Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 12:27

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Dokąd zmierza Polska?
szybki rozwój, wzrost PKB, silna pozycja 17%  17%  [ 3 ]
stagnacja tego co jest teraz 39%  39%  [ 7 ]
izolacja, rozliczenia, zmuszanie do patriotyzmu 44%  44%  [ 8 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 17:35 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nah chodziło mi o to, że kaczka złozył dana obietnice podczas kampanii ale teraz jej nie wypelnia wiec PO w gestcie przypomnienia sklada JEGO obietnice z kampanii...
a sraj sobie, potem nie narzekaj ze na Ciebie sraja...
ps. ja tez nie głosowałem w wyborach :lol: nie moglem

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 18:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
pieprzenie farmazonow i tutaj i w sejmie i tak bedize zawsze wiec po co sie angazowac w cos co nie ma prfzyszlosci. Wyjeszdzam z tad jak najszybcxiej.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 19:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Wyjeszdzam z tad jak najszybcxiej

bedziemy tesknic andre
btw nie czepiajcie sie pisowni :)

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 mar 2006 10:23 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
flamed,widzę po twoich postach,że już cię wciągnęła polityka,albo cię przerobili twoi koledzy z młodzieżówki.
Co by PiS nie zrobił czy obojętnie jaka innna partia to będzie beee.
A jeżeli zrobiłoby to PO to byłoby cacy.



Cytuj:
Nie chce mi sie juz wypowiadac w tym watku, nie lubie gdybac. Sram na wybory. Ave Vaderr!


GOOD :lol:

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 mar 2006 20:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Co by PiS nie zrobił czy obojętnie jaka innna partia to będzie beee
ja wiem ze ten chełm przyciemnia Ci troche wszystko ale napiasłem:

Cytuj:
niektóre z propozycji PiSu mi się podobają


!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 maja 2006 21:11 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
A więc, mamy konserwatywno-narodowo-nacjonalistyczno-populistyczna koalicje. z 2 partii prawicowych i jednej lewicowej (tak, samoobrona ma program pasujacy do partii lewicowych nie do prawicoych) Kaczki zgadaly sie z Lepperem ktorego wieloktronie nazywal awanturnikem z ktorym nie da sie wspolpracowac. co wiecej kaczynscy uwazali kiedys ze samoobobrona to partia destrukcyjna zalozona przez agentow UB :D

pogratulowac.. tylko kaczynscy w jednym roku mowia tak w drugim zuplenie inaczej...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 maja 2006 21:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Jarosław Kaczyński. Prawie jak prezydent.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 maja 2006 22:23 
flamed napisał(a):
A więc, mamy konserwatywno-narodowo-nacjonalistyczno-populistyczna koalicje. z 2 partii prawicowych i jednej lewicowej (tak, samoobrona ma program pasujacy do partii lewicowych nie do prawicoych) Kaczki zgadaly sie z Lepperem ktorego wieloktronie nazywal awanturnikem z ktorym nie da sie wspolpracowac. co wiecej kaczynscy uwazali kiedys ze samoobobrona to partia destrukcyjna zalozona przez agentow UB :D

pogratulowac.. tylko kaczynscy w jednym roku mowia tak w drugim zuplenie inaczej...


tak samo jak lepper który gadał że ci od pisu to to nawet politycy nie są
a tamci z koleji na niego barbarzynca wołali :PP


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 maja 2006 23:23 
oj dajcie se juz siana bo to jest jedna wielka gra ... takie LAS VEgas


Góra
  
 
 Tytuł: Zmiana premiera
PostNapisane: Pt 07 lip 2006 21:01 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Cytuj:
Jarosław Kaczyński zastąpi Marcinkiewicza


PAP, IAR, pi 07-07-2006, ostatnia aktualizacja 07-07-2006 21:39

Premier Kazimierz Marcinkiewicz poinformował władze PiS, o zamiarze podania się do dymisji - głosi komunikat Biura Prasowego PiS

"Komitet Polityczny PiS na posiedzeniu 7 lipca 2006 roku przyjął do wiadomości informację premiera Kazimierza Marcinkiewicza o jego zamiarze podania się do dymisji. Komitet Polityczny PiS jednogłośnie rekomenduje prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na stanowisko prezesa Rady Ministrów" - głosi komunikat Biura Prasowego PiS, którego kopię PAP otrzymała w piątek wieczorem.

Politycy PiS, którzy wchodzą i wychodzą z siedziby partii na ul. Nowogrodzkiej nie chcą zdradzać żadnych szczegółów odbywającego się tam posiedzenia Komitetu Politycznego PiS.

Przewodniczący PiS, Przemysław Gosiewski nie chciał skomentować dymisji premiera. Powiedział jedynie: "Wszystko jest w komunikacie" i odjechał spod siedziby partii.

Rzecznik rządu Konrad Ciesiołkiewicz powiedział PAP, że "jeśli prezes PiS Jarosław Kaczyński zdecyduje się na objęcie funkcji premiera, to premier Kazimierz Marcinkiewicz w żaden sposób nie będzie stał temu na przeszkodzie".

- Premier uważa za naturalną sytuację, że lider zwycięskiego obozu politycznego może wziąć odpowiedzialność za rząd. Oficjalne stanowisko w tej sprawie zostanie sformułowane w sobotę, prawdopodobnie po posiedzeniu Rady Politycznej PiS - powiedział Ciesiołkiewicz.

Wicepremier Roman Giertych ujawnił, że o dymisji premiera wiedział od kilku dni, a czwartkowe spotkanie Marcinkiewicza z Tuskiem nie miało na nią wpływu.

- Mam nadzieję na dobrą współpracę. Jest utrzymana koalicja. Zadeklarowałem prezesowi J. Kaczyńskiemu, że nadal jesteśmy zainteresowani współpracą koalicyjną - powiedział Giertych.

Giertych wyraził nadzieję, że sobotni kongres Ligi zatwierdzi umowę koalicyjną

Jak do tego doszło?

Wczoraj wieczorem premier Marcinkiewicz niespodziewanie spotkał się w Gdańsku z szefem PO Donaldem Tuskiem. Dziś na konferencji Tusk prasowej powiedział, że premier wyznał mu, że jego sytuacja w PiS komplikuje się. Marcinkiewicz zaprzeczył, że wypowiedział takie słowa. Premier ocenił, że przed planowanym na sobotę posiedzeniem Rady Politycznej PiS, ktoś próbuje "wbić klin" między niego a władze partii, przede wszystkim Jarosława Kaczyńskiego.

Około godz. 18 premier odwołał swoją wizytę w Chorwacji. Jak wyjaśnił jego rzecznik Konrad Ciesiołkiewicz, premier zdecydował zostać dłużej na trwającym w piątek posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS, "a być może także na sobotnim posiedzeniu Rady Politycznej partii".

Pierwszą informację o dymisji Marcinkiewicza podało radio ZET tuż przed godz. 20. O godz. 20.11 potwierdziło ją biuro prasowe PiS.


To mnie się nawet w głowie nie mieści. Po kolei udupia się ludzi którzy jednak coś chcą osiągnąć. Kaczyński nie jest taki medialny jak Kazio. Posłuch może i tam ma, ale dobrego nic nie zrobi bo nie będzie wiedział co a rząd cholernie straci na notowaniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 lip 2006 21:17 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
State przeniosłem twojego posta tutaj bo wydaje mi się, że bardziej pasuje.


Cytuj:
Wicepremier Roman Giertych ujawnił, że o dymisji premiera wiedział od kilku dni, a czwartkowe spotkanie Marcinkiewicza z Tuskiem nie miało na nią wpływu.

I czekali na to 2 dni?Jasne, Romkowi poprostu nic nie mówili.

Cytuj:
Dziś na konferencji Tusk prasowej powiedział, że premier wyznał mu, że jego sytuacja w PiS komplikuje się. Marcinkiewicz zaprzeczył, że wypowiedział takie słowa


czyli kłamał Marcinkiewicz nie Tusk.

Marcinkiewicz powiedział też, że to naturalne iż prezes największej partii został premierem. Co ciekawe do tego doszli dopiero teraz. Wybory były na jesieni. To pytam się za ile dzięsiątek lat wprowadza nas do strefy euro i układu z Schagen?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 08 lip 2006 10:09 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Jak na razie euro w Polsce niepotrzebne :P
Gdzieś czytałem że kaczka spotkala sie z leperem i giertychem i rozmawiali na temat kaczki ministra - jak oni sie zapatruja na to


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 08 lip 2006 13:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Jak kaczka zostanie premierem, to wpedzi panstwa europejskie w komplesky. Nie beda wiedzieli, czy akurat do nich przyjechal prezydent czy premier :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 09 wrz 2006 20:37 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
nudzi mi się...


sądze, że państwa europejskie chcą żeby oboje na raz przyjeżdzali - dla śmiechu.

PiS od ostatniego postu tutaj, skumał się z Lepperem mimo, że rok temu uważali go za awanturnika "którego PiS w żadnej sprawie nei poprze" i przestępce z którym "współpraca PiSu jest niemożliwa". Zmienił ordynacje tak by łatwiej było mu wygrać. Odbierajac obywatelom co nieco wolnego wyboru. Teraz jak zagłosujesz na LPR a ta partia nie przejdzie przez próg to glosy które dostał LPR zostaną przeliczone dla PiS. Kaczyńscy rozbudowali administracje rządową, zwiększyli wydatki, powołali tylko im podległe instytucje...

juz mi się nie chce.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL