Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 7:22

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

czy jesteś za a nawet przeciw?
jestem zdecydowanie za 28%  28%  [ 9 ]
jestem zdecydowanie przeciw 53%  53%  [ 17 ]
wstrzymuje sie od głosu 19%  19%  [ 6 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy jesteś za legalizacją Canabis Indica w Polsce
PostNapisane: N 08 sie 2004 10:53 
Canabis Indica-trawka,trawa,sieja,ganda,skuny itp.
od 6 lat mam zaszczyt palić szczyty i tak sie zastanawiam czy kiedykolwieg będzie mi dane zapalić se legalnie kupionego skręta
Pewnie za kadencji jasnie nam panujacego A.Kwasniekiego nie da rady ale jak juz gdzies kiedys z Yconem i Madem czytalem jak ;) Krzaklewski powiedział Krzak TAK wiec tylko pozostaje mi nic innego jak czekać


Ostatnio edytowano So 14 sie 2004 11:24 przez Krez, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 11:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Ech... narkomani :D

Chce wam powiedziec, ze ziolo ktore jest w polsce nie jest tym co jest np. w Holandii. Tutaj mamy make + trawa prosto z ziemi + strychnina + marihuana + co tam jeszcze diler chce :D Nie biore dragow, nie bede nigdy bral.

Moze wydam wam sie smieszny, ale jestem przeciwny narkotykom w Polsce bez znaczenia na ich rodzaj. Tak, wiem - teorytycznie trawa i hasz nie uzalezniaja ale mimo wszystko budza we mnie obrzydzenie. Czy myslicie ze jesli trawa bedzie ogolnodostepna w Polsce to zmaleje liczba uzaleznien?

Jak by to powiedzial Mr.Mackey z South Parka: "Drugs are bad, m'kay!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: lol
PostNapisane: N 08 sie 2004 11:15 
trzeba wiedziec skad brac czysty orang nie tam zadne polskie wynalazki tybu szczyt zanuzony w nitro czy w eterze :lol:
w krajach arabskich trawa jest na pozadku dziennym alkochol to zlo ktore tepia
poki co pale raz na tydzien chociaz ostanio nie pale wcale bo nie mam z kim blood kibluje w wojsku a samemy to sie nawet nie chce piwa pic :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 12:18 
KATEGORYCZNE NIE


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 12:42 
Podstawowy błąd: Kwaśniewski nic nie może. Kwaśniewski nie Putin. Kwaśniewski może co najwyżej nie podpisać, co jeszcze nie znaczy, że ustawa nie przejdzie. Krzak jak by chciał, też by nie mógł. Mógłby co najwyżej pięknie poprosić sejm, żeby uchwalił.

A poza tym jestem przeciwny narkotykom. Tłumaczenia do mnie nie trafiają. Każdy kto ma ochotę na coś zabronionego wymyśli jakąś bajeczkę. Homoseksualizm, pedofilia, narkotyki... każdy kto ma na to ochotę opowie bajeczkę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 13:31 
qrde czas mi chyba wyemigrowac do holandzi;( , chociaz z tego co wiem juz niedługo w czechach zlegalizują to bede mial blizej;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 13:48 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Narkotyki nigly mnie nie ciagly. A niestety jeden jest legalny - papierosy. Zawieraja nikotyne ktora pzreciez uzaleznia. I nie weim co ludzie widza w drugach. Ze sa lepsi ? Moim zdaniem wtedy zaczynaja staczac sie na prawdziwe dno dna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 13:50 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
A jak ktos ma ochote to niech sobie zapali. Power of anarchy
niech sobie robia co chca ze soba ja tam nic niemam do ludzi co pala chociaz sam nigdy niemam zamiaru siegac po narkotyki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 16:33 
(censured)
Odrazu to ocenzurowlem bo byscie to wywalili. Nigdy nie powinni tego(i nie tylko tego) legalizowac a na dodatek zakazac papierochow. Przeciez narkotyki to najgorsza rzecz na swiecie.

"Zaszczyt" ty to nazywasz zaszczytem... bez kometarza. Idz do lekarza, kostnicy itp. niech ci pokaza zdjecia albo odrazu organy takie jak serce, pluca, nerki w realu jak wygladaja po smierci palacza/narkomana.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 17:59 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
narkotyki pfuj ! Juz sam sposob ich zazywania jest obzydliwy ;/ Wieksozc ludzi uzaleznia sie od kumpli kturzy i mto pokazali i mowili ze to swietne;/ Swoja droga tacy narkomani(a znam paru PRAWDZIEWYCH-W KONCU SWIEBODZIN BYL KIEDYS MIASTEM O NAJWIEKSZEJ ANRKOMANII W POLSCE PROCENTOWO) to leja na takie akcje jak dowyki czy cos bo mowia ze nie sa uzaleznieni. bIG BULLSHIT tryle moge poweidziec. A narkotyki to tez shit i krez poweim ci ze zal mi ciebie na maxa stary. Co te wojo z toba zrobilo :) Dla mnie gadanie o zaletach narkotykow juz sprawia ze mam stosunek do rozmowcy negatywny. Ba odpychajacy wrecz i wiem ze taki nigdy nie bedzie moim kumplem ;/

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 18:07 
Mimo wszystko jest jakaś różnica między popularnymi używkami, a typowymi narkotykami. Alkohol? No cóż... Kawa? Na okrągło. Papierosy? Parę razy mi się zdarzyło. Ale zielsko? Nie, dzięki. Zielsko mnie odrzuca.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 18:12 
Cytuj:
jedziemy po ziolo jedziemy po ziolo enikace mobilem o juz na miejscu bedziemy za chwile diler wie co jest grane...


ARCY LOL
to chrzanowska reprezentacja z mojego miasta LOL.
Sadzilem ze ich nikt nie zna :D LOL


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 19:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Problem jest taki, ze niektore kregi wywieraja duzy napor na nie pijacych i nie palacych. W mojej szkole jest to bardzo wyrazne. Osoby nie pijace alkoholu sa wrecz napietnowane. Z ziolem jest troche lepiej, ale i tak 90% mojej klasy pali ten crap :/

Powiem szczerze, ze mam to gdzies czy ktos pali czy nie - niech tylko nie robi tego przy mnie i niech mnie do tego nie zmusza to bedzie oki.

Mowi sie, ze trawa nie uzaleznia - jest to klamstwo. Uzaleznia tak samo jak wszystko - kawa, szlugi, herbata :D Moze nie fizycznie, ale psychicznie. Oni nazywaja to "wkreceniem". Ja to nazywam uzaleznieniem. No i kazdy narkoman zaczynal od ziola.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 08 sie 2004 20:25 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
A u mnie nie w mojej klasie 25 osób nie pije/pali trojka osobnikow w tym ja.Tylko ze ja jako jedyny z wlasnej woli pozostali ze strachu.Mimo to nie jestem atakowany przez pijaco/palacych.Ale to co wyzej napisal Szyszek jest chamskie...jak mozna zmuszac(co innego namawiac) kogos do wchodzenia w bagno?I to siłą no poprostu lol !!!!!! Dlatego zarówno większość alkoholi i wszystkie fajki powinny być wycofane a starsi ludzie bardziej powini o nas dbać.Bo dlaczego jest tak ze moj kumpel co ma 16 lat i dokładnie 164cm wzrostu jak dotad bez problemu kupuje piwko?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sie 2004 7:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
dlaczego? Bo taki 16 latek jak jest "weteranem" w piciu i paleniu to wyglada jak by mial 70 lat wiec myslisz ze takiego spytaja? Zreszta w dzisiejszych czasach nawet jakby placili za to ze zjesz publicznie qwno to i tak by sie parenascie tysiecy klietow zebralo. u mnie w klasie pali 95%. Ja akurat nie :) Jeden koles do mnie mowi w szkole ze ja jestem po****ny bo nie pale jak wszyscy pala;/ Nic nie poweidzialem bo to za bardzo zalosne jest ;/ Ta zobaczymy jak bede mial z 30 lat albo i mniej kto edzie sie smial ostatni buahahahahaha.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sie 2004 8:00 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
NIE NIE NIE
Prędzej zorganizuje atak terrosystyczny na Kwaska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sie 2004 16:48 
Każdy narkoman zaczynał od zielska. Część ludzi poprzestaje na zielsku, większość nie. Z uzależnieniem od najbardziej syfiastego alkoholu możesz jeszcze pożyć, z narkomanią nie pożyjesz. Już trzydziestka to dobry wynik.

Poza tym nie muszę chyba tłumaczyć, że jest różnica między pochłanianiem nawet sporych ilości alkoholu na imprezach, a regularnym piciem, bo życie nabiera kolorów dopiero po kielichu. I tak właśnie jest z trawą. Niby są tacy, co palą tylko czystą trawę, pilnują żeby się nie uzależnić itd, ale ostatecznie od początku do końca chodzi o zabawę w chowanego z narkotyczna chorobą.

Do trawy najbardziej ciągnie gówniarzy, nawet takich co jeszcze pić nie powinni. Jest moda, i tyle. Owszem, rzadko ktoś kogoś zmusza *fizycznie*, ale jest taka moda i presja rówieśników. Mnie to w sumie wisi, ale są ludzie, którzy zapalą, bo tylko ten co pali jest "cool gościem", czy inne takie.

Mnie by śmieszyły gnoje z gima, które chowają się ze skrętami, gdyby to nie było po prostu smutne i żałosne. Nie żeby wszyscy czekali do gima, czy coś w tym stylu. Poza tym jest różnica między papierosami, a narkotykami. Papierosy nie uzależniają aż tak silnie, są mniej destrukcyjne dla organizmu i nie wywołują odlotów - owszem, pokaszle dzieciak albo mu się w głowie zakręci, ale nie będzie łaził uchachany, ani próbował fruwać.

Tematem były konopie indyjskie, a nie papierosy. Dyskusja o konopiach to nie miejsce na walkę z papierosami. Słowem, tania zagrywka. Bardzo tania. Jeżeli ktoś chce ponarzekać na pety, zawsze można założyć topik na ten temat. Albo porównanie petów z zielskiem. Albo ankieta - trawa vs pety. Cokolwiek.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sie 2004 17:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Moze faktycznie kazdy cpun zaczynal od trawy, ale to wcale nie znaczy ze kazdy kto zapali trawke jest juz narkomanem. Zeby sie nim stac trzeba naprawde dlugo palic ziolo/hasz, bo nie uzalezniaja one tak mocno jak amfa czy koka.

Cytuj:
To może od czystej trawy w małej ilości. Na śmiechu i tak się zresztą nie kończy... Wiem, widziałem.


Taaaa, juz widziales :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie 2004 8:30 
Co to qr!@# za bzdury?! Nie chce mi sie robic quotów bo juz nie mam siły tego czytać...
Jak można twierdzić, że każy narkoman zaczynał od trawy? Jakbyście wiedzieli od czego zaczyna prawdziwy narkoman to byście powiedzieli, że od koksu! Czyli prochów! Od amfy w liceum... od tych głupich naklejek w szkole, ale nigdy ganja nie była powodem prawdziwej narkomanii... Sam nie paliłem - na wielu imprezach zachęcano mnie nie raz... Wolałem wypić, ale myślę, że jednak lepiej było wypalić 2 blanty na pare miesiecy i pośmiać się troche, niż wypić 0,5 wódki i 2 piwa, a potem żygać dalej niż widzieć...
Trawa nie uzależnia, w przeciwieństwie do papie-syfów...
Powinni zalegalizować stosowanie tej używki, bo to w żadnym wypadq nie jest jakiś speed... Wiem, myślicie, że wtedy wszyscy zaczeli by jarać jak po!@#$%^... Ja myśle, że nie - kiedy trawa jest zalegalizowana, jest pare razy tańsza, pewnie tańsza by była nawet od tytoniu, więc nie byłaby już zakazanym owocem... Palaczy byłoby tyle samo ile jest teraz... Tylko, że troche mniej tych nałogowych a troche więcej tych umiarkowanych...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie 2004 9:07 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Trawa legalna wiesz ilu ludzi by to jarało ? Chodze do gima i wiem jak to wyglada. Na kazdej przerwie "znika" ze 20 ludzi. Zeby sobie papieroska wypalic. I co z tego ze kazdy sie z nich smieje oni sobie nic z tego nie robia jaraja dalej. A gdyby trawa była legalna to wiekszosc luda zapewne by plaiła - Bo co im moga wtedy zrobic. Co do alkoholu - oprocz paru gosci ktoryz zasługuja na miano zuli wiekszosc pije tylko okazyjnie i niewielkie ilosci. A widzieliscie watrobe pijaka ? Moze z zewnatrz normlanie ale w srdoku pełno toksyn i innych badziewi. Zadna z tych rzeczy nie jest lepsza. KAzda prowadzi do jednego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie 2004 10:02 
State14 napisał(a):
Trawa legalna wiesz ilu ludzi by to jarało ? Chodze do gima i wiem jak to wyglada. Na kazdej przerwie "znika" ze 20 ludzi. Zeby sobie papieroska wypalic.

Więc i tak nic by to nie zmieniło, prawda? bo palaczy i tak byłoby TYLE SAMO...

State14 napisał(a):
I co z tego ze kazdy sie z nich smieje oni sobie nic z tego nie robia jaraja dalej. A gdyby trawa była legalna to wiekszosc luda zapewne by plaiła - Bo co im moga wtedy zrobic.

Nikt nic, ale sami mogą sobie zrobić - to samo co papierosami, jakoś nikt im nic nie robi - palą cały czas, prawda? Nadal wychodzi NA TO SAMO.
State14 napisał(a):
Co do alkoholu - oprocz paru gosci ktoryz zasługuja na miano zuli wiekszosc pije tylko okazyjnie i niewielkie ilosci. A widzieliscie watrobe pijaka ? Moze z zewnatrz normlanie ale w srdoku pełno toksyn i innych badziewi. Zadna z tych rzeczy nie jest lepsza. KAzda prowadzi do jednego

Mówimy tu o flaszkach czy o jointach? Bo zbaczacie już z tematu...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie 2004 23:05 
To ze se od czasu do czasu zapale trawe nie znaczy ze jestem "narkomanem" :P
pale papierosy jestem narkomanem:P
pije piwo jestem alkocholikiem:p
pije Vodke- patrz wyzej:p
ale co tam ja i tak wiem swoje 6 lat i co smiac mi sie chce jak i inni płyneli z twardym shitem ja sie smialem i nadal sie bede smial!!!!!!!!!!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 11 sie 2004 1:36 
moim zdaniem legalna mariuchana powinna byc wprowadzona.. kontrola oczywiscie.. a dlaczego?

kazdy.. prawie kazdy moze zalatwic bakanie. masz znajomego znajomego.. a tamten znajomy ma kumpla co uprawia.. otworzcie oczy! w tym kraju nie ma problemu kupienia trawy!

bylby zysk dla panstwa, z psychologicznego pkt widzienia trawa nie byla by "zakazanym owocem" i wszystcy by byli zadowoleni.

Najlepiej zabronic picia wodki, sprzedawania papierosow i oddychania zatrutym powietrzem. Kazdy sobie moze wszystko zalatwic.. po co robic to nielegalnie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 11:45 
HaRuT napisał(a):
NIE NIE NIE
Prędzej zorganizuje atak terrosystyczny na Kwaska.


Jak cos to sie dolaczam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 12:24 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Jesli nas nierozumiesz zawsze mozesz zrezygnowac z udzielania sie na tym forum :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 13:35 
wrotki ludzie sie zmieniaja...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 13:36 
sry nie wiem czemu pisze mi 2 posty naraz??


Ostatnio edytowano Cz 12 sie 2004 13:56 przez Pavlos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Odp:...
PostNapisane: Cz 12 sie 2004 13:46 
No proste że jestem za :)
Znaczy osobiście nie praktykuje, ale jestem za


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL