Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 3:47

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 17 kwi 2005 19:53 
Przeczytawszy ksiazke Kod Leonarda Da Vinci opisuje: ( nie do konca jeszcze rotfl ale o graalu juz wiem :P )

- autor zaklada ze Graalem jest Maria Magdalena ktora wedlug jego byla zona Chrystusa(w to to jeszcze mozna uwierzyc ale jakos to dziwne) i jej dziecko ( lono chrystusa = krew Chrysstusa Maria trzymajaca w lonie krew Chrystusa ale to juz istne brednie :P autor mowi ze nadal jest linkia potomkow ALE to juz kompletny absurd to tak jak ja bym pwoiedzial ze moim pra pra pra pra pra pra pra dziadkiem byl Julisz Cezar ( rotfl :P )
To jeszcze nic pdobno Magdalena mogla swoja mowa zburzyc Kosciol bo znala prawde i do tej pory jest ta prawda ukrywana przez Zakon ktory chroni graala zeby ujawnic ja w odpowiednim momencie.
Swoja droga ladna opowiesc sajens fikszon bo chyba nic wiecej :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 17 kwi 2005 20:17 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Czytałem ją jakiś czas temu a pamiętam lepiej. Według tej książki Chrystus owszem ożenił się z MM. Miał z nią dzieci ,z którch powstały rody najwyższej krwi. Co nawet spisano ,ale spisek zapoczątkowany przez prawdopodobnie św. Piotra sprawił ,że znamy tylko 4 ewangelie i to te łagodne. To właśnie one wysuwają mężczyzne ponad kobietę. A na tym najbardziej Piotrowi zależało. Inaczej byłby zagrożony. Mógłby nie zostać przywódcą kościoła... ,ale został i postanowił zwalczać kult MM. Uznał go za kult pogański powiązany z kultem Wielkiej Bogini. Rozpoczęła się propagadna ,której owoce dzisaj widzimy. MM w Bibli to ladacznica, kobiety są niewiadomo czemu gorsze od mężczyzn, najwyższe stanowiska w Kościele należą do facetów. A pentagram został uznany za znak szatana. Wyznawcy kultu MM stowrzyli Zakon Syjonu a ci Templariuszy ,którzy mieli za zadanie strzec tajemnicy.


Podobny wątek jest w książce 'Dzieci Graala' Petera Berling'a

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 17 kwi 2005 20:53 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A nawet jesli tak jest to co ? Przeciez i tak wg mnie kobiety nie maja zle. Wobec nich to przeciez trzeba zasze najwieksza kulture zachowac. Kazdy traktuje kobiety wg siebie a nie wg przykazan kosciola


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL