Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 12:10

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

jakie casopismo żądzi w polsce(o grach)
cd-action(cd-ap) 75%  75%  [ 21 ]
click 7%  7%  [ 2 ]
virus(?) 7%  7%  [ 2 ]
play 4%  4%  [ 1 ]
ksgry 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 28
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 18:57 
no wiesz, na kazdym forum ktorym jestem staram sie pisac tyle postow zeby byc zauwazalnym i brac udzial na biezaco w dyskusji ... :P
"lubię być na czasie"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:03 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Lord_Zabujca napisał(a):
wszystko można za darmo znaleźć w internecie.


Czyli piracisz mowiac wprost. Nie mowie ze to nielegalne ale poprzez zwiekszone piractwo - zwiekszone ceny gier i koło sie zamyka. A jak masz oryginała to pomoc techniczna jest darmowa nie mowiac o promocjach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cyph3r << I jesteś absolutnie pewien że nie ma to żadnego związku z TYM? Cóż za brak szacunku dla administracji, tak nie zauważyć TAKIEJ informacji :lol:

EDIT:
state14 <<
Cytuj:
Czyli piracisz mowiac wprost. Nie mowie ze to nielegalne ale poprzez zwiekszone piractwo - zwiekszone ceny gier i koło sie zamyka. A jak masz oryginała to pomoc techniczna jest darmowa nie mowiac o promocjach


Tak, i w dodatku ze mnie jest stary wilk morski. W końcu do newslettera GameSpy zapisałem się już daaaaaawno temu. Kocham to jak ludzie odpowiadają kompletnie olewając to NA CO odpisują. Jeśli to jednak taki złożony koncept, to napiszę najprościej jak umiem - MI ... CHODZI ... O ... TO ... ŻE ... INFORMACJE (recenzje, zapowiedzi i wszystko inne) ... ZA ... KTÓRE ... TRZEBA ... PŁACIĆ ... GDY ... SIĘ ... KUPUJE ... CZASOPISMO ... MOŻNA ... ZNALEŹĆ ... ZA ... DARMO ... W ... SIECI! Pomogło?


Ostatnio edytowano Pn 02 sie 2004 21:12 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:08 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Nie rozumiem. Myslisz ze pisze to tylko po to zeby zostac na forum i nie stracic konta ? to co było w topicu twoja fotka bodajze ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Po małym edicie mam nadzieję że już rozumiesz. Kiedy pisałem to twojego postu nie było.

EDIT: A tak BTW - ciekawa rzecz że zrozumiałeś tego posta w sposób jaki przedstawiłeś (Harr! :P) - "Za darmo i w sieci... Hmm... I w zdaniu jest też słowo gry... ACHA! PIRAT!". Cóż mam pewną teorię dlaczego akurat TO przyszło ci na myśl, a zgadnięcie jaka ona jest nie stanowi raczej wielkiego problemu :P...


Ostatnio edytowano Pn 02 sie 2004 21:26 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:18 
Lord_Zabujca napisał(a):
Cyph3r << I jesteś absolutnie pewien że nie ma to żadnego związku z TYM? Cóż za brak szacunku dla administracji, tak nie zauważyć TAKIEJ informacji :lol:


eeee tam... ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:48 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Lord_Zabujca napisał(a):
Cyph3r << I jesteś absolutnie pewien że nie ma to żadnego związku z TYM? Cóż za brak szacunku dla administracji, tak nie zauważyć TAKIEJ informacji :lol:

EDIT:
state14 <<
Cytuj:
Czyli piracisz mowiac wprost. Nie mowie ze to nielegalne ale poprzez zwiekszone piractwo - zwiekszone ceny gier i koło sie zamyka. A jak masz oryginała to pomoc techniczna jest darmowa nie mowiac o promocjach


Tak, i w dodatku ze mnie jest stary wilk morski. W końcu do newslettera GameSpy zapisałem się już daaaaaawno temu. Kocham to jak ludzie odpowiadają kompletnie olewając to NA CO odpisują. Jeśli to jednak taki złożony koncept, to napiszę najprościej jak umiem - MI ... CHODZI ... O ... TO ... ŻE ... INFORMACJE (recenzje, zapowiedzi i wszystko inne) ... ZA ... KTÓRE ... TRZEBA ... PŁACIĆ ... GDY ... SIĘ ... KUPUJE ... CZASOPISMO ... MOŻNA ... ZNALEŹĆ ... ZA ... DARMO ... W ... SIECI! Pomogło?



Nie pomogło...ja kupuje CDA dla tekstów są zajebiste jak dla mnie :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sie 2004 21:53 
tj16 napisał(a):
Nie pomogło...ja kupuje CDA dla tekstów są zajebiste jak dla mnie :)


Chodzi Ci o Action Redaction? Kiedyś było lepsze.. ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sie 2004 11:17 
Cytuj:
a teraz - komercha i co 2 strona reklamy...
ciesz sie jakby ich nie bylo , to i pelnych gier by nie bylo a jakby byly to sprzed 6 lat najmlodsza, a i cena byla by pewnie 2 razy wieksza.
Co do kupowania, to kupuje zawsze nawet jak mi sie gra nie podoba.A wiele razy mi sie spodobala jak juz ja mialem.Prosty przyklad WC2.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sie 2004 16:38 
Słuchaj, tu można drążyć temat w nieskończoność, bo i ty masz racje i ja mam rację... Teraz gry są dosyć drogie i żeby je zdobyć w takim nakładzie i sprzedać za cenę 20 zł to trzeba mieć skąś najpierw kasę na ich zakup... Kiedyś było łatwiej... Z reszta mi tam za bardzo na pełnych grach nie zależy, wole je zdobywać w "inny sposób" :P


Góra
  
 
 Tytuł: Odp:..
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 13:55 
CDA to juz klasyk. Ale Click kiedys tez mi się podobał..


Góra
  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: So 01 sie 2009 0:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
liq napisał(a):
Nie pomogło...ja kupuje CDA dla tekstów są zajebiste jak dla mnie :)


I co dalej kupujesz? Czy teksty dalej są zajebiste? :lol:

BTW:
Może mi ktoś zorientowany nakreślić jak to się ma teraz z tymi pismami o grach? Ile ich jest na rynku itd.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jaki casopismo rozdaje karty??
PostNapisane: So 01 sie 2009 2:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Sam jestem średnio zorientowany, ale z tego co wiem to powiem tak - generalnie wszystko zdechło. Jedyne co jest to kupę pism spod znaku "X darmowych płyt gratis wliczone w cenę!", z czego jedynie CDA ma cokolwiek wartego czytania. A że CDA również straciło na wartościowości recenzji, to tak naprawdę nie ma nic. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś o grach najlepsze co możesz zrobić to popytać na małych forach tematycznych - do dużych grawituje zbyt wiele idiotów powtarzających tylko to co wyczytali (znaczy, tytuł i ocenę :P ) w recenzjach na dużych portalach, które z kolei bardzo preferują gry dużych firm, niezależnie od jakości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jaki casopismo rozdaje karty??
PostNapisane: So 01 sie 2009 4:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
CDA z tego co pamiętam (przez rok kupowałem bodajże albo dłuzej nawet) nigdy nie prezentowało wysokich lotów recenzji (na czele z recenzja war3:roc). No chyba ze porownac z innymi wtedy pismami.

Mam więc rozumieć, że to co teraz jest na rynku w czysto papierowej wersji to "jeszcze chodzace trupy"? W takim razie jest to branza upadla.
Tak koncza wszyscy ktorzy wpuszczaja na BN cdapow :twisted:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jaki casopismo rozdaje karty??
PostNapisane: Wt 04 sie 2009 12:17 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Andrzej odpowiedziałeś na moje słowa po....5 latach :D Nie, nie kupuje. Mam tego cały karton i nie wiem co z tym zrobić :P

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL