Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 10:51

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fakty I Mity
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 20:20 
:arrow: Nie chodzi mi o to zeby powiedziec jaka to religia Chrzescijanstwo jest the best i w ogole
:arrow: ALE TO CO ROBI TEN BRUKOWIEC PRZECHODZI WSZELKIE POJECIE.
:arrow: Spojrzalem na te czasopismo a tam ARTYKUL W ARTYKUL ANTI CHRZESCIJANSKI .
:arrow: Listy czytelnikow sa w stylu: Kosciol jest be a mnie wywalili z onetu tylko dla tego ze na jego nawalilem w sposob niewlasciwy I NIE PRZYJELI MI KOMENTARZA?? Oh nie to straszne prosze o interwencje hyhy itp. Inny list ma tresc taka ze dziekuje CZASOPISMU za otwarcie OCZU dzieki ktoremu osoba i jej kolezanki mogly wystapic z religii.
:arrow: Na stronie tytulowej test wyboru widzisz giertycha ktory za chwile ma umrzec , pomozesz mu czy zrobisz zdjecie I PYTANIE:
uzywasz cyfrowki czy innego aparatu ?
:arrow: Widze ze w gazecie tej powstaje nowa religia (JONASZOWA (taki nick ma prezes gazety) ) ROTFL nie moge wezcie tylko na ta gazete spojrzcie. Goscio idzie na prezydenta. Pokolei obalaja religie EDYTUJAC I ZMIENAJAC Biblie itp.
:arrow: Jezeli napotkacie sie na ten shit to podchodzcie do tego z dystansem

:arrow: OMAMIAJA LUDZI KTORZY NAWET NIE PRZECZYTALI PISMA SWIETEGO.
Opieraja sie na Starozytnym Egipcie a zrodla cherzescijanskie uwazaja za niewlasciwe(powstale I wieku naszej ery) czy to nie jest smieszne ?? dla mnie bardzo.

Thats all...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 20:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
moze takie odbieganie od chrzescijanskiej codziennosci i liniowisci niektorych pociaga :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 20:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Napisz do nich o tym -.-

Ta gazeta faktycznie stacza sie na samo dno... Bardziej mi juz przypomina "Fakt" i "Super Express Ilustrowany" niz powazne pismo... Ale maja takze sporo racji w tym co pisza.

Nie bede walil wykladu o zaciemnieniu i slepocie wiary Katolickiej, o tym jaki mam stosunek do prowadzenia lekcji Religii w szkolach, o pokazywaniu przez 20 minut w "Faktach" agonii papieza, bo mi sie najzwyczajniej nie chce. Musze walczyc z katolickimi debilami z klasy na codzien, nie mam ochoty robic tego na tym forum.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 21:12 
jezeli chodz o Papieza to juz dawno powinni go wyslac na emeryture a nie go meczyc
A co do pisania o takich rzeczach to juz przeginaja palencje
Zreszta duza ilosc katechetek nie ma wyksztalcenia i podejscia do dzieci i wybiera durne tematy Godnosc czlowieka itp. zamiast pogadac o sektach o tym co moze nam zagrozic itp. czyli o czyms ciekawym


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 21:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
walczysz z "kataolickimi debilami z klasy" WTF !?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 21:16 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
redvill napisał(a):
walczysz z "kataolickimi debilami z klasy" WTF !?


Czytaj: z ludzmi, ktorzy uwazaja homoseksualistow za gorszych od siebie, wiare katolicka za jedyna sluszna, innowiercow nazywaja "poganami", a chodza na religie "bo musza". Roofle. Paradoks.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 21:20 
szyszek napisał(a):
redvill napisał(a):
walczysz z "kataolickimi debilami z klasy" WTF !?


Czytaj: z ludzmi, ktorzy uwazaja homoseksualistow za gorszych od siebie, wiare katolicka za jedyna sluszna, innowiercow nazywaja "poganami", a chodza na religie "bo musza". Roofle. Paradoks.


to nie sa katolicy tylko ludzie ktorzy sie za nich uwazaja bo chrzescijanstwo ogolnie toleruje inne religie a takie typki to ni tu wierzace ni nie wierzace rotfl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 21:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
to sie nazywa fanatyzm religijny, prawdopodobie rodzicie ich tak wychowywali od dziecka :) cos w stylu: RELIGIA KATOLICKA JEST JEDYNA SLUSZNA IDEALNA ITD. A INNOWIERCOW TRZEBA TEPIC


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 22:50 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
redvill napisał(a):
to sie nazywa fanatyzm religijny, prawdopodobie rodzicie ich tak wychowywali od dziecka :) cos w stylu: RELIGIA KATOLICKA JEST JEDYNA SLUSZNA IDEALNA ITD. A INNOWIERCOW TRZEBA TEPIC


Zgadzam się z przedmówcą.

Spoglądając na to jednak z innej strony. Co powiedzieć o muzłmanach i ich wychowywaniu dzieci??

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 mar 2005 23:14 
szyszek << To się nazywa skończone baraństwo i nie ma sensu z tym walczyć, bo jedyne co mogłoby cokolwiek zdziałać to strzelba na słonie - nic mniejszego kalibru (z broni czy też, w ogóle zapomnij, argumentów słownych) nie ma prawa zadziałać.

Ja jestem katolikiem i uważam religię jako taką jako rzecz pozytwną, do której trzeba mieć jednak zdrowe podejście - tamto które przedstawiłeś jest właśnie jego przeciwieństwem (zamiast zdrowe jest chore i patologiczne). W końcu nawet lekarstwem, gdy je źle stosujesz lub ostro przedawkujesz można się bez większych problemów uszkodzić lub wręcz zabić. Ale to już materiał na zupełnie inną dyskusję.

A co do "faktów i mitów" - bardziej wartościowe teksty przeczytacie jeśli nauczycie się pisma Braila (dla niewidomych), kupicie rolkę papieru toaletowego w promocji i przejedziecie po stronie z wypustkami palcami. A o ile taniej to wyjdzie (i lepiej dla wszystkich - kasa nie wspomoże wydawcy szmatławca), to nawet nie wspomnę :wink:


Cytuj:
Listy czytelnikow sa w stylu: Kosciol jest be a mnie wywalili z onetu tylko dla tego ze na jego nawalilem w sposob niewlasciwy I NIE PRZYJELI MI KOMENTARZA??


To mi przypomniało pewną moją "dyskusję" sprzed paru lat. Jeden bezmózgi baran (deklarował się przy tym jako satanista) na pewnym uczęsczanym przezemnie forum z dawnych lat próbował mnie przekonać że Kościół jest TEH EVIL!!!! Jego dwa koronne argumenty:
- Widział jak w jakimś filmie nie chciano wysłać astronautki aby spotkała się z kosmitami bo była ateistką.
- Słyszał (na prośbę o źródła dowiedziałem się że wszyscy tam na forum jesteśmy skończonymi zdebilałymi fanatykami :lol: ) że kiedyś nie przyjęto do pracy świadka jehowy. Osobiście zaznaczył (dużymi literami) przy tym dwie rzeczy - pierwsza to ta że z tego wynikać miało że Kościół jest nietolerancyjny wobec innych religii. Drugą było to że pracodawcą w tym wypadku nie był Kościół :lol:

Doszczętne zjechanie go, jak to mam w zwyczaju gdy takie głupoty widzę, w tych (i paru innych, równie ciekawych) sprawach dowodziło według niego jego wszystkich racji. Nie ma to jak dobrze osadzony w rzeczywistości człowiek :lol: :lol: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 10:28 
to wszystkowina stereotypow powbijanychdo glow wileu bezmuzgow! co my mozemy na to poradzic ? moze probowac lamac te stereotypy


znalem kiedys koleszke deklarujacego sie k\jako satanista...lol
chodzil na religi bo mu rodzice kazali... takiidiotyzm , chyba juz z tego wyrosl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 12:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
od dwoch lat nie bylem na zadnej religi w szkole :p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 13:08 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Ja mam religie dwa razy w tygodniu. Chodze bo musze.. tak mi sie wydaje. Ale gdybym dostał wybór to bym pewnie i tak chodził bo sa teraz naprawde ciekawe tematy a nie w stylu - czy adam i ewa postapili dobrze ? Tylko ze moje orły z klasy ktorym wszystko kojarzy sie z seksem robia z religi zwykly burdel... A katolicyzm poza paroma odchylonymi ludzmi nie jest zły, a nawet najlepszy wydajem i sie ze wszystkich religi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 13:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Sama wiara w istnienie wielkiego Boga, zycie po smierci itp. itd. jest jak najbardziej sluszna. Czyli ogolne zalozenia katolicyzmu sa oki. Daje to nam sile do zycia, bo wiemy ze po smierci costam bedzie. Ale pewne popieprzone dogmaty tworza z tego jeden wielki stek qpy.

-> Homoseksualisci sa dyskryminowani (nie wolno im zawierac malzenstw, adoptowac dzieci)
-> Nie wolno uprawiac seksu przed slubem
-> Nie wolno uzywac gumek ani jakichkolwiek srodkow antykoncepcyjnych (dozwolony jest tylko "kalendarzyk") - to nic, ze zdechniesz na AIDS w szpitalu. Przynajmniej zrobisz to w zgodzie z wola Boska.
-> Nie wolno sie masturbowac (hyhyhy :] ). To nic, ze brak takowej i nie uprawianie seXu moze doprowadzic do przerostu gruczolu krokowego... Jak bedziesz siedzial w domu bez jaj wiedz, ze spelniles wole Boga~! TEHH!~!~!
-> Nie wolno sie rozwiesc po wzieciu slubu koscielnego (mozna UNIEWAZNIC malzenstwo, a to spora roznica)
-> Gay h0m0 c0ck cock

GG no re

Tak na marginesie - nie mam nic do katolikow :p

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 14:06 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Cytuj:
-> Homoseksualisci sa dyskryminowani (nie wolno im zawierac malzenstw, adoptowac dzieci)

Gdyby Bóg chciał azeby byli homoseksualisci stworzyłby same kobiety albo mezczyzn, nie ?
Cytuj:
-> Nie wolno uprawiac seksu przed slubem

Jesli to Ci przeszkadza to sie ozen, nie widze problemow
Cytuj:
-> Nie wolno uzywac gumek ani jakichkolwiek srodkow antykoncepcyjnych (dozwolony jest tylko "kalendarzyk") - to nic, ze zdechniesz na AIDS w szpitalu. Przynajmniej zrobisz to w zgodzie z wola Boska.

Nie wytrzymasz paru tygnodni bez seksu ? To masz cienka silna wole. Zreszta partnerka moze zrobic sobie badanie na obecnosc HIVa. A jesli go ma to przeciez seks nie jest jedynym sposobem zeby okazywac milosc...
Cytuj:
-> Nie wolno sie masturbowac (hyhyhy :] ). To nic, ze brak takowej i nie uprawianie seXu moze doprowadzic do przerostu gruczolu krokowego... Jak bedziesz siedzial w domu bez jaj wiedz, ze spelniles wole Boga~! TEHH!~!~!

Ano coz, od czasu do czasu w nocy masz polucje wiec nie grozi ci przerosniecie gruczołu ;) No chyba ze sie włąsnie masturbujesz no to nie wiesz co to polucja :P
[/quote]
Cytuj:
-> Nie wolno sie rozwiesc po wzieciu slubu koscielnego (mozna UNIEWAZNIC malzenstwo, a to spora roznica)

Ano, jak zawierasz malzenstwo, to jest to wybor na całę zycie od ktorego nie masz odwrotu i musisz go solidnie przemyslec

1:1 ;)
[/quote]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 14:23 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
state... o kurwa jestes fanatykiem religjnym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 14:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
Gdyby Bóg chciał azeby byli homoseksualisci stworzyłby same kobiety albo mezczyzn, nie ?


A jednak Bog STWORZYL homoseksualistow, ktorzy stanowia ok. 10% ludzkosci... Wiec mial chyba cos na celu? Gejem sie przeciez nie zostaje tylko rodzi...

Cytuj:
Jesli to Ci przeszkadza to sie ozen, nie widze problemow


Pozostaje sie zastanowic PO CO sie zenic. Wydaje mi sie, ze wiekszosc osob robi to pod presja spoleczenstwa, bo "nie wypada" zyc na "kocia lape". Slub jest dla mnie chorym wymyslem, dzielem Kosciola, a nie Boga.

Cytuj:
Nie wytrzymasz paru tygnodni bez seksu ? To masz cienka silna wole. Zreszta partnerka moze zrobic sobie badanie na obecnosc HIVa. A jesli go ma to przeciez seks nie jest jedynym sposobem zeby okazywac milosc...


Erm... pare tygodni bez seksu? Vader wypowiedz sie :]

Moze powiem inaczej: wytrzymasz 25 lat (do momentu ozenku) bez seksu ani masturbacji? Szczerze watpie. ROOFLE, ale sie dyskusja robi :lol:

Cytuj:
Ano coz, od czasu do czasu w nocy masz polucje wiec nie grozi ci przerosniecie gruczołu Wink No chyba ze sie włąsnie masturbujesz no to nie wiesz co to polucja Razz


W wieku lat 30 cos takiego jak polucje nie istnieje... Nie mowie wylacznie o wieku dojrzewania... Czyli pozostaja uciete jajka :lol:

Cytuj:
Ano, jak zawierasz malzenstwo, to jest to wybor na całę zycie od ktorego nie masz odwrotu i musisz go solidnie przemyslec


30% malzenstw konczy sie rozwodem... Polacy cos nie mysla :]

Nie bede mowil o wyzszosci wolnych samcow nad tymi, ktorzy sie ozenili... Bo takiej wyzszosci nie ma. Jednak podkreslam, ze niewiele osob godzi sie na slub ze wzgledu na milosc. Kochasz kogos - ok, ozen sie z ta osoba. Tylko zeby ci sie po kilku latach nie znudzilo... [/quote]

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 14:41 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
lol szyszek a wyobrax sobie jak żyje dziecko wychowane przez pare gejów. Wszyscy ruwiesnicy by z niego szydziuli. w średniwoeczu było lepiej nikt nie podwazal tych teorii :P

teraz mnie za to obrzucicie blotem ale co z tego :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 14:41 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
szyszek zapomnailes napisac 2:1 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 15:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
najlepszą religią jest Buddyzm ( ja jestem katolikiem)
zauważcie ze to najbardziej pacyfistyczna religia
katolicy = krucjaty itp
arabowie = jakies bomby umierac w imie allaha ;p
sami widzicie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 15:16 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
scoob uwazasz że krucjaty były czymś złym? znałem kiedyś gościa ktory mi tlumaczyl ze celem krucjat bylo nawrocenie na chrzescijanstwo ... niektórzy gadaja o sprawach o ktorych nie maja pojecia :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 15:29 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
redvill napisał(a):
od dwoch lat nie bylem na zadnej religi w szkole :p


To nie dobrze. Nie poszerzasz horyzontów myślowych. Zawsze lepiej wiedzieć w jakim miejscu się znajdujemy.

Co do dyskusji. To myślę, że jeden i drugi (tzn. Szyszek i State) mają częśc racji a prawda leży pośrodku.

Założenia żadnej z ogólnych religii nie są złe. To ludzie są tacy lub inni. Lepsi i gorsi.

To nie prawda że arabowie muszą zabijać innowierców żeby iść raju. To ludzie tak zdecydowali. Nie wydaję mi się że Bóg w osobie Jezusa piętnował pary homoseksualne. Wiem iż nie pozwolił ukamienować ladacznicy. TEraz partia mocherowych beretów pewnie by...... z taką osobą.

Moim zdaniem najlepiej jak każdy ustali sobie swoje zasady i stara sie ich przestrzegać. Jeżeli nie będą one zgodne z ustaleniami Kościoła to trudno. Najważniejsze są w religi chrześcijańskiej przykazania miłości.
Buddyzm, Konfucjonizm, Muzułmanizm ogólnie też się na tym opierają.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 15:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Aragorn :
no i własnie o to chodzi chcą być arabami i wierzyc w alaha to po co ich nawracac kazdy powinien miec wolna reke


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 16:12 
[quote="Pavlos"]:arrow: szyszek geje czesto w dzecinstwie sa gwalceni przez tate lub mame i dyskyminowani i moze dlatego staja sie gejami
:arrow: kazda religia jest dobra ale najwazniejsze jest to zeby zyc wedlug milosci i w wierze
:arrow: Katolicyzm ma zalety ale jako stara religia posiada wady (ktore zreszta sa stopniowo zmieniane na zalety chodzi mi tu o sobory czyli zerbrania biskupow i ulepszania religii np. Tryndencki )
:arrow: osobiscie bym zmienil troche rzeczy np. celibat itp. ale uwazam ze Katolicyzm jest dobry a Caritas i inne organizacje czynia wiele dobra dla swiata.
:arrow: co do sexu hmm czy tak trudno wytrzymac z nim do malzenstwa ? :P ja tego nie wiem dopiero sie okaze ale przeciez Bog wybacza i mozna sie z tego spowiadac ale nie mozna mowic ze i tak mi to zostanie wybaczone to moge grzeszyc bo wtedy jest to ghrzech przeciw Duchowi Sw.

Wszystko jest dla ludzi ale do wszystkiego trzeba podchodzic z umiarem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 16:43 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Największe skurwiele to takie ,które mają ci za złe ,że nie jesteś taki jak oni. Mogą cie znienawidzić za to ,że słuchasz innej muzy, jesteś innego wyznania czy lubisz inną drużynę. To jest chore. Każdy z nas jest inny i powinnien być inny.

Scooby -> buddyzm to NIE JEST RELIGIA ! To filozofia życia! Owszem samemu Buddzie przypisuje się pewne boskie cechy ,ale pamiętajcie ,że to powstało w bardzo dawnych czasach, wtedy często nazywana kogoś posłańcem bożym :/


Mi nie przeszkadza to ,że ktoś jest gejem, słucha techno, czy biega codziennie rano po ulicy. Rób i mów co chcesz ,ale nie czyń tym zła! I nie zmuszaj innych ,żeby byli tacy jak ty.


Ślub jest dla mnie jako takim potwierdzeniem czegoś i gwarancją na przyszłość.



Hmm..nigdy nie widziałem gazety Fakty i Mity - cieszę się.

A co do sterotypów. Pieprzyć je. Cieszmy się tą iluzją wolności ,która mamy... . Nie trzymam się takich nie spisanych zasad jak to ,że kobiety są gorsze od nas i powinny mieć gorszą np. pracę. Nienawidzę tematów 'tabu' bo wszystko jest dla ludzi ,ale nie wszystko dla idiotów!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 16:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
to po co ludzie modlą sie przed posażkami BUDDY ?
co robi Dalajlama
po co czekają tam na 9 buddów czy iluś tam ?
o.O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 16:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Zaloże topic o buddyzmie w sobote. Bo teraz nie mam czasu a off-topica tworzyć nie chcę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 17:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Największe skurwiele to takie ,które mają ci za złe ,że nie jesteś taki jak oni. Mogą cie znienawidzić za to ,że słuchasz innej muzy, jesteś innego wyznania czy lubisz inną drużynę. To jest chore. Każdy z nas jest inny i powinnien być inny.

Dokladnie tak jest w moim miescie. Idac sobie przez osiedle i mijajac grupke mlodziezy czesto slysze epitety rzucane w moja strone z powodu tego, ze mam dlugie wlosy, chodze w skorze i mam glany. Co im do tego? Rownie dobrze moge zebrac grupke osob do mnie podobny i tez pozaczepiac "innych" odemnie. Jakos tego nie robie i nie moge pojac rozumowania tych ludzi :(

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 17:35 
po prostu maja kompleksy i sa zaprzeproszeniem jebnieci to sie przyczepiaja


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 17:47 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Scooby napisał(a):
Aragorn :
no i własnie o to chodzi chcą być arabami i wierzyc w alaha to po co ich nawracac kazdy powinien miec wolna reke


eeee....ale mi chodziło o to że to wcale nie było celem krucjat. Wtedy władze przejeli turcy seldżuccy i WYMORDOWALI WSZYSTKICH CHRZESCIJANSKICH PIELGRZYMÓW W ZIEMI SWĘTEJ.i to było celem krucjat - odbicie ziemi świętej i umożliwienie chrzescijanom pielgrzymowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL