Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 16:59

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lut 2005 15:05 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ostatni post z 20 listopada więc postanowiłem trochę to odświeżyć.

Przeczytałem w życiu już wiele ksiązek od Kubusia Puchatka (:D) , Tomka Wilmowskiego przez trylogię i ostatnio to co lubię najbardziej książki fantazy :)

W środę wziełem się za przeczytanie Warhammera. Pierwsza część trylgoii "Konrad" jest na tyle wciągająca ,że już po dwóch dniach mam ją przeczytaną. :twisted:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lut 2005 20:31 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A ja dzis skończyłem - uwaga - Syzyfowe prace Żeromskiego. Moze niektorym moze sie wydawac nudna bo jest lektura ale swietnie ukazuje dzieje uczniów w zaborze rosyjskim. Pochłoniłem ja w 2 dni :shock: czym zadziwiłem nawet siebie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lut 2005 21:59 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Uhh podziwiam :P Szczerz epodziwiam:P Ja to meczylem 2 tygodnie i jak dla mnie ten facet zupelnie pisac nie umial-.-. Tj umial, ale tak nudzil ze mi siebie bylo zal, ze musze to czytac:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lut 2005 23:01 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
a ja sie niemeczylem i siegnalem do sciagi ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 5:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Smoku całkowicie sie zgadzam. Ja dopiero pod koniec ksiażki dowiedzialem sie w jakich czasach dzieje sie akcja (od tatki bo powiedzial przypadkiem :D )nuda totalna , a jesli chodzi otego typu ksiazki-lektury to polecam szczerze faraona Bolka Prusa. po prostu genialna ksiazka.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 9:08 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
a zemste jak sie czyta ;p ? mam do środy i niewiem czy streszczenie czytac czy książke ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 9:27 
Syzyfowe prace ... o ja, nam polonistka oszczedzila meczarn i obejzelismy film, myslem ze wykituje, jak widze, moje podejzenia ze film wcale nie zabil "dobrej ksiazki" sa sluzne. Chociaz jedna zecz mi sie podobala w filmie: zakochanie sie, on byl chyba Marcin, w dziewczynie (imienia nie pamietam), ale tej ktora miala "ojca-tyrana z rusyfikowanego polaka" :wink: :wink: (fajnie brzmi :P). W kazdym razie gdy ta 2 sie pojawiala razem to zawsze chetnie patrzylem w ekran. Szkoda ze wyjechala ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 12:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
crawler co ty mi tu za pierdoly opowiadasz :D . Film tez shitowski tak jka ksiazka.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 12:10 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Co wy pieprzycie :P Na literaturze polskiej sie nie znacie :P Do tej ksiazki trzeba umiec podejsc :) Jej czytanie to tak jakby uczyc sie histori :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 12:16 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
State ma trochę racji. Dodam tylko ,że jak macie się zmuszać do czytania jakieś książki to lepiej jej nie czytajcie. Znajdzcie streszczenie i tyle. W innym przypadku źle ją ocenicie.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 12:36 
Andrzej napisał(a):
crawler co ty mi tu za pierdoly opowiadasz :D . Film tez shitowski tak jka ksiazka.


A co ja napisalem?

Cytuj:
i obejzelismy film, myslem ze wykituje, jak widze, moje podejzenia ze film wcale nie zabil "dobrej ksiazki" sa sluzne.


Czyli film do kitu i tak jak podejzewalem - ksiazka tez do kitu. Tylko ze we wszystkim sa wyjatki i te >lacznie< 15 min filmu (gdy opowiadal o ich zakochaniu) bylo jedynie warte obejzenia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 15:41 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Night a myslałem estes patriota :] filmu nie ogladałem ale wg mnie najlepszy byłby moment gdy ten Zygiel czy jak mu tam recytuje Redute Ordona i Borowicz sie nawraca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 13:06 
Saga o wiedzminie + 2 tomy opowiadan, "Narrenturm", a teraz czytam "Bozych bojownikow" - wszystko autorstwa Sapkowskiego oczywiscie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 18:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
State patriotyzm nie ma tutaj nic do rzeczy. Jesli chodzi o ksiazke jako przyklad do nauczenia sie histroii to wystarczy porownac "Syzyfowe prace" do "Faraona" Głowackiego a różnice widac golym okiem.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 18:42 
polecam ksiazki GRAHAMA MASTERTONA , fajne horrory:) a teraz czytam ksiazki z socjologii ( niestety ) potrzebne do matury z polskiego


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 19:07 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Stephena Kinga saga przewidziana na 7 czesci Mroczna Wierza, chodz tytul wydaje sie banalny, to jest to bardzo ciekawa, mroczna i zagmatwana ksiazka osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistosci.
Opowiada o Rolandzie rewolwerowcu ktory poszukuje mrocznej wierzy, po czym zbiera trojce... ale wiecej nie mowie ksiazki ciekawe Warto.
W tym roku maja wyjsc ostatnie 2 czesci, narazie jest piec ostatnia to Wilki z Calla a pierwsza to Roland :). Opowiada o swiatach rownoleglych, nie ma takiej 2 ksiazki.
POLECAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 20:34 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Andrzej napisał(a):
State patriotyzm nie ma tutaj nic do rzeczy. Jesli chodzi o ksiazke jako przyklad do nauczenia sie histroii to wystarczy porownac "Syzyfowe prace" do "Faraona" Głowackiego a różnice widac golym okiem.

Zwaz Andre na to ze sa to dwa rozne okresy ktorze dzieli troche lat :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 21:02 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
1 najlepszy pisarz to Graham Masterton bez dwoch zdan
2 przez cale zycie przeczytalem jedan lekture szkolna (robinson cruzoe) reszta to streszczenia
3 uwielbiam litereature fantasy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lut 2005 21:06 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Faraona nie napisał przypadkiem B. Prus ? Czytałem to mimo ,że to nie lektura i trochę tego żałowałem. Książka nie napawa optymizmem :/

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lut 2005 21:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
flamed napisał(a):
Faraona nie napisał przypadkiem B. Prus ? Czytałem to mimo ,że to nie lektura i trochę tego żałowałem. Książka nie napawa optymizmem :/


Jesteś albo głupi albo niedouczony (mam nadzieje ze to drugie) :D .
A co do Robinsona Kruzoe to jedna z najlepszych ksiazek jakie czytalem w zyciu. (przeczytalem ja 3 razy :) no co nie mozna? )
A jesli chodzi o horrory to fajne ale te Mastertona to raczej takie inne wg mnie. Prawie ze nie horrory...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lut 2005 22:11 
andrzej to radze przeczytaj sobie 'dziedzctwo' albo 'zwierciadlo piekiel' mastertona wg mnie bardzo dobre^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lut 2005 22:41 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Andrzej napisał(a):
flamed napisał(a):
Faraona nie napisał przypadkiem B. Prus ? Czytałem to mimo ,że to nie lektura i trochę tego żałowałem. Książka nie napawa optymizmem :/


Jesteś albo głupi albo niedouczony (mam nadzieje ze to drugie) :D .
.


"20 VIII 1847 - 19 V 1912
Jego prawdziwe imię i nazwisko to Aleksander Głowacki. Zastąpił je pseudonimem, utworzonym od nazwy rodowego herbu"
- http://monika.univ.gda.pl/~literat/autors/prus.htm

Gdyby chciał by mówiono ,że Faraona napisał Głowacki to nie używał by pseudonimu. A skoro już go użył i nim właśnie podpisał Faraona to należy to uszanować :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lut 2005 23:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Hmmm masz w pewnej czsci racje. Ja jednak zawsze bede mowil Glowacki :) . W koncu prawdziwe nazwisko.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lut 2005 23:50 
ufff... juz myslalem ze bedzie bójka... :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 lut 2005 19:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
a ja rzadko strasnie rzadko czytam ksiazki ale jak juz to :)
ostatnio czytam ksiazke ktora ma ponad 400 stron (woo ^^ ) i jest to biografia adolfa hitlera zmienilem troche zdanie o tym czlowieku :P tera bede was nawolywal do nazizmu a nie do komunizmu ^^ joke :P

nastepna ksiazka jaka mam zamiar przeczytac bedzie "Mein_Kampf" ksiazka Adolfa Hitlera mam ja juz na kompie :) teraz tylko wydrukowac i jazda

pozdrówka ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 lut 2005 16:20 
Scooby napisał(a):
a ja rzadko strasnie rzadko czytam ksiazki ale jak juz to :)
ostatnio czytam ksiazke ktora ma ponad 400 stron (woo ^^ ) i jest to biografia adolfa hitlera zmienilem troche zdanie o tym czlowieku :P tera bede was nawolywal do nazizmu a nie do komunizmu ^^ joke :P

nastepna ksiazka jaka mam zamiar przeczytac bedzie "Mein_Kampf" ksiazka Adolfa Hitlera mam ja juz na kompie :) teraz tylko wydrukowac i jazda

pozdrówka ^^


ach ty nazisto :P

Jeżeli chodzi o ksiazki historyczne to bez watpienia najlepsze wedlug mnie sa ksiazki Woloszanskiego bardzo ciekawy sposob opisuje rozne wydarzenia
XX wieku :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 lut 2005 16:25 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Pavlos napisał(a):

Jeżeli chodzi o ksiazki historyczne to bez watpienia najlepsze wedlug mnie sa ksiazki Woloszanskiego bardzo ciekawy sposob opisuje rozne wydarzenia
XX wieku :)



Zgadzam się. Z tym ,że narazie przeczytałem tylko jedną. 'Twierdza Szyfrów' akcja się dzieje w Polsce ,głównie w zamku Czocha. Polecam.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 lut 2005 16:54 
Ta ksiazke ostatnio przeczytalem polecam

Inne dobre tytulyl to : Tajna wojna Stalina Churchila a także Hitlera :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 mar 2005 20:01 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 sie 2004 11:49
Posty: 57
A ja znalazłem POTOP W AUDIO :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 mar 2005 20:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Pavlos jak mowimy o ksiazkach o II wojnie swiatowej to tylko Victor Suworow. Wołoszanski jest niezly ale pisze czasami od rzeczy...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL