Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 9:07

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 13:11 
Teraz przynajmniej będzie miał lepiej tam w górze ......


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 13:40 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
nareszcie ktoś o tym wspomniał :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:24 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
[*]

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
"Całe życie ich szukałem, a teraz oni przyszli do mnie."
Reakcja Jana Pawła II na wiadomosc o ludziach na placu Św. Piotra.


I to ma byc "niedokonczenie tego co zaczal?" Watpie.

[*]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 20:48 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
moze wlasnie to co zaczal skonczyl w ostatnich godzinach swojego zycia?
w te 2-3 dni ludzie na calym swiecie polaczyli sie wiara i modlitwa o jego zdrowie... teraz modlitwa za jego dusze... nie tylko katolicy osoby wyznajace przerozne religie , mysle ze w ten sposob spelnilo sie jedno z marzen Karola Wojtyły mlodziez ktorej szukal cale zycie przyszla do niego on wiedzial ze polaczyl caly swiat przez swoja nie trwajaca dlugo meke


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 kwi 2005 8:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Wielki Papież, wielki czlowiek, wielki Polak, wielki autorytet. On wciaz nad nami czuwa


Podwyżmy przymiotnik "wielki" o jeden stopień i się zgadzam...

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 18:06 
No i mamy nowego papieza - Józef Radzinger. Dobry wybor wyglada na naprade milego i Jan Paweł II mu bardzo ufal.

Ale mam pewne obawy, on tez jest chory, wiec dlugo nie bedzie zyl.
Pare mysli:
Jezeli zyl by tyle samo co nasz JPII ktory mialy w tym roku skonczyc 85 lat to: (Josef ma 78 lat) ... 85 - 78 = 7
2005(rok) + 7(lat)= 2012 rok ktory zostal juz kilka razy poruszony, np. w temacie o przepowiedniach, Majowie obliczyli koniec swiata na 23.12.2012 (dzien przed wigilia Bozego Narodzenia... czyzby powtorne narodziny Jezusa?). Wydaje sie ze wyszytko moze miec rece i nogi.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 18:09 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
te wszystkie przepowiednie to wogule sratatatatata a nie rece i nogi
a ja i tak chciałem na nowgo papieza murzyna a wybrali niemca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 18:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
No coz, jak wybrali, tak wybrali, niech tak bedzie, a co bedzie? To sie okaze w swoim czasie :roll:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 18:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
"Umarł Król, niech żyje Król" - to właśnie przyszło mi do głowy jak oglądałem tłum oczekujący na wybór... heh nieważne. Moim zdaniem powinni wybrać kogoś młodszego.

Night - skąd ci wpadło do głowy że Józek pozyje tyle co Karol?

A te wszystkie przepowiednie to bzdura.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano Wt 19 kwi 2005 22:51 przez yco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 18:55 
yco napisał(a):
Night - skąd ci wpadło do głowy że Józek pozyje tyle co Karol?


To nie tak ze jest to pewne, ale bardzo prawdopodobne, Ratzinger, rozniez choruje, ma poczatki parkinsona.
ja tez nie do konca wierze w te przepowowiednie, ale czy to nie dziwne ze jest mnustwo zbiegow okolicznosci?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 19:02 
Na przykład taki że ktoś zadał sobie trud żeby wydrukować słownik?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 19:04 
no i mamy nowego Papieza juz nie polaka :( ale pochodzenia niemieckiego zreszta nie ma to znaczenie wazne aby wypelnial swoje obowiazki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 19:25 
A co powiecie na to?

1) Papież kiedy umarł miał 85 lat -> 8+5=13
2) Godzina śmierci: 21:37 -> 2+1+3+7=13
3) Data śmierci: 02.04.2005 -> 0+2+0+4+2+0+0+5=13
4) Postrzelony 13 Maja
5) 9+3+0+1=13 - liczba dni pontyfikatu
6) Zmarł w 13 tygodniu roku.
7) JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter


ad.1) W tym roku by skonczyl, wiec wedlug rocznika jest dobrze
ad.5)wszystko sprawdzilem procz tego.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 19:26 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
czyli w 2047 albo w 2074 bedzie koniec swiata ^^ Co za brednie. A ten benedykty XVI nie za bardzo mi sie podoba. Moze dlatego ze nie lubie niemocw. Zreszta i tak zaniedlugo bedzie kolejne konklawe :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 19:31 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Jemu tak dziwnie z oczu patrzy :D .Będzie dobrze jeżeli nie będzie z niego zbyt wielka konserwa! Bo to mogłoby cofnać kościól o 27 lat... :/

każda przepowiednia ma chociaż trochę prawdy. Nie da się stworzyć fikcji bez podstaw w prawdzie! A jak się da to niech mi ktoś to udowodni na stronie. (czyli na PW lub GG)
yco napisał(a):
"Umarł Król, niech żyje Król" - to właśnie przyszło mi do głowy jak oglądałem tłum oczekujący na wybór...


A to ludzie właśnie... :?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 20:00 
rotfl night osoby ukladajace te cyfry nie maja zielonego pojecia o numerologii z kazdej daty i osoby podejmowac lub pododawac mozna se otrzymac 3 4 lub 13 co to za brednie takie bambusy to wymyslaja bo juz chyba nie maja co robic.

-> Papiez mogl obrac imie Jana Pawla III ale widac idzie konserwatywna droga zobaczymy co z tego bedzie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 18:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
OMG...Jak dla mnie jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) wybór na papieża. Konserwatysta, co jest bardzo ważne, bo bedzi trzymal sie tego co jest. Oprócz tego wybitny teolog,a to oznacza ze bedzie pilnowal porzadku i to zdrowo co mnie bardzo cieszy. Jedyne co mu mozna zarzucic to te rozne wypowiedzi typu ze tylko w naszej religii mozna zdobyc pelnie zbawienia (to taka aluzja do mniejszoscui islamu nad chrzescijanstwem), co mu religie wytkna ale i tak mysle sobie poradzi. Poza tym oceniajmy czlowieka za to jakim jest a nie za to z kad jest.
Ja dzisiaj w szkole sie spotkalem z takim okresleniem jak "szwab" ... . Hmm to sa deile. Joseph mieszkal na granicy w Bawarii (dla oswiecenia to w Niemczech sa tylko niektore landy chrzescijanskie). Przyczepiono sie takze do brata ktory byl w HitlerJugen jednak zapomina sie ze to bylo przymusowe... (tak w ogole to mi moja baba od religi powiedziala ze on [czyli Józek] to nawet miny E4 przeciwczolgowe zastawial oraz szczelal z dzialka przeciwlotniczego - nice :D )

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 18:10 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Taki radykał zostawi jak jest? On może zepsuć cała pracę JPII moim zdaniem. Ale i tak wszystkie przepowiednie wskazują na koniec świata ,więc czym się tu martwić :lol:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 18:48 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
1) Papież kiedy umarł miał 85 lat -> 8+5=13
2) Godzina śmierci: 21:37 -> 2+1+3+7=13
3) Data śmierci: 02.04.2005 -> 0+2+0+4+2+0+0+5=13
4) Postrzelony 13 Maja
5) 9+3+0+1=13 - liczba dni pontyfikatu
6) Zmarł w 13 tygodniu roku.
7) JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter


IBM - podstaw za I 6, za B 6 i za M 6. I co wychodzi? 666!!! SZATAN!!! AAA! We all gonna die!

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 19:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
IBM - podstaw za I 6, za B 6 i za M 6. I co wychodzi? 666!!! SZATAN!!! AAA! We all gonna die!

Dokładnie takie cos robia ci wielcy prorocy... Jak chcezs to ze wszyzstkiego wyjdzie ci to co zechcesz. Zawsze mozna znalesc wszystko. Mi kiedys kolega przyniosl cos takiego ze wszystkie swoje dane dodal i wyszlo mu ze 11 wrzesnia na WTC bedzie atak :) -SERIO (ale to juz po zamacvhu :D\)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 20:44 
Andrzej napisał(a):
Konserwatysta, co jest bardzo ważne, bo bedzi trzymal sie tego co jest.


BEEEP!
To co jest gdy się spojrzy na historię Kościoła wcale nie jest takie konserwatywne - patrz czasy przed Janem Pawłem II. To jest jednak ultrakonserwatysta, który aż poprzez swój styl zdobył sobie przezwisko w Niemczech "Panzerkardinal" - obawiam się o wszystkie pozytywne zmiany wprowadzone przez Jana Pawła II.

Cytuj:
Oprócz tego wybitny teolog,a to oznacza ze bedzie pilnowal porzadku i to zdrowo co mnie bardzo cieszy.


BEEP!
Co ma bycie "wybitnym teologiem" do jakiegośtam pilnowania porzadku?

Cytuj:
Jedyne co mu mozna zarzucic to te rozne wypowiedzi typu ze tylko w naszej religii mozna zdobyc pelnie zbawienia (to taka aluzja do mniejszoscui islamu nad chrzescijanstwem)


BEEP!
"Jedyne co można mu zarzucić"? Ot rzeczywiście, takie nic - tylko pierwszy krok w celu wyrzucenia całej pracy poprzedniego papieża na rzecz pojednania religii przez okno.

I poza tym jakie jedynie? On ma wiele wad, a oto jedna z nich - niech sobie nawet będzie konserwatystą. Z tym że dlaczego zamiast być konserwatystą typu "Nie macie racji, bo..." musi być konserwatystą typu "Jak ci to mogło w ogóle przyjść do głowy!? HERETYK!" ? Nienawidzę takiego podejścia.

Cytuj:
w Niemczech sa tylko niektore landy chrzescijanskie


BEEP!
No przecież, w końcu w większości landów dominujące są religie naturalne i wyznania neopogańskie.

Cytuj:
HitlerJugen jednak zapomina sie ze to bylo przymusowe...


Beep?
Hitlerjugend przymusowe? Pierwsze słyszę...


Podsumowując, Benedykt XVI jak na razie jest moim zdaniem bardzo nieodpowiednią osobą na tym stanowisku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 20:51 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
No bo Hitlerjugend było przymusowe Lord. Jak czytamy na Wikipedi
Cytuj:
W założeniach indoktrynacja miała objąć całą młodzież niemiecką. W 1936 skupiono 3,6 mln osób, w 1938 7 mln, ale nie osiągnięto powszechności dlatego i w marcu 1939 ogłoszono nabór obowiązkowy (na mocy specjalnych przepisów przynależność do HJ stała się w praktyce obowiązkowa).

Wiec było przymusowe :]
A ten papiez spieprzy cała robote JPII. Obaczycie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi 2005 22:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
No bo Hitlerjugend było przymusowe

Ta, dzis ze znajomym rozmawialem na ten temat i mi uswiadomil to
Cytuj:
A ten papiez spieprzy cała robote JPII. Obaczycie

Moze tak, a moze nie. Na ten temat mozna rozwazac po jego pontyfikacie, a tymczasem pozostaje nam sledzic jego poczynania :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 7:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
EEEE Lord czepiasz sie szczgółów :D . Ogólnie to chodzi mi o to ze wg mnie to on bedzie kisil sie w Watykanie i bedzie pilnował porzadku. Koniec :D . A czy mam racje to sie dopiero okaze wiec nei warto spekulowac.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 15:22 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 04 sty 2005 19:51
Posty: 73
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Józek juz zapowiedzial ze ma zamiar pojezdzic po swiecie i kontynuwac dzielo Jana Pawła II. Jako pierwszy cel podrozy wyznaczył sobie odwiedzenie polski. Tak wiec napewno nie bedzie sie kisil w Watykanie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 17:10 
rocky widze ze jestes bardzo ale to bardzo poinformowany ale zauwaz ze pierwsza podroza bedzie wyjazd do kolonii na swiatowe dni mlodziezy :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 18:29 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Ten bedzie czesto jezdzil do niemiec nie do Polski...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 19:15 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 04 sty 2005 19:51
Posty: 73
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Tak wiem ze pierw jedzie do kolonii na swiatowe dni mlodziezy ale to tez wiaze sie z realizacja planow Jana Pawla II.Nie zmienia to faktu ze Polska bedzie jednym z pierwszych krajow ktore odwiedzi papiez.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 kwi 2005 19:07 
tak to bardzo ciekawe bo jeszcze tego Papiez nie potwierdzil a ty juz wiesz brawo ! ale zauwaz ze to juz nie Papiez Polak i trzeba sie z tym pogodzic.

tym bardziej ze kontynuuje polityke Benedykta Pietnastego a wiec Niemca a nie Jana Pawla II


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL