Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 25 kwi 2024 11:28

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przeczytana ksiązka
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 14:34 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
takiego tematu nie ma wiec założylem. Pochwalcie jakie to lektury ostatnio przeczytaliscie :) Bo ja istatnio zaliczyłem 3 pierwsze tomy wiedzmina teraz przymierzam sie do Diuny a potem Pani z Jeziora. Polecam ksiazki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 14:50 
Ja dopiero 1 Ten Obcy


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 18:58 
4 części wiedzmina, potem trylogia Amberu Rogera Zelaznego, potem Pani Jeziora, a potem zobaczymy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 21:33 
"Boży Bojownicy" Sapkowskiego, gorąco polecam, chociaż wydaje sie być troche słabsze od jedynki.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 22:35 
Tom Clancy " Tęcza sześć ", " Dekret"
p.s State14 jak chcesz czytac diune to od razu załatw sobie wszystkie tomy(6) i przeczytaj po kolei to nie stracisz nic z fabuły która jest troche zagmatwana(choć nie tak bardzo), ale to moje zdanie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 23:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Wlasnie sie zabieram za Pania Jeziora. Wczesniej pozostale 4 tomy i Narrenurm w miedzyczasie. Bozy bojownicy w przyszlosci :]

Na wakacje czytalem Nude Pierscieni - GORACO polecam kazdemu kto lubi troche glupawy chumor i ma ochote posmiac sie troche z dziel Wujka Tolkiena :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 23:37 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
"Faraon" Bolesława Prusa: Mimo, że to moja lektura szkolna, a ja mam już zakodowane, że jak lektura to dno to mimo wszystko polecam książkę bo jedna z najlepszych jakie czytałem. Tak oprócz tego to pare książek z parodiujących Kubusia Puchatka :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 paź 2004 23:42 
Orwell - 1984
Marcus Chown - Sąsiedni Wszechświat

niedlugo zabieram sie za kod leonarda :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 0:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ostatnio dwie czesci "Uczeń Jedi" - "Narodziny Mocy" i "Świątynia w niewoli" a obecnie jestem w trakcie "Gwiezdne Wojny - Dziedziniec Imperium" :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 3:13 
Jerome Lawrence i Robert E. Lee "Inherit the wind".
Dramat!

O_o?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 9:49 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
"Człowiek z wysokiego zamku" Dicka :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 12:37 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
aha polecam także "Robinsona Kruzoe" Daniela Defoe a także "Moby Dicka"

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 12:58 
ostatnio przeczytana ksiazka :?
trudne to bo juz dawno nie czytalem :(
jednak ostatnią ksiązka jaką przeczytalem ( kiedy to było ) była kurde nie pamietam autora ale były to :Mity Celtyckie:Mity Słowianskie: no i oczywiscie jedna z moich ulubionych ksiazek ( czytalem juz ja 4 razy ostatni raz w te wakacje ) "Dzikowy skarb" Bunscha, polecam reszte ksiazek tego autora zwlaszcza "Dyskobol" i calo serie o polskich krulach zaczynajac od dzikowego skarbu :idea:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 14:16 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Ano robinson jest wprozadku ^^ czytalem go ostatnio

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 14:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ostatnio : 7 tomów "Wiedźmina" (najlepiej przeczytac wszystko od początku do konca :) a naprawdę warto)
Teraz: "Narrenturm" wlasnie skonczylem i zaczynam "Boży Bojownicy" Sapka :) jest cool
Jak skoncze: Kupie sobie całą serię "Discworld" a jest tego troche ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 paź 2004 17:23 
Co do robinsona mam kolege co w podstawowce napisal ze Robinson Cruzo mieszkal na niezamieszkalej bezludnej wyspie , mial tylko jednego przyjaciela dziesiecoletniego osla co nazywal sie pietaszek ( co za glab napisal to cu mu podyktowali )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 4:00 
LOL? Dziesięcioletneigo... LOL!
Aha! Dla wszystkich co popełnili błąd pisząc Robinson Crusoe...
Nom! :D


:(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 14:41 
:P
ale masz latdna sfastyke Kamil :twisted:
Chyba se zmienie avatara na kzyz celtycki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 16:15 
Krez, ale masz ładny Krzyż Celtycki! :twisted:
Chyba sobie zmienię awatar na Pentagram. :twisted:

Moja sfastyka też ładnie zdobi te forum. :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 16:23 
tylkozdecyduj sie po qturej stronie swiatla chcesz stanoc
lol powialo misticGrozą


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 17:13 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Panowie a wiecie ze Pentagram nie zawsze byl znakiem szatana?Co wiecej jest znakiem szata z powodu sredniowiecznej(starozytnej tez) propagandy kosciola.Odsyłam do ksiazki "Kod Leonarda Da Vinci" Danego Brown'a.Moge zamiescic odpowiedni fragment ale chce was zachecic do przeczytanie naprawde cieawej ksiazki.W USA w 2003 roku sprzedano 7,5mln egzemplarzy a ksiazka uznana zostala bestsellerem roku wiec tym bardziej warto :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 17:36 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
O ile sie nie myle pentagram byl znakiem doskonałości ^^

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 18:18 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Zalezy jak. Jesli otwor na sznurek był pomiedzy dwoma rogami pentagramu symbolizował on diabła jesli nie był to jeden z talizmanow na szczescie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 23:36 
http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pentagram/pentagram

I wszystko jasne!!!

!!!PENTAGRAM NIE JEST SYMBOLEM SZATANA!!!



:(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 paź 2004 0:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Piecioramienna gwiazda skierowana do gory to jest wlasnie pentagram i nie jest to znak szatanski tylko jak ktos tu wspomnial talizman, natomiast znak szatana jak zapewne wszyscy wiedza jest to piecioramienna gwiazda skierowana do dolu i sie nazywa "Gwiazda Polnocy" :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 lis 2004 13:36 
A ja czytam se Diune i kolejne jej czesci.Fremeni rulez :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 lis 2004 15:36 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Najlepszy jest moment ataku na Arrakin jak zeskakuja z czerwi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 lis 2004 12:49 
He he he

Ostatnio to "Terapia Genowa" praca zbiorowa - przyznam ze bardzo ciekawa

Wcześniej "Boży wojownicy" a teraz czytam "Kod Leonarda Da Vinci"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 lis 2004 13:50 
Cytuj:
Co do robinsona mam kolege co w podstawowce napisal ze Robinson Cruzo mieszkal na niezamieszkalej bezludnej wyspie , mial tylko jednego przyjaciela dziesiecoletniego osla co nazywal sie pietaszek ( co za glab napisal to cu mu podyktowali )


W podstawówce się wkurzyłem na taką jedną dziewczynę i, kiedy na klasówce z historii zapytała, gdzie podpisano deklarację niepodległości USA, powiedziałem że w Tokio. Napisała... :D

Polecam Sapkowskiego i cykl Dune. Również cykl Georga R.R. Martina (Walka o Tron itd), Tada Williamsa [Smoczy Tron, Kamień Rozstania, Wieża Anioła), cokolwiek dostaniecie z Lawheada (po prostu super), no i Glenna Cooka (kryminały w świecie fantasy). Poul Anderson też powinien się podobać (pogranicze fantasy i science-fiction). Zahn jest genialny jeżeli chodzi o co bardziej wojenne science-fiction. Tu akurat cykl Black Collar się wyróżnia. Nie pamiętam, czy Kobra to też był Zahn, ale chyba tak... też super. Gene Wolffe to również całkiem całkiem ciekawy autor. Koniecznie David Gemmel (takie cokolwiek bardziej mistyczne fantasy). Dave Duncan ma talent, ale wiele książek chyba nie napisał. Z science-fiction lekko mi się czytało również Silverberga i Sheckleya. Phillippa K. Dicka tudzież. Moorcock nie był zły - też lekka literatura i ciekawe pomysły, ale może niekoniecznie najlepszy styl - po prostu facet ma lepszą wyobraźnię niż pióro.

Jak coś sobie jeszcze przypomnę godnego polecenia, to dodam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 lis 2004 21:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A ja z kolei polecam seria "Strażników Płomienia" bardzo przyjemnie sie czyta. Choc poczatek pierwszego tomu jest trudny do przebrniecia:P [Sapp sie nie udalo:P], ale jak juz sie przez to przejdzie to sama przyjemnosc zostaje.
Jesli chodzi o SF polecam Cykl "Ross Murdock" Pani Andre Norton. Tez bardzo przyjemne, i ma swoj niepowtarzalny klimat:D. Troche moze denerwowac, ze w czasie calego cyklu w poszegolnych tomach zmieniaja sie glowni bohaterowie, ale mimo wszystko ksiazki sa swietne:D Polecam ^^.
Jesli ktos gral w Planescape:Torment, albo chcialby zapoznac sie ze swiatem Planescepe'a to nie mozna pominac 'Ston Bólu' i 'Udręki'. Ksiazki sa genialne po prostu:D No i maja ten swietny klimat gry:D. Takze polecam ^^.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL