Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 12:49

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 lip 2008 11:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
...Nie możesz, bo inaczej przeczysz faktom, które podałem...

I już apelowałem o kolejny głos w dyskusji.

Co do idioty. Nie sądzę byś był przekonany, więc mówisz o sobie?
Rozumiem więc, że kończysz dyskusję...Nic nowego u ciebie.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 lip 2008 11:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
...Nie możesz, bo inaczej przeczysz faktom, które podałem...


No U.

Cytuj:
Co do idioty. Nie sądzę byś był przekonany, więc mówisz o sobie?


Stosowanie podwórkowych mądrości
nie jest specjalnym wyrazem bystrości
Yo!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 lip 2008 12:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Podwórkowych mądrości?
WTf man? Kto tutaj pisze o jakichś głupkach, idiotach itd?

Daj sobie już lepiej spokój

Śmiesznyś...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 sie 2008 4:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Zachowam to tutaj, bo do pojawienia się smokosza może zniknąć z SB:

Cytuj:
[Sro 1:27] Lord_Zabujca: E, smokosz - jak tam poszła twoja dyskusja o wolności na tym drugim forum?
X [Sro 5:19] Lord_Zabujca: Tudzież "drugich forach". Można oryginalne źródło tej copypasty?
X [Sro 5:24] Lord_Zabujca: Oświeć nas również smokoszu co ty właściwie knułeś.
X [Sro 5:26] Lord_Zabujca: http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=19000 - pomińcie drugi post.
X [Sro 5:26] Lord_Zabujca: http://www.magazyngitarzysta.pl/phpBB2/ ... php?t=8661 - pomińcie drugi i czwarty post.
X [Sro 5:27] Lord_Zabujca: http://rpgsessions.pq.pl/viewtopic.php?p=5578 - kolejny topic, tym razem wzorzec pojawia się tylko w 1 poście
X [Sro 5:28] Lord_Zabujca: http://yco.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=2182 - no i nasz, wzorzec również tylko w pierwszym poście.
X [Sro 5:32] Lord_Zabujca: Wzorzec jest wyraźny, reszta twoich postów w tych tematach wygląda na dekorację i dym w oczy, a osób spoza wzorca na posty nie trafiające w cel :tinfoilhat:. Wyjaśnienie poprosim.
X [Sro 5:40] Lord_Zabujca: Nie mogę przy tym nie zauważyć pewnej zbieżności w podpisach z postów z wzorca w linku 1.
[Sro 16:48] Andrzej: Nie bardzo rozumiem o co chodzi? W czym tu problem? Nie można dyskutować na ten sam temat na innych forach?
X [Sro 19:55] Lord_Zabujca: Andrzej. Dostałeś proste instrukcje. Przeczytaj topic nr 1 z pominięciem postu nr 2. Potem przeczytaj topic nr 2 z pominięciem postu nr 2 i postu nr 4.
X [Sro 19:57] Lord_Zabujca: Jest to "mondra" dyskusja - i przebiega ona identycznie w obu topicach.
X [Sro 19:58] Lord_Zabujca: Pierwszy post to zawsze taka sama copypasta, więc mało prawodopodobne aby smokosz miał na celu dyskutowanie czegokolwiek, skoro nie inkorporował nic z poprzednich dyskusji.
X [Sro 19:59] Lord_Zabujca: Co więc knuje?
[Sro 20:01] Andrzej: A rzeczywiscie... Smokosz czyzbys sam rozkrecal watki gadajac sam ze soba? :)
[Sro 20:02] Andrzej: chociaz to ze pierwszy post jest zawsze taki sam to nic zlego. Po prostu jakies rozpoczecie dyskusji, ale ze dalsze posty identyczne to juz miazga :P


No więc...?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 02 sie 2008 17:07 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Wydało siem :>. No nic, po prostu zawsze kiedy piszę jakiś dłuższy temat rozpoczynam go na większości for, na których sie udzielam. A ta kopiowana dyskusja pojawiła się tylko na dwóch z nich - miała na celu odkopanie tematu. Na pierwszym forum powstała w "naturalny" sposób, na drugie je przenieśliśmy. Tyle.

LZ Super-spy =O


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 02 sie 2008 17:35 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Wlasnie jak to sie stalo lordzie zes to wyczail? Szpiegujesz? :p

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 02 sie 2008 22:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Ach, istnieje pewna duża organizacja zajmująca się indeksowaniem tego co się znajduje na różnych stronach w internecie. Ludzie wiedzący o niej mają łatwy dostęp do nieprzebranych zasobów wiedzy i informacji wszelkiego typu - i ja z jej usług skorzystałem. A oto jak: KLIK

(zacząłem oczywiście nie od tego, a od szukania 'smokosz wolność' i 'aramis wolność' - kiedy zauważyłem że pierwszy post to copypasta to wtedy wyszukałem to i warianty :P)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 sie 2008 1:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ale czemu w ogóle zacząłeś szukać czegokolwiek o Smokoszu? No chyba, że wpadłeś na takie cos przypadkiem.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 03 sie 2008 1:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Przypadkiem trafiłem spowrotem do początku pierwszego postu tego topicu. Reszta potoczyła się sama.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL