Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 14:07

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowa matura
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 10:58 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ja piszę ją dopiero za dwa lata ale co mi tam szkodzi się zapytać.
Otóż czy ktoś z Was pisze ten nowy twór w tym roku ?
Co o niej sądzicie ? Z czego i jak najlepiej zdawać ? Co mówią o niej wasi nauczyciele ? Jak się przygotowujecie. I tak dalej....

Jak o mnie chodzi to z poziomu I klasy wygląda to na niezły bałagan ,ale kilka rozwiązań wydaje się wporządku.IMO Głównie w porządku jest to ,że można zdawać co się chce no i matma nie jest obowiązkowa :wink:
Z koleji moi nauczyciele mówią ,że

-to na co do tej pory mieli 4 lata teraz mają trzy mwięc takiej historii całej się nie przerobi
-opłaca się zdawać tylko na poziomie rozszerzonym
-jeżeli nie będzie dodatkowych egzaminó robionych przez uczelnie to dojdzie do chorych sytuacji bo np. Akademia Medyczna będzie musiała przyjać więcej osób niż ma miejsc
-sprawiedliwości na pewno NM nie wprowadza. Bo to jak zdasz zależy od tego w jakiej jesteś szkole i jaki ty jesteś (naszczescie to drugie łatwo zmienić)

Niewiadomo czemu nie można mieć maskotek...niewiadomo jak będzie ze ściąganiem (gimnazjalne w moim mieście wygladały tak : w gimnazjum do którego ja chodziłem ściągać się naprawde NIE DAŁO w innym Gimnazjum w tym samym czasie jedna osoba mogła się bezprzeszkód porozumieć z drugą z drugiego końca sali :evil: ). Na maturze z j. polskiego będzie jeden słownik na 25 osób :lol:

reszte tematu zostawiam wam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 11:03 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Ja wprawdzie zdaje dopiero za 3 lata ale tez juz sie zaczołem interesowac tym :) Na poziomie podstawowym nie opłaca sie zdawac bo z 30% pkt gdzie cie przyjma ? Nigdzie. Jedynie rozszerzony ale tu znowu trzeba kuc zeby miec jakies pozadne wyniki. Pozostaje udział w konkursach ktore daja takowe punkty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 14:35 
ja jestem w temacie;) i w cale sie z tego powodu nie ciesze:P
Balagan to malo powiedziane, caly czas wprowadzane sa jakies poprawki, jakies nowe ustalenia, co jak gdzie, nawet takie blahostki jak na przyklad jak powinna wygladac bibliografia do wewnetrznej nie sa oczywiste;)

Ale matura czy nowa czy stara to podobno normalna rzecz i kazdy ja zdac musi;)

ps. podobno najtrudniejsza jest matura z fizyki :) z tego co mi wiadomo srednia z probnej byla ponizej 30% ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 15:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja chyba bede zdawal z czegos w rodzaju fizyki w przyszlosci (w koncu ojciec fizyki uczy w Liceum ogolnoksztalcacym :D )

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 15:40 
ja zdaje biologie na podstawowym (na fizjoterapie na AM w wawie wiecej nie trzeba), ale slyszalem ze wos jest nie za ciekawy , laczy w sobie sam wos , historie spulczesna i geografie - przejebane. trzymajcie sie bo jak przjdzie wasza kolej to moze byc jeszcze gorzej^^


edit: chociaz tak sobie mysle,ze tam NM nie jest taka straszna probne zdalem na 36% , 36% i 41% . w groncie rzeczy to nic sie do tego nie uczylem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 18:47 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Ja planuje zdawac gegre, biologie i pewnie infe :) W sumie oprocz infy przedmioty łatwe ale zobaczymy czy czegos nie dowala na poziomie rozrzeszonym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 18:53 
Ble matura, jestem dopiero w 1 lic, a juz jej nie lubie, tak czesto nam o niej przypominaja. Ale lubie nie lubie zdac trzeba.

Narazie mam zamiar zdawac z geografii. Zwykle moje oceny na koniec roku/polrocza z geografii oscylowaly sie w granicach 3, raz na polrocze 4(w czwartej klasie) :P. A z testu gimnazjalnego 8 na 8 mozliwych punktow, jako jedyny w klasie :twisted: . I to bez nauki doslownie z zadnego przedmiotu nawet nieruszylem zeszytu i zdobylem 76/100 pkt glownie to strata z fizy ktorej nie kapuje (ale to dygresja).

Ech gdybym polowe tego czasu ktory marnuje przeznaczyl na nauke... to mialbym same szostki i zdalbym na studia ........... jeszcze w tym roku :shock: :shock: :shock:

Matma nie jest obowiazkowa?!??!?!

A najlepsze to jest i tak z polskiego, chodzi o wypracowanie - psizesz w domu a potem przedstawiasz ustnie. :D :D

EDIT
---------
Mozna zdawac infe...pierwszy raz slysze :shock: :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 20:07 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
pewnie ze jest i do od dłuzszego czasu. Ostatnio walczono o wprowadzenie PHp jako jednego z jezykow do zdawnia ale chyba sie to nie udało


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 21:35 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Wega -> o WOSie możesz powiedzie coś więcej ? Mam zamiar to zdawać a ty mnie zaskoczyłeś :shock:

Crawler -> NIE JEST i całe szczęście :)

Na geografii same zadania i obliczenia ,więc nie wiem czy takie łatwe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 22:09 
falamed ja osobiscie tego nie zdawalem , ale ludzie odemnie z klasy ktory nie wiedzieli co zdawac i wybrali wos byli przerazeni...

moim zdaniem oprucz tego co sie znajdje w ksiazce trzeba umiec duzo wiecej
trzeba sie bardzo interesowac sytuacja na swiecie, tym co jest teraz i tym co bylo 50 lat temu

z tego zo wiem na na probnym wosie to byly strasznie glupie pytznia np.
w jakiej parti politycznej w 88 roku byl lech kaczynski


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 16 mar 2005 22:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
w aws :P :P ? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar 2005 7:05 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Scooby wtedy nie było jeszcze AWS!!!
Wtedy co najwyżej mogłabyć Solidarność ( I do tego nie wiem czy nie zdelegalizowana) W KPN nie mógł być, w PZPR też nie i w PSL(ZSL) też nie! Większość opozycyjnych polityków była w SOLIDARNOŚCI jako jednej partii. 88 r. był jeszcze przed przemianami!!!
To tak z dedukcji wychodzi.

P.S. Można sprawdzić. ( Jak ktoś ma ochotę)

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar 2005 9:16 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 02 gru 2004 12:50
Posty: 11
Lokalizacja: Nowa Sól
Słusznie Żeli...był sekretarzem krajowej komisji wykonawczej NSZZ „S”

_________________
www.hattrick.org


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar 2005 18:05 
hehhehe :arrow: night polowa osob gdyby marnowanie czasu zastapila nauka to by miala szostki :p
ja osobiscie mysle ze bede zdawal z historii :p
Niestety kierunek jest lacina historia a ja nie wiem czy lacina mi przypadnie moze ktos mial taki kierunek ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 mar 2005 19:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ja chce zdawać język polski&angielski (nauczyciel od niemca twierdzi ze niemca tez bym mogl - idiota) , historie, wos i biole. No ale teraz mnie wystraszyleś z tym WOSem :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 mar 2005 23:03 
a jeszcze taka mala rada, zanim wybiezesz przedmioty na mature to rozejzyj sie jakie sa potrzebne aby sie dostac na interesujaca cie uczelnie^^ nie wybieraj pochopnie... cos w stylu ' bo to jest fajne'^^

ehhhhh... a mi sie to wszystko za niecaly miesiac zaczyna:(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 10:09 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
No to przekichane bo jak chce isc na infe to musze np zdawac fize ? Olaboga to ja chyba chemikiem zostane bo to juz jest o wiele łatwiejsze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 12:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Moj brat zdawal stara mature z WOSu... Jest o 2 lata starszy :] Uczyl sie cale 3 dni i wyszedl z czworka. Wiec chyba nie jest tak zle.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 13:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Jest ogromna roznica pomiedzy stara a nowa matura szycha :].


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 15:34 
heh nowa marura z niktorych przdmiotow jestduzo trudniejszxa niz na sytarej... temat rzeka


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 18:15 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja pisalem stara mature i szczeze, wogle se wlasciwie nie uczylem. Rezultat: polski 4, matematyka 4, fizyka 4. Od razu mowie: odradzam czegos takiego, potem to sie odbija na studiach :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 mar 2005 18:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
wega napisał(a):
heh nowa marura z niktorych przdmiotow jestduzo trudniejszxa niz na sytarej... temat rzeka


Mam nadzieje, ze z polskiego tej matury nie zdajesz -.-


Ostatnio edytowano Śr 23 mar 2005 0:06 przez Smoku, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 mar 2005 12:31 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Tytus napisał(a):
Ja pisalem stara mature i szczeze, wogle se wlasciwie nie uczylem. Rezultat: polski 4, matematyka 4, fizyka 4. Od razu mowie: odradzam czegos takiego, potem to sie odbija na studiach :?


Zgadzam się. JA z matmy miałem 5 na maturze i na koniec 5 klasy. Nistety olałem sobie wszytko. I na studiach już problemy były tam się nikt nie pieprzył na 1 i 2 roku. Umiesz zdajesz nie niezdajesz. :(

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 22:09 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
A jak z naciskiem w waszych szkołach na mature? Znaczy od kiedy jak i w jakim stopniu was przygotowują. I jak wy się przygotowujecie? Ja narazie zbieram sobie wszystko co przydać się może :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 17:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
U mnie, tylko wtedy to jeszcze stara zdawalem, to z matmy i fizyki to nawet przygotowania byly, ale co do polskiego, to mizernie. Wygladalo to w ten sposob ze byl omawiany jakis dzial i konczylo to sie sprawdzianem.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 kwi 2005 19:36 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Tytus -> to zależy do jakie LO się trafi :/

Już w przyszłym tygodniu zaczyna się zdawanie matur (a moja szkoła jako jedyna każe innym uczniom na lekcje przyjść w ten czas) ,więc powodzenia wszystkim.


Składał z was ktoś własny temat? No i jak zda ktoś tu na 5 to niech napisze jaki temat i jak to zrobił :)

GL

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 kwi 2005 15:35 
flamed napisał(a):
Tytus -> to zależy do jakie LO się trafi :/

Już w przyszłym tygodniu zaczyna się zdawanie matur (a moja szkoła jako jedyna każe innym uczniom na lekcje przyjść w ten czas) ,więc powodzenia wszystkim.


Nie jestes jedyny... :( Swoja droga to glupota bo tylko bedziemy im przeszkadzac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 kwi 2005 21:26 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Głupotą jest myślenie ,że jest się na z góry straconej pozycji. Masz do dupy nauczycieli (albo i gorzej?!) olej ich. Ucz się sam i tyle. Podobnie jest ,gdy ktoś stawia się wyżej niż sięga :/

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi 2005 0:20 
A propos nowej matury, daję korki z łaciny i anglika. Jeżeli chodzi o WOS - wszystkie zagadnienia typu prawo albo Unia Europejska, Historia starożytna i średniowieczna, bo najnowszej nigdy nie lubiłem, a XIX wieku nie trawię. Warszawa.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 kwi 2005 10:13 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
POŁAMCIE NOGI MATURZYŚCI :):)

no i dowiemy sie zaraz.. zaczniemy sie od dzisiaj dowiadywać jaka naprawde będzie matura po nowemu ;)
Powodzenia ;):)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL