Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 1:09

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
w takiej Strefie 51 to za to zeby nie puszczono farby zeli dostaja kupe kasy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:47 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Hmmmm trudno powiedziec. Juz nie raz bylo, ze pewne rzeczy ujawniali po kilkunastu, kilkudziesieciu latach. Jezeli nawet istnieje, to napewno nie w naszym ukladzie planetarnym.
Cytuj:
ja tam wolę Necronomicon...

Chodzi Ci o ksiege umarlych?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
ta... tez mi sie tak zdaje jesli istnieje to nie w naszym ukladzie
podczas II wojny swiatowej niemcy stworzyli samolot w ksztalcie spodka o napedzie odrzutowym byl testowany w Polsce niedaleko mnie, ale z tego co mi wiadomo to nic z tego nie wyszlo
moze amerykanie lub inne dziady kontynuja projekt a ludzie poporstu ciagle mysla ze widza UFO jesli w ogole cos widza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:59 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Załużmy że o UFO wiedzą :
Prezydenici Stanów Zjednoczonych. :arrow: więc pewnie ich najbliższe otoczenie też CIA, FBI (CI OD ZJAWISK ;)) :arrow: pewnie niektóre żony prezydentów :arrow: itd
Rosjanie pewnie mająswoje źródła i też by wiedzieli coś niecoś
Anglicy
Chińczycy

Moim zdaniem za dużo ludzi by coś wiedziało. :arrow: nie da się czegoś ukryć jak dużo ludzi o tym wie!!!

Moja opinia.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:03 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
z tego co slyszalem nawet prezydenta nie wpuszcza do stefy 51 nie wiadomo cos tam moze byc osobiscie nie przekonuja mnie opowiesci o latajacych spodkach ktore poruszaja sie z przedkoscia ponad swietlna :) ale jednak zawsze znajdzie sie w sobei ta ciekawosc i chec poznania prawdy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:24 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Nic nie moze sie poruszac ponad predkosc swiatla. Otóż im wieksza predkosc tym mniejsze wymiary obiektu, gdy osiagnie on wlasnie predkosc 300000km/s to przestaje on istniec. Dodatkowo im wieksza predkosc tym wolniej plynie czas. A przy predkosci swiatla czasu juz nie ma :shock: Czyli obiekt sie zatrzymuje. NO i wraz ze wzrostem predkosci rosnie masa ciała. Gdy osiagnie ono taka predkosc zadna sila nie bedzie go w stanie ruszyc.
By Neewsek :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:26 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
jesus christ przeciez ja tylko zartuje przeczytaj jeszcze raz to co napisalem to byla ironia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:38 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
eee state nie wypowiadaj się na temat fizyki bo mnie boli jak coś takiego czytam....i nie przestaje materia istnieć..czy energia ok???:) i podróże ponadświetlne są realne ale teoretycznie...wystarczy przestrzeń zakrzywić no nie ??;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Przy takiej predkosci jak by ktos przydzwonil w asteroide lub cos podobnego, to by zostaly z niego puzle :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:45 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
nie wiem...teoria względności jest dopiero na 4 roku fizyki...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja mialem na 2 semestrze :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 19:12 
hehe :P ja tam wiem swoje ze nikt nie moze byc pewny oprocz tej strefy zreszta jak juz wpsomnialem juz bysmy byli niewolnikami


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 19:16 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
nie ogladałeś matrixa?? juz jestesmy....;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 20:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cieszmy się tą iluzją wolności. I nie dajmy się zwariować :) Pamietajcie ,że wszystko ma swoje przeciwieństwo: ogien-woda,miłość-nienawiść,radość-smutek,samiec-samica,ludzie-zwierzęta....cywilizacja ludzi-cywlizacja kosmitow? :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 20:32 
Co do przepowiedni poczytajcie to http://www.kutno.chrystus.pl/nostradamus.htm i to
http://www.republika.pl/k_sidorczuk/nostra.htm.

Ufo------
Cytuj:
Co do UFO to chyba nie dałoby sie tego utrzymać w tajemnicy. Ktoś wcześniej czy później póściłby farbę dla kasy


Bylo duzo takich ludzi, kilku pokazywali na Discovery. Ci ludzie najczesciej pracowli wlasnie w takich osrodkach jak Strefa 51. Gdy cos wypaplali, natychmiast tracili prace, a dowody o tym ze tam pracowli (w duzej czesci przypadkow) "przepadaly", dodatkowo tych ludzi mieszalo sie z blotem, aby nikt im nie uwierzyl. Jednak opowiadali o ciekawych rzeczach, miedzy innymi pamietam o gosciu ktory wylecial i potem opowiadal o nowym pierwiastku - metalu trwalszym niz tytan i z masa wlasciwosci ktory napewno nie pochodzil z ziemi, jednak sam nie wiedzial skad ow pierwiastek pochodzi, sam mowil o 2 mozliwosciach; meteor lub UFO.

Sam nie moge uwierzyc ze nigdzie nie wyksztalcilo sie zycie, to nie mozliwe zeby na tyle przestrzeni, istnieli tylko ludzie. Trzeba jednak pamietac ze zycie na innych planetach wcale nie musi wygladac jak u nas, moga "oddychac" np. dwutlenkiem siarki. Bakterie ktore czlowiek poznal niedosc ze zyja na jednym z ksiezycy Jowisza gdzie jest promieniowanie zabujcze teoretycznie dla wszystkiego, to znajdowano jeszcze bakterie na swierzo wyjetych pretach(jakos tak, w kazdym razie mial bezposredni kontakt z rozszczepionym plutonem) w elektrowniach atomowych. Tlen dla organizmow ziemskich byl napoczatku tez zabojczy(w pewym sensie jest dalej - utlenia komorki co przyspiesza starosc kilka razy), a wyksztacily sie tak ze jest dla nich "paliwem".

I dlaczego od razu wszyscy zakladaja ze ewentualni kosmici sa zli, moze odwiedzaja nas bo np. prowadza badania.

Cytuj:
ta... tez mi sie tak zdaje jesli istnieje to nie w naszym ukladzie


Zycie rozumne nie, jednak pod lodem ksiezyca Jowisza - Europy, jest ogromny ocean, w ktorym moga zyc niesamowite powiedzmy" potwory morskie".

Teoretycznie predkosc swiatla jest mozliwa, jednak do tego potrzebna jest technologia, przekraczajaca wyobrazenia. Co do przydzwonienia, nie wiadomo tak dokladnie czy by poprostu przy takiej predkosci nie przelecial przez ewentualna przeszkode jak swiatlo przez szybe np. . Mnie to sie wydaje conajmniej dziwne, ale sa takie spekulacje.

Cytuj:
nie ogladałeś matrixa?? juz jestesmy....


A wierz ze to nieglupie, jest na tym swiecie duzo rzeczy ktorych nie da sie wytlumaczyc a "podpadaja pod matrix". W tym swiecie napewno jest cos "dziwnego".


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 20:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
juz mowilem o Europie ale watpie ze zyja pod tym lodem jakies stwory oprocz mikroorganizmow zauwaz ze w ten lod wbijaja sie meteoryty i widac tylko stluczenia zadnych sladow wyplywajacej wody (przynajmniej tyle co widac na zdjeciach satelitarnych)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 20:56 
Ten lod moze miec nawet kilkanascie km grobosci. Zreszta przebicie przez meteor tej powloki oznaczalo by rozerwanie tego ksiezyca na strzepy dzieki ... cisnieniu. U nas na biegonach tez odnaleziono miejsca w ktorych sa pod lodem jeziora. Jednak nie mozna sie do nich tak latwo dostac, bo cisnienie i ziemie moglo by rozerwac dlatego trzeba robic to ostroznie. Kiedys czytalem jak Rosjanie robili odwierty, wiele krajow ich powstrzymywalo lub kazalo przedsiewziac duze srodki ostroznosci (mam to jescze gdzies jak znajde to przepisze najciekawsze fragnmety). 2 problemem sa bakterie i virusy(dodam nieznane) ktore moglby kryc sie pod lodem(do ktorego nikt nie mial dostepu od tysiecy lat), a wiec moga tam byc zmutowane naprawde straszne virusy... ale to tak na marginesie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 23:59 
NightCrawler napisał(a):
I dlaczego od razu wszyscy zakladaja ze ewentualni kosmici sa zli, moze odwiedzaja nas bo np. prowadza badania.


A dlaczego ktokolwiek miałby zakładać że są dobrzy? Indianie na początku założyli że konkwistadorzy byli dobrzy. Jak oni się teraz mają?

Cytuj:
Teoretycznie predkosc swiatla jest mozliwa


Toretycznie to możesz przekroczyć prędkość światła w naszym pojęciu (ds/dt) i ciągle zgadzać się we wszystkim z Einsteinem. Wystarczy spiąć 2 punkty przestrzeni tunelem skręcającym według kierunków 4 wymiaru i Voila.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 9:47 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
już wiem skąd ta przepowiednia nostradamusa :D
wyliczał sobie w notayniku miesięczny przychód i wyszło - 2000
I pomyślał że nie starczy mu na nowego merca.
I napisał " tylko tyle?! - koniec świata ! "
I umarł z przerarzenia.Potem znalazła go sąsiadka zobaczyła notatnik - ale niestety zamazały się niektóe wyrazy i odczytała -
2000 - vdbvnb bt koniec świata :p:p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 11:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
A czy Einstein zle mowil? Teoria wzglednosci Einsteina jest dokladniejsza od Newtonowej, ale ze przez wieki fizyka glownie opierala sie na teori Newtona, to pozostalo tak do tej pory

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 18:10 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:


Po przeczytaniu tego od razu stwierdziłem iż to są teksty żywcem wzięte od światków Jehowych. (NIe chcę nikogo obrażać.) Teksty wyrwane z kontekstów, fragmenty Pisma Świętego bez całości itp. I sprawdziłem. Rzeczywiście Kościół Adwentystów jakiśtam. (Przepraszam jak kogoś znów uraziłem) Ale taka jest prawda.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 19:24 
Ten 2 link juz nie dziala, a bylo tam o Nostradamusie( jeszcze poszukam innego).

Co do 1. Sa tu rzeczywiscie kawalki, jednak podane tak zeby byly jak najbardziej prawdziwe, a jednak niesamowite. Nigdy sie nie spotakalem z Swiadkami Jehowa ani innymi podobnymi. Ale jesli oni maja takie wszystkie to ja dziekuje. Jednak sa tam zawarte prawdy ktore czlowiek powinien postarac sie zmienic, ot chociazby np. ostanie zdania o lasach w Brazyli.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 22:13 
wszystkie przepowiednie o "koncu Swiat" mowiem o nie doslownym koncu Swiata!!!! Mowia tylko o koncu cywilizacji czego sie ludzie boicie?? poczytajcie se przepowiednie polskich wiesczy: Wernychora, Sw. Andrzej Bobbola ect ( i nie tylko polskich) dotyczacych panstwa Polskiego i bedziecie mogli dojsc do jednego wniisku :!: :?:
:arrow: Polska w tym stulecia bedzie rozdawala karty :!: ale zeby te przepowiednie sie sprawdzily niestety bedzie musiala wybuchnac WWIII
Z przepowiedni tych wynika jescze ze ziemia polska wyda na swiat Polityka qtury przycmi swymi dokonaniami samego Jana Pawła Wielkiego, zeby potwierdzic celnosc tych przepowiedni dodam ze przepowiednia Sw.Andrzeja odnoszaca sie do polaka papieza pielgrzyma sie sprawdzila w 100%
Sam ksiadz Swinka pisal ze Polska za swe grzechy zniknie z map swiata na prawie 200 lat ( rozbiory polski ) by niczym Hrystus zmartwychwstac i olsnic blaskiem swiat
zrodla wziolem z ksiazki "Ksiega Polskich Przepowiedni" qtura zostala wydrukowana w 1944 roku :!: :!: :!:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 22:41 
Ja tam myśle sobie gówno prawda.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 22:55 
błagam kreziu... Chrystus


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 23:03 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Dżizys, takiego orta jeszcze nie widziałem Krez :D

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 23:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
:lol: :lol: :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 23:16 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
hehe.. nawet zapp sie wzruszył ;)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 23:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Krez ma opis "Niema Zeczy Niemozliwych"
dajcie mu spokój, on ma poprostu połowe mózgu, druga połowa uleciała z dymem...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 23:48 
ehh :) szkoda slow :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL