Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 6:45

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: FireFox, Opera, IE czy co?
PostNapisane: Wt 24 sty 2006 20:48 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Mozilla Firefox jest szybsza od Opery.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Ostatnio edytowano Śr 25 sty 2006 13:33 przez liq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sty 2006 21:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Nie testowalem Opery, ale Firefoxa uzywam prawie dwa lata i jeszcze ani razu na niego nie nazawiodlem sie. Z mojej strony polecam :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sty 2006 22:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
ja Firefoxa używam jako jedyny w domu, bo reszta domowników woli IE.. ;/

za pomocą Firefoxa bynajmniej jest szybszy dostęp do wszysktiego bo mam ustawione pare linków : Do tego forum, do tematu o gitarze, do sesji, do drugiego forum, do basha, do komiksu, do własnej stronki, do stronki z tabulaturami i z moją gitarką którą zamierzam kupić za jakiś czas.. bwehehe.. a tak to tysiąc razy wpisuj to samo, a i tak nie zapamiętam.. ;/

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 sty 2006 0:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
tu nie o to chodzi Scarab! w IE też możesz sobie zrobić pasek z "Łączami", to chodzi o szybkość wczytywania danych, sposób generowania strony, mechanizmy takie jak pipeling, prefething, zarządzanie pamięcią...

Polecam rozszerzenie "FasterFox" http://fasterfox.mozdev.org

a jak ktoś się zna to można też pogrzebać w "about:config" (wpisać to w pasku adresu - sprawdźcie).

Opera też jest szybsza znacznie od IE, nie wiem jak wypada w porównaniu do FF, niewiele jej używałem... jakoś mi nie przypadła do gustu. Na pewno wymięka pod względem możliwości dostosowywania (Rozszerzenia).

U mnie w domu już sie przestawili na FF ;) siostrze musialem wziąż podstępem - ukryć skrót do firefoxa pod ikoną IE :P połapała się po kilku dniach jak nie mogła znaleźć "Ulubione" hehe ale stwierdziła że FF nie gryzie a i ma też sporo lepszych funkcji (lepszych niż knoty typu Mathoon czy tam jakies AvantBrowsery - nakładki na IE)

FF Rulz!

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 sty 2006 0:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
IE? Firefox? Opera? Bah, jeśli chodzi o prędkość, to to wszystko i tak z założenia wymięka przy Lynx`ie (do którego swoją drogą to forum nijak nie jest przystosowane). I to jest "prawda oczywista" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 sty 2006 9:12 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
yco napisał(a):
tu nie o to chodzi Scarab! w IE też możesz sobie zrobić pasek z "Łączami", to chodzi o szybkość wczytywania danych, sposób generowania strony, mechanizmy takie jak pipeling, prefething, zarządzanie pamięcią...


Ale mówie że w FF jest o wiele łatwiejsze dojście do wszystkiego - także wczytywanie danych, czy wadliwe na jednym z forów zapisywanie avków : na IE była taka akcja że przy zmianie avka trzeba było trochę poczekać, odświeżyć i dopiero nowy avek był wczytany, zaś jeśli chodzi jak to wygląda na FF to nie ma tej wadliwej konstrukcji.. poza tym w FF ładniej wszystko wygląda, i mają fajnego lisa;)

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 sty 2006 9:21 
LZ dobrze prawi... Lynx wymiata


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL