Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 10:29

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ] 

Czerwo!
Tak 41%  41%  [ 7 ]
Nie 59%  59%  [ 10 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czerwona kartka dla Scoobego
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 18:45 
Nie musze wymieniac powodow, poniewaz kazdemu sa mu znane. Podam choc jeden - chce sam czerwona kartke, a takze obraza mnie, grunta i forum. Zamiast przecinkow uzywa k* i p*.


Glosujcie (P.S - nie mow lord, ze nie mozesz - bo bratu dales, mimo, ze yco mu zdiol wczesniej.


P.S 2 - znam was, dlatego takze informuje, ze jezeli ktos (a na pewno tak bedzie w ramach tak zwanej riposty) mnie da pod glosowanie, MUSI DAC DOWOD W POSTACI SCREENA ZA CO.


A tu quote scooba.

Cytuj:
chcwd i wszystkim gruntom pavlosom itp ; dajcie mi juz ta piątą kartke
bo napisze
ze dupala jest popierdoony ze grunty jest popierdolony ze creative jest popierdolony i ze mam w dupie warcraftii.prv.pl Cool Rolling Eyes Wink ; Ty Niemusisz wystarczy ze pojdziesz wpizdu
Wypierdalaj



P.S 3 - Lord, skoro jestes tu modem, to czemu pozwalasz obrazac mnie i grunta? Ja jak narazie nic nie zrobilem, by mnie tak obrazac!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 19:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ty zrobiles tyle ze nie powstrzymales grunta przed byciem debilem. Za to powinienes dostac kickbana. A jesli scooby obrazal ciebie i grunta to bardzo piatka.
Dziekuje. Koniec tematu.
Cos ty sie tak uwzial. Nagle sprawiedliwosci ci sie zachcialo? Czemu ktos ma tutaj byc sprawiedliwy? To prywatne forum jak sami sie smialiscie a nie jakies oficjalne wiec teraz bujaj sie :lol: :lol:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czerwona kartka dla Scoobego
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 20:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Creative_2 napisał(a):
Glosujcie (P.S - nie mow lord, ze nie mozesz - bo bratu dales, mimo, ze yco mu zdiol wczesniej.


Yco mu nic nie zdjął, tylko samo zeszło (bany są tygodniowe). Acha, nie mówiłem nigdy że nie mogę, tylko że będę to robił BARDZO niechętnie.

Scooby jedzie teraz na kompletnie ostatnim ostrzeżeniu. Najmniejsze możliwe przekroczenie regulaminu i dostaje bana.

Nie ma zmian we wcześniejszych decyzjach co do kar z prostego względu - to nie jest sprawiedliwe, bo jedyna możliwa zmiana to zmiana do góry. A co gdyby ktoś uznał że dostał za wysoką i należałoby mu się obniżenie? Przy moich obecnych uprawnieniach obniżenie jest niemożliwe. Stąd reguła - JA żadnych wcześniejszych decyzji nie zmieniam i jedyne możliwe odwołanie jest do admina (którego w tej chwili nie ma).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 20:11 
Kiedy byly dowody na stata (wtedy, kiedy tu pisalem i mialem 50 postow), stat napisal posta calego w k*. Gdy dalem topic 2 razy, aby dostal kartke, to szyszek kasowal je. Wiec nie mow, ze mnie teraz sprawiedliowsc ogarnela - zawsze mialem ja w sobie, ale nie zawsze moglem ja opublikowac.

Moj brat nie jest debilem - poprostu nie lubi takich jak ty... chociaz nie powiem jaki jestes, bo nie chce kartki..


"Ty Niemusisz wystarczy ze pojdziesz wpizdu
Wypierdalaj"

Lord, jak myslisz, kiedy to scob napisal? ZARAZ po twojej wypowiedzi tam o ostatecznej szansie,ze zostanie na forum, zaraz po tym, jak dales kartke gruntowi (ostatnia). Nie wiem, bo scooby to w bajce pies, a tylko koty maja 7 zyc, nieprawdasz? Wiec czemu on ma 3 szanse na poprawe, jak rzadnej nie wykorzystuje! Otworz oczy!




Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 20:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Creative_2 napisał(a):
Kiedy byly dowody na stata (wtedy, kiedy tu pisalem i mialem 50 postow), stat napisal posta calego w k*. Gdy dalem topic 2 razy, aby dostal kartke, to szyszek kasowal je.


Szyszka teraz w moderacji nie ma, a jestem ja. Poza tym wydaje mi się że kartki zostały już wprowadzone PO tamtej "aferze", a także PO rezygnacji szyszka.

Creative_2 napisał(a):
Lord, jak myslisz, kiedy to scob napisal?


Tamten post Scoobiego: 18:41
Ostatnia kartka dla Grunta: 19:16
OSTATNIE OSTRZEŻENIE dla Scoobiego: 19:21

To tak żeby uporządkować nieco pomieszaną przez ciebie chronologię zdarzeń.

Dlaczego Scooby dostał za to "tylko" ostrzeżenie (które tak naprawdę jest przesunięciem go do 99% w stronę bana)? Bo to nie było tak że wyskoczył z tym znikąd, tylko to była sprowokowana reakcja trollem. Czy jest to sprawiedliwe w porównaniu z losem grunta, "dodatkowymi szansami" itp.? Jak najbardziej. Może tego nie zauważyłeś (fakt że o tym jasno nie pisałem mógł ci nieco to utrudnić, ale i tak w takim razie nie chciałbym zamieniać się z tobą na spostrzegawczość) ale gruntową ostatnią szansę również przeciągałem do granic możliwości, w dodatku do tego stopnia że prawie już mi tu wybuchła mała rebelia (której tamten post był swoją drogą częścią). Pomyśl chwilę nad tym zanim mi zarzucisz dawanie scoobiemu "7 żyć" czy czegotam jeszcze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 21:07 
kurwa ale zalosny temat

wogole nic o forach nei wiece


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 21:16 
Lol, nic? A ty wiecej wiesz? Po za przywitaniem "kurwa ale zalosny temat?" Tylko na tyle cie stac.


Lord, Grunt nie byl taki jak scooby - on pisze z sensem, a scooby nie - ba, wlasciwie nie wie co ma mowic, dlatego przeklina. Dla mnie sprawa jest oczywista - Grunt sie draznil, Scooby wyzywal, ale to jest zasadnicza roznica. Skoro obaj sa winni, to obaj powinni miec taka sama kare.


Tak jak kiedys bylo w Mezopotami - Oko za oko, zab za zab.

Kartka za kartke.

P.S - Warcrafttii.prv.pl - to male forum, ja wypowiadam sie na gigantach - realm.pl ; adamantowa wieza ; i wiele innych. Dlatego raczej nie powinnien byc pouczany jak prowadzic forum, tym bardziej ze to nie moje forum, a czlowiek ktore je zalozyl, czli szyszek ma czerwona kartke i juz nie wroci, by tu pilnowac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 21:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
dobra kreativ masz ta swoja pieprzona demokracje ale dobra pozwol ze ja zrobie vote na bana dla ciebie i grunta i jak bedzie na tak to co zgodzisz sie na bana ?
sam zaglosowalem na tak w tej ankiecie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 21:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
M-o-G(FriM) napisał(a):
kurwa ale zalosny temat


Banzai, jeśli cokolwiek jest tutaj żałosne, to właśnie takie teksty. Na drzewo banany prostować ze swoim "wartościowym wkładem" w forum. Jeśli jednak koniecznie wolisz zostać, to przynajmniej myśl przy pisaniu.

Cytuj:
Tak jak kiedys bylo w Mezopotami - Oko za oko, zab za zab.


Podstawę prawną w większości co bardziej cywilizowanych krajów stanowi prawo rzymskie, nie mezopotamskie i po pierwsze nie wiem dlaczego mielibyśmy stosować "oko za oko", ani w jaki sposób ta zasada w ogóle się ma do tej sytuacji (nie, to co podałeś na wyjaśnienie się nie nadaje).

Grunt nie "się drażnił" (co brzmi na całkiem niewinne działanie), on drażnił wszystkich dookoła, co uznałem w przypadku Scoobiego uznałem za okoliczność łagodzącą. Odwołania proszę składać do yca. [edit: nieaktualne to już w tej sprawie]

Acha, "wypowiadanie się na dużych forach" nie robi na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Sensowne uwagi może by i robiły, ale ich brak, no i swoją drogą zupełnie nie wiem po co ani dlaczego wstawiłeś całe to post scriptum.

Cytuj:
masz ta swoja pieprzona demokracje (...) sam zaglosowalem na tak w tej ankiecie :]


Aby zacytować Chevaliera - "Kto się prosi o kartkę, ten ją dostaje". Życzymy miłego urlopu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 21:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
B1241nzai przyluzowal bys skarpy. :lol:

Cytuj:
Moj brat nie jest debilem - poprostu nie lubi takich jak ty... chociaz nie powiem jaki jestes, bo nie chce kartki..
To do mnie?
Skoro nie jest debilem to czemu pisze posty jak debil, zachowuje sie jak debil i daje wszystkie oznaki debilstwa? Chcesz mi powiedziec ze dlatego ze nie lubi takich ludzi jak ja? Przecierz golym okiem widac tutaj zwałe.
Cytuj:
Grunt nie byl taki jak scooby - on pisze z sensem, a scooby nie - ba, wlasciwie nie wie co ma mowic, dlatego przeklina. Dla mnie sprawa jest oczywista - Grunt sie draznil, Scooby wyzywal, ale to jest zasadnicza roznica. Skoro obaj sa winni, to obaj powinni miec taka sama kare.

To prawda Grunt nie byl taki jak scooby (zaraz dlaczego mowimy w czasie przeszlym? Nie jest). Pisze z sensem? He? Jakby pisal z sensem to nikt by nie przywalal sie do jego postow i nie mowil ze ten a tamten post jest bezsensowny... Zreszta to jego ostatnio kulturalne pisanie w cale sensu wiekszego nie dalo. Co najwyzej mozna bylo bardziej go zrozumiec.
Grunt sie draznil? Jak dla mnie on powinien dostac wiec wieksza kare. Scooby wyzywal bo mial mimo wszystko powod. A jaki jest powod jego draznienia sie? To jest wlasnie ten BEZSENS ktorego ja nie kumam. Po co on to wszystko robi. Zabawa?
A jesli chodzi o kare to grunt powinien sie cieszyc ze nie dostal bana na wstepie.
Cytuj:
Tak jak kiedys bylo w Mezopotami - Oko za oko, zab za zab.

Kartka za kartke.
Nie jestesmy w mezopotami wiec nie obowiazuja tutaj takie zasady (patrz regulamin)

Cytuj:
P.S - Warcrafttii.prv.pl - to male forum, ja wypowiadam sie na gigantach - realm.pl ; adamantowa wieza ; i wiele innych. Dlatego raczej nie powinnien byc pouczany jak prowadzic forum, tym bardziej ze to nie moje forum, a czlowiek ktore je zalozyl, czli szyszek ma czerwona kartke i juz nie wroci, by tu pilnowac.
Ja tez sie wypowiadam na paru gigantach ale kogo to obchodzi :lol: A co do szyszka to bylo troche inaczej. Mogles tego nie wiedziec, ale Szycha sam odszedl. (Cos tam bulwersa zlapal ale to on odszedl) A czerwona kartka jest do dzisiaj owiana tajemnica :P (Moze Yco telepatycznie wlamal sie do serwa i zbanowal go za pomoca umyslu- co wy na taka wersje? :P )

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 22:02 
Moze w Mezopotani nie jestesmy, ale to prawo bylo i chyba nadal jest uwazane za skuteczne. Poza tym regulamin zostal napisany badz poprawiony dzis, a dobrze wiemy, ze co nagle do po diable, i jego forma i tak sie bedzie zmieniac. Chodzilo mi o sprawiedliwosc, ktora zostala wymierzona. Close topic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 22:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Jak mozesz mowic o sprawiedliwosci wobec scoobiego skoro nie bylo tej sprawiedliwosci wobec grunta?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 lip 2005 22:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Creative_2 napisał(a):
Moze w Mezopotani nie jestesmy, ale to prawo bylo i chyba nadal jest uwazane za skuteczne.


Eee... Nie. Po prostu nie.

Cytuj:
Poza tym regulamin zostal napisany badz poprawiony dzis


Po pierwsze wczoraj nie dziś, po drugie było to tylko i wyłącznie drobne uszczegółowienie jednego punktu w regulaminie który mamy już, zdaje się, od ponad pół roku.

Cytuj:
Chodzilo mi o sprawiedliwosc, ktora zostala wymierzona. Close topic.


Taa, i została wymierzona dokładnie według obowiązujących tutaj reguł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 2:27 
Lord_Zabujca napisał(a):
M-o-G(FriM) napisał(a):
kurwa ale zalosny temat


Banzai, jeśli cokolwiek jest tutaj żałosne, to właśnie takie teksty. Na drzewo banany prostować ze swoim "wartościowym wkładem" w forum. Jeśli jednak koniecznie wolisz zostać, to przynajmniej myśl przy pisaniu.

Cytuj:
Tak jak kiedys bylo w Mezopotami - Oko za oko, zab za zab.


Podstawę prawną w większości co bardziej cywilizowanych krajów stanowi prawo rzymskie, nie mezopotamskie i po pierwsze nie wiem dlaczego mielibyśmy stosować "oko za oko", ani w jaki sposób ta zasada w ogóle się ma do tej sytuacji (nie, to co podałeś na wyjaśnienie się nie nadaje).

Grunt nie "się drażnił" (co brzmi na całkiem niewinne działanie), on drażnił wszystkich dookoła, co uznałem w przypadku Scoobiego uznałem za okoliczność łagodzącą. Odwołania proszę składać do yca. [edit: nieaktualne to już w tej sprawie]

Acha, "wypowiadanie się na dużych forach" nie robi na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Sensowne uwagi może by i robiły, ale ich brak, no i swoją drogą zupełnie nie wiem po co ani dlaczego wstawiłeś całe to post scriptum.

Cytuj:
masz ta swoja pieprzona demokracje (...) sam zaglosowalem na tak w tej ankiecie :]


Aby zacytować Chevaliera - "Kto się prosi o kartkę, ten ją dostaje". Życzymy miłego urlopu.



Moderato powinien byc interligenty a nie pierwszy lepszy debil, bo widać ze potrzebuje pomocy uzytkownikow komu dac kartke albo nie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 6:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Banzai ale ty pierdoly gadasz omg :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 8:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
M-o-G(FriM) napisał(a):
Moderato powinien byc interligenty a nie pierwszy lepszy debil, bo widać ze potrzebuje pomocy uzytkownikow komu dac kartke albo nie


No cóż banzai, w twoim* przypadku zdecydowanie nie potrzebuję niczyjej pomocy żeby ci wstawić kartkę.


*ani żadnym innym, cokolwiek byś nie gadał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czerwona kartka dla Scoobego
PostNapisane: So 23 lip 2005 9:26 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Creative_2 napisał(a):
Nie musze wymieniac powodow, poniewaz kazdemu sa mu znane. Podam choc jeden - chce sam czerwona kartke, a takze obraza mnie, grunta i forum. Zamiast przecinkow uzywa k* i p*.


Glosujcie (P.S - nie mow lord, ze nie mozesz - bo bratu dales, mimo, ze yco mu zdiol wczesniej.


P.S 2 - znam was, dlatego takze informuje, ze jezeli ktos (a na pewno tak bedzie w ramach tak zwanej riposty) mnie da pod glosowanie, MUSI DAC DOWOD W POSTACI SCREENA ZA CO.


A tu quote scooba.

Cytuj:
chcwd i wszystkim gruntom pavlosom itp ; dajcie mi juz ta piątą kartke
bo napisze
ze dupala jest popierdoony ze grunty jest popierdolony ze creative jest popierdolony i ze mam w dupie warcraftii.prv.pl Cool Rolling Eyes Wink ; Ty Niemusisz wystarczy ze pojdziesz wpizdu
Wypierdalaj



P.S 3 - Lord, skoro jestes tu modem, to czemu pozwalasz obrazac mnie i grunta? Ja jak narazie nic nie zrobilem, by mnie tak obrazac!


Sram na gówno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 11:55 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Po jakiego ch***ja robić takie ankiety.Od przyznawania kartek jest admin i mod.Oni powinni wiedzieć komu i za co...

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 12:20 
No jakos Lord nie chcial mu dac, a sie chlopak prosil - wiec ulatwilem mu zycie :) Pozatym CLOSE TOPIC!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 12:47 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
tak mu ulatwiles zadanie ze znowu zrobiles zamieszanie ( ma sie te rymy ;P )
A tak w ogole po co mowicie close topic skoro i tak kazdy tu pisze :D

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 13:00 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Nie Nie zamykajcie tematu on chce zeby go zamknąć bo już opada z sil bez grunta :P Jak tak dalej pojdzie to go pojedziemy :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 13:29 
Lol, twoja wypowiedz mnie rozsmiesza. Trace sily? Nie mam sil? Lol, wlasnie ze mam ! Gdybym nie mial, to bym stad poszedl. Pozatym wasze wypowiedzi to nabijanie postow - a skoro to nabijanie bezssensownych postow, to oznacza, ze M-o-g mial racje, a lord dal mu kartke niesprawiedliwie. Poniewaz nabijaczy postow takich jak wy trzeba scigac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 14:31 
Lord_Zabujca napisał(a):
M-o-G(FriM) napisał(a):
Moderato powinien byc interligenty a nie pierwszy lepszy debil, bo widać ze potrzebuje pomocy uzytkownikow komu dac kartke albo nie


No cóż banzai, w twoim* przypadku zdecydowanie nie potrzebuję niczyjej pomocy żeby ci wstawić kartkę.


*ani żadnym innym, cokolwiek byś nie gadał


tak jak dać dziecku karabin :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 15:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Creative_2 napisał(a):
Lol, twoja wypowiedz mnie rozsmiesza. Trace sily? Nie mam sil? Lol, wlasnie ze mam ! Gdybym nie mial, to bym stad poszedl. Pozatym wasze wypowiedzi to nabijanie postow - a skoro to nabijanie bezssensownych postow, to oznacza, ze M-o-g mial racje, a lord dal mu kartke niesprawiedliwie. Poniewaz nabijaczy postow takich jak wy trzeba scigac.



Trzeba scigac i banowac takich ludzi jak TY, a nie nabijaczy. Przynajmniej w normalnym swiecie.
A tobie b421412112941249128749127491nzai to ja nie wiem o co biega. O co ty sie klucisz? Pojezdzij na wrotkach i spiewaj ZEMSZCZE SIE! \
OWN3D!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 16:50 
albo idz mog na rower i zacznij krzyczec ze Ci kromka spadla na spodnie z ketchupem
:lol: :lol:
swoja droga siemano :]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 18:09 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Creative_2 napisał(a):
takich jak wy trzeba scigac.


W takim razie do diaska musze uchodzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 18:22 
Stoj, bo strzelam! Aha! MAm cie! ;p


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL