Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 01 maja 2024 0:51

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Czy chcesz by na tym forum ktokolwiek mial avantarki z np.Stalinem,Hitlerem czy innego człowieka odp. za ludobójstwa?
TAK 37%  37%  [ 11 ]
NIE 63%  63%  [ 19 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 paź 2004 13:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
yco napisał(a):
No cóż... ja tak pozytywnych statystyk na swoim koncie nie odnotowuję. Płaca nie wzrosła mi już od ponad pół roku. Zadłużenie firmy wzrasta, obroty spadają. Może za kilka lat ten "wzrost" dojdzie też do handlu detalicznego... bo jak mozesz zauwazyc, wszystko konczy się na zwykłym szarym kliencie, który idzie do sklepu i kupuje towar. Jak on nie bedzie mial za co kupić, to cały łańcuszek zacznie sie kruszyć.


Jak będzie się utrzymywać dobra koniuktura wszędzie poza handlem detalicznym, to wszędzie tam ludzie zarobią. Co zarobią, to wreszcie wydadzą - i tak poprawi się również los handlu detalicznego. Trzeba tylko czasu i stabilności.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 18:22 
Nno dobra, ja mam jednego avatarka tak troche nie ten tego, nazistowski orzeł. TYLE ŻE JEŻELI MAM TO NIE MUSI ZNACZYĆ ŻE JESTEM RASISTĄ NAZISTĄ NEONAZISTĄ itp. A może np. to mnie fascynuje jak ktoś mógł tak się ,,zeźlić''?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 18:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie wydaje mi się żeby nazisci mieli jakiegokolwiek orła za znak. Chodziło ci chyba o armię niemiecką? (I nie nabijaj postów odświeżając stare tematy :/)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 20:02 
o ile sie nie myle to nazisci to Faszysci niemieccy -_- i oni mieli sfastyke
natomiast wlochy mieli Falange czy cos takiego :p


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL