Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 9:19

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 12 sie 2006 20:11 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Przedłużyło się trochę... ale i tak narazie niewielu userów, więc nie ma czego żałować. Za kilka dni wszystko powinno być gotowe :]

Tymczasem Szajna łaskawie napisał coś jak recenzję :P

Cytuj:
Jeśli chodzi o napisy to nie aż tak źle,smokoszowi brakuje doświadczenia jednak wszystkie błędy powinny zostać usunięte do premiery wszystko okaże sie w praniu na razie jest na 5+,natomiast jeśli chodzi o niedociągnięcia nie zauwazylem niczego takiego w kwestii ortograficznej(ale babole sie zdażają) jeśli chodzi o sens zdań i ich zrozumienie niestety za bardzo to jeszcze kuleje,kolejnym niedociognieciem są odbiorcy w tej chwili polaków rozumiejących "Nowiny" (graczy warcrafta) jest bardzo mało,a ciekawostki o ile dany widz-gracz należy do elitarnej grupy graczy wara 2 jest mnóstwo,co prawda humor czasami kuleje,ale nie które kwestie (legolas vel andre zabijający i gadajacy 1-0 na helms deep) są całkiem śmieszne... Obsada jest dość dobrze dobrana wg mnie i tak smokosz nie miał z kogo wybierać,charaktery są dobrze przedstawione poprostu wszyscy na batku znają sie tak dobrze ze smokosz miał kogo jak ustawić. Smokosz poprzez dobrze dobrane role stworzył dobry "film" do zobaczenia dla każdego gracza warcrafta,plusem "przy okazji" jest to ze każdy gracz warcrafta przypomni sobie legendarnych "axethrowerow" wkomponowanych w film ,sama idea imponuje... wg mnie nie będzie kolejnych części ta juz za długo powstaje premiera jest non stop przekładana jeśli nowiny nie wyjda na dniach to nie doczekaja sie ani jednego widze- wszyscy odejda...

Podsumowując:

projekt od pocztku budzil watpliwosci,z tego co dane bylo mi zobaczyc moglo cos z tego byc mam nadzieje ze premiera sie nie przesunie w innym przypadku projekt czeka zaglada,jest bardzo ciekawie(dla graczy warcrafta),jest nawet smiesznie,zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 wrz 2006 10:50 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ah... LZ przypomniał mi o NK na SB... więc, cóż. Ostatnio forum przymiera, więc wydaje mi się, że zbyt wiele osób NK nie obejrzy. Ale film jest już praktycznie gotowy, została sama końcówka, na oko jakieś 20 minut filmu. Jeśli kogośź to interesuje, to dziś zamieszcze gotowe napisy, jeszcze przed 16:00. Jak już mówiłem - wymagany jest LOTR: The Two Towers bez polskiego lektora, wersja podstawowa. Napisy będą w jednym kawałku, zainteresowani mogą sobie podzielić bez problemu odpowiednim programem. No to... narazie tyle ;] [/b]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 wrz 2006 14:59 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
AAAAAAA zdarzyłem! http://rapidshare.de/files/34272407/Now ... y.txt.html

EDIT: No, ładnie, kilka sekund po wysłaniu postu wybiła 16:00 ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 wrz 2006 18:06 
hehe nie ma tutaj pavlos c: 8) 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 wrz 2006 18:45 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
uroda to mi bardzo gollum pasuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 wrz 2006 20:53 
jak tylko znajde film to sie obejrzy ;p


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 wrz 2006 13:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Heh, obejrzałbym ale moja wersja nie pasuje, a dobrej wersji znaleźć nie mogę. Skąd wziąłeś Smokosz bazę do tworzenia tego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 wrz 2006 14:06 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Lord_Zabujca napisał(a):
Heh, obejrzałbym ale moja wersja nie pasuje, a dobrej wersji znaleźć nie mogę. Skąd wziąłeś Smokosz bazę do tworzenia tego?
Hmm... chodzi Ci o film? No cóż, jako że znam Dwie Wieże na pamięć, tak jak całą trylogię filmową, to ściągnąłem napisy z napisy.org i zacząłem przerabiać, bez sprawdzania czy są zgodne z filmem. Szajna (beta tester) ogłądał film, więc napisy są dobre. Nie wiem, czym mogą się jeszcze różnić fily, poza wersja rozszerzona / nie rozszerzona, możliwe, że masz tę pierwszą. Poznać ją można po tym, że na początku zanim będzie walka Gandalfa z Balrogiem, pokazany jest zaśnieżony łańcuch górski, a napis "The Two Towers" pojawia się na tle szarych skał, trochę później niż w wersji podstawowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 wrz 2006 9:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Smokosz napisał(a):
Nie wiem, czym mogą się jeszcze różnić fily, poza wersja rozszerzona / nie rozszerzona, możliwe, że masz tę pierwszą.


Cóż, framerate na przykład - przydałoby się go podać. I tak, mam rozszerzoną, a podstawowej znaleźć nie mogę. No nic, będę szukał dalej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 wrz 2006 19:12 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Lord_Zabujca napisał(a):
Cóż, framerate na przykład - przydałoby się go podać. I tak, mam rozszerzoną, a podstawowej znaleźć nie mogę. No nic, będę szukał dalej.
No, ja myślę :] Chyba nie przegapisz największego hitu ostatnich godzin.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL