Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 13:19

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

czy jesteś za a nawet przeciw?
jestem zdecydowanie za 28%  28%  [ 9 ]
jestem zdecydowanie przeciw 53%  53%  [ 17 ]
wstrzymuje sie od głosu 19%  19%  [ 6 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 21:41 
no prosze kilka dni nie zagladalem i znalazlem paru kturzy sa na tak:)
tak czymac i bez cisnien


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sie 2004 15:10 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Krez... daj sobie na luz :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sie 2004 23:15 
ja juz jestem na luzie sapp, nie buj nic poco sie denerwowac od tego sie dostaje siwych wlosó a potem niedaj Boze sie łysieje
a tak przynajmniej nie dostane katarkty;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 14 sie 2004 21:18 
tak se myśle i wkońcu wpadłem na to że jeśli by zlegalizowali ziułko to państwo Polskie mogło by na tym zrobić niezly interes, za podatek jaki by wpłynoł do budżetyu państwa z tytułu opłatyza pozwolenie na chandel( pewnie i zalożyli by akcyze) można by w szybkim czasie załatać sławna juz dziure budżetową;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 14 sie 2004 21:19 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Nic z tego duzo ludzi sprzedawalo by nielegalnie na stowe :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 14 sie 2004 21:22 
gdyby zlegalizowali to by nie opłacało sie sprzedawac nielegalnie, pomyśl lepiej isc spokojnie i legalnie zaopatrzyc się w staff czy też nielegalnie i ze strsem u dila?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 14 sie 2004 21:26 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
bylo by tak jak teraz z grami komputerowymi ale troche bysmy na tamym zarobili ja nic do gandji niemam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 21 sie 2004 15:32 
w sejmie nie mozna wódy pic:P
najpierw pomysl potem napisz :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 19:55 
NIE


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis 2004 14:42 
jestem przeciwny

btw, dlaczego nie mogę oddać głosu?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis 2004 14:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
bo ankieta była ustawiona na kilka dni :P

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis 2004 18:04 
NO WAY DUDE


pomysl sobie kazdy bedize se jaral... kase wydawal... nikt nie przyjmie narkomana do pracy... i bedize jej coraz mniej... beda krasc zeby kupic se ( zreszta teraz tez kradna ) Bedzie Chaos :DDDDD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis 2004 19:31 
teraz jest to samo, pija i kradna... nie lubie takiego pieprzenia


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 18:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Taka trawka palona raz na tydzien jest zdrowsza od palenia kilku papierosow na dzien :D, i z tego co wiem to jakis odlot jest, ja osobiscie nieprobowalem trawki choc bylem czestowany jej w wieku 14 lat proponowali mi takie rzeczy. Papierosy owszem probowalem :P podpalalem raz z kolegami :D heh
wogule bleh bleh niesmakuja wogule :D. Niemam nic przeciwko legalizacji trawki w polsce

btw. u mnie w klasie 3 dziewczyny pala papierosy
jejku papieros w rekach dziewczyny strasznie wyglada :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 20:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Wole wypic kilka browarkow niz zapalic :twisted: , mam do tego uprzedzenia wielkie po tym co sie z kumplem moim w sredniej stalo gdzie niemal szkole zawalil. Skonczylo sie aby na tym ze skonczyl ja, ale rok pozniej odemnie :(

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 20:33 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Zreszta pomyslmy tak - 1 paczka petow - 5 zł. Zawiera ona 20 petów. Jeden skraca zycie o 20 min (udowodnione naukowo). Czyli wypalajac jedna paczke skracamy sobie zycie o 400 min to jest 6 h i 40 min. Czyli pół dnia. NO a za te pól dnia mozna wiele zrobic. Dalej. Za te 5 zł jak sie uprze moze kupic dwa piwa. A jak wiadomo piwo pite nie nałogowo nie skraca zycia a wrecz przeciwnie - polepsza działanie układu moczowego i ktoregos tam jeszcze. Wniosek prosty - podpis Tytusa mowi wszystko :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 20:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Rozrzedza krew, np ludziom po zatorach w zylach. Moja mama miala zator w zylach i teraz przynajmniej raz na tydzien-dwa wypic piwo musi :roll: Co do fajek moze udowodnione jest ze palenie skraca zycie ale to w gruncie rzeczy zalezy od organizu, jedni potrafia nawet do 60lat kopcic fajki i umieraja z powodu starosci a inny pali 20lat i niestety rak krtani albo przezut na drugie pluco wykancza :(

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 21:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
LoL moja mam pali od 30 lat ^^ :D hehe i zyje a pali duzo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 22:34 
kazda uzywka wmalych ilosciach ni szkodzi zdrowiu piszac ten temat ni mialem na mysli legalizacji heroiny, opium , kokainy , amfetaminy . extasy i lssd
chodzilo mi tylko co myslycie o legalizacji mayjane:P
w krajach islamskich alkochol to zlo i jest traktowany jak narkotyk, a conopie mozna uprawaiac u siebie w ogrudku
nalezy tez pamietac ze polacy sprytny narod i potrafia doprawiac Trawe roznego rodzaju badziewiem ( polski Squn ), ja pale tylko czysty orangea, ale juz nie pamietam kiedy to bylo ostatnio :cry:
ludzie motyle sie nawet oduzaja, chec oduzenia sie alkocholem czy tez narkotykiem mamy zapisana w genach:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 lis 2004 22:37 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Wolę się odurzać czymś co nie niszczy mi organizmu.Ale jak powiedziałeś teraz już wszystko do czego się uzależnimy nas niszczy duchowo materialnie a czy tez rozwala nam organizm ;/. Takie są uroki XXI wieku

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 22:30 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Co miesiąc z kumplami jeździmy do lasku, tradycyjnie, zajarać choinkę w skręcie, albo igły sosnowe... Bardzo mocne, ale nieuzależnia:) Ale to raz na miesiąc i to bardzo słabe... Ja wolę to od draga, chociaż nigdy nie próbowałem... Ale nie ma lepszego uzależnienia, jak nie śmiech:)

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 gru 2005 10:37 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja jestem ZA zalegalizowniem!
Trzeba mieć głowę na karku, jak się ją ma to jest ok, jak nie ma to nic nie pomoże!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 gru 2005 11:53 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ja osobiście jestem za legalizacja, ale niestety jest to troche ryzykowne, bo bardzo wielu nie ma tej "głowy na karku" :/

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 gru 2005 12:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Mi szczerze mowiac wisi to. Jak zalegalizuja to ja to zaakceptuje. Wszystko zalezy od jednostki. Jesli tego nie lubisz nie wezmiesz tego do ust. Jesli lubisz to i tak bedziesz to bral.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 gru 2005 0:02 
Nie, nie i jeszcze raz nie dla tego typu używek. Najbardziej wkurwiają mnie długowłosi ( czasem krótko ) ludzie z pubach palących takie szity. Już nie o jednego się "przypadkowo" otarłem. Takie typu sprawy zawszę tępię. Jak już palą czy biorą to niech to robią gdzieś w lesie a nie tam gdzie przebywają inni ludzie.
Jeśli zalegalizujemy takie "coś" to wyobrażam sobie setki tysięcy szkół podstawowych w Polsce. GG za takie pomysł.

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 gru 2005 3:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Najbardziej wkurwiają mnie długowłosi

Coz, ja jestem dlugo wlosym :P A czy pale? Nie, bo mnie to nie kreci. Sa inne formy rozrywki. Nie przeszkadzaja mi tez ludzie, ktorzy pala, ale po warunkiem, ze nie robia problemow. Jak powiedzial kiedys Titus z Acid Drinkers "narkotyki sa dla ludzi, ale nie dla glupkow", i ja te zdanie podzielam :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 gru 2005 7:07 
mnie o zdanie i tak nikt niepyta ale sie wpisze :P
Cytuj:
NIET


_______________________________________________
-=Tytus Rulez=-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 gru 2005 14:06 
Tytus napisał(a):
Cytuj:
Najbardziej wkurwiają mnie długowłosi

Coz, ja jestem dlugo wlosym :P A czy pale? Nie, bo mnie to nie kreci. Sa inne formy rozrywki. Nie przeszkadzaja mi tez ludzie, ktorzy pala, ale po warunkiem, ze nie robia problemow. Jak powiedzial kiedys Titus z Acid Drinkers "narkotyki sa dla ludzi, ale nie dla glupkow", i ja te zdanie podzielam :wink:


Nie zawsze ale w większości. Są jeszcze dresy i inne smiecie ! Niech palą ale nie w moim otoczeniu, gdzieś z 5 km ode mnie. No i nie powinno być to legalne.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL