Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 3:28

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 6:55 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tytus napisał(a):
:lol: :lol: :lol:


-_-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 12:06 
Smiejcie sie nieswiadomi sie smieja z dnia na dzien i szanse maleja :!: :!: :!: To co napisalem nie jest wyssane z palca przeczytajcie se ostatnie centuria Nostradamusa ,Apokalipse sw.Jana tam znajdziecie to samo co w przepowiedniach swietych patronow Polski
co do pana admina to chuj ci do tego jaki mam opis w gg jedno jest pewne z przepowiedni Rekuza wynika ze koniec swiata dla gry w2 bne jest juz bardzo bliski i nie powstrzyma tego nawet garstka cdapow,noobow i nibygosu i ci Prawdziwi gosu, dla was swiat sie juz skonczyl. Starzy bochaterowie odeszli w zapomnienie gl&hf do zobaczenia w World of Warcraft :!: :!: ups


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 12:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Nie zobaczymy sie (i całe szczescie) bo nigdy nie bede w to grać - pogrywam teraz, ale tylko "gościnnie" i na serwach US (thnx Banzai).

z War2 juz dawno skonczylem, skonczylem też z graniem w cokolwiek... a dla ciebie "świat konczy sie na graniu" - bądź potępiony :P

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:18 
a ja nigdy nie opuszcze wc2 chocby wszyscy go opuscili !!! :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja tez tak mowilem i niecaly miesiac pozniej zakonczylem przygody z War2 :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:24 
mialem juz przerwy po 2 miesiace a zawsze powracalem :) nie wiem czy jest cos lepszego dla mnie niz wc2 :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
ja uwielbiam Enemy Teritorry ale mi sie zaczą zaieszać :/ zainstaluje sobie jeszcze raz :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:31 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja mialem okres przez dwa lata prawie, ze pol roku bylem, pol mnie nie bylo i zawsze wracalem. Kiedy by sie juz wydawalo ze na stale powrocilem, powstaly czynniki, przez ktore juz nie gram :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 15:33 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
tez mialem przerwy z powodu znudzenia warem ale to bylo max 2 tygodnie przerwy od 27 grudnia przestalem grac w wara mialem jakies dziwne problemy z ta gra piersza gre od tego czasu zagralem dopiero na zjezdzie... blah tak mi sie chcialo gra na convencie jak i przed nim, ale kiedy wrocilem do domu i jako tak jeszcze mialem chceci na granie to coz... war wciaz nie dzialal
3 tygodnie po convencie format i w wara moglem grac... jednak.... odechcialo mi sie :) pare dni temu zznow wrocilem z uwagi na dwa turnieje pimstera... juz po nich i dlatego w ogole nie chce mi sie grac war mnie juz nie ciagnie od dluzszego czasu choc dopoki nie moglem w niego pograc (znaczy nie chcialo sie robic formata) czulem chec na powrot


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 16:00 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
War 2 i tak długo się trzyma(ł). Ciekawe jak długo utrzyma się forum? Czy tak długo jak bedziemy my mieć czas czy pojawi się nowa krew? jak dla mnie to już jest zgon :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 16:03 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
wytrzyma jeszcze dlugo tego jestem pewien... ale gra coraz mniej graczy i ciagle sie wykruszaja - inna gra,praca,rodzina,nauka,brak checi na granie w cokolwiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 16:24 
to na to wychodzi ze zostane niedlugo sam :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 17:17 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
gitara, ogladanie x-man i pilka nozna sa duzo ciekawsze niz granie w wara :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 17:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Off-Topik...
Nie chce mi sie przenosić postów, jeżeli chcecie kontynuować to zapraszam tutaj http://yco.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=901

Dalej proszę już "na temat"

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 18:59 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Pavlos napisał(a):
a ja nigdy nie opuszcze wc2 chocby wszyscy go opuscili !!! :twisted: :twisted: :twisted:


wyobraz se pavlos wszyscy odejda a tylko my dwaj zostaniemy i bedziemy władcami BN - i najlepszymi bo jedynymi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 19:28 
Jacy dwaj, jacy dwaj, a ja to niby orzeszek ziemny? :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 kwi 2005 19:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Off-Topik...
Nie chce mi sie przenosić postów, jeżeli chcecie kontynuować to zapraszam tutaj http://yco.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=901

Dalej proszę już "na temat"


Właśnie ci dwaj panowie powyżej dostali po karteczce...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 6:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
ekhm... dawno mnie nie bylo i nie czytalem wszystkich postow ale tylko kilka. I dochodze do wniosku ze wy wierzycie w te pierdoly jakie mowil nostradamus... Gratuluje... A najlepsza pierdola jest to ze powiedzial ze jak wybrany bedzie czarny papiez to bedzie koniec swiata. Koles mial jakies odlamy w mozgu chyba a wy w takie pierdoly wierzycie...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 8:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Tak samo powiązanie III Tajemnicy Fatimskiej i zamachu na JP2 jest strasznie naciągane...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 10:16 
Andrzej napisał(a):
ekhm... dawno mnie nie bylo i nie czytalem wszystkich postow ale tylko kilka. I dochodze do wniosku ze wy wierzycie w te pierdoly jakie mowil nostradamus... Gratuluje... A najlepsza pierdola jest to ze powiedzial ze jak wybrany bedzie czarny papiez to bedzie koniec swiata. Koles mial jakies odlamy w mozgu chyba a wy w takie pierdoly wierzycie...


i tu widac ze nie znasz perzepowiedni a gadasz wcale nostradamus nie przepowiedzial konca swiata gdy bedzie czarny Papiez tylko ze to nawetr nie musi byc czarny '' galazka oliwna'' (jest okreslany takim mianem) i po nim bedzie nastepny ""PIOTR"" i w tym czasie to sie zacznie.

BTW. Tak samo jak nostradamus przepowiedzial II wojne swiatowa w 1933 wszyscy czekali a tu ni ma . A wiecie co sie wtedy wydarzylo ?? HITLER przejal wladze w niemczech ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 13:44 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
No ale traktowac to doslownie, to jest lekka przesada. Duza grupa ludzi ulega takim przepowiedniom, i to nie przepowiednie doprowadza do konca, tylko ludzie, ktorzy beda chcieli zeby te przepowiednie sie sprawdzily :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 13:55 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Z paieżami dużo się zgadza bo wg. Nostradamusa zostało jeszcze dwuch papieży a w Watykańskich podziemiach zostały tylko 2 miejsca ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 14:10 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Smokoszu, nie zapominaj, że niektóre ciała są przenoszone w inne miejsca niż podziemia Watykanu.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 14:33 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
To tak samo mozna powiedziec ze zaniedługo wstana zombi z grobow bo coraz mnie miejsca na cmentarzach.... Paranoja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 16:35 
miejsce zawsze bedzie bo po 100 latach chowa sie w to samo miejsce osobe na miejsce w tkorym jakas osoba byla juz pochowana


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 kwi 2005 22:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
pojakich 100 latach Pavlos?? Moja babcia i dziadek zostali pochowani w tym samym dole, a różnica była ok 15 lat.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 kwi 2005 13:59 
teraz to trwa dluzej bo sa murowane pomniki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 kwi 2005 14:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
A moi dziadkowie mają pleciony z wikliny?
Pavlos przestan juz bradzic - nie ciągnijmy OT, prosze NA TEMAT :)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 kwi 2005 20:54 
Babcia i dziadek => malzenstwo to nawet jakby roznica byla 50 lat to mogliby zostac razem pochowani.

Pavlos ma racje, po 100 latach(chyba moze nawet wiecej bo teraz ludzie juz zyja 70 srednio) na tym samym miejscu moze powstac nowy grob(od ostaniej pochowanej w nim osoby z rodziny). W tedy w ziemi juz prawie nic nie zostaje "z tego co bylo" i mozna wstawic nowa trumne ... taka prawda ze po tych 100< latach juz nie ma kto odwiedzac a ze tam juz nic nie ma ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 kwi 2005 22:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
jak nie jesteście pewni to sie KURWA nie wypowiadajcie

cytat z biuletynu informacyjnego



Cytuj:
5. CMENTARZ KOMUNALNY

W zakresie obsługi cmentarza wykonano 52 usługi pogrzebowe z czego 42 na Cmentarzu Komunalnym i 10 na Cmentarzu Parafialnym.

Cmentarz Komunalny swoją funkcję pełni od 1982 roku i w tym roku dokonano pierwszych pochówków. Zgodnie z ustawą o cmentarzach komunalnych dla lat 1982, 1983, 1984 mija 20-letni termin rezerwacji grobów i miejsca te mogą być przeznaczone do ponownego pochówku. Przepisy ustawy dopuszczają możliwość dalszego utrzymania grobów pod warunkiem wniesienia opłaty rezerwacyjnej na dalsze lata.

20-letni okres od ostatniego pochówku dotyczy: 24 grobów z 1982 roku, 20 grobów z 1983 i 36 z 1984 roku.

Pomimo podania powyższego faktu do publicznej wiadomości to na 80 grobów tylko 4 uregulowały sprawy w tym zakresie. Regulamin CK wywie-szony jest w obrębie cmentarza oraz na tablicy ogłoszeń w ZGKiM-ie.


czyli nie 100 a 20 lat (niewiele sie pomyliłem, sory byłem bardzo mały gdy moja babcia zmarła a daty nie pamiętałem)

SO STFU! I KONIEC OFF-TOPIKÓW! BLAH!!!!!!!!! 1:0 GG NO RE

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL