Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 10:35

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 sty 2007 19:50 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
1. Mieszkam 60 km od granicy Białoruskiej - na rynku u nas ludzi z Białorusi całe mnóstwo. Na uczeli mase ludzi ze wschodu było. Kurcze o czym wy mówicie. Zapraszm do Białego, może wam coś zaświta. A poza tym z wycieczek do kraju za wschodnią granicą: np. My jak tam pojedziemy to chętnie nas wszędzie widzą w klubach, dolarowcy jesteśmy. Tak jak za komuny jak ktoś z Zachodu przyjechał do Polski.

2. Andrzej jeśli chodzi o PKB i jego wzrost to ja wiem jak się wzrost PKB w procentach liczy oraz o skuteczności pracowania pieniędzy. JA próbowałem Ci pokazać jak to jest uzyskać zwiększenie środków z różnej ilości pieniędzy. (Tylko nie wspominaj np o Etiopi i innych krajach Afrykańskich bo za dużo tłumaczenia by było z wyjaśnianiem wielkości PKB i jego wzrostu w tym regionie)
Podobnie np. jest z inflacją. Zbić ze 100% do 20% jest o wiele łatwiej niż z 10% do 2% - taka jest rzeczywistość. A jak nie wierzysz to mogę zaprosić Cię na lekcje. :) np. do profesora Meredyka na UwB lub na UW - chyba ze już tam zajęć nie prowadzi.
3. Pozatym kto ma pewność jaki wzrost PKB jest w rzeczywistości na Białorusi?
Pozdro
P.S. Ja mam zdanie na temat demokracji takie jak Winston Churchill - jak nie znasz to poszukaj.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 30 sty 2007 19:56 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
dokładnie u nas więcej met w parczewie niz monopolowych :)

Artemida 4ever :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 lut 2007 16:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
P.S. Ja mam zdanie na temat demokracji takie jak Winston Churchill - jak nie znasz to poszukaj.


"Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu."

"Demokracja to najgorszy z ustrojów, ale nikt lepszego nie wymyślił."
(Źródło wikipedia - heheh)

Co za pierdoły...
Ciekawe co mial z historii...

Cytuj:
Andrzej jeśli chodzi o PKB i jego wzrost to ja wiem jak się wzrost PKB w procentach liczy oraz o skuteczności pracowania pieniędzy. JA próbowałem Ci pokazać jak to jest uzyskać zwiększenie środków z różnej ilości pieniędzy. (Tylko nie wspominaj np o Etiopi i innych krajach Afrykańskich bo za dużo tłumaczenia by było z wyjaśnianiem wielkości PKB i jego wzrostu w tym regionie)
Masło maślane...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 lut 2007 14:03 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Andrzej albo jestes ignorantem albo specjalnie prowokujesz. MAm nadzieję że to drugie. :)

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 lut 2007 19:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ignorantem?
Obiektywnie ocenilem jego wypowiedz :D

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lut 2007 12:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Obiektywnie? Obiektywnie jak te diabły!

Ocena demokracji wg. jednego z wielkim mężów stanu i polityków XX wieku, który faktycznie miał doświadczenie w rządzeniu, i to nie dość że długie, to w naprawdę trudnych czasach VS ocena niejakiego Andrzeja, który OMG czasem coś powie na forum, na które zaglada ~10 osób. Oceny są sprzeczne, ale oczywiście to trzysłowowa ocena Andrzeja jest tą słuszną i obiektywną :lol:

Już widzę cytaty w przyszłych podręcznikach od historii:
"Demokracja to najgorszy z ustrojów, ale nikt lepszego nie wymyślił" ~Winston Churchill
"Co za pierdoły" ~Andrzej

:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 lut 2007 18:31 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
i jeszcze GG NO RE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 08 lut 2007 13:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
co prawda to prawda :twisted:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 10 lut 2007 0:52 
Offline
Little Peon

Dołączył(a): Pt 02 lut 2007 16:38
Posty: 4
"Jaka jest idealna władza?"

A moze zamiast pytac, sami zaprponujecie najlepsza rozwiazania.

Zapraszam na forum

http://nowapartia.pun.pl

Na poczatek zapraszam do przeczytania wstepu, a potem jesli was zaciekawi....


Forum, ma kilka dni, ale powoli sie rozwija. Ma tez juz kilku stalych bywalcow i zaczyna sie robic coraz ciekawiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 10 lut 2007 17:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
juz sam wstep mnie rozwalil.

"a PO mimo ze najlepszy wybór na jaki można obecnie postawić, niestety ma trochę problemów, z którymi coraz słabiej sobie radzi."

tworca jest za a nawet przeciw :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 10 lut 2007 22:24 
Offline
Little Peon

Dołączył(a): Pt 02 lut 2007 16:38
Posty: 4
A czy taka nie jest prawda? To juz nie jest wina autora...moja ze polska rzeczywistosc mimo ze powalajaca to niestety smiertelnie prawdziwa.

Jestem za platforma, co nie znaczy ze nie moge powedziec ze partia ta ma minusy. A moze sie myle?

Lordzie, przydala by sie na forum twoja powaga i "obiektywna jak te dialby" opinia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 11 lut 2007 12:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Czy taka jest prawda? To czy jest to najlepszy wybor, jest twoja i tylko twoja ocena.
Patrzac jednak jak najbardziej sucho i obiektywnie czyli wprost na program, stwierdzam jasno ze PO jest tak samo do dupy jak reszta partii w rzadzie. Dlatego nie istnieje jak dla mnie w tym wypadku cos takiego jak mniejsze zlo. (Mimo wszystko wolalbym rozwiazania gospodarcze PO niz PiS).

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lut 2007 15:59 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Idealna władza ?

Demokratyczny Socjalizm, państwo wspiera ludzi, pomaga im, główne sektory gospodarki są państwowe, taki model a'la Szwecja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lut 2007 17:34 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A potem braknie kasy i trzeba będzie reformować...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lut 2007 21:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Jakiej kasy braknie ?, Szwecja, Wenezuela spójrz na nich ;)...[/img]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lut 2007 22:13 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
państwo socjalne w realich Polski jest nierealne... już teraz jest za duży(dużo za duży) socjal...oszczędzanie to nie jest sposób na biedę...

_________________
www.google.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lut 2007 22:15 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N 11 lut 2007 11:47
Posty: 16
Lokalizacja: Nowa Sól
Zaraz, zaraz.... o czym tu się wogóle toczy rozmowa?? Władza idealna?? Takie coś nigdy nie istniało i nie zaistnieje... Idealny to może być punkt materialny w ksiązce do fizyki, bo normalnie to też nikt go nigdy nie widział.

Co do władzy to najlepsza ta której nie ma, ale że zawsze jakaś jest to zlokalizujcie kraj gdzie podatki == 0% i niech będzie że ta jest spoko.

Dziękuje za uwagę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 22 lut 2007 16:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lut 2007 12:03 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
kazdy ma swoj poglad, andrzej wyrobil sobie swoje zdanie i trzeba je szanowac - bo napewno jego nie zmienicie takimi atakami ;f

Demokracja to porazka, ale cos byc musi, ale wcale by nie bylo zle gdyby okres demokracji przecinaly krotkie dyktatury ( tak jak w Atenach), w tym czasie dyktator naprawia i zmodernizuje panstwo, a potem jakby juz byl niepotrzebny lud go obala inastępuje znowu demokracja -_- Co o tym sadzicie?
ps. flamed tobie tez radze najpierw sie dowiedziec a nie powtarzac jak ci cos klepia do glowy :P bo w telewizji mowia co innego, a naprawde jest co innego (Białoruś)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lut 2007 18:46 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Wiesz, prawie nie ogladam telewizji. Moją wiedzę na temat kraju Łukaszenki czerpie z tego co mi kiedyś jeden młody Białorusin powiedział :wink:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 24 lut 2007 13:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
scooby socjalizm skompromitowal sie wszedzie i skompromituje sie gdzie tylko by nie istnial.
Szwecja? Najwyzsze podatki na swiecie + podobno 20% bezrobocie...
A to i tak dlatego ze sa bardzo dobrze zorganizowani spolecznie. Zreszta w koncu i tak to padnie, bo nie beda mieli z czego krasc.
Wenezuela? Spojrz na Chile niedaleko i porownaj...

Flamed a czemu nie czerpiesz wiedzy o Polsce od jakiegos mlodego Polaka?
W koncu niczym to sie nie rozni.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lut 2007 21:38 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Sam jestem młodym Polakiem, więc co za tym idzie otaczają mnie głównie młodzi Polacy. A w Polsce, ludzie nie znikają w tajemniczych okolicznościach, dziennikarze nie gubią się w lasach.

Szwecja - co oni kradną? Jest u nich jak najlepiej.[/url]

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lut 2007 22:03 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
pieprzenie o Chopenie, u nas tak samo znikaja niewygodne osoby jak i tam :P a ten Bialorusin to pewnie z bojowek jakis byl i przyjechal sie skarzyc.
Czyzby opozycja z opozycja innego kraju sie kumala ? :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 mar 2007 19:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Andrzej napisał(a):
scooby socjalizm skompromitowal sie wszedzie i skompromituje sie gdzie tylko by nie istnial.
Szwecja? Najwyzsze podatki na swiecie + podobno 20% bezrobocie...
A to i tak dlatego ze sa bardzo dobrze zorganizowani spolecznie. Zreszta w koncu i tak to padnie, bo nie beda mieli z czego krasc.
Wenezuela? Spojrz na Chile niedaleko i porownaj...


Wiesz co Endrju zanim cos napiszesz, sięgnij po jakieś dane statystyczne, w szwecjii podatki nie są wcale takie duże, jest wiele kwot wolnych od podatku, jest wiele duzych podatków dla bogaczy a to Twoje 20% podobno bezrobocie to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie ;). Co ma Weneuela do Chile, jak w Chile była dyktatura Pinocheta, a Wenezuela sie rozwija, budowane sa nowe szpitale, nowe szkoły i świadczenia socjalne są duze. Pozatym Chavez ma poparcie Wenezuelczyków więc nic nie robi wbrew demokracjii ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 mar 2007 19:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Sam siegnij po dane statystyczne mistrzu.
Cytuj:
w szwecjii podatki nie są wcale takie duże, jest wiele kwot wolnych od podatku, jest wiele duzych podatków dla bogaczy a to Twoje 20% podobno bezrobocie to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie Wink

Aha...
Wiec nie maja wcale najwyzszych podatkow na swiecie... Wcale im panstwo nie zabiera jakichs 60% zarobkow...
A moje bezrobocie 20% sobie nie wsadze, a slowo prawdopodobnie uzylem bo mowa tutaj o bezrobociu ukrytym. Zreszta nie wiem dokladnie ile ono tam wynosi ale cos ok 20% (mowie z glowy wiec moge sie mylic). Zreszta jak mozna bronic panstwa opiekunczego (czyt. socjalistycznego). Wybacze ci tylko z tego powodu zes mlody ;P. Choc szczerze mowiac wolalbym obecna Szwecje od obecnej Polski.

Cytuj:
Co ma Weneuela do Chile, jak w Chile była dyktatura Pinocheta, a Wenezuela sie rozwija, budowane sa nowe szpitale, nowe szkoły i świadczenia socjalne są duze. Pozatym Chavez ma poparcie Wenezuelczyków więc nic nie robi wbrew demokracjii Wink
...Ma sie tak ze Chile sa aktualnie najbardziej rozwinietym krajem ameryki lacinskiej. Szczegół... A nowe szpitale i szkoły byly budowane nawet za komuny w Polsce... Co do swiadczen socjalnych to widze ze nie masz pojecia o ekonomii...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 mar 2007 15:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Bezrobocie ukryte hahaahaha, pokaż mi te 60% które kradnie władza, pokaż mi to bezrobocie na pokaż czekam

Wenezuela, hahaha, Wenezuela ma rope więc ma pieniądze do czasu aż ropa się skończy będa już na takim poziomie jak państwa europejskie i zapewne zrobią coś w stylu modelu szwedzkiego, gdzie gospodrka wcale nie przezywa zadnych problemow, np tak jak w USA:). Gdzie rpzeczytałes, że Chile jest najbardziej rozwinietym krajem ? :), zerknij sobie na dane dotyczace bezrobocia, zerknij sobie na poziom zycia chilliczykow, juz na Kubie maja lepszy dostep do opieki lekarskiej, wychwalajac Pinocheta i jego nie demokratyczne rzady spojrz jeszcze na te miliony na zagranicznych kontach, spojrz na przekret z amfetamina, spojrz na ofiary rezimu chillijskiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 mar 2007 21:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie ma sensu unosic sie emocjami...

Cytuj:
pokaż mi te 60% które kradnie władza, pokaż mi to bezrobocie na pokaż czekam


Sama władza to mowi...dane te mozna zdobyc w pierwszym lepszym zrodle.
Zreszta wpisz w googlach cos typu "najwyzsze podatki na swiecie" czy cos podobnego...
Szwecja jest krajem ktory od lat ma najwyzsze podatki na swiecie. Zreszta co do bezrobocia ukrytego tez mozesz sobie sprawdzic.

Widze ze klepiesz bardizej glupoty ktore ktos ci nagadal, a sam niewiele sprawdzasz. Z takim podejsciem nie ma sensu dyskutowac chyba.
Cytuj:
Wenezuela, hahaha, Wenezuela ma rope więc ma pieniądze do czasu aż ropa się skończy będa już na takim poziomie jak państwa europejskie i zapewne zrobią coś w stylu modelu szwedzkiego, gdzie gospodrka wcale nie przezywa zadnych problemow, np tak jak w USA:).
... Dasz debilowi 100 miliardow to tez zrobi ci wiele... Co nie znaczy ze niedebil zrobil by to 100 razy lepiej i 100 razy wiecej.

Cytuj:
Gdzie rpzeczytałes, że Chile jest najbardziej rozwinietym krajem ? Smile, zerknij sobie na dane dotyczace bezrobocia, zerknij sobie na poziom zycia chilliczykow, juz na Kubie maja lepszy dostep do opieki lekarskiej, wychwalajac Pinocheta i jego nie demokratyczne rzady spojrz jeszcze na te miliony na zagranicznych kontach, spojrz na przekret z amfetamina, spojrz na ofiary rezimu chillijskiego.
Daj mi zrodlo swoich wspanialych i sensacyjnych a przede wszystkim oderwanych od rzeczywistosci pierdół. Poza tym:
Po pierwsze to nie demokratyczne ale dyktatorskie rzady.
Po drugie to ty mi pokaz te miliony na kontach.
Po trzecie wyjasnij mi ten przekret.
Po czwarte wlasnie patrzac na ofiary "rezimu" stwierdzam ze Pinochet jest niewinny i nawet powinien zostac blogoslawiony.

A co do gospodarki to masz w przyblizeniu co to mozna zrobic gdy wywali sie socjalizm mocnym kopem w dupe. http://www.tomaszcukiernik.pl/pin.htm

I jeszcze raz prosze o podanie zrodla twoich "faktow".

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 mar 2007 23:30 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Prosze poczytaj sobie o Szwedzkim systemie podatkowym, wpisz w google worldwide tax i porównaj sobie....
http://www.polcommerce.com/przew_07.htm


Wcale sie nie unosze a co do Pinocheta, poszukam jak będe miał czas. Swego czasu na onecie była informacje o kontaktach Pinocheta z amfetaminą, ale znajde to i Ci pokażę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 mar 2007 0:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Haha rzeczywiscie genialny system podatkowy...

Ale namba 1 jest to:
Cytuj:
Na podatek dochodowy od osób fizycznych składają się podatki lokalne oraz podatek państwowy. Stawki podatku dochodowego lokalnego są zróżnicowane i wahają się od 29% do 35% dochodu podlegającemu opodatkowaniu w skali rocznej, w zależności do gminy. Od kwoty dochodu podlegającemu opodatko- waniu powyżej 290.000 SEK pobierane jest dodatkowo 20% - 25% podatku państwowego.


Genialne...nie wspominajac juz o takich kwiatkach jak od 10 do 30 % podatku od spadkow i darowizn. Ja widze ze ty bardzo lubisz wyrzucac pieniadze w bloto. Oprocz tego jest tam wiele innych podatkow, ktore jedyne co daja to tylko to ze czlowiek ktoremu sie nie chce pracowac, bedzie mial wiekszy zasilek, kosztem oczywiscie pracujacych... Czy to az tak trudno zauwazyc ze panstwo opiekuncze < panstwo gdzie sektor panstwowy jest jak najmniejszy?
Czyzbys nie przeczytał co potrafia Chicago Boys ze szkoły Miltona Friedmana?



Cytuj:
Wcale sie nie unosze a co do Pinocheta, poszukam jak będe miał czas. Swego czasu na onecie była informacje o kontaktach Pinocheta z amfetaminą, ale znajde to i Ci pokażę Wink
Wczesniejsze nie poszukiwanie nie przeszkadzalo ci w gadaniu pierdol...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 mar 2007 0:18 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Wez nie pierdol, dobrze poprostu wiedziałem, wrzuce CI linki to sam sie dowiesz, kurwa jak ja nie lubie takich obroncow Pinocheta...


Co do państwa opiekuńczego, to wedługo Ciebie źle, że państwo troszczy się o obywateli, że nie ma tak jak w USA 45 milionów ludzi bez opieki medycznej, że nie ma podziału na biednych i bogatych, źle no powiedz czy kurwa źle ?. Czy wolałbyś aby Twoim szefem był zajebany miliarder, a Tobie ledwo starczało by na chleb ?. Fridman ? to ten frajerej który umarł w tamtym roku ?, hyhyhy jakby nie tacy ludzie jak Keynes to USA nei było by teraz potęgą gospodarki, a Fridman popierdoł popierdolił i umarł...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL