśli chodzi o mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź 2005 16:41 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
A mi to jak najbardziej obojętne. I tak od razu klikam 'zobacz posty od ostatniej wizyty' :] proponowanych przez was zmian nawet bym nie zauwazyl bo po co?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź 2005 17:25 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Koń! 2-2 nieźle :] Może się przyjmie a jak nie to przed dziadów któzy przekupieni przez Austryjaów uzyli swojego prawa do lberum veto :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 08 paź 2005 5:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Jestem za smokoszem ! Trza kszatlcic i piescic to forum to perfekcji :D A bez szczegolow perfekcji nie ma.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL