Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 25 kwi 2024 18:31

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Jaka będzie następna gra Blizzarda?
Ankieta wygasła Pt 18 maja 2007 18:04
Warcraft 4 29%  29%  [ 2 ]
World of Warcraft 2 0%  0%  [ 0 ]
Diablo 3 0%  0%  [ 0 ]
World of Diablo 0%  0%  [ 0 ]
Starcraft 2 71%  71%  [ 5 ]
World of Starcraft 0%  0%  [ 0 ]
Inny sequel/"gra na podstawie" 0%  0%  [ 0 ]
Zupełna nowość 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowa gra Blizzarda
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
[przeniesione z shoutboxa, dodana ankietka i wyjaśnienie]

Oryginalna wiadomość: Heh, ludzie, co obstawiacie jako następną grę Blizzarda (wkrótce ma być ogłoszona)? Mój osobisty typ - SC2.

Wyjaśnienie: Jak "powszechnie" wiadomo, Blizzard ostatnio zaczął odliczanie do ogłoszenia swojej najnowszej gry. Jenternet jak długi i szeroki buzuje plotkami i przypuszczeniami - jakie są wasze?


Ostatnio edytowano So 19 maja 2007 17:46 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:49 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
mysle ze bedzie to sc2 i diablo 3 chociaz blizzard jest podobno maly,zobaczymy wkoncu od 2003 jak wydali w3 musieli cos robic(wowa robili rowno z sc potem pewnie "dopieszczali",moze tez byc oslawiony "sc:ghost" bo mial wyjsc na next-geny -_-

rowno z w3 wowa robili* ;p

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Heh, "Ghost" to był dowcip. Z urywków które pamiętam to zdaje się nawet go nie robił Blizzard, tylko zewnętrzna firma, a wyszedł FPS tak przeciętny, że Blizzard po zobaczeniu wyników skasował cały projekt :P.

Dopuszczam możliwość że będzie to Diablo 3, albo "World of Diablo". Obstawiam jednak że będzie to coś związanego z SC, a to choćby z trzech powodów:
1. Starcraft jest (chyba) jedyną od czasu Blackthorne grą Blizzarda bez sequela.
2. Blizzard ostatnio sprząta SC1 - po długim okresie nieaktywności w tym wymiarze wydali patcha 1.14, a na wkrótce jest planowany patch 1.15
3. www.starcraft2.com jest zajęte i przekierowuje na www.blizzard.com :P

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że to co wyjdzie to będzie faktyczny SC2 a nie "World of Starcraft", no i fajnie by było gdyby nie odstawili tutaj tego, co odstawili w WC3. Nie chciałbym żeby ostatnia misja to była wspólna walka kooperujących UED, Zergów i Protossów z Raynorem i spółką przeciwko szybko respawnującej się armii hybryd, w obronie jakiejś świątynii przez pół godziny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:51 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
lord a przeszedles caly brood war? jak sie bodaj z przedostania misja zergow uporales ponizej tam 20 min to szla bonus mission. zeratul odkryl ze na jakiejs planecie duran robi hybryde z zerga i protka ;] pewnie to bedzie motorem napedowym nowej historii ;]

btw patch 1.15 juz jest dodal ladder (wgtour.com) ale narazie malo komu dziala,pozatym http://img512.imageshack.us/img512/9950/fdflb8.jpg

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
@Szajna: "armii hybryd" - wychodziłoby że tak, przeszedłem.

Co jest na tym ss do zobaczenia?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:52 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
zjedz na dol,ktos to odkryl na forum netwars moze to tylko jakis art,pozatym co oni by mogli oglaszac u koreancow ;p

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:53 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Skoro o koreańcach mowa, to sobie przypominam że widziałem jakiś czas temu tłumaczenie z jakiegoś wywiadu z kimś z Blizzarda, który również sugerował SC2.

A tak poza tym, to dalej nie widzę o co chodzi na tym ss. Że niby co te czerwone linie oznaczają?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
po lewej S a po prawej 2 ale to chyba jest jakis przypadek,poprostu ktos to zauwazyl http://www.netwars.pl/forumview.php?t=67689

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
E, zdecydowanie przypadek. Jak się już tak doszukiwać, to można powiedzieć że są to 2 płomienie, więc będzie to Diablo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
http://img234.imageshack.us/img234/4093 ... dkaud5.jpg --lololol

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Hmm... Tutaj jest lista 4 ciekawych powodów dla których coraz bardziej się skłaniam ku SC2: http://www.rpgcodex.com/phpBB/viewtopic ... 371#369371

Dodam jeszcze od siebie, że gdyby teraz ogłoszono że już od jakiegoś czasu trwają prace, to gra mogłaby wyjść już na przyszłą gwiazdkę. A jaką lepszą grę można wydać na dziesięciolecie istnienia najsłynniejszego RTSa do tej chwili niż jego sequel?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
ta tylko flashgrip studios robi cos na podobiestwo diablo (hellgate:london) wiec to moze byc rownie dobrze d3,tak czy inaczej-dobrze sie sprzeda ;]]

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Flagship to czasem nie uciekinierzy z Blizzarda? Swoją drogą, kto z oryginalnych twórców SC ciągle jeszcze tam pracuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 17:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
flashgrip studios sklada sie z kolesi ktorzy opuscili blizza ^_^

pewnie nie wielu,sporo starych wyjadaczy opuscilo w tym slynny bil ropper,od tego czasu blizz mial tylko wowa do roboty bo kolesie opuscili blizza zaraz po premierze w3 z tego co wiem,nic swojego jeszcze nie zrobili ;o tylko wowa przypillowali ;s

//ostatnia wiadomość przeniesiona z Shoutboxa - LZ

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 18:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Szajna napisał(a):
flashgrip


Jestem prawie pewien, że jest to Flagship, nie Flashgrip ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 maja 2007 20:45 
Offline
MODERATOR NICZEGO
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 11:33
Posty: 172
Lokalizacja: czarnobyl
Cieszy mnie to że to właśnie blizzard wydaje jakąś gre. I czy to bedzie warcraft 3, sc 2 czy diablo, to mi to obojetne, wazne ze grać sie bedzie fajnie. chyba każdy grał stad w wara2, sc + bw, diablo 1 i 2 nawet po kilka razy :D dla mnie to jedne z najlepszych gier w historii

_________________
Member of PAh organization (Polska Akcja Humanitarna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 maja 2007 18:51 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
W tej ankiecie jest błąd Lordzie. Można wskazać grę na dwa sposoby
- opierajac się na rozumie
- zgodnie z własnym życzeniem

Ja (co nie znaczy, że nie mam rozumu) wybrałem tą 2 wersję. Jednak to tylko nadzieja, kogoś kto WoWa nigdy nie kupi.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 maja 2007 18:59 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Cytuj:
Heh, ludzie, co obstawiacie jako następną grę Blizzarda (wkrótce ma być ogłoszona)?


CO OBSTAWIACIE, a nie JAKA CHCIELIBYSCIE. Według mnie zadnego bledu nie ma.

Zagłosowalem na starcrafta2. Obily mi sie ostatnio o uszy ciekawostki z przyszlej gry oraz data jej premiery. O diablach3 i innych warcraftach4 nie slyszalem nic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 1:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
@flamed: Avenger_ ci odpowiedział na ten zarzut. Masz tam podać swoje przewidywania, nie chęci czy nadzieje. A czy będą one oparte na wielogodzinnej analizie internetu, "głosie serca", głębokim przekonaniu że jeśli bardzo bardzo bardzo będziesz chciał to się spełni, czy też radzie cygańskiej wróżki, to już jest kwestia drugorzędna. Nie zupełnie nieistotna (chętnie usłyszymy powód wyboru takiej, a nie innej opcji w temacie), ale dla potrzeb samej ankietki nieważna. A skoro już o motywacjach mowa, to jak rozumiem ty jesteś na razie tą jedną osobą która wybrała Warcrafta 4? Jakieś głębsze były powody ku temu niż pomyłka w zrozumieniu pytania?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 8:57 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
http://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8&eurl=

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 9:07 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
http://tiny.pl/dv2r
INGAME ;O
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo ingame pvt ;D
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo - part 2 ;o
po ochlonieciu stwierdzam ze gra moze nawet wyjdzie na gwiazdke 08 :) naprawde ladnie wygloda tylko troche za wolno to wszystko biega,chyba w3 z tego zrobili ;s

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 10:25 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie tyle co pomyłka a nie dotyczanie :D

Cytuj:
A czy będą one oparte na wielogodzinnej analizie internetu, "głosie serca", głębokim przekonaniu że jeśli bardzo bardzo bardzo będziesz chciał to się spełni, czy też radzie cygańskiej wróżki, to już jest kwestia drugorzędna

Mimo to wybieram ten "głos serca"

Pozostali głosowali na SC. Nigdy nie grałem w niego, więc nie znając go po co mi jego dalsza część
Diablo 3 na ile sposobów można walczyć z tym samym złem?
World of Diablo, World Of SC, WoW 2 rozumiem ze wszystkie to MMORPG?
Nie mam ani tyle pieniędzy, ani takiego kompa, ani tyle czasu ani nawet ochoty by grać w jakiekolwiek MMOPRG, tym samym nie oczekuje na nie.

Warcraft 4 z kolei to co innego. Powinnien powstać dla graczy, którzy chcą dalej walczyć w świecie Azerothu, ale nie mogą pozowlić sobie na WoW.

A tak poza tym wyrok jest znany: http://www.battlenet.pl/ bedzie SC 2

ps. przeczytałem najnowszą książkę Tolkiena - Dzieci Hurina :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 10:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
ciekawi mnie czy zrobia tak jak z wowem ze trzeba placic..

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 11:01 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
VR-Szwagier napisał(a):
ciekawi mnie czy zrobia tak jak z wowem ze trzeba placic..

LOLOLOLOLOLOLLOLOLOLOLOLOL
low iq DETECTED

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 11:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
szajna masz gdzies niby napisane ze gra na servach blizza bedzie free?? nie mowie to o pirackich serverach

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 11:06 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
VR-Szwagier napisał(a):
szajna masz gdzies niby napisane ze gra na servach blizza bedzie free?? nie mowie to o pirackich serverach

to bedzie RTS,kazdy rts blizza MIAL ON-LINE ZA DARMO stary,gra bedzie kosztowala z 200 zl,jestem pewny ze blizz nie bedzie chcial abonamentu ;p

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 11:34 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Szajna napisał(a):
http://tiny.pl/dv2r
INGAME ;O
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo ingame pvt ;D
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo - part 2 ;o
po ochlonieciu stwierdzam ze gra moze nawet wyjdzie na gwiazdke 08 :) naprawde ladnie wygloda tylko troche za wolno to wszystko biega,chyba w3 z tego zrobili ;s


Spodziewalem sie sc2 i jest. Chyba wiadomo ze wszystko nie bedzie zasuwalo po ekranie ,ze nie bedziesz wiedzial o co chodzi, w koncu to ma byc rts - gra taktyczna. A nie 1+A 2+a 3+a attack move ala starI warII kto szybciej kliknie. Z tego trailera widac duza ilosc jednostek, duza zlozonosc, ekstra grafe i ten napis GG na koncu miodzio xD A ze to wszystko spowoduje duze niezbalansowanie ras to juz inna sprawa xd

Ja i tak bym wolal wara 4 zebym mogl se dalej przechodziic ta kampanie ;]

Szajna napisał(a):
to bedzie RTS,kazdy rts blizza MIAL ON-LINE ZA DARMO stary,gra bedzie kosztowala z 200 zl,jestem pewny ze blizz nie bedzie chcial abonamentu ;p


Obstawiam ze bedzie kosztowala duzo wiecej zebys sie nie zdziwil ;o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 11:40 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
Blue_R(a)ider napisał(a):
Szajna napisał(a):
http://tiny.pl/dv2r
INGAME ;O
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo ingame pvt ;D
http://www.youtube.com/watch?v=aJDFw4TGWmo - part 2 ;o
po ochlonieciu stwierdzam ze gra moze nawet wyjdzie na gwiazdke 08 :) naprawde ladnie wygloda tylko troche za wolno to wszystko biega,chyba w3 z tego zrobili ;s


Spodziewalem sie sc2 i jest. Chyba wiadomo ze wszystko nie bedzie zasuwalo po ekranie ,ze nie bedziesz wiedzial o co chodzi, w koncu to ma byc rts - gra taktyczna. A nie 1+A 2+a 3+a attack move ala starI warII kto szybciej kliknie. Z tego trailera widac duza ilosc jednostek, duza zlozonosc, ekstra grafe i ten napis GG na koncu miodzio xD A ze to wszystko spowoduje duze niezbalansowanie ras to juz inna sprawa xd

Ja i tak bym wolal wara 4 zebym mogl se dalej przechodziic ta kampanie ;]

Szajna napisał(a):
to bedzie RTS,kazdy rts blizza MIAL ON-LINE ZA DARMO stary,gra bedzie kosztowala z 200 zl,jestem pewny ze blizz nie bedzie chcial abonamentu ;p


Obstawiam ze bedzie kosztowala duzo wiecej zebys sie nie zdziwil ;o

sry,micro w w3 jest poprostu flegmatyczne
narazie wygloda spoko,martwia mnie tylko wymagania =/

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 17:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Dla obawiających się o wymagania sprzętowe - czy była jak na razie choć jedna gra Blizzarda której w momencie wydania nie mogły uciągnąć wszystkie poza najstarszymi z komputerów? Zresztą, to jest gra na PC, więc grafika będzie skalowalna. Wyłączy się wtedy część wodotrysków i po kłopocie.

O samej grze powiem tyle - wygląda na wierny sequel SC. To bardzo dobrze. Trailery wyglądają ładnie (jeszcze ładniej wyglądają załatwione z oficjalnej strony) - jednak żaden z nich nie dał mi tyle nadziei co ten jeden screenshot:

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560187.html

Co tutaj widzimy: zerglingi nacierające na pozycje terran (których marines swoją drogą najwyraźniej dorobili się tarcz i bagnetów, a których czołgi zrobiły krok nieco nie w tę stronę pod względem dyrekcji artystycznej - może lepiej będzie to wyglądać w ruchu). To jeszcze nic nadzwyczajnego. Co jednak mi się bardzo podoba, to fakt że tych zerglingów jest cała MASA, i jeszcze PRZYBYWA. Moja obawa że krok SC->SC2 będzie taki sam, jak WC2->WC3, czyli (wielkie bitwy) -> (małe potyczki mikroodziałów komandosów) znika prawie zupełnie. Jeszcze tylko powiedzieliby, że nie będzie bohaterów w stylu WC3 i już byłbym kontent.

EDIT:
http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560199.html

kekekekekeke zergrush ^____________^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 maja 2007 18:14 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
Lord_Zabujca napisał(a):
Dla obawiających się o wymagania sprzętowe - czy była jak na razie choć jedna gra Blizzarda której w momencie wydania nie mogły uciągnąć wszystkie poza najstarszymi z komputerów? Zresztą, to jest gra na PC, więc grafika będzie skalowalna. Wyłączy się wtedy część wodotrysków i po kłopocie.

O samej grze powiem tyle - wygląda na wierny sequel SC. To bardzo dobrze. Trailery wyglądają ładnie (jeszcze ładniej wyglądają załatwione z oficjalnej strony) - jednak żaden z nich nie dał mi tyle nadziei co ten jeden screenshot:

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560187.html

Co tutaj widzimy. Zerglingi nacierające na pozycje terran (których marines swoją drogą najwyraźniej dorobili się tarcz i bagnetów, a których czołgi zrobiły krok nieco nie w tę stronę pod względem dyrekcji artystycznej - może lepiej będzie to wyglądać w ruchu). To jeszcze nic nadzwyczajnego. Co jednak mi się bardzo podoba, to fakt że tych zerglingów jest cała MASA, i jeszcze PRZYBYWA. Moja obawa że krok SC->SC2 będzie taki sam, jak WC2->WC3, czyli (wielkie bitwy) -> (małe potyczki mikroodziałów komandosów) znika prawie zupełnie. Jeszcze tylko powiedzieliby, że nie będzie bohaterów w stylu WC3 i już byłbym kontent.

wlasnie bohaterowie,ja sobie ich wogole w sc nie wyobrazam tak samo jak sklepikow i artefaktow,znajdzkow,potionow i innych kawiarenek ;p

wogole dzis rano zrobilem karpia (:O detected)
myslalem ze co najwyzej bedzie filmik renderowany jak to bywalo wczesniej a tu niespodzianka ;).

Cytuj:
StarCraft II: Blizzard reveals more

Blizzard speaks more about Starcraft II at their press conference.


Some short interesting facts:
StarCraft II has been in the making since 2003, when TFT came out.
No fourth race will be added.
The game will be released "when it's finished".

Here's the full summary:

The panel debate discussion was opened earlier today where the press could ask questions to some of the most influential people within Blizzard, including the President of Blizzard, the Lead Producer, the Lead Designer and others. The press got to ask questions which Blizzard would answer in turns.

Four years of development so far
The first interesting fact that came out of it was that StarCraft II had indeed been in the makings since 2003, just when WarCraft III: The Frozen Throne was released. That gives it a total of four years of development so far by a team of around 40 people. Things might have gone quicker had World of WarCraft not drained so many resources. However, Blizzard now said that "We don't really have a budget; we'll spend as much time and resources as we need to make this game great."

Videos not on full speed
Another interesting note was that the demonstration videos, seen live in Korea and replayed on YouTube, were not played at full speed. StarCraft II will also have an option to play at faster and slower game speed.

Other ingame notes
Forget a maximum of twelve units in a battle group. Blizzard said that there will be no limit as for how many units a user can control. They also said that there will not be another race on top of the existing three. The system for harvesting minerals to create a stable economy will go through "some enhancements, but it will still be very similar to the resource management in Starcraft, and just as important."

Several comments were made about the sequel looking very much like the original. Blizzard replied by saying that they wanted to please both pro and hard core gamers and that they have intentionally designed the gameplay to be very similar to the original StarCraft.

Comments on the storyline
No more information regarding the story line was presented, apart from Zeratul, Jim Raynor and Kerrigan appearing throughout it. The game will feature a "groundbreaking single-player mode" according to the official website.

Ghost, other games and platforms
Blizzard explained how StarCraft was something many within the company had wanted to do for a long time, as an answer to the question why Diablo III was not announced. They also mentioned that the company "isn't just a massively multiplayer company". Blizzard also said to keep focusing on PC rather than console games in the future; StarCraft will come to PC and Mac only.

StarCraft 2 will release "when it's ready".

najbardziej mnie ucieszylo to
Cytuj:
Videos not on full speed
Another interesting note was that the demonstration videos, seen live in Korea and replayed on YouTube, were not played at full speed. StarCraft II will also have an option to play at faster and slower game speed.

precz z szachami









a.k.a war3 ;p

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL