Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 9:50

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fallout3
PostNapisane: Pn 15 gru 2008 21:43 
Offline
MODERATOR NICZEGO
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 11:33
Posty: 172
Lokalizacja: czarnobyl
Gracie? Ja dzisiaj pozyczylem, gra wyg;lada na niezla kontynuacje ; d

_________________
Member of PAh organization (Polska Akcja Humanitarna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 gru 2008 11:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Niestety ja na razie mogę zapomnieć o grze, sprzęt przestarzały, ledwie co wyrabia mi się z obliczeniami w Matlabie, a co dopiero mówić o odpaleniu Fallauta :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 gru 2008 16:28 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
haha tytus tytus :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 gru 2008 22:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Grałem, i powiem tyle - nic Tytus nie tracisz. Jest to uosobienie miernoty, przeplatane kilkoma fajnymi aspektami i mnóstwem słabych.

Jako postapokaliptyczne RPG wybrania się jedynie kompletnym brakiem konkurencji.

Fabularnie jako sequel Fallouta wygląda jakby ktoś słabe fanfiction przerobił na TC do Obliviona ("STEEL BE WITH YOU!"). Dla aspektów nieprzeszczepionych na chama i bez znieczulenia z Fallouta mamy przeciętność z przebłyskami ekstremów w side questach i tragicznie głupi main quest.

Gameplayowo wygląda jakby ktoś próbował przeszczepić część elementów Fallouta do Obliviona, robiąc z tego TC.

Jako RPG jest słabe do dobrego, jako FPS jest tylko słabe. To jest jednak hybryda i trzeba spojrzeć na oba te aspekty.

Graficznie wygląda, hmm, brązowo. Nie zachwyca, a zżera zasoby niesamowicie.

Mocno zawiewa konsolowym portem.

W jednym zdaniu jak bym miał podsumować: TC do Obliviona o smaku falloutopodobnym będące od Obliviona nieco lepsze (nie ma tego niezapomnianego odczucia wyssania z człowieka części duszy i pozostawienia w jej miejscu egzystencjalnej pustki), ale niewiele.

Jeśli podobał ci się Oblivion, to to też pewnie ci się spodoba. Jeśli nie, to to też raczej nie (choć gra jest jednak nieco lepsza). Dobre do zabicia czasu bez nadmiaru myślenia.

Nie będę się tutaj rozpisywał i pisał całej recenzji, jako że pewnie wtedy i tak nikt by tego nie przeczytał. Jak macie jakieś pytania, pytajcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru 2008 2:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Jako postapokaliptyczne RPG wybrania się jedynie kompletnym brakiem konkurencji.


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2229 :lol:
Nie gram w fallouta i moge sie mylic ale musiałem. Wybacz :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru 2008 13:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Ekhem.

Cytuj:
22 grudnia 2004 ( światowa data premiery )
07 czerwca 2005 ( data wydania w Polsce )


Zgadnij kiedy FO3 wyszedł. Oczywiście że istnieją inne PA RPG - choćby, nie wiem, dwa wcześniejsze Fallouty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru 2008 13:58 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Nie wiem dlaczego ludzie mowia ze to cRPG jak taka ilosc gnatow nie pasuje do tego gatunku i mi to ewidentnie przeszkadza, jak dla mnie to zwykly FPS i do Obliviona nie ma porownania :O.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru 2008 20:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Wiem ze tamta gra dawno wyszla. Wpisalem w google po prostu "gry podobne do fallout". Zreszta to ze dawno nie znaczy ze moze nie byc konkurencja. Popatrz np. war2 dalej miazdzy wszystkie rtsy pod wzgledem jakosci grafiki, grywalnosci i sprzedazy.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 gru 2008 22:54 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
no nie przesadzajmy juz z ta grafika :P ladna jest ale od 1995 i direct x 1.0 juz zdazyli lepsza grafe zrobic :] co do grywalnosci sie zgodze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 0:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Nie wiem dlaczego ludzie mowia ze to cRPG jak taka ilosc gnatow nie pasuje do tego gatunku i mi to ewidentnie przeszkadza, jak dla mnie to zwykly FPS i do Obliviona nie ma porownania :O.


W FO2 też się pływało w gnatach jak tylko się tego chciało - no i tutaj one są głównie rupieciammi przeznaczonymi jako części zapasowe do naprawy twoich, więc de facto broni jako takich (100% stanu) to aż tak wiele nie ma. A, i nie mam pojęcia co chciałeś powiedzieć przez to drugie zdanie - jeśli FO3 to FPS, to czym był Oblivion, który miał od FO3 jeszcze mniej cech RPG? A skoro byłyby w takim razie w jednym gatunku, to czemu miałoby nie być porównania?

Andrzej napisał(a):
Zreszta to ze dawno nie znaczy ze moze nie byc konkurencja.


Stare gry nie są szczególnie dobrą konkurencją dla nowych choćby dlatego że z dobrym przybliżeniem można powiedzieć że kto miał w nie zagrać to już zagrał - a ileż razy można grać w to samo, zwłaszcza jeśli jest "to" statyczne? Jak chcesz koniecznie dodać do tamtego zdania o braku konkurencji zwrot "wśród niedawno i 'niedawno' wydanych gier", to dodawaj. Będzie precyzyjniej, ale i dłużej - niepotrzebnie, bo tego doprecyzowania w tym bądź co bądź wielkim skrócie recenzji to każdy powinien się domyślić.

Zresztą, pod względem generalnej grywalności i trzymania klimatu to fonline > FO3, i to nawet pomimo tego że ten drugi to singleplayerowy "sequel", a pierwszy to ruski mod MMO do FO2 :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 0:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Stare gry nie są szczególnie dobrą konkurencją dla nowych
War2 jest. Sza!

Cytuj:
a ileż razy można grać w to samo
Powiedz to tym co w simsy rypia. Jak ja tego nie rozumiem...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 10:47 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
simsy ciekawy przyklad :p ja to juz nawet nie odrozniam tych wszystkich dodatkow do tej gry - a niektorzy graja w to na potege :-)

ile mozna grac w warcrafta ii - duzo, a jeszcze na BNE - kazda gra jest inna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 13:57 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
nie dokonca z toba pavlos sie zgodze... kazda gra ma schemat..
Schematem jest to ze "idziesz" do lepszych jednostek.. Jakos nie widzilaem nigdy gry mass grunts vs bl.. :? a to jest schemat ..
schematem jest toze kontrujesz zawsze tak samo unity...

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 15:18 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
jedno nie wyklucza drugiego. Zycie to tez schemat, wstajesz codziennie rano do szkoly albo pracy i robisz to samo. A jednak kazdy dzien jest inny. Tak samo w warcrafcie - zawsze sie cos wydarzy, nawet jak grasz caly czas z tymi samymi ludzmi, nie mowie compie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 15:29 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Jakos nie widzilaem nigdy gry mass grunts vs bl..
Co to jest bl?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 15:49 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Lord_Zabujca napisał(a):
Cytuj:
Nie wiem dlaczego ludzie mowia ze to cRPG jak taka ilosc gnatow nie pasuje do tego gatunku i mi to ewidentnie przeszkadza, jak dla mnie to zwykly FPS i do Obliviona nie ma porownania :O.


W FO2 też się pływało w gnatach jak tylko się tego chciało - no i tutaj one są głównie rupieciammi przeznaczonymi jako części zapasowe do naprawy twoich, więc de facto broni jako takich (100% stanu) to aż tak wiele nie ma. A, i nie mam pojęcia co chciałeś powiedzieć przez to drugie zdanie - jeśli FO3 to FPS, to czym był Oblivion, który miał od FO3 jeszcze mniej cech RPG? A skoro byłyby w takim razie w jednym gatunku, to czemu miałoby nie być porównania?


Ta ale w FO2 o ile sie orientuje (nie jestem fanem tej serii) byl widok z rzutu izometrycznego oraz multum opcji tworzenia postaci i jej rozwoju oraz fabula co nie przeszkadzalo dodaniu do tego kilku gnatow.

Oblivion to cRPG i tutaj dla mnie najwazniejsza role gra tutaj wielkosc swiata i ilosc niezaleznych postaci oraz rozbudowany watek fabularny. I to jak swiat "zyje" razem z postepem fabuly. To nie jest typowy RPG i nie musi miec rozbudowanego watku tworzenia postaci.

A co do FO3 to pewnie jakis zwykly FPS doprawiony na sile cechami RPG i cienka powloka cRPG. Powiedzmy szczeze dodanie kilku opcji dialogowych i roznych mozliwosci ukonczenia gry nie robi z niego cRPG.
No i jeszce ten widok z oczu postaci jak w FPS :<
Zaznaczam ze w FO3 nie gralem i to sa moje przypuszczenia xd.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 15:50 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
bl?
jaja robisz czy naprawde pytasz ? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 19:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
pytam serio. Najpierw myslalem ze ban list ale chyba nie bardzo :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 20:09 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
taka czerwona kropelka u ogruw co kszycza i daja duzo minusowych punktow zycia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 21:31 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
andrzej
n/c
pavlos
nigdy nie miales wrazenia ze cos juz w zyciu robiles/widziales? bo ja nie raz mam odczucia ze cos/gdzies znowu widze badz przytrafila mi sie taka sama sytuacja co kilka lat temu choc moze to mi sie tylko wydawac :wink:

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 22:08 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
tak efekt deża wi... nawet gdzies czytalem ze czesto przypominamy sobie nasze sny i mozg potrafi przewidziec przyszlosc. Tylko co to ma do stwierdzenia ze kazda gra w warcrafcie jest inna albo nie :] Schemat, ktorzy tworza ludzie musi byc rozny, zgodnie z panta rei...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 gru 2008 23:56 
Offline
MODERATOR NICZEGO
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 11:33
Posty: 172
Lokalizacja: czarnobyl
Cytuj:
nawet gdzies czytalem ze czesto przypominamy sobie nasze sny i mozg potrafi przewidziec przyszlosc


buahahahah ; d

kurde a ja sobie nie pogram w f3, wyszedlem poza pomieszczenia i tnie na najnizszych detalach ; d

btw fagu grasz jeszcze w w2? ; d

_________________
Member of PAh organization (Polska Akcja Humanitarna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 gru 2008 2:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
Powiedz to tym co w simsy rypia. Jak ja tego nie rozumiem...


Cóż, zasadniczo to jest zabawa lalkami. I nie jest to zawsze to samo, bo sytuacja zawsze może się potoczyć praktycznie dowolnie. W grach RPG tak raczej nie da rady, chyba że piszesz roguelike albo co - jak wyczerpiesz możliwe znacząco różne ścieżki (których będzie prawdopodobnie mało, takie już mamy czasy) to twoja gra będzie wyglądała praktycznie tak samo.

raider_Blue napisał(a):
Ta ale w FO2 o ile sie orientuje (nie jestem fanem tej serii) byl widok z rzutu izometrycznego oraz multum opcji tworzenia postaci i jej rozwoju oraz fabula co nie przeszkadzalo dodaniu do tego kilku gnatow.


Zupełnie nie widzę związku.

raider_Blue napisał(a):
Oblivion to cRPG i tutaj dla mnie najwazniejsza role gra tutaj wielkosc swiata i ilosc niezaleznych postaci oraz rozbudowany watek fabularny. I to jak swiat "zyje" razem z postepem fabuly. To nie jest typowy RPG i nie musi miec rozbudowanego watku tworzenia postaci.


Wolne żarty. To Oblivion był FPS przyprawionym elementami RPG (miał nawet rocket launchery w postaci magicznych lasek). W której z tych dwóch gier było więcej przydatnych skilli niezwiązanych z walką: FO3 czy OB? Bah, w OB statystyki w ogóle nie miały przydatności - że wspomnę choćby skilla lockpick. Albo arenę której championem można było w banalny sposób zostać na pierwszym poziomie. Albo main questa którego skończyłem osobiście na poziomie drugim, tudzież wszystkie inne questy gildii które skończyłem na levelu 3 czy 4 (podnosiłem tylko dlatego że quest wymagał abym spał)? Mówiłem to teraz z faktycznego doświadczenia z grą. A co do "życia" świata to świat FO3 zdecydowanie bardziej "żyje", zwłaszcza jeśli popatrzymy na rzekomą "inwazję demonów" która kompletnie nikogo nie obchodziła, albo na śmierć imperatora, która kompletnie nikogo nie obchodziła, albo na możliwośc zostawania mistrzem gildii, która kompletnie nikogo nie obchodziła itd. A żyjący świat nie ma związku z RPG. Generalnie RPG sprowadzają się właśnie do symulowania postaci i jej interakcji ze światem poprzez system statystyk - a w tym właśnie FO3 jest wielokrotnie lepszy od OB.

Chętnie usłyszę co masz na myśli mówiąc "rozbudowany wątek fabularny" i w jaki sposób czyni on jedną grę (OB) grą RPG, a drugą (na przykład Blade Runnera - to dość stara, nieliniowa przygodówka) nie. Ponadto chętnie zobaczę gdzie takowy występuje w Oblivionie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 gru 2008 14:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
z 2 tyg temu moze cos zagralem

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 gru 2008 17:12 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Lord_Zabujca napisał(a):
Wolne żarty. To Oblivion był FPS przyprawionym elementami RPG (miał nawet rocket launchery w postaci magicznych lasek). W której z tych dwóch gier było więcej przydatnych skilli niezwiązanych z walką: FO3 czy OB?


Nie wiem moze tak bylo w Obliviona tez nie gralem bo komp mi na to nie pozwala. Co nie zmienia tego ze nazwanie OBliviona FPS to troche dziwne jest xd

Lord_Zabujca napisał(a):
A co do "życia" świata to świat FO3 zdecydowanie bardziej "żyje", zwłaszcza jeśli popatrzymy na rzekomą "inwazję demonów" która kompletnie nikogo nie obchodziła, albo na śmierć imperatora, która kompletnie nikogo nie obchodziła, albo na możliwośc zostawania mistrzem gildii, która kompletnie nikogo nie obchodziła itd. A żyjący świat nie ma związku z RPG. Generalnie RPG sprowadzają się właśnie do symulowania postaci i jej interakcji ze światem poprzez system statystyk - a w tym właśnie FO3 jest wielokrotnie lepszy od OB.


Zyjacy swiat ma zwiazek z CRPG nie RPG, dlaczego laczysz te dwa gatunki?
Wiadomo ze RPG opiera sie na systemie statystyk, grupie postaci, siekance i mnostwem opcji dialogowych np. Baldurs Gate.


Lord_Zabujca napisał(a):
Chętnie usłyszę co masz na myśli mówiąc "rozbudowany wątek fabularny" i w jaki sposób czyni on jedną grę (OB) grą RPG, a drugą (na przykład Blade Runnera - to dość stara, nieliniowa przygodówka) nie. Ponadto chętnie zobaczę gdzie takowy występuje w Oblivionie.


A gdzie napisalem ze rozbudowany watek fabularny jest decydujacym czynnikiem w rozwazaniu czy dana gra jest RPG czy przygodowka?
Na gre cRPG (NIE RPG) sklada sie wiele rzeczy, a nie jeden typu rozbudowany watek fabularny?
Fabula w grach cRPG odgrywa znaczaca role, bo to dzieki niej gracz moze sie wciagnac w gre i losy jej bohaterow, zapominajac o calym swiecie.
Co do obliviona to nie wiem ale spojrz serie Gothic i jej niesamowita fabule z bezimiennym na czele ;].

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 gru 2008 19:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
raider_Blue napisał(a):
Zyjacy swiat ma zwiazek z CRPG nie RPG, dlaczego laczysz te dwa gatunki?


Bo w kontekście gier komputerowych to synonimy. Rozwiń to "c" z cRPG jak nie wierzysz. Ale skoro najwyraźniej uważasz że tak nie jest, to chętnie się dowiem czym te rzekomo różne "gatunki" się różnią (dalej w kontekście gier komputerowych - o istnieniu PnP i konsol na razie zapominamy).

A co do "Oblivion to FPS", to nie jest to moje twierdzenie. Moim twierdzeniem jest "jeśli FO3 nazywa się FPS'em, to OB powinno się nim nazwać na pewno".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 gru 2008 13:10 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
No pewnie masz racje, ale ja jednak nie lubie wrzucac do 1 worka wszystkich gier RPG od klasycznego Baldurs Gate, Fallout po serie Gothic i TES ktora maja swoj wlasny swiat stworzony od podstaw. :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 gru 2008 13:17 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 10 wrz 2007 3:55
Posty: 19
ja gram w war2 na psp, naprawde polecam. a tak to gram w wowa na globalu gra ktos?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 28 gru 2008 14:36 
Offline
MODERATOR NICZEGO
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 11:33
Posty: 172
Lokalizacja: czarnobyl
ty i ty macku

_________________
Member of PAh organization (Polska Akcja Humanitarna)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL