Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 7:47

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Dokąd zmierza Polska?
szybki rozwój, wzrost PKB, silna pozycja 17%  17%  [ 3 ]
stagnacja tego co jest teraz 39%  39%  [ 7 ]
izolacja, rozliczenia, zmuszanie do patriotyzmu 44%  44%  [ 8 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dokąd lecą kaczki?Działania Kaczyńskich po wyborach.
PostNapisane: So 04 mar 2006 12:11 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Dla przypomnienia (chyba, że sam czegoś nie pamiętam)
- PiS wygralo wybory
- najczęściej używali słów: patriotyzm, rozliczenia itd. (rzadko o rozwoju)
- nie dogadało się z PO
= PO chciała marszałka, odrzuciła Komorowskiego bo to miał być Tusk (dyktowanie PO kim ma być ten marszałek?) podobnie z Senatem
= nie dogadali się w sprawie podziału ministerstw (PIS za wszelka cene nei chciało dać MSWiA Platformie)
- obecnie trzech ministrów PISu było kiedyś związanych z PO (MZ, MF, MRR)
- dyskusja z UE wsprawie budżetu i sprzeciw w sprawie VATu
- przyjeli becikowe
- zakładają urzędy do : wychowywania, walki z korupcją itp.
- podpisali pakt stablizacyjny z LPR i Lepperem
- straszyli wcześniejszymi wyborami, ale prezydent najpierw przełożyl orędzie o 1h a potem o 10 min. by przez 3 minuty i 47 sekudn objechać PO (miał mówić o rozwiązaniu Sejmu) postraszyć Giertycha i Leppera i powiedzieć, że wyborów nie będzie
- stwierdzili, że jedyny "czysty" rząd był za Olszewskiego (gdy ten rząd istniał był krytykowany przez J. Kaczyńskiego - oddsyłam do Polityki)
- pakt był podpisany tylko przy dziennikarzach o. Rydzyka
- obecnie znowu wątpią w ten pakt...


Możliwie, że o czymś zapomniałem. Jakie jest wasze zdanie na ich temat?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 12:47 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Zmierza do nikąd :] Nic się nie zmieniło. Gdybym tylko ja doszedł do władzy... ech szkoda gadać :P

DDDDD N N N OOOOO
DD D N N N O O
DD D N N N O O
DD D N N N O O
DDDDD N NN OOOOO

Podobnie jak twoje nieustanne pieprzenie o polityce Flamed.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 12:52 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Czytać nie musisz. a lepiej się interesować tym co się dzieje "na górze" niż mieć to gdzieś. A tutaj dawno nei było takiego tematu.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 13:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Bo to kaczki.. Szczerze mówiąc ludzie naiwnie w nich uwierzyli, sam również sądziłem "Bo-Tak-Myślałem-O-Wyborach". Mogli wybrać Leppera, chociaż się nic nie poprawi, ale śmiesznie by było;)

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 15:10 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
O ile dobrze pamietętam także PO uparło sie przy MSWiA, jakby była to dla nich wyrocznia :) Niestety PiS trwoni pieniądze z budżetu, dając bezsensowne becikowe, ktore nic praktycznie nie daje. Nawet w rzadzie zgody nie ma, a jedyne sensowne reformy Gilowskiej sa odrzucane przez lepera, ktory niestety tez podpisal ten pakt. Mam nadzieje ze chociaż reformy Ziobry o ograniczeniu przywilejów prawników przejdą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 15:26 
Moim zdaniem chomiki przyjęły standardową taktyke czyli "Jakoś to będzie". Mija pół roku od wyborów a nie zmienia się nic i już powoli wiadomo, że tak będzie do końca. Mimo że w nazwie jest prawo i sprawiedliwość to nie przeszkadza to nikomu w budowaniu koalicji z Samoobroną. Wszelkie wprowadzane przez PiS zmiany tak naprawde niczego nie zmieniają. Ich flagowa uchwała o becikowym to po prostu śmiech na sali. Premierem jest człowiek, który z rządzeniem nie ma nic wspólnego ale udaje że ma. Koalicja z PO nie mogła powstać, bo trudno mówić o koalicji z największym wrogiem. A takim było dla PiSu PO. A najlepszy jest kaczor ze swoimi mieszkaniami. Już sie gubię ile on ich wybuduje (chyba 500tys.). Niech mi ktoś powie na czym ma to polegać (zaznaczam, że zainteresowany nie ma pojęcia). Kaczory wezmą kielnie i zaczną budować? Czy może wyłożą z własnej kasy? A może zbudują za państwowe pieniądze i potem spytaja "Kto chce mieszkanie?" i kto się zgłosi to dostanie. Od budowania mieszkań na sprzedaż są prywatne firmy a nie państwo. Dorzuce jeszcze słowa jednego z kaczorów o Rokicie "Toż to diabeł wcielony" i o nim samym "We mnie jest czyste dobro". Przecież żeby takie coś powiedzieć trzeba być nienormalnym, naćpanym lub populistą.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 15:59 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Nie zapomnijaj jeszcze o tym, że Kaczyńscy wszystkich, którzy nie mówia jaki to PiS jest dobry są zaliczani do "ukladu" dziennikarze, prawnicy, prokuratorzy, lekarze, inne partie niz PiS. To chore. oni chca władzy tylko dla siebie. i według ich porządku ma się wszystko dziać.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 16:24 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Oni chcą władzy absolutnej, żeby każdy miesiąc nazywał się zamiast stycznia - Dorn, zamiast lutego - Jurek, zamiast marca - Ujazdowski.. i tak dalej, żeby ustanowić urodziny braci Kaczyńskich jako święto narodowe.. co ta ptasia grypa zrobiła.. :(

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 04 mar 2006 17:54 
Generalnie chodzi o te, że chomiki chomikują całą dostępną władze.
I jeszcze Świątynia Opatrzności Bożej..........
Ale jest jeden plus. Marcinkiewicz dał kase na obwodnice Wrocławia, a czy inni by dali można tylko gdybać.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 9:01 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Zastanawiaja mnie 3 głosy na szybki rozwój pod przewodnictwem Kaczynskich? Ci co głosowali na nie mogli by to jakoś uargumentować?!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 9:12 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
flamed napisał(a):
Nie zapomnijaj jeszcze o tym, że Kaczyńscy wszystkich, którzy nie mówia jaki to PiS jest dobry są zaliczani do "ukladu" dziennikarze, prawnicy, prokuratorzy, lekarze, inne partie niz PiS. To chore. oni chca władzy tylko dla siebie. i według ich porządku ma się wszystko dziać.


Tu sie z Toba troche posprzeczam. Na pewno byles kiedys na tzw ostrym dyzurze w jakimkolwiek szpitalu. Tam 10 osob jest przyjmowany przez okolo 8-9 godzin. Pracuje jeden paru lekarzy i pieleniagrzy i w wiekszosci czasu robia sobie przerwy na kawe. Pasowaloby to ukrocic, bo nie od tego sa lekarze. Prawnicy, prokuratorzy - tak sie sklada ze maja troche za wysokie prawa i naprawde slono im sie placi, a procesy ciagna sie i ciagna. Dobrze by bylo gdyby za to tez sie wzieli. Natomiast dziennikarze i inne partie - no coz, wolnosc slowa jest dlamszona w naszym kraju to fakt, a inne partie zawsze beda mialy inny kierunek widzenia niz "sygnatariusze paktu".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 12:05 
Cytuj:
wolnosc slowa jest dlamszona w naszym kraju to fakt


jak w większosci

a czym sie konczy wolnosc slowa = robieniem polewki z islamu :F
albo sianiem paniki o ptasiej grypie :/
powinno sie kontrolowac te media z deka :twisted: :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 12:15 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
10 osob jest przyjmowany przez okolo 8-9 godzin


każde badanie trochę trwa, niektórzy pacjenci przychodzą z urazami z jakimi naprawde nie do szpitala trzeba. Szpitale maja limity.

Cytuj:
pracuje jeden paru lekarzy i pieleniagrzy i w wiekszosci czasu robia sobie przerwy na kawe


o tak moi rodzice mają tyle czasu i przerw, że nie wiem dlaczego sam gotuje sobie obiad, sam go jem a o 18 podaje im kolacje.

Cytuj:
Prawnicy, prokuratorzy - tak sie sklada ze maja troche za wysokie prawa i naprawde slono im sie placi, a procesy ciagna sie i ciagna.


nie wiem jak prokuratorzy, ale prawnicy mają cholernie ciężkie studia. jak każdym z wyższym wykształceniem należy się wysoka pensja. a wysokie ceny u notariuszy wiąża się z małym dostepem do zawodu - i tu zgadzam się coś powinni z tym zrobić, za zmianami jest zreszta nie tylko PiS

Cytuj:
powinno sie kontrolowac te media z deka Twisted Evil


wystarczyło by gdyby ludzie byli trochę mądrzejsi i nie tacy nawini.

ps. koniec offtopu. temat o kaczynskich jest. (nie ma tu zwoleników PiSu!?buu)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 12:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Media robią dużo szumu, tylko dla własnego zarobku, bo tak jest właśnie w każdej robocie - Im więcej tym lepiej, a gdy przesadzisz będzie jeszcze zajebiściej, mimo ceny że ludzie będą wystraszeni i w ogóle.. to jest po prostu wykorzystywanie byle gównianego powodu by stworzyć materiał który ludzie zaczną kupować w sklepie ponieważ stało się coś ważnego! Ojej! I co teraz? Potem się okazuje że media robiły co chciały, bo to oni mają rękę władzy, mogą ukształtować sobie własną rzeczywistość na tle własnej gazety/programu telewizyjnego. Co innego mówi polityka, a co innego mówią media. I tak jest wszędzie.. Co do tych lekarzy, to niby jak? Robią sobie przerwe tak? Proszę bardzo, trzy-cztery lata temu nazat, byłem na operacji wyrostka, lekarz przychodził na badania kontrolne na codzień by sprawdzić mój stan, ale pielęgniarki latały w jedną i drugą stronę, by pomóc pacjentom, i może nie były cały czas w biegu, bo akurat nie potrzebowały takiej chwili, to być może siedziały i sobie kawe popijały - Czy Ty jakbyś pracował jako mechanik samochodowy, też nie chciałbyś przerwy by coś zjeść, wypić i ogólnie odpocząć na chwilkę? Bo nie sądze byś chciał harować cały dzień bez chwili przerwy, no chyba że jesteś zawzięty i nadgorliwy (Słowa kieruje do State'a). Wracając do tych pielęgniarek i lekarzy, to oni właśnie mają pełne ręce roboty, bo pacjentów przychodzi masa, no chyba że przypadkiem to jest klinika prywatna, to wtedy można sobie przychodzić kiedy się chce. Tyle na ten temat.

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 15:03 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
NIe ma co porównywać mechanika do lekarza. Lekarz jest od tego zeby ci pomagac w tym co najwazniejsze - zdrowiu a nie naprawiac twoj samochod. Jak wiedza ze sa na tzw ostrym duzyrze to nie powinni sobie robic raczej przerw na kawe tylko pracowac i pomagac tym ludziom. Gdy bylem ze zlamanym palcem spedzilem w szpitalu pol dnia, a lekarz na dodatek nastawil mi go zle i konieczne bylo nastawianie operacyjne. To samo ostatnio - mialem otwarte zlamanie palca u reki i tez siedzialem pol dnia z tym paluchem. Nie wiem jak jest u was, jednakze w Tarnowie taki jest wlasnie poziom sluzby zdrowia. Ogolnie wg mnie powinno byc wiecej lekarzy/pielegniarek zeby tez nie bylo jak Ty mowisz ze lataja od lozka do lozka i nie maja na nic czasu.Ale to juz nie od nas zalezy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 05 mar 2006 15:20 
jak moze byc ich wiecej jak kazdy lepszy lekarz ucieka za granice

dobra starczy, ja chce tu sciagnac zwolenikow pisu by ich zjechac:P na temat lekarzy zalozcie inny temat;) //flamed

JESTEM ZWOLLENNIKIEM PISU AHAHAH ZJEDZ MNIE ZJEDZ MNIE


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 9:47 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Mimo,że nie interesuję się zbytnio polityką to się wypowiem.
Oczewiście flamed zaraz napisze,że to moja wina bo ja sram na wybory :lol:
Ten nasz rząd to jest normalny cyrk;
jak zwykle skończyło się na obietnicach,nie jest ani taniej,ani bezpieczniej itp.
Co do tego paktu stabilizacyjnego,to było pewne ,że on się nie utrzyma.
Jak skończył się bat na Giertycha(idiota) i Leppera(jescze większy idiota),to wcześniej czy pózniej zerwą ten pakt.
A PiS chcę zjeść ciastko i mieć ciastko,tak się nie da.W następnych wyborach albo już w samorządowych nie wygrają.
Chyba,że ojciec dyrektor (kolejny idiota) coś pomoże :lol:

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 10:00 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
PiS nie moze przeprowadzic zadnych reform ze wzgledu na inne partie. PO i SLD obrazily sie, bo dostaly w dupe podczas wyborow, LPR i SO to kloaka intelektualna, banda jelopow i przestepcow. Gdyby te partie wykazaly odrobine dobrej woli to moze "cos" by sie ruszylo. Ale poki co - qp4.

I to wszystko wina Vaderra. Obrazam cie teraz Vaderr! Jestes zlym czlowiekiem!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 11:05 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
PiS nie moze przeprowadzic zadnych reform ze wzgledu na inne partie


większość proponowanych przez nich reform nie przypada mi do gustu :> gdyby były takie dobre to PO i SLD by je poparły. Poza tym PO znaczyna zgłaszać propozycje PiSu z kampanii wyborczej więc maja szanse an swoje "reformy" ;)

Cytuj:
Oczewiście flamed zaraz napisze,że to moja wina bo ja sram na wybory


a jak :lol: ale nie martw się, 50% społeczeństwa też to robi. nie jesteś sam. tylko jak 50% obywateli sra to nie ma się co dziwić, że tu taki syf :D

Cytuj:
Ten nasz rząd to jest normalny cyrk


to dlaczego nie głosowałeś na tych co takiego cyrku by nie zrobili?

Cytuj:
A PiS chcę zjeść ciastko i mieć ciastko,tak się nie da.W następnych wyborach albo już w samorządowych nie wygrają.


Precz z ciastkiem!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 11:18 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
większość proponowanych przez nich reform nie przypada mi do gustu


Czyli znasz caly program PiSu oraz wszystkie reformy, ktore chca przeprowadzic? A moze znasz tylko te, o ktorych mowia media?

Cytuj:
gdyby były takie dobre to PO i SLD by je poparły. Poza tym PO znaczyna zgłaszać propozycje PiSu z kampanii wyborczej więc maja szanse an swoje "reformy" Wink


Moze czesc reform PiS'u jest kontrowersyjna, czesc jest nie do spelnienia (4021492 milionow mieszkan w 2 tygodnie) jednak nie tlumaczy to zachowania PO. Krzycza, skarżą, tupia jak malutkie, rozpieszczone bahorki. Ostatnio wyszla to podczas konferencji prasowej przy okazji zimowysk igrzysk w Turynie. Panowie z PO zaczeli jechac po PiSie, za brak medali, pomimo ze przygotowania do olimpiady rozpoczely sie 4 lata wczesniej... jeszcze bardziej mnie rozwalilo to, ze w 15 minut po tej konferencji zdobylismy braz (a moze srebro? nie jestem pewien) :lol2: :lol2: :lol2:

W sumie to moga sie odbyc wczesniejsze wybory. I tak nic sie nie zmieni. Nic sie nigdy nie zmieni. Bojkot wyborow z jednej strony jest uzasadniony, jednak z drugiej jesli np. vaderr nie zaglosuje to mamy rzady Kartofli. Smutne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 17:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Czyli znasz caly program PiSu oraz wszystkie reformy, ktore chca przeprowadzic?


tak. z ich strony oraz z GW musiałem się tego nauczyć i odpowiadać na WOSie.

Cytuj:
Krzycza, skarżą, tupia jak malutkie, rozpieszczone bahorki


bo to opozycja to może, rząd jest od rządów nie opozycja. poza tym czy tupaniem nazwiesz zgłoszenie propozycji PiSu z kampanii wyborczej?

Cytuj:
Nic sie nigdy nie zmieni. Bojkot wyborow z jednej strony jest uzasadniony, jednak z drugiej jesli np. vaderr nie zaglosuje to mamy rzady Kartofli. Smutne.


nasze społeczeństwo jest za mało obywatelskie, za mało myślimy o przyszłości za dużo przeszłości...
----
Lech Kaczyński pojechał do Stanów z tekstem "wprowadzimy wizy dla Amerykanów" wrócił z "do USA studneci i naukowcy moga wjechac bez wiz"
- tylko, że Amercyce zależy na tym by przyjeżdzali do nich ludzie wykształceni! A wizy bronią przed tania siła roboczą, która pracuje na czarno. Wizy dla USA to głupota. Amerykanie nie ścigają tutaj "za chlebem" :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 18:10 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
poza tym czy tupaniem nazwiesz zgłoszenie propozycji PiSu z kampanii wyborczej?


Nie, ale tupaniem nazwe teksty o olimpiadzie w Turynie oraz oskarzenia Olejniczaka o tworzeniu w Polsce dyktatury. I jak juz powiedzialem - nie ma takiej mozliwosci zeby PiS wywiazal sie ze swoich postanowien przedwyborczych w obecnej sytuacji politycznej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 18:56 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Tak mi sie wydaję flamed,że co by nie napisał o PiS'ie czy by coś robili dobrze,to i tak byś ich skrytykował.No ale jak się działa w młodzieżówce PO to wcale mnie twoje wypowiedzi nie dziwią :lol: :wink:

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 19:58 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ależ ja napisałem, że niektóre z propozycji PiSu mi się podobają naprzykład
- więcej patroli policyjnych na ulicach
- zmniejszenie liczby posłów i senatorów (PO podobnie:P)
- jednomandatowe okręgi wyborcze (j/w)
Tylko jakoś tak milczą na ten temat obecnie a przecież mieli by to szanse wprowadzić.

Cytuj:
Nie, ale tupaniem nazwe teksty o olimpiadzie w Turynie


Tu się zgodze, że to było żałosne. chociaż znam to tylko z przekazu, sam tego nei widzałem.

Cytuj:
nie ma takiej mozliwosci zeby PiS wywiazal sie ze swoich postanowien przedwyborczych


jak nie?Gdy PO złoży jako ustawe ich propozycje to maja szanse je spełnić. PiS ma 155 głosów, PO 133, więc pozostali tego nie zablokują.

Cytuj:
oskarzenia Olejniczaka o tworzeniu w Polsce dyktatury

prezdyent - pis
rzad - pis
marszałek - pis
senat - pis
nbp - wkrótce pis
rpo - pis
Tworzenie Instytutu do Wychowywania (ciekawe z jakiej partii bedzie jego prezes), atakowanie mediów to niby co?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 20:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Ta cała polityka jest nudna :/ ... xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 mar 2006 21:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Za ta nudna polityke niedlugo bedziesz placil. Wiec warto by chociaz wiedziec jak daleko stad spieprzac zeby przestali wydawac Twoje pieniadze na pierdoly.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 13:43 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
jak nie?Gdy PO złoży jako ustawe ich propozycje to maja szanse je spełnić. PiS ma 155 głosów, PO 133, więc pozostali tego nie zablokują.


He? Mowisz o jakiejs "tymczasowej" koalicji PO PiS? Jeszcze nie zauwazyles, ze nie ma mozliwosci aby PO poparla jakakolwiek ustawe PiSu? Wola sobie siedziec spokojnie w opozycji i poczekac na wczesniejsze wybory.

Cytuj:
prezdyent - pis
rzad - pis
marszałek - pis
senat - pis
nbp - wkrótce pis
rpo - pis
Tworzenie Instytutu do Wychowywania (ciekawe z jakiej partii bedzie jego prezes)


Jesli spoleczenstwo chce by rzadzil nim PiS to nie widze tutaj zadnego problemu. Kaczynski wygral wybory prezydenckie. PiS wygral wybory do Sejmu i senatu. Wiec wyjasnij mi po kiego c!@#a mieliby tworzyc np. rzad skladajacy sie z poslow innych ugrupowan? Przeciez nie ma to zadnej logiki. Mieliby niby oddac niektore ministerstwa Platformie "bo tak wypada"? Podobnie urzad marszalka? Gdzie tutaj sens? I jak slysze teksty o tworzeniu dyktatury to mnie kurwica bierze, zwlaszcza gdy wypowiada sie na ten temat mlokos z SLD.

NBP poki co jest w rekach Balcerowicza, wiec cos takiego jak "wkrotce pis" wsadz miedzy bajki.

Cytuj:
atakowanie mediów to niby co?


No nie da sie ukryc, ze podpisanie aktu destabilizujacego przy dziennikarzach tv "Trwam" to zalosny wystepek i proba pokazania ktore telewizje sa lepsze, a ktore gorsze. Natomiast prowokacja "Faktu" odnosnie limuzyny dla O. Rydzyka zostala przez media wykorzystana do pokazania jaki PiS jest zly. Nie potrafia zrozumiec tego, ze byla to prywatna inicjatywa jednego pajaca z ich ugrupowania. Ale jesli mozna kogos zjechac to czemu nie?

I jakby co - glosowalem na PO :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 14:41 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
PO poparla jakakolwiek ustawe PiSu? Wola sobie siedziec spokojnie w opozycji i poczekac na wczesniejsze wybory.

PO jest przeciwnikiem wczesniejszych wyborow.

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 15:54 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
owisz o jakiejs "tymczasowej" koalicji PO PiS?


nie. po raz trzeci mówię Ci PO chce złozyc propozycje PiSu z kampanii wyborczej

Co do reszty odpowiedział Ci juz krk, a na to wcześniej zacytuje Kaczyńskiego "bezpartyjny człowiek na jakimkolwiek stanowisku nic nie zrobi" dlatego chca miec wszelkich rzeczników i im podobnych...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 mar 2006 16:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
PO jest przeciwnikiem wczesniejszych wyborow.


Nie wiem czy zrozumiales sens mojej wypowiedzi. PO -> opozycja -> biernosc -> oczekiwanie na ruch przeciwnika -> tym ruchem moze byc koalicja (prawdopodobienstwo ~1%) lub rozwiazanie parlamentu (wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne). Jest jeszcze mozliwosc, ze PO pobrata sie z polityczna prostytutka Lepperem, ktory zrobi wszystko zeby dorwac sie do wladzy (~0.01%). Bez znaczenia z kim, byle do swojego koryta dobiec.

Cytuj:
ówię Ci PO chce złozyc propozycje PiSu z kampanii wyborczej


Moze wyjasnisz mi sens tego zdania, ewentualnie napiszesz je w jakis inny sposob, bo nic z niego nie rozumiem. Widze to tak:

Tusk siedzi sobie z klockami lego i sklada propozycje PiSu z kampanii wyborczej w jedna calosc.

Ale chyba jestem w bledzie :lol2:

Nie chce mi sie juz wypowiadac w tym watku, nie lubie gdybac. Sram na wybory. Ave Vaderr!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL