Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 15:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 16:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
nie ,że to jest mój ulubiony film ,ale ostatnio w TV była 'Stara Baśń'. Musze przyznać ,że w tym filmie doskonale pokazano nasze narodowe cechy :)
Jest zły charakter (standart) i ma ślepo wierzących mu ludzi (którzy na końcu i tak chcą wykupić się za jego głowę.) Mamy też zniewoloną grupę społeczną. Zbierają się na bezsensowych wiecach i z powodu braku zdecydowania a także głupoty., nie potrafią wziaść się do roboty ani wybrać wodza. Atakują w kompletnie nieprzemyślany sposób techniką 'byle szybciej'. Gdy znajdzie się wśród nich ktoś mądry i dobry to zaraz się go pozbywają i wyrzucają (bo się nie zgadza z większością, nawet mu nieufają - bo mądrzejszy i lepszy?!). Dostają baty od sąsiadów w dodatku. I tu mnie zastanawia jakim do cholery cudem zawsze wychodza zwyciesko czy głupi zawsze ma szczescie czy Polak mądry po szkodzie ? No bo nagle wybierają poprzednio wyrzuconego na wodza i zaczynają go słuchać. Wkoncu z pomocą Boga wygrywają z tym złym. Paranoja! Jeżeli tak było (film się różni od ksiażki a ksiażka od historii) to jak ta Polska istnienie? Jak my wiązemy koniec i końcem? To przeciesz sam Bóg nie dał by rady nam pomagać przez tyle lat. Chyba ,że Szatan mu w tym pomaga :D tylko ciekawe w jakim celu :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 17:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Film dobry, swietnie przedstawione plenery, ale... sceny batalistyczny sa do niczego :(

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 19:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
"Stara Baśń" - ten jakze denny film ogladalem w kinie ze szkola i powiem tylko tyle ze piorun ktory walnal w wierze na koncu to zostal przez szkole nazwany "matrix 8" :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 19:27 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
hehe pare dni temu byli goście w ameryca , trzecia szesc tego arcyświetnego filmu :D A dziś Rambo 2 :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 19:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Aragorn napisał(a):
hehe pare dni temu byli goście w ameryca , trzecia szesc tego arcyświetnego filmu :D A dziś Rambo 2 :P

o której i nA czym ? D:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 22:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
"Stara Baśń" - ten jakze denny film ogladalem w kinie ze szkola i powiem tylko tyle ze piorun ktory walnal w wierze na koncu to zostal przez szkole nazwany "matrix 8"

A ogladales go? Czy tylko poszedles do kina dlatego, zeby miec dzien wolny od zajec? Co jak co, film jak dla mnie zostal dobrze nakrecony, dobry dobor aktorow, swietne plenery, charakteryzacje, ale jedno co mnie wqrzalo, to sceny batalistyczne.
A tak po za tym, bedac jeszcze w szkole sredniej, udalismy sie do kina na "Pianiste". Jakie ten film mogl we mnie wzbudzic poruszenie, ze az nie potrafie tego opisac :shock:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 mar 2005 22:52 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
ulubione filmy hmmm, wiec moimi ulubionymi filami sa wszystkie czesci monthy pythona i wszelkiej masci skecze latajacego cyrku M.P
a tak pozatym X-Man I, II i wszystko co zwiazane z x-manami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 13:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Masakra jest zbyt udawana. Najlepszym filmem jest Egzorcysta

zgadzam sie ale pod warunkiem że ta starsza wersja egzorcysty
Pozatym kazik jak lubisz american pie to polecam również parodie sagi "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" - W gruncie rzeczy to jest komedia dla kretynów ale jeśli chodzi o gagi to bije american pie na głowe :)
BTW Kto oglądał dzień niepodległości mnie niż 100 razy?? chyba nie ma takich ^^

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 15:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Pierwszy Ezgorcysta swietny jest, wprawdzie na poczatku zaduzo sie nie dzieje, ale potem jak sie rozkreci to film zdrowo w napieciu trzyma. Druga czesc do bani jest. Nie widzialem jeszcze najnowszego z Iza Scorupka w roli glownej.
Cytuj:
BTW Kto oglądał dzień niepodległości mnie niż 100 razy?? chyba nie ma takich ^^

Ja ogladalem cala trylogie Gwiezdnych Wojen tyle razy, jak nie wiecej i z niecierpliwoscia oczekuje na Zemste Sithow, ktora ukaze sie 19 maja tego roku :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 15:15 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
lol a bedzie? nawet hesli to badziewny z pewnoscia...:S

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 15:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ogladalem zapowiedzi, czytalem przerozne przecieki i wszystko wskazuje na to, ze badziewiem to to nie bedzie. Na zadnej zapowiedzi nie widzialem Jar Jar Binksa, ktory psol mi caly klimat, wiec to juz duzy plus. Efektownie wyglada walka Obi-Wana z Anakinem, Mace Windu + 3 Jedi na Palpatine i walka Yody z Sidiousem, gdzie Yoda obrywa zdrowo. Widzialem krotkie sceny batalistyczne, ktore rownie efektownie wygladaja. A z drugiej strony jedno co mi sie podoba, to to ze III epizod skonczy sie zle, tzn upadnie republika i powstanie imperium. Swietnie tez jest ukazana rzez Anakina na Jedi w swiatyni. I jeszcze jedno, czego nie bylo w poprzednich czesciach Gwiezdnych, mianowicie film nie bedzie dostepny dla wszystkich, ze wzgledu na swoja mrocznosc. Ale jak bedzie dokladnie to sie przekonamy po premierze. Ja tylko czekam az dostepne beda juz bilety. Niech moc bedzie z Wami :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 15:41 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Tytus chodziło mi o 3 częśc egzorcysty...
Ja na 3 częśc sagi tez sie nie moge doczekać, ale jak Joda ma oberwać to juz mi sie nie podoba :D

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 18:20 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Tytus tak przedstawił film ze nie moge sie na niego doczekac :) Juz wiem na co przeznacze uskładana kaske :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 12:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Po tej konfrontacji Yoda ucieknie na bagnista planete Dagobah, ktora znamy z V epizodu, gdzie Luck pobieral nauki. Zapomnialem wspomniec jeszcze o walce Obi-Wana z generalem Grievous'em, ktory w/g przeciekow, jakie czytalem, bedzie walczyl na 4 miecze swietlne. Zainteresowane osoby odsylam do tego linku http://www.filerush.com/download (Nalezy kliknąć na ikonke Direct Download na dole, po prawej. Pojawi się okno, trzeba poczekac 10 sekund, po czym kliknac na "download here".) Jest drugi oficjalny zwiastun III epizodu. Polecam, naprawde warty sciagniecia jest :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 kwi 2005 13:43 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
fotosy s filmy goście,goście :P :


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ponizej postac, ktora najbardziej mnie ciekawi z III Epizodu gwiezdnej sagi.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 18:57 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Jeszcze więcej :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 kwi 2005 20:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Możesz przestać z tymi zdjęciami? Starczy już!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Bylem wczoraj na premierze III Epizodu - Zemsta Sithow i musze przyznac ze film mnie rozczarowal. Nie tego sie spodziewalem. Przez polowe filmu czlowiek odnosi wrazenie, ze jest na prezentacji filmu niz by ogladal film, wszystko sie dzieje bardzo szybko, kluczowe motywy sa chwilowe, natomiast malo znaczace sceny sie dluza. Niepotrzebny humor droidow bojowych, R2-D2 jest przedstawiony tak jak by byl w stanie rozniesc cala armie droidow federacji handlowej, pojedynek Anakina z Dooku trwa doslownie chwile (bez przesady, ale w II Epizodzie Anakin z Obi-Wanem dostali lomot od Dooku, a teraz bez problemow Anakin go pokonuje), to samo tyczy sie walki Obi-Wana z Generalem Grievous'em, chociaz tutaj walka troche dluzej trwa, jednak jej przebieg i w sposob jaki General Grievous ginie ma jeszcze wiele do zyczenia. Jezeli ktos widzial w telewizji albo na reklamowkach bitwe o Kashyyyk, to zobaczyl polowe calej walki. Druga czesc filmu zaczyna juz byc lepsza, akcja zaczyna toczyc sie normalnie, zaczyna trzymac klimat starej trylogii, chociaz sposob przechodzenia Anakina na ciemna strone trwa troche za szybko. Fenomenalny natomiast jest sposob naklaniania Anakina na ciemna strone. Chociaz proba resztowania kanclerza jest przedstawiona w sposob tragiczny, mianowicie, Palpatine rzucajacy sie na 4 Jedi dwoch zabije ot tak, trzeciego chwile pozniej, po czym zaczyna walczyc z Mace Windu. Jedyne co w tym wszystkim dobre, to sposob w jaki zostala przedsawiona smierc Windu, jak dla mnie fenomenalnie, jedyna osoba, ktora w normalny sposob zginela. Walka Yody z Imperatorem nie jest tak widowiskowa jak by sie moglo wydawac, chociaz pojedynek na moc jest nawet na poziomie. Widowiskowy natomiast jest pojedynek Obi-Wana z Anakinem, chociaz sposob w jaki przegrywa ma troche do zyczenia, ale ogolnie daje rade. Koncowka filmu jest natomiast swietna, tutaj czlowiek ma wrazenie jak by juz ogladal klasyczna trylogie, rozdzielenie blizniat (przekazanie Lei Bail Organie a Lucka Larsom), niszczyciele i dowodztwo ich jak w klasycznej trylogii, Darth Vader w swojej zbroi podtrzymujacej zycie i w pelni po ciemnej stronie. Brakowalo mi w filmie czarnego humoru Vadera z klasycznej trylogii i szkoda ze nie pokazali rzezi na malych padawanach (ukazane bylo tylko jak przyszedl do swiatyni, mlodzi wybiegli po pomoc do Anakina i tyle).
Ogolnie film warty jest obejzenia, ale wczesniej proponowal bym obejzec cala serie Clone Wars, poniewaz bez tego wiele rzeczy w filmie moga byc nie jasne.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 16:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ciesze sie ze to napisales Tytus. Ogladnalem tylko 3 najstarsze czesci. A z nowszych nic nie ogladnalem i chcialem na to isc (gdy u nas bedzie czy li za jakies miesiac :D ) ale widze ze teraz powinienem sie zastanowic :)

BTW: Pittbull taprawde dobry film, mimo ze polski to nalezy do czolowki .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 23:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
To niedobrze Andrzej, minimu II Epizod (I to dziecianada) zeby wiedziec mniej wiecej o co chodzi. Fakt faktem do klasycznej trylogii nowym czesciom daleko, no ale jako wstep do klasyka po czesci spelnia swoje wymagania :)
Jutro, a wlasciwie dzis bede mial okazje po raz drugi obejzec w kinie III Epizod. Moze za drugim razem inaczej go odbiore :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja 2005 11:19 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Byłem wczoraj na III epizodzie i przyznaje racje tytusowi. Mimo iż film mnie nie zawiódł, na kolana mnie tez jakoś nie powalił. To już nie to samo uczucie jak podczas ogladania starej trylogi, gdzie już pojeduncze ruchy mieczem świetlnym wprowadzały podniecenie u widza. Ja pozostaje przy tym że najlepszy jest 5 epizod , ale mimo wszystko dla fanów trylogi zemsta sithów to mile spedzony czas za niewielkie pieniądze(Film trwa ok 150 min za 14 zł) Polecam

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 21 maja 2005 0:49 
Własnie obejrzałem Sithów i przyznam, że film jest dobry, ale niestesty nie bardzo dobry. Dla mnie mocno wątpliwa jest sytuacja kiedy to Anakin przyczyni sie do śmierci Windu i po chwili jest w szoku swojego czynu, jakby żałuje. Biorąc pod uwage jego charakter powinien wpaść w szał wściekłości. Jednym słowem powinien uczynić wszystko inne od tego co było w filmie. Jeśli mamy jakiegoś psychologa/psychoanalityka na forum to niech się wypowie.

Mimo zapewnień Lukasa, że nie jest to film dla najmłodszych widzów sceny z Obi-Vanem ujeżdżającym aligatora przekonują, że jednak jest :D.

I jeszcze o efektach specjalnych...... troche głupio o tym filmie to powiedzieć, ale niestety słabe. Powtórzone wszystkie błędy z poprzednich częsci (I i II).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 21 maja 2005 2:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Wlasnie wrocilem z podwojnego seansu Zemsty Sithow (w sumie 3 razy juz w kinie widzialem) i zwracam honor Lucasowi. Obejzalem film w wielkim skupieniu, za kazdym seansem dostrzegalem cos nowego. Po przeanalizowaniu biegu historii miedzy stara a nowa trylogia film jest mimo wszystko dobrze zrobiony. Za pierwszym razem film sceptycznie odebralem, ale ogladajac go po raz drugi... naprawde, scena wybiegajacego chlopca w swiatyni Jedi z ukrycia do Anakina po pomoc i potem twaz jego na widok wlaczania miecza przez Anakina, swieczki w oczach mi stanely :cry: Naprawde, za drugim razem film wywarl wielkie wrazenie na mnie, miejscami serce mi sciskalo, zal sprawial, ze ciezko sline przelykalem. Uhhh nie moge juz, jak ochlone z wrazen dopisze cos :cry:
Ale mimo wszystko scena walki z Dooku dalej mi nie przypadla :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 lip 2005 20:41 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
hmm był ktoś ostatnio na Sin City? I wogle grają coś ciekawego w kinie? No i jak mam dwa pytana to zadam i ostatnie: na co najlepiej iść z dziewczyną z obecnie wyświetlanych filmów?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 lip 2005 21:30 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Teraz graja chyba Karol - człowiek ktory był papiezem. A z dziewczyna najlepiej na horor albo komedie - aktualnie nic z tego nie graja - przynajmniej w Tarnowie :) Od siebie polece Even Horizon i Ring 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 lip 2005 21:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
We Wrocławiu można iśc na
"Gra Wstępna"
a jeżeli komedia to Roboty

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 lip 2005 5:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Chcecie zobaczyc reflex mojego miasta?
To wiedzcie ze "Zemsta Sithow" jest u mnie dostaepna w kinach "juz" od 2 dni :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 lip 2005 6:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Andrzej napisał(a):
Chcecie zobaczyc reflex mojego miasta?
To wiedzcie ze "Zemsta Sithow" jest u mnie dostaepna w kinach "juz" od 2 dni :)

a w moim miescie kina niema ^^ zemsta sithow bedzie jak kino zbuduja :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 04 lip 2005 8:35 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Kina nie ma. Wiec jest usprawiedliwienie dlaczego nie ma tam Zemsty shitow. Ale u nas sa 2 kina (!). I kazdy film u nas to z takim opuznieniem :D Potem chcesz sie pochwalic wrazeniami w necie czy gdzies a tutaj kolesie ciebie wysmieja ze dopiero teraz to ogladales :). I sie dziwia czemu piractwo sie szerzy.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL