Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 10:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 18:36 
Flamed, ja mam troche odmienne zdanie odnośnie taktyki.

1. Wejdź na strone ogame.pl i zaloguj się.
2. Odwiedź kolejno wszystkie swoje kolonie
3. Robiąc to przy każdej koloni odnajdź polecenie porzuć planete i zrób to.

Wtedy masz pewność, że więcej tej gry nie włączysz.

Może zaraz mi się oberwie za to że jak mi się gra niepodoba, to po co się wypowiadam, ale uważam że to czysta strata czasu. Przecież żeby być w niej dobry to trzeba siedziec przed kompem najlepiej 24h/doba. Skoro tak to dziękuje bardzo.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 18:40 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A ja w to gram ze 3 dni juz :) JEstem na uni18 nick Statozor, planeta Statozoria :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 19:03 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 02 gru 2004 12:50
Posty: 11
Lokalizacja: Nowa Sól
tu akurat zgadam sie a Avatarem...zreszta zrobilem dokladnie tak jak napisal (sam na to wpadlem)...ale jesli gracie to garsc moich porad:

1. Kopalnie
- na poczatku elektrownia - metal - metal - elektrownia - metal - krysztal...tu godzinka przerwy i elektrownia...dalej metal na 5, krysztalki i deuter tak do 8-6-2...potem juz tylko krysztaly i deuter (bedziesz mial krocie metalu z napadow, deuter bardzo potrzebny do realizacji punktu 2 - jako niezbedny do badan i jako paliwo)
2. Flota jak najszybciej!
- jesli nie boisz sie ryzyka - maly transporter z malym mysliwcem na pierwsza lepsza planete w ukladzie....najlepiej sprawdzic czy ewentualnej ofiary nie ma w TOP 1500(nie tylko wg punktow ale tez zerknijcie na badania i floty)....zalety : szybki przyplyw surowcow....wady : gosc moze miec obrone ( jedna, dwie wyrzutnie na planecie - warto postawic i na swojej planecie) wtedy jestes do tylu - ale to tylko wtedy gdy dzialaliscie za wolno
- jak najszybciej technologia szpiegowska i ciagle ataki - buduj transportery i lekkie mysliwce (obrona wedle gustu ( kilka lekkich laserow taniocha - nikt cie nie ruszy), bardzo szybko dorobisz sie ciezkich - od tej pory jestes nie do zdarcia - TOP 50 przy logowaniu co 2-3h...im rzadziej sie logujesz tym slabsza pozycja...i co? fajna gra?

_________________
www.hattrick.org


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 19:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Jezeli ktos gra na Uni12 i ma powyzej 500pkt, to zapraszam do sojuszu AA. Obecnie mamy 45miejsce i ciagle idziemy w gore. Niebawem strona powstanie :D

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 20:00 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ja loguje się tam 2 razy dziennie łącznie tracę na to z 15 minut...i jestem dobry :) a najlepszy nie muszę być nie po to gram.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja 2005 22:49 
Więc nie jesteś ambitny Flamed, ja nie mógłbym uczestniczyć tej grze logując się 2 razy dziennie, dlatego wolałem zrezygnować. Cieszę się, że jest takich osób więcej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 9:21 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
a ja tam w to gram na uni 1:)...mam ponad 12k pkt :)..i idzie mi całkiem całkiem:) loguję się góra 3 razy dziennie:)..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 10:15 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
jak to tak.... przecież neta nie masz... :(

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 20:34 
Cytuj:
- nie spiesz się zbudowaniem floty wojennej


Wielki blad im szybciej tym lepiej, ja juz latalem po swoim ukladzie 1 tr ktory mialem na koniec drogiego dnia po rejestracji, zebralem surowce i zrobilem kolejnego i gdyby mi sie nie skonczyly farmy to bylbym wysoko ( obecnie skacze z 1 do 2 setki na uni 16- kolejne konto), a ostatnio jak zaczolem latac 50 ukladow to ide caly czas do gory.

Cytuj:
Najpierw zajmij sie surowcami a potem doświadczeniami (z wyjątkiem technologi szpiegowskiej - ona jak najszybciej do 7-9 poziomu)


Blad, tech szpiegowska wystarczy przez 2 tyg na poziomie 3 potem mozna dac do 5 poziomu i tyle wystarczy - potem jest za droga jak na niecaly miesiac grania. Zamiast tego jak najszybciej isc w 6 poziom silnika spalinowego i miec duze transportery, a w miedzy czasie w tech. komputerowa do 5 pozomiu( jesli ktos nie siedzi caly czas na planecie). A jak potrzeba to zbudowac wiecej sond ktore za kolejne poziomy tech szpiegowskiem wystarczaja w zupelnosci.

Cytuj:
- jeżeli twoja pierwsza planeta ma dużo pól (moja ma 163) wybierz ją na swoją planetę matkę...jeżeli nie uczyń to z kolonią (dużą)


Kazda planeta matka ma 163 pola, dopiero kolonie maja rozne pola w zaleznosci "od odleglosci od slonca".

Cytuj:
- na koloniach nie rób małych transporterów to się nieopłaca
- obronę na koloniach (tych mniejszych) zrób za pomocą działek laserowych lekkich (ja na jednej mam 220), jeżeli ilość pól pozwala no to na czymś lepszym - działa jonowe/gausowe


(do transportowcow)Zalezy kiedy, jednak na dluzsza mete nie, zlaszcza ze kolonie powinno sie robic niedlugo przed krazownikami, a potem zrobic w ciagu 3 dni przynajmiej 2 kolonie i zrobic na nich po 2-4 duze transportowce na wywiezenie surowca z planety. Kolonie powinny byc bez obrony przynajmniej w ciagu pierszych 2 miechow - jest to zmarnowanie surowca ktore mzoe pujsc na krazowniki, transportowce wszystko powinny zalatwic w razie ataku (tzn ty nimi :P). Dzialka nie liczal sie do pol, mozesz ich zrobic ile chcesz, a stocznia ktora jest do nich potrzebna, tak duzo nie zajmuje( 5 poziomow do jonowych dzial).
Cytuj:

- na każdej planecie trzymaj po 1 recyklerze nigdy nie wiesz kiedy ci się przydadzą


1 recykler na planecie nic ci nie da, lepiej trzymac je w kupie na planecie matce, bo wedlog tego co bylo wyzej, nie przydadza sie, a tak mzoesz je wysalc przed flota i ci pozbieraja surowce z atakowanej planety.

Cytuj:
- wybierz federację bardzo liczną lub taka co ma przewage w sasiednich ukladach


To jeden z wiekszych bledow jakie ludzie popelniaja, liczny sojusz nic nie da, takie sojusze sa tak naprawde najslabsze i wszyscy je jada jak chca, tylko tyle ze razem maja duzo pkt dzieki czemu sa wysoko w rankingu, a takie liczne i dobra to moge policzyc na palcach jednej reki ze wszytkich uni. Tak naprawde zadza sojusze po 20 do 40 czlonkow, gdzie jest duzo dobrych osob. A jesli chodzi o sojusze z liocznymi czlonkami kolo ciebie to tylko jesli wiesz ze jestes i bedziesz slaby zawsze, inaczej tracic mnustwo potencjalnych farm.

Cytuj:
- jeżeli jesteś atakowany przez jakąs duża flotę to wykonaj nastepujace kroki


Prawie,

1) Wysylasz do agresora wiadomosc FS a;bo Fleetsave( obrona floty poprzez odeslanie jej gdzieindzie). Jesli nie odpusci:
2)Czekasz do 5 minut przed atakiem i dopiero w tedy wylaczasz wydobycie (najmniejsze straty)
3) Wysylasz kilka recyklerow na orbite jesli wiesz ze cos wiecej tam bedzie po ataku
4) zaznaczasz wszystkie statki, ladujesz na nie wszytkie surowce( jesli sie nie miesci to wydajesz na banie lub budynek ale inny niz obronny) i wysylasz je na kolonie z najmniejsza predkoscia(co daje najmniejsza strate w paliwie), na planete kolegi lub razem z recyklerami na orbite.
5)Chwile po ataku zawracasz statki(chyab ze poslales razem z recyklerami).

Cytuj:
- swoją flotę opieraj na SW


OW- Okret Wojenny, ale w nie inwestuj dopiero po ponad miesiacu zabawy, do tej pory caly czas krazowniki i ciezkie misliwce do pomocy.

Cytuj:
jeżeli masz dużą planetę to po pewnym czasie budowanie elektrowni słonecznej przestaje się opłacać -> rób fuzyjne (ja to robie po przekroczeniu 110 pól)


Najlepiej isc do po 16/17 poziomow kopalni i elektrwoni i okolo 12 syntezatora deuterium, bo potem sie juz nic nie oplaca, lepiej te kase wydac na statki i zbierac z nich surowce. Fuzyjne tylko do po tym jak masz elektrownie na 16/ 17 i i jeszcze troche brakuje energii( wczesniej potrzeba deuteruim, tak ze nie warto).

Cytuj:
- utrzymuj dobre kontakty z sąsiadami


To najwiekszy blad, caly czas ich atakowac i nie dac sie wyprzedzic dopuki nie bede na zielono. Dobra kontakty utrzymywac tylko z swoim sojuszem i ewentualnie (jesli takie sa) z sojuszami z ktorymi sa podpisane pakty.

- na planecie matce broń się za pomocą dział gausowych

Jesli wchodziz regularnie co godzine( jesli nie to*) to zadna wieksza obrona nie jest potrzebna przez pierwszy miesiac, potem zaczac inwestowac w jonowe mozna, ale tylko jesli sie ma duzo surowcow na skladzie, bo robienie po kilka dziennie jest nie efektywne, potem kilka gaussowych w drodze do plazmowych.

* idziesz np. do szkoly, biezesz cala flote oraz surowce na minimalna predkosc i wysylasz na kolonie, tak zeby doleciala idealnie(max 1h przed twoim przyjsciem) z toba gdy wchodzis do domu. To samo jak idziesz spac. i masz spokoj.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 20:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
dzieki za wskazowki Nightcrawler ;) dzisiaj dzisiaj (po raz drugi) zaczne grac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 21:00 
a mi sie ogame przejadł :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 21:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
18k punktow i mi sie juz to nuuuuudzi w cholere. Chociaz teraz moj sojusz ma wojenkez 6-ym sojuszem w tabeli - moze bedzie ciekawiej troche.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 21:21 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Crawler ja swoje porady pisałem tak by ludzie nie popelniali moich błędów. A ty napisałeś tak ,że popełniłbym je drugi raz.

Jak szybko zrobisz flotę(myśliwce) to możesz napadać tylko na tych co zaczeli później grać niż ty. A to mały zysk.

Technika Szpiegowska taka podana przez ciebie może nie wystarczyć, znaczy starczy na młodszych niż ty

jezeli wyśla atak na planete matke w nocy to stracisz wszystkie smieciarki. A tak zawsze masz w pogotowiu


Liczba członków odstrasza i nie zgadzam się z tym ,że lepsze są te mniejsze. To zależy od organizacji.

Co do sąsiadów. Co zrobisz jak się zgadają i cię zjadą? :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja 2005 22:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Tez nie widze brania wszyskiego sila. Sojusz liczny nie liczny, a skad pewnosc, ze nie ma tam jakiegos kafara, ktory Twoj sojusz zrowna z ziemia? :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 22:55 
Cytuj:
Crawler ja swoje porady pisałem tak by ludzie nie popelniali moich błędów. A ty napisałeś tak ,że popełniłbym je drugi raz.



Jesli zagraja dobrze to ich nie popelnia. Ty je popelniales bo do tej takty trzeba wiecej rzeczy( ktore zreszta opisalem wyzej)

Cytuj:
Jak szybko zrobisz flotę(myśliwce) to możesz napadać tylko na tych co zaczeli później grać niż ty. A to mały zysk.


Od razu jechalem swoj i po 2 uklady odemnie i wszystko bylo ok. Mialem 33 pkt i juz atakowalem( za pierwszym razem 1 transportowiec, potem + 2 misliwce, potem badanie komputerowe i na 2 floty jechalem itd.), dzieki czemu nie mialem farem juz po 4 dniach i musialem latac po 20/30 ukladow.
Cytuj:
Technika Szpiegowska taka podana przez ciebie może nie wystarczyć, znaczy starczy na młodszych niż ty.


Do 5 poziomu przez pierwszy miech to max, tak jak napisalem lepiej miec za te kase krazowniki i zrobic dodatkowe 3 sondy , niz isc w ta technologie tak szybko i wydac na nia roznowartosc 6 krazownikow jak nie lepiej.

Cytuj:
Jezeli wyśla atak na planete matke w nocy to stracisz wszystkie smieciarki. A tak zawsze masz w pogotowiu


Dlatego w nocy trzeba robic fleet save, oczym napisalem i ma sie z glowy wszystkich, do tej pory tylko 3 razy mocniej mnie zjechali (na 3 miesiace gry), kazdy wiazal sie z padnieciem serva albo strata netu na jakis czas.

Cytuj:
Liczba członków odstrasza i nie zgadzam się z tym ,że lepsze są te mniejsze. To zależy od organizacji.


Tak jak mowilem na wszytkich Uni te wieksze dobre, mozna liczyc na palcach jednej reki. Ja jade tych co maja po 200 czlonkow mimo ze moje sojusze maja po 40(uni 12) i 17 czlonkow(uni16), srednia tych sojuszy jest tak mala ze nawet nie warto sie zastanawiac nad zadnymi paktami, tylko jechac na maxa. Srednia jest spowodowana tym ze przyjmuja byle kogo zeby tylko bylo wiecej, bo to pociagnie za soba jeszcze wieksza ilosc czlonkow. Na uni 12 jechane sa wszystkie sojusze przez jednego gostka( wystarczy poczytac odpowiedni dzial na forum ogame), a jego sojusz liczy okolo 19 osob.

Cytuj:
Co do sąsiadów. Co zrobisz jak się zgadają i cię zjadą? :)


Na zadnym uni jakim gralem, po moich atakach nie bylo wiecej jak 2 planet na bialo (reszta na zielono). Wiec to raczej niezbyt mozliwe. A co do dalszych to minimom przelot do mnie do 1.30 h a ja wchodze raz na 1.10 minut i jak cos sie dzieje to albo przesywal statki na dana atakwoana planete albo robie fleet save. Jesli nie moge wejsc co 1.10h robie calkowitego fleetsava z surowcami i statki sobie lataja dopuki nie wruce.

Ale zakladajac ze by sie zgadali, to co mi zrobia jak niemozna laczyc flot? Jak ich ciagle jade to moga miec co najzywej 5-10 ciezkich( co i tak bylo by cudem) przeciw mojej flocie 10 razy wiekszej w czasie gdy oni juz dojda do tych statkow.

EDIT
-----------------
Jeszcze co do sojuszy. Przykladem niech bedzie moj...a raczej lepiej powiedziec nasz sojusz z Uni16 jednym z 2 w tej chwili z wieksza iloscia pkt niz czlonkow - czlonkow 17 punktow 20k. Co daje srednia kolo 1200pkt. Na pierwszym miejscu w sredniej stoi 3 osobowy sojusz ktory ma lacznie 4 k pkt i miejsce 67(kolo 1333pkt srednio), nasz ma 15 miejsce. Trzecim w sredniej jest dopiero sojusz z srednia cos kolo 750 pkt, wiec przepasc jest ogromna.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 14:55 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Po przeczytaniu twojego postu doszedłem do wniosku ,że masz dużo więcej szczęścia niż ja :D Uni 1 to walka o przetrwanie codziennie...wszyscy dookoła ciebie są na biało

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja 2005 16:50 
tak i cały czas siedzisz na ogame i sie bronisz 24/h :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja 2005 20:13 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie mam zamiaru grać w jakąs grę na okrągło, świat jest w paru miejscach piękny i wole to wykorzystać niż pykać w gierki

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja 2005 20:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
sie bronisz 24/h :)


Broni się 24 na godzinę? :lol:

Próbowałem trochę w to pograć, ale RTS grany w trybie ciągłym przez internet bez możliwości przyszłościowego zaplanowania wykonania CZEGOKOLWIEK naprawdę nie przypada mi do gustu. Poza tym brak możliwości przejęcia w jakikolwiek siłowy sposób obcej planety również jest nieco odpychający jak dla mnie. No i do tego ta setka beznadziejnych zasad w regulaminie... Meh...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 17:31 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
mam już ponad 14k pkt :twisted: hehehe i sapp...loguję się najczęściej w przerwach pomiedzy wykładami :P...na uczelni:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 17:40 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A ja mam 170 i co :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 18:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
A ja pokasowalem konta na OGame :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 20:15 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A ja moge swoje oddac. 21k punktow, chce ktos?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 20:23 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Głównej planety nie da się zniszczyć :/ Smoku na którym Uni ? I podaj namiary jak na 1 :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 8:09 
Cytuj:
Pavlos napisał:
tak i cały czas siedzisz na ogame i sie bronisz 24/h



Jak ktos inteligentni gra to wystarczy lacznie 2 h dziennie
Przyklad:
-idziesz do szkoly na 8.00 wiec budzisz sie o 6.30 i wysylasz flote z atakiem na planete ktora na 100% sie nie zbuduje, a reszte na kolonie(z surowcami) tak zeby przyleciala idealnie z twoim przybyciem, po czyms takim atak na ciebie jest malo prawdopodobny chyba ze ktos jest fanatykiem i atakuje zeby atakowac, ale i tak ci nie zaszkodzi

-wracasz 13-16 i wysylasz floty na ataki wydajesz kase i idziesz na godzine(jak masz podpozadkowana swoj uklad to masz spokuj na 1h na 100%)

- przychodzisz za godzine, sprawdzasz czy cie nie atakuja, czy ci kogo atakujesz nie zakupili obrony itp.

-przychodzisz na 5 minut przed atakiem znow sprawdzasz czy nie zbudowali obrony

-idziesz na godzine, potem przychodzisz i patrzysz czy cie nie atakuja, jak nie to wracasz gdy twoja flota wruci

- znow wysylasz i znow idziesz i tak dopuki nie pujdziesz spac

- jak idziesz spac atakujesz planete co do ktorej masz pewnosc ze sie nie zbuduje a reszte floty wysylasz na kolonie zeby doleciala na kolonie o tej 6.30

Oczywisce to wszystko zakladajac ze ... nie jestes zalozycielem chyba ze komus dales podobne prawa do twoich i mzoe zazadzac za ciebie (ale to trzeba ufac komus naprade mocno).

Jeszcze male sprostowanie do okretow wojennych:
Mozna isc w okrety wojenne juz po 1500 pkt ale omijajc krazowniki, mozna je sobie darowac i isc w mass CM i duze TR, a potem dodajac do tego OW. Ale jesli idziesz w krazki to dopiero po 3-4 tygodniach gry dopiero w OW.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 14:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Mozna isc w okrety wojenne juz po 1500 pkt ale omijajc krazowniki, mozna je sobie darowac i isc w mass CM i duze TR, a potem dodajac do tego OW. Ale jesli idziesz w krazki to dopiero po 3-4 tygodniach gry dopiero w OW.

Eeeee qpa, można pominąć cieżkie myśliwce, ale krążowniki?..... Jeżeli dobrze sie wszystko rozplanuje, to da się dojść do OW mając przeszło 1500pkt i mając po drodze jeszcze krążowniki :)

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 19:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Z oddaniem konta juz nieaktualne - poszlo sie kochac:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 7:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia Głupia
GRA
Brat gra i mniej przez to w Tibie moge grąc a mam znajomego na realu który w to ogame 4 na jakiejś unii jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 12 cze 2005 13:34 
ja na 16 bylem drugi a potem jakos top 20 ale bana dostalem za glupote to raz adwa ze byl niesluszny bo go o wszstkim wiedzieli i co tu powadzic teraz gram na 24 jak cos to sojuszu BlackSun


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 12 cze 2005 14:41 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
ja przez tydzień nieobecności wszystko straciłem i wykonałem taktykę Avatara.

Zresztą proponuję to zrobić z każdą grą. A potem się cieszyć czymś przyjemniejszym :) :wink:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL