Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 9:51

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy że CDA wydało Wara to dobrze.
Ankieta wygasła Pn 12 lip 2004 13:52
Tak 67%  67%  [ 16 ]
Nie 13%  13%  [ 3 ]
Bez znaczenia 21%  21%  [ 5 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 11:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Nie no Szycha przeciez kazdy moze slobie czasem pyknac jaka mini pake :D. Ja na przyklad ostro pocinam w Mini BgH, chopy czy minigolfy nie dla statow ale dlatego ze sa fajne :D.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 12:01 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Yacolek_pl - insight jest na stronie rekuzy z doskonala instrukcja obslugi.
http://www.rekuza.boo.pl korzystajcie do woli
A przedstawiac sie nie musisz ;) My tu sie znamy wystarczająco, by zauwazyc nowe twarze takie jek ty, arcy (nie reapuj bracie next time) czy fallen-death. Kazdy pomoze jak z tej pomocy zechcecie skorzystac :P hf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 14:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
yco napisał(a):
ja rozumiem niewiedze... ale kiedyś grałem 3/3 na jakiejs mapce BNE (wlasnie z CDApami) i kosiłem wszystkich przwciwników zgodnie ze wskazówkami zegara (sam) moi pardowie zbierali tylko zasoby i siedzieli w bazach... potem zaczeli robić smoki. Myslalem ze powiem GG :P ale jeden z przeciwników zaczął błagać o ally. Ja na to "no ally" (ja zawsze zreszta ^^) i on zaczął cos bredzic do moich pardów ze ja złamałem sojusz (jaki kurna sojusz????) i te matoły mnie zaatakowały (szczyt chamstwa). Nie pamietam teraz kurde nicków (szkoda ze nie robilem SS) ale te lamy nadal grają (jakiś TroY_Poland chyba - to ten prowokator zajścia, pamietam tez jednego z moich - Driada)
Podobna sprawa byla na AYN. Na samym początku gry jeden gość wyszedl bo zobaczyl ze jest LOW RES. Tamci zamiast wyjść na DRAWie zaczeli bredzic "ally all"... ja sie na to oczywiście nie zgodzilem i gralem dalej. Cała reszta postanowila "wszyscy na niebieskiego" No i się zaczęło. Może bym nie wygrał, bo na LOW to trudne, ale bronilem sie dlugo... jednego nawet prawie zatłukłem, ale zapomnialem zabrac ally moim wczesniejszym pardom, i jak mi wjechali to mnie zatłukli bo ja ich nie atakowalem :P
Ostatnia rzecz jaka mnie doprowadza do szału to to, ze jak widzą gre "no noobs" to i tak sie pakują, a nie ma mozliwosci poznac umiejętności po nicku ani (czasami) po statach.

Patrze na forum niedawno sie zarejstrowalem i co wie\dze pamietam tez jednego z moich :oops: skad ja to pamietam ja jestm Driada tylko teraz zmienilem nicka na BNE nadal jako driada yco strasznie przepraszam wiem ze jestem noobem z CDA sorka :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 20:24 
No cuż też bym nie był za zbyt surowy dla CDAków - głównie dlatego że jestem jednym z nich. co prawda mój kontakt w w2 zaczoł sie jakieś 6 lat wcześniej albo i dłużej ( oj to były czasy grało się w 8 po lanie w pracowni :))) ale na batlu jestem nowy bo gram może góra drugi tydzień. Co prawda niektóre kołki zachowują sie dokładnie tak jak ich wiek wynosi :P ale nie można tego za bardzo uogólniać.
Pozatym dzięki temu że CDA wypuściło to w2 zyska u nas na popularności a kołki prędziej czy puźniej nauczą się uprzejmości i grania porządnego bo nikt im przeca łaski nie robi :P

Co do taktyki to tez dopiero sie ucze i wiele sztuczek jest mi obcych jeszcze :p

ale prędzej czy puźniej wnioski z mojego obecnego grania wyciągnę :P

Także ludziska cierpliwości :)))) a wszystko będzie dobrze - bo jak nie to zaczniemy lać :PPP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 11:08 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Smoku napisał(a):
Nie no Szycha przeciez kazdy moze slobie czasem pyknac jaka mini pake :D. Ja na przyklad ostro pocinam w Mini BgH, chopy czy minigolfy nie dla statow ale dlatego ze sa fajne :D.


Mini BGH i Czopy sam gram, ale mini golf mnie jakos nie kreci (kiedys gralem, teraz juz nie). Dlaczego? Odpowiedz jest prosta:
Tower


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 12:54 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Szycha, Banzai dajcie sobie siana. W kolejnym temacie kłócicie się o to samo i zaśmiecacie. Na pogaduchy o wyższości pewnych map nad innymi idźcie sobie pogadać na kanale, albo przynajmniej w JEDNYM temacie na foroom. Zaczynam się kurde denerwować tym śmietnikiem.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 12:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Sora, Ypeeh. Posprzatam.

Informuje, ze ten topic zostal wyczyszczony z kretynskich odpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 13:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
hehehehe Admin/Moderator sam siebie zModerował ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 13:51 
a ja kiedyś widziałem nazwe gry "Bez drewna i złota" i naprawde było bez drewna i złota bo wogóle ich nie było :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 13:53 
HAhahahhaha bezmyślność tego postu powaliła mnie na ziemie :lol: :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lip 2004 22:21 
Taaak... lecisz dziewiątką wrednych, wygłodzonych smoków i słyszysz "no air" od nooba. Żal bierze.

Ale tacy są wszędzie, nie tylko na POL 1.

Z czasem część nauczy się grać, a część straci zainteresowanie. Niektórzy są już całkiem nieźli. Może nie wymiatają, ale niektórych nie można już noobami nazwać. No dobra, jednego. I byłem wstawiony. Ale chłopak dzielnie stawał.


Góra
  
 
 Tytuł: CDA, n00bs, lol
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 9:12 
Cze @ll!!!
A ja raz spotkałem jakiegoś CDA - Napoleon czy co...
Cały czas pisał na kanale WarCraft II POL-1 żeby wejść do jego gry "Wojna o Rosję" -_- a po bitwie będzię... LOL... ROTFL... POCZĘSTUNEK!!! Pffffff... :lol: To mnie bardzo rozśmieszyło... :)

Nie ma takich graczy co są dobrzi od pierwszej gry...
Każdy kiedyś tam był Newbie... Albo n00b...
Noob dla mnie to taki LOL który jest Newbem i wkurza na dodatek...
A taki początkujący gracz to właśnie Newbie.

No ja już znalazłem pewien "talent" wśród CDA! A jest nim SPG! :wink:

Przypominam sobię teraz jak ja zaczynałem z Warem 2... Był LOL.

:wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 12:25 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
Noob dla mnie to taki LOL


Fajno. Bardzo trafne uzycie pojecia. Najpierw sie dowiedz co to zagadkowe slowko znaczy, a dopiero pozniej o nim pisz, bo sie kompromitujesz.

Mala podpowiedz:
Lol = lots of laugh
lol <> lamer
lol <> noob
lol <> newbie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 13:47 
de Hi de @ll de L0| !!!

A ty znów zaczynasz?? Nie można coś napisać, bo już niby kompromitacja? Kto się kompromituje? Napisałeś, że nie znam pojęcia tego słowa... A znałem od kąd je poznałem (jak byłem n00b :)), bo zapytałem co to znaczyło. :)

Masz proszę bardzo:
N.O.O.B
Networked Organism Optimized for Battle

Ale jak kogoś nazywasz n00bem to Ci nie chodzi o Network Organism Optimized for Battle no nie :?: :!:

A n00b właśnie jest dla mnie taki jak go opisałem. Jeżeli Ci się to niepodoba to nie pisz nic i, że się kompromituję, ponieważ mogę sobie ja tak definiować ten LOL :)

Jeszcze ja mam pyatnie dla Ciebie:
What does 'BGH' stands for?? No powiedz co to znaczy BGH...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 14:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Kamil_Rak napisał(a):
Masz proszę bardzo:
N.O.O.B
Networked Organism Optimized for Battle

Ale jak kogoś nazywasz n00bem to Ci nie chodzi o Network Organism Optimized for Battle no nie :?: :!:

Kamil [lol] rozbrajasz mnie. Normalnie mnie zabijach chlopie:D. Network Organizm Optimized for Battle wzielo sie ze stronki tkora yco kiedys znalazl . Tam wpisywales slowo i tlumaczylo Ci na imie dla androida. [hahaha]
Zanim zaczniesz zgrywac takiego cwaniaka lepiej upewnij sie co do swoich argumentow ^^

Ps. BGH = Big Game Hunter


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 14:22 
de Hi de @ll de L0| !!!
Smoku napisał(a):
Kamil_Rak napisał(a):
Masz proszę bardzo:
N.O.O.B
Networked Organism Optimized for Battle

Ale jak kogoś nazywasz n00bem to Ci nie chodzi o Network Organism Optimized for Battle no nie :?: :!:

Kamil [lol] rozbrajasz mnie. Normalnie mnie zabijach chlopie:D. Network Organizm Optimized for Battle wzielo sie ze stronki tkora yco kiedys znalazl . Tam wpisywales slowo i tlumaczylo Ci na imie dla androida. [hahaha]
Zanim zaczniesz zgrywac takiego cwaniaka lepiej upewnij sie co do swoich argumentow ^^

Ps. BGH = Big Game Hunter


Mlask, mlask... :oops: :oops: :oops: Fajnie, że Cie rozśmieszyłem no bo po to tu jestem... N.O.O.B. o ile pamiętam to ktoś mi powiedział czy może gdzieś to widziałem na pewnej stronie. Poszukam. Ale chyba masz rację... LOL

P.S. BGH to nie "Big Game Hunter".
A wogóle to było pytanie do Szyszka nie do Ciebię. :) :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 16:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
N.O.O.B > Networked Organism Optimized for Battle - miałem to w DESC jakis czas może tam to widziałeś ^^
NOOB to przekształcone NEWB, żeby brzmiało bardziej "pogrardliwie". Tak sie już jakoś od dawna utarło. Pochodzenie pewnie zbliżone do 1337 (a powiedzcie mi kto wie co to znaczy, Spike cicho)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 09 lip 2004 16:30 
Leet sucks :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 12:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
hmm a mi sie zdawalo ze bgh to znaczy big game hunting :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 12:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Powiedz lepiej czemu sux, co to znaczy i skąd się to wzięło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 12:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
BGH = Big Game Hunters

Official StarCraft Glossary - wciśnij Ctrl+F i wpisz BGH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 13:32 
Ja po prostu tego nie trawię. Nienawidzę takiego kaleczenia języka. To nie ma nic wspólnego z żadną elitą (elite => leet), to jest po prostu margines. Nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Wcale nie pisze się tego szybciej: przeważnie jest 1 znak za 1 znak, może z wyjątkiem takiego "u", "r" albo "w8", a poza tym ludzie, którzy się tym posługują, z reguły piszą i tak bardzo szybko. Czyta się to wolniej i trudniej. Mnie coś takiego po prostu obraża i traktuję to jak chamską mowę. Po prostu odmawiam rozmowy z kimś, kto się tym posługuje.

Hackerzy? Warezowcy? Nielegalne strony? Skanery FBI? Śmieszne. Filtry można założyć na " u " tak samo, jak na "you", a na " 1337 " tak samo, jak na "leet". Oczywiście, 99% użytkowników tego chamskiego narzecza nie ma nic wspólnego z hackowaniem ani warezem ani z niczym bardziej nielegalnym niż gra wypalona u kolegi albo no CD crack z Kazy.

Tępię to gdzie tylko widzę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 14:02 
sux, rox.. pewnie z ameryki, kupe maja takich wyrazen... sa bardzo slowotworczy :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 14:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
o rany chev ale sie rozpędziłeś... :P mnie też dobija jak ktoś ma na przykład nick 3xt3rm1n4cj4 (tytus) bo weź w czasie gry napisz mu whispera - zabić się idzie :P no ale jak ktos czasami cos takiego wstawi dla jaj to chyba nie grzech ;) bo to jeszcze zrozumiem. A powstało to właśnie w tych kręgach, o których wspomniałeś... szkoda, że rozlazło się to na LAMY, nikt nic na to nie poradzi. Podziwiam jednak kręgi SCENE, bo ludzie tam są naprawde zdolni... widziałeś moze grę kri33ger (lub coś takiego) mieszczącą się w 96kb a powalającą efektami graficznymi takimi jak w Q3 ? gdzieś ja miałem, mogę wstawić później :P ci ludzie to naprawde ELITA!


Nie trawie jednak ludzi, którzy nie potrafią się posługiwać nawet OJCZYSTYM językiem i zasłaniają sie durnowatą dysortografią :\

Jeszcze jedno - w tej ankiecie powinni brac udzial tylo ludzie którzy nie kupili wara w CDA. Zatem wynik jest i tak mocno zafałszowany.


Ostatnio edytowano Pn 12 lip 2004 5:15 przez yco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 14:41 
Yco, to przez to opowanie na Sorcerer's Place. Pełno tzw. "AOL kiddies" i innych idiotów. Masz takiego lamera, gra paladynem i puszcza tekst "u kn0w wh3r3 u & i c4n ki11 s0m3 g0bs f0r ph4t l00t?", żenada... Administrator wymyślił specjalną nagrodę - odznakę "Grammatical Moron of the Week". Niestety, tylko native speakers albo ludzie piszący z anglojęzycznych krajów się kwalifikują. Doprowadza nas to do takiego stanu, że czasem potrafimy kicka sprzedać za "u" (wylot za "r" to normalka, zwłaszcza kiedy powinno być "is" albo "am", a nie "are").


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lip 2004 15:10 
usuwanie licznika? a po kiego grzyba? ja uwzam ze licznik to fajna sprawa i nie powinno sie go usuwac.. mierzy on w jakims tam stopniu wklad ludzi w to forum... chyba ze ktos chce byc "licznikowym mistrzem" i miec najwiecej, wtedy to juz nie jest mile..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lip 2004 4:34 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
wiecie co? ja tam nei rozumiem w czym wam to przeszkadza ze ktos uzywa "r" albo "u" itp. przecierz chyba zrozumiecie co koles gada no nie?
mi tam to nigdy nie przeszkadzalo i uwazam to za czepianie sie byle gowna (sorx panowie :twisted: )

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lip 2004 5:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Proszę Yacolek - wedle życzenia :P
Tamto bylo poprostu z rozpędu...
Co do nabijania statów, to mógłbym ci pokazać parę postów - nie wnoszących nic do tematu. Jakoś się ich nie czepiałem... mam zacząć? Wtedy parę twoich tez skasuje :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL