Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 12:15

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy że CDA wydało Wara to dobrze.
Ankieta wygasła Pn 12 lip 2004 13:52
Tak 67%  67%  [ 16 ]
Nie 13%  13%  [ 3 ]
Bez znaczenia 21%  21%  [ 5 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość
 Tytuł: CDA nooba gra- Super Polska, dużo graczy/ czy Polak-noob ?!?
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 13:52 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Pamiętam dzień gdy zsypało się tylu noobków z CDA że był pol-2!
Teraz się już uspokoiło i większość odszła. Wtedy myślałem że zwarjuje.
Lecz teraz części obcokrajowców uważa Polaków za noobki.[/b]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 14:01 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Przetrwalismy nawałnice :):) dla tych co zostali trzeba troche cierpliwosci...
Najgorsze, ze pierwsze czego sie ucza - to "wez mnie na góre" i ally or i disc :S
ale moze są wśród nich jakies nowe "szyszki" tylko sie jeszcze nie ujawniły ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 14:28 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Co prawda to prawda, a najlepsze jest w tym że ci super goście co umieli tylko dogadywać na czacie i pytać "JOK SIE WŁOCZA DO GRY???, JOK SI TWO(Ż)Y GRE???" już sobie poszli, uff. : :o
Chć myślałem że ich będzie więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 14:53 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Nooby byly i zawsze beda. Ale co tam jakos przezyjemy. A polak - nie noob. Wystarczy na Ypeeha popatrzec:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 15:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Mnie najbardziej denerwuje jak wchodze do jakiejs gry o nazwie "Wlazic" (lub podobnej), koles startuje gry, a w polowie mowi "No air/magic". To ja mu odpowiadam: "Suck my ass, no rules, moran". I sobie naturalnych wrogow robie :D Z niektorych cdapow moze wyrosnac cos lepszego, niech przestana tylko grac pballe 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 15:23 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
He he Smoku, ale wazeliniarz z Ciebie :P
A co do CDA, jeśli dzięki temu pojawiło się kilku nowych zapaleńców na BN to super! Nauczą się wkońcu porządnie grać i m.in. dzięki nim war2 nie zginie na Europe (bo na East czy West ludzi jest ciągle duuużo). Czasem jednak idzie się wkurzyć, kiedy gra 2 vs 4 trwa 10 minut, bo w away same noobki ;)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 15:28 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Ja jednak się cieszę bo gdy wejdę o 9 rano są na kanale z 3 osoby :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 15:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ale jak takie buce zrobia NO AIR/MAGIC, potem sie okazuje ze jest to NO AIR/MAGIC/LUST/CATAS/SAPPERS (raz mi sie zdarzylo ze nawet NO OGRES) bo tak jest mapa zrobiona i poprostu sie nie da... a w tym czasie te lole zrobią milion towerów to gra staje się nie do zniesienia :\ kiedys mając przewage wyszedlem po prawie godzinie (bylo 3v1) bo juz nie moglem :shock:

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 16:18 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Yco gdzie ci wysłać tego awatarka?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 16:40 
Ej to co ja zrobie kiedy przyjde jednego dnia na batka O_O przeciez ja jestem n00b3m totalnym O_O


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 lip 2004 17:25 
Ja mam Wara z CDA i jakis czas temu zaczlem grywac na BN [ostatnio coraz czesciej]. W sumie narazie bardziej sie ucze niz pogrywam. Juz pare razy ludzie robili DISC przy mnie i wkurzajace to jest. Jakby co, to moj nick to Marn_Thunderhorn [zwykle jestem popoludniu i poznym wieczorem]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 1:31 
eh... a w innych krajach to noobow nie ma? we wszystkim najpierw trzeba byc noobem zeby stac sie czyms lepszym, to nie matrix :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 1:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
w każdym są, i z każdego co jakiś czas jakieś się pojawiają... ale nigdy jeszcze nie było tak nagłego napływu... i te nazyw gier :\ "wchodzic tutaj" albo palanty floodujące na kanale jakąś nazwą gry, do której i tak nikt niema ochoty wchodzić :x

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 1:38 
tez racja, ale juz sobie widac poszli.. gra sie im nie spodobala.. ta gre trzeba pokochac, a oni jedynie moga pokochac wybajerowana fife albo nowego dooma...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 3:53 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ej nie badzcie tacy ostrzy:) racja ze oni to nie za bardzo z nazwami gier:) ale my tez chyba takie robilismy (przynajmniej ja) tzn te no air/magic/lust/... chociaz z tymi smiesznymi nazwami typu wlazic tutaj to bez kitu lekka przesada. Najlepsze to bylo jak koles dal nazwe mapy armagedon a ustawil AYN low:)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 8:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
ja rozumiem niewiedze... ale kiedyś grałem 3/3 na jakiejs mapce BNE (wlasnie z CDApami) i kosiłem wszystkich przwciwników zgodnie ze wskazówkami zegara (sam) moi pardowie zbierali tylko zasoby i siedzieli w bazach... potem zaczeli robić smoki. Myslalem ze powiem GG :P ale jeden z przeciwników zaczął błagać o ally. Ja na to "no ally" (ja zawsze zreszta ^^) i on zaczął cos bredzic do moich pardów ze ja złamałem sojusz (jaki kurna sojusz????) i te matoły mnie zaatakowały (szczyt chamstwa). Nie pamietam teraz kurde nicków (szkoda ze nie robilem SS) ale te lamy nadal grają (jakiś TroY_Poland chyba - to ten prowokator zajścia, pamietam tez jednego z moich - Driada)
Podobna sprawa byla na AYN. Na samym początku gry jeden gość wyszedl bo zobaczyl ze jest LOW RES. Tamci zamiast wyjść na DRAWie zaczeli bredzic "ally all"... ja sie na to oczywiście nie zgodzilem i gralem dalej. Cała reszta postanowila "wszyscy na niebieskiego" No i się zaczęło. Może bym nie wygrał, bo na LOW to trudne, ale bronilem sie dlugo... jednego nawet prawie zatłukłem, ale zapomnialem zabrac ally moim wczesniejszym pardom, i jak mi wjechali to mnie zatłukli bo ja ich nie atakowalem :P
Ostatnia rzecz jaka mnie doprowadza do szału to to, ze jak widzą gre "no noobs" to i tak sie pakują, a nie ma mozliwosci poznac umiejętności po nicku ani (czasami) po statach.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 9:42 
ta.. takie stutuacje ostatnio zdarzaly sie czesciej, ale juz sie uspokoilo


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 11:20 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
A ja widziałem fajny tytuł gry: "Bez magii i latajacych" looool. Yco, masz racje, nie poznasz na pierwszy rzut oka, że przeciwnik to noob. Przecież nie będę banował dobrych kolesi, którzy akurat wpadli na smurfie.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 11:46 
ta.. ostatnio byl taki "bez latajacych"... a ja kiedys widzielem "bez powietrza" :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 12:03 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Staram sie unikac CDApow jak tylko moge. Czasem jednak nie ma z kim zagrac i sie wchodzi do takich gierek. Mapy BNE no air/magic - standard. Ostatnio na Mud in Ur Eye high zrobilem prosta taktyke - zabarykadowalem sie w bazie towerem i catapem, postawilem 2 Town Halle i mialem lusta po 10 minutach. A koles mowi: "Do dupy taka taktyka" To mu mowie zeby mnie noob nie ocenial. A on: "Chcesz sie zmierzyc 1v1?". No comments...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 17:59 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Ja grałem z synkiem który w środku gry dał no a/m, to ja OK, za 5 minut do bazy mi wlatuje 9 smokami i "UHAHAHAHAHA(...)HAHA" dałem lusta axe i smoki zmiotłem, to synek napisał lol i się zdisconectował.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lip 2004 22:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
lol a dzisiaj to gralem sobie z ycem i enderem i po grze jednej ender powiedzial zeby dac mu pare minut to se mysle zagram jakas gre hehe no i oczywiscie poadlo na minibgh - a kto tam oczywiscie sie stolowal? tak tak ukochane CDAp-y! se mysle ok gramy 2v2. A nagle koles jeden krzyczy (ten z mojego teamu zanim sie gra zaczela) "ja mam z nim byc?" chodzilo mu o to ze za cineki jestem :) hehe. (to przez ten nick ;P)I gra poszla hehe. Ja oczywiście miałem klimat pozyche:) (lewy dolny) no i robie swoja taktyke. Rozwalam jednego wchodze mu saperami i magami potem ide na drugiego. lol sklepani :) moj pard cos plumka ze jestem niezly itp. ale nie sluchalem go:). Jeden z tych wrogow mowi mi ze qrde cos tu smierdzi. Ja tak nie kumam, a ten na czacie mowi do kumpla"chyba troche za szybko ta gra poszla" I potem najpierw mnie na whispie zaczal wyzywac, a potem n publicznym. Musialem mu dac wizje w nastepnej grze zeby sie odczepil. ech dziekuj e nigdy wiecej nie gram z cdapami. Chyba ze jacus spoko beda

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lip 2004 11:42 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Gra to jedno.. a to co sie dzieje na kanale to drugie :S Byłam tam wlasnie na chwile.. szkoda słow jaka chamówa :S...
Niech sie tu ktory z tych kwiecistoustych zarejestruje... to nie pozyje.. obiecuje.. :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lip 2004 16:50 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Yacolek - chętnie służę pomocą. Mogę cię nauczyć skakania na chopie i strategii BGH no air. Ale najpierw naucz się obsługiwać program Insight do oglądania repków, żeby było łatwiej.
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lip 2004 17:17 
btw. ja tez lubie duzego pballa z cieciem drzewa i budowaniem :P

spodobal mi sie ostatnio, i wcale sie tego nie wstydze :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lip 2004 17:32 
Insight potrzebuje sporo wolnej pamieci, podczas ogladania wylacz wszystkie pamieciozerne programy. Kazza itd.

u mnie byl ten problem, mialem wtedy wlaczonego photoshopa


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 10:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Zapp - modle sie zebys z tego wyrosl, tak jak kazdy porzadny gracz... Nie mam nic do pballi, ale denerwuja mnie takie noobki (jak Maras) o statach 32432432432-23-1234355435434 (discs by lags ofkorz), ktorzy smieja sie z naprawde swietnych graczy o statach np. 200-200-5.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 lip 2004 10:57 
co moge poradzic na to ze lubie? a 80% mich statow to bgh, gow itd.

nie widze powodu dlaczego mialbym nie grac w pballe.. bo nie jest wytlumaczaniem "bo dobzi gracze nie graja"

discow mam sporo ale lacze nie sluga..


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL