Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 12:57

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 11:32 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Zdawał dzis ktos ? :) Prosimy o pełna relacje :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 13:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Wszystkim maturzystom polamania dlugopisow, pior, olowkow, jezyka. Dal bym Wam wszystkim kopa na szczescie :D, ale nie stac mnie zeby do wszystkich dojechac :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 13:58 
brrr u mnie to juz za 3 lata -_-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 14:41 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A ja za 4 bo ide do technikum :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 15:05 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
to wypowiecie sie za 3-4 lata, a teraz przestańcie śmiecić, bo niektórzy są ciekawi jak poszło innym.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 15:43 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ten temat zalożyłem by zdobyć jak najwięcej przydatnych informacji ,więc jak takowych nie macie to nic nie piszcie.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi 2005 11:40 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
to chwalić się wynikami:)...jak komu poszło:P??? dosłży mnie słuchy że "niektórym" rewelacyjnie z anglika ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi 2005 22:33 
poszlo:D ba nawet nie bylo tak zle:) ale to tylko ustna :P wchodzisz dostajesz temat i nawijasz naokraglo przez 5 minut pozniej pytanie i znow nawijasz:) fajnie i latwo:d teraz w poniedzialek bedzie polski tez nie powinno byc trudno.. ale tych pisemnych to troche sie obawiam:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 kwi 2005 23:59 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
dzisiaj trzymajcie kciuki za Mage :)
14-15 prezentacja z polskiego ... go!! Mage go!!

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 10:53 
Ja też jestem w temacie :/ jak dotąd tak jak było napisane : są pewne zawiasy z ustaleniami itp ale nie pękać :D wy którzy zdajecie za rok czy więcej nie będziecie mieć takich problemów :D. Na pocieszenie dodam że będziecie mieć może lepiej :/ próbną z fizy tworzył jakiś kolo z uniwersytetu i powiedział że zadania napisał 10 min przed oddaniem w terminie :/ tzn że ja i reszta zdających mogą mieć problem jeśli reszta też zostawiła dobieranie zadań maturalnych na " za 5 12" :/ Ogólnie ustne są chyba w miare , nie wiem jak z anglikiem bo rozszerzony zdaje :/ ale polski jakoś się pogodził - 85 % . Raczej wszyscy będą zdawać ustną z polaka - najniżej u nas to było 45 % więc zdali wszyscy. Z pisemnymi gorzej. Niby trzeba umieć to czego się uczyło w LO ale co LO to inne książki :/ czyli nie wszyscy mogą na każde pyt odpowiedzieć jak sie uczyli tylko ze swoich książek. W rezultacie trzeba umieć wszystko :?
Dla przeciętnych ogólnie są matury nieco trudne. Tylko nieliczni sobie przechodzą przez WOS , histe czy fize mówiąc " łatwe było " pisałem fize - jest przerąbana dlatego zrezygnowalem :P Reszcie mafi która zdaje życze GL , obyście nie wyszli z egzaminu z podkową na pysku i tekstem " gg " :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 15:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Tutaj ludzie wymieniali tematy z ang. i czegos jeszcze - http://info.onet.pl/2359,temat.html

A u Was jakie byly? Pytam bo warto juz teraz sie sprawdzic. Oczwiscie dajcie nie tylko z ang. :) bede wdzieczny...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 22:51 
ja zdawalam juz anglika i wcale nie bylo strasznie chocciaz szczerze mowiac mialam duzego farta. Tematy sa bardzo rozne od banalnych takich jak rola jezyka angielskiego w swiecie wspolczesnym do naprawde przerazajacych takich jak rola euro w europie:) ale nie ma sie czego bac duzo jest takich gdzie mozna naprawde gadac i gadac na przyklad rozwody i wynalazki ^^ zycze wszystkim powodzenia i moja jedyna rada duzo sie usmiechac i byc pewnym siebie, trzeba po prostu ich zagadac :)

co do polskiego to dla mnie byl o wiele trudniejszy, przede wszystkim nie mozna bylo za bardzo improwiowac bo liczylo sie takze jak mowisz a nie czy mowisz cokolwiek wogole:P ale z drugiej strony jezeli ktos sie naprawde przygotowal to nie ma mozliwosci by nie dostac 18-20 punktow:) u mnie w klasie bylo okolo 10 maksow na 30 osob w klasie;););)

podjety wysilek przed egzaminem sie oczywiscie oplaca, daje mozliwosc rozbudzenia i zainteresowania soba komisji...:) wiecie tzw urozmaicenie to naprawde wazne:) slajdy, prezentacje jakies kasety, nagrania cokolwiek:)

trzymam kciuki :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 7:23 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Rola Euro w europie to raczej łatwy temat, wałkuje tematy tego typu od 2 lat :D Btw Gratz Mage :)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 7:55 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
jasne... większość tematów była łatwa ;) jak trafiłeś ze znajomością słownictwa.
ekologia, kupno domu, akcje i obligacje.. po polsku kazdy coś powie..
Na pocieszenie - część tych zagadnień wymieniana jest w informatorach, na co Maga wpadła wieczorem przed egzaminem ^^ nie było szans, zeby zebrać przydatne słówka ;) Fart ^^ wystarczył ;)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 8:36 
jaki fart jaki fart:P:P:P to moje genialne umiejetnosci:P:P:P:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 10:05 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
^^ hehehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 maja 2005 8:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ta matura poza wymienionymi już wadami ma jeszcze jedną - destablizuję pracę szkoły. Jak jest duża szkoła i dużo nauczycieli to nie ma z tym problemu. Ale w mniejszych? My ławek nie mamy w klasach bo je wynieśli do sali gim. i auli. Nauczycieli też brak. (w dodatku dyrek chciał żebyśmy dzisaj przyszli do szkoły! Dopiero groźba ,że żadna klasa nie przyjdzie poskutkowała) Na ustnej maturzystów mieliśmy zza ścianą :/ Ja przez to czarno widzę przygotowanie do matury w szkole a zdawanie to już zupełnie czarna magia

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 maja 2005 9:07 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
to akurat nic nowego...
czy stara matura czy nowa.. napisac ja trzeba :P reszta gawiedzi miała wolne zawsze :P

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 maja 2005 10:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
I tak jedyne co towarzyszy maturze, to stres przed nia. A po niej juz tylko wspomnienie i mysl, ze mozna by bylo ja jeszcze raz zdawac bez problemow. Czyz nie?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 14:14 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie wiem Tytus:P

Pisał ktoś z was próbne matury?GADAĆ!:D

Ja właśnie rozwziazalem zamknieta część z Polskiego. 17/20 pkt.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 14:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Ja pisalem. Z polskiego poziom podstawowy, z anglika rozszerzony. Polski jakos poszedl, wszystko zalezy od wypracowania (50/70 punktow). Z angielskiego czesc podstawowa to banal. Z rozszerzonej jednego tekstu w ogole nie zrozumialem. W poniedzialek matma, mature probna z niej pisze na poziomie podstawowym. Koncowa - na rozszerzonym. Sporo nauki przede mna ;)

Arkusze sa dostepna pod adresem:
http://matura.pioo.info/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 15:23 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Szyszka masz jakieś certyfikaty z angielskiego?
bo jak pisałes rozszerzona to pewnie masz
I jak sie ma poziom na maturze do np FCE?

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 16:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Nie mam zadnego certyfikatu :P I nie mam zielonego pojecia jak sie maja do matury. Moze zaczne sie nimi interesowac gdy bede musial przed pracodawcami machac papierkami, albo gdy zloze podania o studiowanie za granica (mam szanse jechac do Essexu heheheh :P ). Ale powiem jedno - cholernie trudna. Trudno slucha sie ze zrozumieniem gdy jedyne co slychac to "blublublublemblemblem" i gdy po korytarzu zapieprzaja uczniowie, a nauczyciele sie non-stop qrwa kreca po klasie. Podobnie teksty na maturce - zamowie sobie prenumerate New York Times'a albo czegos takiego bo inaczej QPA QPA QPA QPA!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 16:51 
mi tak samo kumpel opowiadał, że ucząc sie 5 lat angielskiego zrozumiał z całego tekstu 3 słowa ( te 2 pierwsze to I was -_-)
co do słuchania to stasznie jest gowniano powinny byc sluchawki dla kazdego
:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 17:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
LOL !
Marudzicie , ja ostatnio jak na angielskim słuchałem Listening na FCE to za drzwiami zaczal buczec odkurzacz :]Coz prywatne mieszkanie, porzadki świąteczne ;)
Zdałem BTW :P
Rocky potwierdza ze to był hardk0r

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sty 2006 0:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Matura sie zbliza, czas studniowek sie zaczyna. Moze jakas relacja z przebiegu studniowki przed nowa matura? :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sty 2006 14:09 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Moze ty opisz nam swoja? :chick:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sty 2006 14:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Wedle zyczenia
Jak zapewne w kazdej szkole, tak i u mnie ok 2 miesiace przed studniowka trwaly przygotowania do niej, czyli nauka poloneza itd. Na 3 dni przed studniowka stroilismy sale. Wystroj mielismy na styl ula, na wszystkich scianach byla zolta folia w szesciany, co by klimat robilo, natomiast na suficie byly poprzyczepiane pszczolki. Ubieranie zajelo nam dwa dni. W dzien studniowki wiadomo, dwa kielichy na obie nogi, co by sie nogi same uginaly przy polonezie, i z kwiatuszkiem do dziewczyny, z ktora szlo sie na studniowke :D Punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczala sie studniowka, tradycyjnie od poleneza. Po polonezie wysluchalismy przmowienia dyrektora szkoly, po czym rozeszlismy sie do swoich sal, w celu zajecia miejsc. Od tego momentu rozpoczela sie balanga, kieliszki pochowane w domkach z chusteczek, jedzenie, wlasne naglosnienie w sali. Tymczasem na sali gimnastycznej trwala dyskoteka, potancowki itd. Ok 22:00 dyrektor robil obchod po salach, skladal zyczenia "polamania piora", syboliczna lampka szampana, kto chcial mogl sobie dolac :P Nastepnie o 23:00 rozpoczela sie na sali gimnastycznej tzw czesc artystyczna, gdzie grupa wyznaczonych uczniow cos przedstawiala. Glownie rzeczy satyryczne typu nasladowanie zachowan nauczycieli, byl ala Idol itd. Po czesci artystycznej impreza do bialego rana, no prawie do bialego, bo zakonczyla sie o 5:00. Drugiego dnia byly poprawiny, kto chcial, to zostal, ale wiazalo sie to z tym, ze potem trzeba bylo pomoc przy sprzataniu :P Ogolnie bardzo swietna impreza, gdybym dostal zaproszenie, to nie zastanawial bym sie, tylko poszedl ponownie :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 maja 2006 15:21 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Powodzenia :) z czego zdajecie? i napiszice co i jak było :) chociz to dopiero jutro, pojutrze a potem to juz różnie.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 maja 2006 22:25 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Kto jeszcze zdaje?? Tobie ;) połamania nóg Szyszku :D

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL