Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 10:09

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 14 cze 2006 22:33 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
to oczywiscie nie jedyny podzial ;)
ale wiecie co to chłopak z średnią 2.5 rzuca kreda na lekcjach w nauczyciela a nie ktoś z 4,5. Może u mnie jest poprostu inaczej niż u was?
A jak wam się podoba nowy pomysł G. czyli historia polski oddzielnie a wos przechodzi do historii ?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 14 cze 2006 23:10 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
A jak wam się podoba nowy pomysł G. czyli historia polski oddzielnie a wos przechodzi do historii ?


Taa, a jak bedzie bitwa pod Wiedniem, to na jednej lekcji bedzie sie ja przerabiac od strony polskiej historii a na innej od strony historii Turcji i znaczenia dla Europy.

Najlepiej podzielic jeszcze matematyke na ta w ktorej sie mnozy i dodaje i na ta w ktorej sie dzieli i odejmuje.

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 cze 2006 1:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
krk napisał(a):
Taa, a jak bedzie bitwa pod Wiedniem, to na jednej lekcji bedzie sie ja przerabiac od strony polskiej historii a na innej od strony historii Turcji i znaczenia dla Europy.


A najlepsze jaja przy tym będą jak nauczyciel jednej z dwóch historii pójdzie z jakiegoś powodu na zwolnienie lekarskie. Będą na przykład uczniowie słuchać jak to Polskę trzej zaborcy rozbierali nie mając zielonego pojęcia skąd się oni w ogóle tam wzięli :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 cze 2006 10:05 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tu już przesadził. Znając jego szanowną osobę, byłby to przedmiot znacznie ważniejszy od zastąpionego nim WOS-u. I w takim razie - jeżeli będzie występował od szkoły podstawowej do liceum, to jak on zamierza to rozplanować? Historia Polski - a więc o słowianach, nieudanych próbach tworzenia państw nie będzie. I tu mamy już całą starożytność w plecy - a to o niej najwięcej mówi się w podstawówkach, o ile dobrze pamiętam. Potem gimnazjum - głównie średniowiecze i renesans, w pierwszych dwóch klasach. Wątpie, aby nasza historia była aż tak bogata. Nie uczestniczyliśmy w wielu waznych sprawach, na przykład sporach między Cesarstwem a papiestwem, krucjatach... więc co, przed dwie klasy będzie mowa o Grunwaldzie, Cedyni i kilku innych mnieszych bitwach z Niemacmi (lub Zakonem Krzyżackim, bo pod Grunwaldem tośmy nie Niemców pokonali, tylko zakon) i koniec? Bo o tych mniej przyjemnych sprawach, zważywszy na to, że przedmiot ma też uczyć patryjotyzmu, mowy nie będzie. Idziemy dalej - renesans. Odkrycia geograficzne, walka o nowo odkrytne ziemie, początki absolutyzmu i monarchi parlamentarnej, rewolucja - z tym też nie mieliśmy nic wspólnego. Przez cały ten czas "Polska nierządem stała", jak mawiali Sarmaci, i nic się nie działo. Potem tylko wojny ze Szwecją i rozbiory. Troche o epoce napoleońskiej na koniec, będzie troche tematów do omówienia, ale też niewiele. No i trzecia klasa - I i II wojna światowa - będzie o czym mówić, ale przez to historia powszechna stanie się uboższa. I na liceum nic nie zostaje, bo chyba powtarzania nie będzie? Historia najnowsza też na nic się nie zda, walka z komunizmem też jest jeszcze w gimnazjum. Dla mnie pomysł zupełnie chybiony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 cze 2006 10:46 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
No własnie w LO będzie powtarzanie do matury. Myślisz ze jaka jest historia w LO ?
A ja osobiście wątpie zeby ten pomysł wypalił


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 cze 2006 9:31 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
flamed napisał(a):
ale wiecie co to chłopak z średnią 2.5 rzuca kreda na lekcjach w nauczyciela a nie ktoś z 4,5. Może u mnie jest poprostu inaczej niż u was?
A jak wam się podoba nowy pomysł G. czyli historia polski oddzielnie a wos przechodzi do historii ?


Flamed ty chodzisz chyba do szkoly robotow. KAZDY <3 jest zły a kazdy 3> jest dobry. W dziwnym towarzystwie sie obracasz chyba... Pewnie masz srednia 4.x a ludzie slabsi w nauce ci dokuczaja i z tad te kompleksy :P

A jesli chodzi o historie to ja mam kiepskiego nauczyciela wiec i tak wyciagam to co sam wyczytam, zas w sprawie WOSu to mi tam zwisa co sie z nim stanie bo nie slucham tych pierdol co mi do glowy wklepuje.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 cze 2006 18:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie mam takiej średniej i nikt mi nie dokucza ;)

Najgorsze w tym nowym przedmiocie może być to, że Polska będzie przedstawiana bez skazy. I tak dowiemy się, że rozbiory to wina państw sąsiedniych, które się zgadały i pokonały "wielka wspaniala RP, która długo stawiała opór" :lol:
Swoją drogą to szkoły będą musiały zatrudnić więcej nauczycieli do giertychowskich przedmiotów (nauczanie nacjonalistyczne, kaczyka, i historia super Polski) mam nadzieje, ze nie bedą oni pochodzić z MW...wiem ze się zawiode:P[/b]

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 cze 2006 22:28 
Cytuj:
Nie uczestniczyliśmy w wielu waznych sprawach, na przykład sporach między Cesarstwem a papiestwem

Nie wcale, a Bolesław Śmiały to niby co robił

Cytuj:
bo pod Grunwaldem tośmy nie Niemców pokonali, tylko zakon

tak tylko zakon skladal sie wiekszosci z niemcow :) zreszta sama jego nazwa cos mowi, do tego docxodzi duzo rycerzy ktorzy przybyli wspierac zakon
Cytuj:
"Polska nierządem stała", jak mawiali Sarmaci

tak - sarmaci rotfl :) to sarmaci robili ten nierzad a tylko nieliczni to krytykowali...

ales to wszystko okroil :P a do tego z bledami :P po co piszesz tyle tycx pierdol..

ja sam uwazam, ze lepiej dodac 2 godziny do xistorii dla klas rozszezonycx niz wymyslac nowy przedmiot. A osoby nie zainteresowane tym tematem nie powinno sie katowac tak mocno ani xistoria powszecxna ani Polski

co jest najgorsze ?? :P ano to ze niewiadomo ktory pzredmiot zdawac na maturze czy powszecxna czy Polski rotfl ale bedzie zagmatwanie z tym..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 17:22 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A co sądzicie o jego dzisiejszym pomyśle - delegalizacji SLD ? Wg mnie ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i coś z tą partią robi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 18:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
A co sądzicie o jego dzisiejszym pomyśle - delegalizacji SLD ?


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3423336.html

BWAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Ludzie, co za debil! Hehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 18:16 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Niezwykle płodny jak chodzi o te pomysły. Raz na tydzien ma jakiś.
Niech go ktoś zamknie w zakładzie jakmiś proooooooooooooooooooszę[/quote]

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 18:48 
ale cyrki - cuda na kiju :P dobrze ze ztad splywam na te 2 miesiace

trzymajcie sie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 20:24 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Jakies argumenty przeciw delegalizacji ?
Nawet PO to chyba zapowiadała w wyborach :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 21:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
State napisał(a):
Jakies argumenty przeciw delegalizacji ?
Nawet PO to chyba zapowiadała w wyborach :]

Kurwa krew mnie zalewa jak czytam te twoje kurwa posty
tak argumenty, polsce jest potrzebna Lewica chociażby dla równowagi
SLD to partia z tradycjami...
Może by zdelegalizoawć PiS....
Boże kurwa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 21:32 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Rozumiem sytuacje panie wrotki :P ale za duzo tych kur ;) więc bedzie kartka.

Cytuj:
Jakies argumenty przeciw delegalizacji ?

Poczytaj sobie w jakich sytuacjach można delegalizować partię odpowiesz sobie na to pytanie. Co najwyżej można ukarać tą posłanke, ale to najpierw trzeba wygrać sprawę w sądzie.

Cytuj:
Nawet PO to chyba zapowiadała w wyborach


Nie. PO mówiła, że nie bedzie koalicji z SLD. Co zresztą mi wyborcy nie pasuje. Bo jedyne partie jakie mi pasują to SLD i PO. Ale SMD i tak jest najlepsze ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:03 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Niewątpie ze SLD przyczyniło się bardzo do rozwoju Polski. Przez 4 poprzednie lata.
A największa tradycja SLD była PZPR. Tak Scooby. Inteligetne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
State napisał(a):
Jakies argumenty przeciw delegalizacji ?


Eee... Zupełny i absolutny brak podstaw do tego? Ideały wolności słowa i poglądów?

Jakieś argumenty ZA delegalizacją?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:13 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Daleko idące związki z PZPR.
Na początku lat 90 finansowane przez KGB
W cholere afer za ich rządów
Ogólna korupcja i zakłamanie - to już nieaktualne http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 21533.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:29 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Daleko idące związki z PZPR.


Ale to nie jest zabronione. Zresztą nie tylko w SLD są tacy.

Cytuj:
Na początku lat 90 finansowane przez KGB


A dowody zostały zniszczone?:D

Cytuj:
W cholere afer za ich rządów
Ogólna korupcja i zakłamanie


No tak, ale od tego odpowiedzialne są poszczególne osoby. A by je skazać, trzeba je podać do sądu i wygrać sprawę w nim. Inaczej nie mając dowodów i wyroku sądowego tylko spekulujesz. Napewno nie jest winne całe SLD a Olejniczakowi nic nie można zarzucić. Chyba jedynie to, że stowrzył dobry system dopłat dla rolników, który następnie został rozwalony przez ministra z PiSuaru.
I wróc do powodu, który podał Giertych. On chce delegalizacji z powodu słów jednej posłanki. On jest chory.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:36 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Samoobrona to nie partia :P

Tzw moskiewska pożyczka - niestety "nikt nic nie pamięta"

A Olejniczak dokończył system dopłat który rodził się w bólach przez 4 lata kadencji SLD. A może i dłuzej nie pamiętam.

A Giertych poczuł zew i szuka popularnosci :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Finansowane przez KGB, to Ci którzy wywalczyli 3 RP nagłosnili takie plotki...
PZPR co w tym złego ? :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 22:51 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Oprocz tego ze przez 50 lat Polska była praktycznie pod okupacja sowiecka, zamykano, mordowano i bito ludzi za inne poglądy to nic..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 cze 2006 23:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
[Afery, korupcja]


Należy za to dopaść ludzi - nie jest to żadna podstawa do delegalizacji partii.

Cytuj:
[Nieudolne rządzenie]


Za to również nie delegalizuje się partii - takie partie powinny po prostu przegrać w wyborach (co SLD, a wcześniej AWS całkiem skutecznie się udało)

Co do tego całego KGB - "dowody plz". Zresztą, nawet jeśli to prawda, to również co to za powód do delegalizacji? Podobnie związki z PZPR - jak się ludziom to nie podoba, niech na nich nie głosują i tyle. Ale dlaczego tu delegalizację?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 cze 2006 10:21 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Taka partia nie powinna istnieć. Jak dla mnie przynajmniej. Tylko ludzie są głupi i wierzą w kiełbase wyborczą Olejniczaka - np flamed.

Cytuj:
Należy za to dopaśc ludzi


Gdy się ich prawie miało oni 'dziwnym trafem' unikali wszystkiego. Ta partia nie mogła być czysta skoro w większości byli w niej postkomuniści.
A cytowanie słów takiej osoby jak JP2 podczas parady gejów i lesbijek było po prostu przegięciem. Tak samo jak gesty kwaśniewskiego i siwca bodajże - całowanie ziemi. Zero szacukena


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 cze 2006 10:34 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
To nie było bezpośrednie cytowanie słów JPII tylko korzystanie z formy, osobiście nie widzę w tym nic złego. Tak czy siak nie jest to powód do delegalizacji partii.
Btw, Polska to jest dziwny kraj, naprawdę. Nie można robić sobie żartów z papieża, bo to świątobliwość i autorytet moralny. Gówno prawda! W kraju, w którym 90% społeczeństwa używa nienaturalnych form antykoncepcji mówienie o JPII jako autorytecie moralnym jest jawną hipokryzją!!!!!!

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 cze 2006 15:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Jesli ktos taki jak poseł uzywa takich słow jak ta kretynka i to w paradzie rownosci i w takim kontekscie to jest to dla mnie
1) przejaw glupoty
2) jawna prowokacja
a najbardziej rozwalalja jej tlumaczenia... ona mysli chyba ze jestesmy w holandii.

Cytuj:
btw, Polska to jest dziwny kraj, naprawdę. Nie można robić sobie żartów z papieża, bo to świątobliwość i autorytet moralny. Gówno prawda! W kraju, w którym 90% społeczeństwa używa nienaturalnych form antykoncepcji mówienie o JPII jako autorytecie moralnym jest jawną hipokryzją!!!!!!


Papiez jest jedna z niewielu osob wspolczesnie ktorym mozemy sie szczycic. Niewazne czy 90% ludzi olewa jego kazania ale on JEST autorytetem moralnym. Są rzeczy ktorych po prostu ruszac nie mozna, lub nie mozna posunac sie za daleko z nimi. Jesli ktos tego nie robi jest po prostu dziki.
Ale Polska to rzeczywiscie dziwny kraj. Stara sie lizac dupe innym krajom uwazajac ze sa lepsze a wszystko co swoje to niszczy i gnoi. Nawet na tym forum...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 cze 2006 16:14 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Primo, Andrzej, ja nie mówię, że JPII nie był wielkim Polakiem, bo takowym w moim przekonaniu był. Ale mówienie o kimś, że jest autorytetem moralnym dla Polaków, którzy w dupie mają Jego nauki, to już przegięcie. To tak, jakbym powiedział: "Andrzej, jesteś dla mnie autorytetem, ale w dupe sobie wsadź to co mówisz, bo mnie to nie obchodzi, i tak zrobie inaczej". Tak właśnie postępują Polacy.
Segundo, ten kraj jest chory, obywatele tego kraju w przeważającej większości nie potrafią używać szarych komórek. Ten kraj nie ma przyszłości, odzyskaliśmy wolność, żeby teraz pozwolić sobie ją odebrać pod pretekstem obrazy uczuć religijnych większości. Sami sobie ją odbieramy, czy to nie jest chore. Można by wymieniać przejawy głupoty w tym kraju poczynając od działań spółek skarbu państwa a na samorządach kończąc. Dlaczego Hitler zbudował w tym kraju więcej autostrad niż my sami przez ostatnie 17 lat nawet mając ku temu fundusze? Dlaczego każdy kolejny zjazd debili nie potrafi sobie poradzić z problemem górnictwa w Polsce, chociaż ma wzór postępowania z krajów zachodnich? Tak więc Andrew, czym się chwalić? Wałęsa, JPII... wybitne jednostki, w każdym kraju mogły się narodzić, to nie jest osiągnięcie tego kraju, społeczeństwa.
Dopóki w tym kraju będzie wolność słowa i wyznania dopóty ja tu zostaję (o ile znajdę pracę). Ale jak jakiś skurwysyn zacznie mi zaglądać do łóżka, cenzurować gazety i zabierać połowę wypłaty to nawet się za siebie nie obejrzę przekraczając granicę na Odrze.
Amen

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 cze 2006 19:48 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
proponuje wrócić na temat giertycha ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 cze 2006 14:06 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Roman Giertych w trakcie debaty o Narodowym Instytucie Wychowania powiedział, że zwolnienie Mirosława Sielatyckiego ze stanowiska szefa Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli ma związek z zachęcaniem do kontaktów z organizacjami gejowskimi.
Minister edukacji zacytował fragment poradnika dla nauczycieli "Kompas", wydanego przez CODN. Wydanie tego właśnie poradnika było powodem zwolnienia z funkcji szefa Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Mirosława Sielatyckiego. Zdaniem Giertycha, publikacja zachęcała do spotkań z organizacjami homoseksualistów.

"W podręczniku dla polskich nauczycieli proponowano, aby organizować spotkania w szkołach z przedstawicielami takich organizacji. Napisano w nim »nawiążcie kontakt z organizacją gejowską lub lesbijską w waszym kraju. Zaproście jednego z przedstawicieli tej organizacji na spotkanie«" - mówił Giertych.
- http://wiadomosci.onet.pl/1343307,11,item.html


nasz idol nie śpi :lol: Powinien sobie hymn ułożyć o tym, że wszędzie jest promowany homoseksualizm :D
A tak poza tym czy on wie, że to co gada to gówno prawda?Jest ślepy czy poprostu nie ma co robić?Jak można gadać takie głupoty jak Giertych....

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 cze 2006 16:13 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Dla 2,3 klas LO powinni zezwolic na spotkania z przedstawicielami homoseksualistów. Dla reszty zdecydowanie nie. Jeszcze im wcisną kit do głowy że homoseksualizm git a hetero ble[/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL