Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 9:12

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przepowiednia
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:47 
Przestudjujcie to zaczerpnelem to z internetu nei bede robil reklamy ale ciekawy tekst

PROROCTWA STOLICY APOSTOLSKIEJ
Przez kilkanaście minut zakonnicy obserwowali namiestnika Boga siedzącego z głową zwieszoną na piersi i nikt nie miał odwagi przerwać tego głębokiego snu. Po jakimś czasie Pius X ocknął się, a zebrani dostrzegli w jego oczach przerażenie graniczące z paniką.
- Bracia - przerwał grobową ciszę papież. - To, co przed chwilą dane mi było zobaczyć we śnie, jest zatrważające. Widziałem Rzym skąpany we krwi księży i biskupów, widziałem któregoś z papieży jak w ucieczce rzuca się do wypełnionego zwłokami Tybru i tonie. Ujrzałem nasze świątynie w gruzach i wiernych, którzy je podpalają. Nie wiem, kim był ów papież, ale z całą pewnością nie był Włochem. Dzień Sądu nadejdzie, gdy w świętym Rzymie rozpadnie się Koloseum...
Czterdzieści pięć lat później, na początku 1954 roku, rozeszły się po Rzymie pogłoski o bliskim końcu świata. Pojawiły się nawet pierwsze oznaki paniki. Rząd włoski nieoficjalnymi kanałami starał się wywrzeć nacisk na Watykan, by ten oficjalnie zaprzeczył pogłoskom. Źródłem niepokojów stało się wzniesienie wokół Koloseum sieci rusztowań. Starożytny amfiteatr począł się bowiem rozpadać. Specjaliści wychodzili ze skóry, by udowodnić, że rysy i pęknięcia powstałe w murach budowli są jedynie powierzchowne i nie grożą zawaleniem. Środki przekazu pełne były sprzecznych wieści. A Watykan milczał. Jak zwykle - niczego nie potwierdzał i niczemu nie przeczył. Większość komentatorów uważała, że taka postawa nie jest niczym nadzwyczajnym. Ale ścisłe grono wtajemniczonych wiedziało, że kryje się za tym coś więcej...

Wróćmy jednak do dnia, w którym papież Pius X miał swoje widzenie podczas niespodziewanej drzemki. Otworzono wtedy tajne księgi proroctw Jana Bosco i purpuratów zaskoczyła zadziwiająca zgodność między widzeniem Piusa X a istniejącymi w dokumentach zapisami. Poszukiwania innych proroctw dotyczących Watykanu również zakończyły się wielką niespodzianką. Odnaleziono przepowiednie św. Malachiasza, spisane w 1595 roku przez zakonnika benedyktyńskiego Arnoldo de Wion z klasztoru Świętej Justyny w Padwie. Proroctwa te, skonfrontowane przez specjalną komisję watykańską z przepowiedniami Sybilli greckiej (imię Sybilli w czasach przedchrystusowych nadawano wszystkim kobietom jasnowidzom), spisane w dziewięciu księgach, dały zadziwiający obraz losów papiestwa. Na dodatek pokrywały się z przepowiedniami Nostradamusa! Po kilkunastu tygodniach pracy, komisja zdołała z wszelkich odnalezionych zapisków dotyczących losów Kościoła i papieży stworzyć jeden spójny dokument. To co z niego wynikało nie napawało optymizmem.

Przede wszystkim los Kościoła wydawał się być przesądzony, a jego panowanie w chrześcijańskim świecie miało trwać jeszcze tylko przez siedemdziesiąt jeden lat - do 2025 roku.
Proces powolnego zanikania władzy Watykanu i duchowego przywództwa papieży miał się zacząć od tajemniczej śmierci "księżycowego papieża", którego pontyfikat potrwa zaledwie kilka tygodni, a jego światłość nie rozbłyśnie, hamowana przez zakulisowe cienie. Papież ten zdąży jedynie zaświecić światłem odbitym - jak księżyc.
Następnym papieżem będzie "papież słońca", co wędrując nieustannie po ziemi - jak słońce po nieboskłonie - poczyni starania o zjednoczenie dawnych schizmatyków i pojednanie z judaizmem. Jego wysiłki nie przyniosą jednak spodziewanych efektów. Przyjdzie kolej na "gałązkę oliwną" - papieża, który całą swoją działalność poświęci na połączenie wiary chrześcijańskiej z "nową wiarą - nowego wieku". Te starania też nie przyniosą rezultatów.
Na koniec przyjdzie papież obcej rasy, który stanie się - wbrew swojej woli - papieżem apokalipsy. Zginie wraz z całym Rzymem, w ogniu oczyszczenia.
Ci czterej ostatni papieże nazwani zostali w księgach odpowiednio:
De mediae lunae - mediator księżyca,
De labore solis - trud słońca,
De gloria olivae - chwała drzewa oliwnego,
Pietro Romano - Piotr rzymski.

Według komentatorów "mediator księżyca" to Jan Paweł I, którego trzydziestorzydniowy pontyfikat przypominał pojawiający się i znikający meteor. Jego kilkutygodniowe panowanie przypominało zaledwie kilka faz księżyca, a próby mediacji z dostojnikami Watykanu o zmianę oblicza Kościoła zaplanowaną już przez Pawła VI (odbite światło) zakończyły się tajemniczą śmiercią papieża.
"Trud słońca" to Jan Paweł II - papież pielgrzym. Ze swojego pontyfikatu uczynił ciągłą wędrówkę (jak słońce po nieboskłonie) i zrobił pierwszy ogromny krok w stronę pojednania z judaizmem - 16 marca 1998 roku Watykan ogłosił dokument, w którym przeprosił Żydów za wszelkie prześladowania jakich doznali od chrześcijan na przestrzeni wieków. Kardynał Edward Cassidy określił to jako największy akt skruchy w dziejach Stolicy Piotrowej. Według przepowiedni słońce Jana Pawła II ma zakończyć swoją wędrówkę w sierpniu tego roku. Nie wiadomo jednak, czy zapowiada to śmierć papieża, czy tylko koniec jego podróży po świecie. Miejmy nadzieję, że chodzi o to drugie.

Następnym będzie "chwała drzewa oliwnego" - papież, którego pontyfikat przypadnie na czas ogromnego rozwoju wiary w zjawiska paranormalne - epokę New Age. Z jednej strony rozpocznie się ogromny, masowy odwrót wiernych od Kościoła, a z drugiej wszelkie zjawiska paranormalne opanują ludzkie umysły i staną się samodzielną religią z milionami wyznawców. Osiągnie to tak niebywałe rozmiary, że papież będzie zmuszony szukać porozumienia z wyznawcami nowej wiary. Przeniesie się też czasowo do Mediolanu. Do Rzymu już nie zdąży powrócić.
"Piotr rzymski" - ostatni papież w historii Kościoła katolickiego - tym razem czarnoskóry, podobnie jak pierwszy Piotr, stanie oko w oko z prześladowaniem chrześcijan. Zostanie papieżem apokalipsy - czasu gwałtownych wojen chrześcijańsko-muzułmańskich i krwawych konfliktów maoistyczno-buddyjskich. Największym z nich będzie wojna chińsko-indyjska. Potem na równinach Azji pojawi się wódz - antychryst, który usunie mędrców Indii i Tybetu. Ujarzmi tłumy, wzniecając zjawiska podobne do cudów i wszyscy upadną do jego stóp. Szatan - duch zła - obdarzy go całą swoją mocą. Tak "uzbrojony" rozpocznie ludobójczą wojnę angażując dwieście milionów ludzi, by podbić Zachód. Będzie to już akt końcowy. Rzym zniknie, a świat poddany zostanie oczyszczeniu przez ogień. Ostatni papież przeżyje to wszystko, by odejść wraz z Wiecznym Miastem.

Można wierzyć lub nie w te przepowiednie. Warto jednak, nim odrzucimy je z ironiczym uśmiechem, zastanowić się nad dwiema rzeczami. W jaki sposób, w XVI wieku, zdołano przewidzieć śmierć Jana Pawła I? Dlaczego powiązano z Janem Pawłem II komunikat Watykanu o stosunku Stolicy Apostolskiej do Żydów, jeżeli nawet my, współcześni, jeszcze kilka miesięcy temu nie braliśmy tego w ogóle pod uwagę. Skoro spełniła się połowa przepowiedni - czyżby miała sprawdzić się i druga?
_______________________________


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Przepowiednia
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:52 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
a moze to kilka dni temu sie w sieci pojawilo :P albo cos :) taiego ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
jak cholera przypomina mi to polaczone w jedno proroctwa nostradamusa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 21:03 
wlasnie sen Papieza jest podobny do przepowiedni Nostradamusa


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 21:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja do tego podchodze sceptycznie. Moim zdaniem przepowiedni nie trzeba rozumowac doslownie. Czy przepowiadany na 1999 rok koniec swiata wlasnie w/g Nostradamusa nastapil? Otoz nie, poniewaz juz wiele razy udowadniano, ze Nostradamus doslownie nie pisal, poslugiwal sie szyframi. Ale jedno co sie od tamtego czasu stalo, to wszelakiego kataklizmy, ktore i tak nie powstaja bez powodu. Czlowiek sam sobie niesie zaglade przez wojny i zanieczyszczanie srodowiska. Wystarczy spojzec na dajacy sie nam coraz czesciej we znaki efekt cieplarniany. Topniejacy lod na biegunie poludniowym powoduje podnoszenie sie wod w oceanach. W/g wstepnych ustalen wynika, ze jezeli dalej bedzie sie poziom wod w oceanach podnosil, to za pare lat trzeba bedzie ewakuowac niektore wyspy na poludniowy wschod od Indii. Niedawny Tsunami, moze nie jest wynikiem ingerencji czlowieka, pochlonal mase ofiar. Tutez w pewnym sensie czlowiek tez sie przyczynil. Gdyby wczesniej ostrzegli, ofiar zapewne bylo by duzo mniej. Czeste trzesienia ziemi ostatnio nam towarzyszace, nawet w Polsce, chociaz szkod nie wyrzadzily, ale wczesniej ich przeciez nie bylo.
Ale rozni ludzie sa i roznie to odbieraja :idea:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 22:31 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Nostradamus na koniec przepowiedni mówił o tym że ludzie sami mogą doprowadzić do zmiany losu jeżeli tego będą chcieć. Warto wiedzieć co piszą ale podchodzić do tego ze sceptycyzmem i nie robić przepowiedni samospełniającej się tzn. przepowiedni którą słyszymy a później robimy tak żeby się z nią zgadzało!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 12:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Koniec świata nastąpić może tylko z ludzkiej głupoty, naiwności, i braku rozsądku. Co do przepowiedni - nie bierzcie ich na serio. Bo jak napisał Tytus to szyfr. Da Vinci, Rafael, Gaileusz wielu innych (a także wiele organizacji) ma/miało swój szyfr. Po 2 Tekst przez parę wieków może ulec zmianie ot chocby z takiej naiwnej sprawy jak przetłumaczenie z jednego języka na drugi. Po 3 Większość oryginałów nie tylko tekstów ,ale takżę dzieł sztuki są w Watykanie. W miejscach ,do których wstęp ma tylko Papież :/. Wogóle tam musi być multum tajemnic ,gdyby je ujawnić to świat by się pewnie załamał. BTW: nie wiecie dlaczego Bazyliki Św. Piotra NIGDY nie pokazuje się od tyłu? :wink:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 13:14 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
a ja słyszałem że nasz kalendarz pomylił sie o kilka lat...i koniec świata wdł Nostradamusa miałbysie według tego wszystkiego przesunąć na 2010 rok,

Ja jednak mysle że nieznamy dnia i godziny to sie stanie kiedy Bóg zechce


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 13:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
A tam, na 2012 niby przepowiedziana jest przez niego III wojna swiatowa :lol: Pozyjemy zobaczymy, nic przeciez nie trwa wiecznie :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 13:46 
Tak dla jasnosci - Tsunami bylo wynikiem prob atomowych na Oceanie Indyjskim.

Jezeli nikt nie napisal tego"niedawno" tylko sa to rzeczywiscie prawdziwe teksty to szczena opada.

ja jestem ciekaw jednego jeszcze - III tajemnicy fatimskiej. Watykan tak to ukrywa.....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 13:57 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
a ja jestem ciekaw św.Graala , Bursztynowej komnaty , i wielu rzeczy :D
może tym 2 któe wymieniłem poświęcić oddzielne tematy? niekoniecznie naraz - można omówić jeden po drugim :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
ja jestem ciekaw jednego jeszcze - III tajemnicy fatimskiej. Watykan tak to ukrywa.....

A jakie byla I i II, bo nie jestem az tak wtajemniczony w to :?
Cytuj:
a ja jestem ciekaw św.Graala , Bursztynowej komnaty

W/g mnie to sa tylko legendy. Ja w kazdym badz razie nie podchodze do nich powaznie, tak samo jak do calunu turynskiego :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:06 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
bo jesteś człowiekiem słabej wiary


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
bo jesteś człowiekiem słabej wiary

To juz moja sprawa jakie mam podejscie do wiary. Twoich uczuc religinych nie obrazam. Jak co niektorzy nie ulegam przepowiedniom, mediom i telenowelom :P [/code]

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:16 
Tytus napisał(a):
A jakie byla I i II, bo nie jestem az tak wtajemniczony w to :?


http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WR ... ima_1.html


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:17 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
telenowele.. 2 dni temu ogladalem ostani odcinek "grzesznicy" :)

Nic nie mam do rokersów wręcz wole ich od dzieci kwiató ale jak wogle niewierzysz w Boga to sie przyznajesz a nie takie wywody snujesz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:19 
I jeszcze jeden tekst zaczerpniety z neta
To ja może przypomnę jak głośno w mediach było w 1997 roku, iż ma to być ostatnbi rok pontyfikatu Jana Pawła II, i że on umrze, a jego następcą będzie jeden z czarnoskurych kardynałów.

Co do nostradamusa i przepowiedni (nietylko jego autorstwa). Są to teksty nieczytelne i niezrozumiałe, w szczegulniści jak się zobaczy orginalne teksty, bez względu na to czy umnie się to przeczytać, czy nie. Celem każdego "proroka" było zawarcie swojej wiedzy o przyszłości, ale ta wiedza została tak zawarta, aby nikt (albo prawie nikt) niemugł się jej doczytać. Przepowiednie stają się jasne, jak się wypełnią.

Jeżeli chodzi o okres panowania Jana Pawła I i życie Jana Pawła II - w historii można się dopatrzeć niejednego przykładu takich pomntyfikatów,a przepowiednia nieprecyzuje imion papieży.Przepowiednie te mogą sie wypełniać, jak i mogą się zacząć wypełniac za 100, 200 czy nawet 1000 lat, albo i więcej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Nic nie mam do rokersów wręcz wole ich od dzieci kwiató ale jak wogle niewierzysz w Boga to sie przyznajesz a nie takie wywody snujesz

Tutaj nie ma znaczenia jakiej muzyki slucham, owszem jestem osoba niewierzaca, nie mam ku temu nic do ukrycia. Ale papierza uznaje z powodow tego co zrobil dla ludzkosci, dla Polski, za to, ze nie podchodzi obojetnie do osob o roznych pogladach, nawet takich jak ja. Cos jeszcze?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 14:27 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Nie , przynajmniej przyznajesz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 15:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
a ja słyszałem że nasz kalendarz pomylił sie o kilka lat...i koniec świata wdł Nostradamusa miałbysie według tego wszystkiego przesunąć na 2010 rok,


no to przesuńmy to jeszcze na później po MŚ w piłce nożnej

Cytuj:
A tam, na 2012 niby przepowiedziana jest przez niego III wojna swiatowa Pozyjemy zobaczymy, nic przeciez nie trwa wiecznie


to też przesuńmy bo sa ME w piłce nożnej ( I w dodatku może w Polsce !)

Brednie, koniec świata?Przepowiednie? Może jeszcze zrobic ankietę "Który rok najbardziej ci pasuje na koniec świata?"
Jak dla mnie temat do zamknięcia...[

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 15:50 
dla ciebei moze tak ale niektorych intryguje takie przepowiednie nie pomyslales o tym jak ktos tylko o pilce mysli trudno sie przestawic na co innego


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 16:19 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Tylko człowiek doprowadzi do konca swiata i nikt wiecej. A jak juz wojna w Azji to bardziej Pakistan vs Indie bo to oni sobie rzucaja sie do gardeł. Zreszta to i tak wszystko brednie bo jak zgasnie slonce to i tak bedzie koniec swiata. Jesli sami sie nie doprowadzimy do tego wczesniej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 16:21 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
według przepowiedni tez ma doprowadi do tego człowiek :O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 16:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
hmm dziwi mnie jedna rzecz czemu mowicie KONIEC SWIATA moze lepiej powiedziec koniec zycia w naszym ukladzie slonecznym a przynajmniej koniec z rodzajem ludzkim


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:20 
hoho przechodzac od Religii zahaczamy juz o UFO :) ok to teraz co myslicie o UFO

Uwazam ze jezeli UFO istnieje to tylko na tym samym poziomie technologii co Ziemia (czyli miernym). Gdyby istnialo UFo na wysokim poziomie technologii juz dawno by zdominowalo Ziemie a nie bawilo sie w pojawianie ( uwazam ze to wymysl ludzki jakos nigdy nie widzial Ufo wiecej niz 10 osob np. ) i odrazu oficjalnie by sie pokazalo i wtedy albo zaglada albo wspolpraca(raczej to pierwsze -_- )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:25 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
te wszystkie niby latajace talerze to trzymane w tajemnicy prototypy samolotów. Niedawno B2 był wieką tajemnicą i jak go widziano mowiono : UFO !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Co do cywilizacji pozaziemskich tez mozna spekulowac. Dowodow takowych nie ma, a nawet jak sa, to sa pilnie strzezone i nie wypuszczane na swiatlo dzienne, w celu nie siania paniki.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
mysle ze we wszechswiecie jest wiele planet takich jak ziemia na ktorych rozwinelo sie zycie... byc moze nawet istoty tam zyjacy ewoluowaly w ludzi albo inne zwierzeta :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:42 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Co do UFO to chyba nie dałoby sie tego utrzymać w tajemnicy. Ktoś wcześniej czy później póściłby farbę dla kasy. Moim zdaniem życie we wszechświecie istnieje oprucz Ziemi jednak opinia PAVLOSA co do innych cywilizacji moim zdaniem ma sens.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 17:44 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
ja tam wolę Necronomicon...z ciekawości warto poczytać ....no i oczywiście Księga Nod...ale poszukajcie oryginalnego wstępu...bardzo fajnym językiem napisana


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL