Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 7:47

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 gru 2005 15:49 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
fajną koszulke sobie zakupiłem :P buehehehe
na środku wielki napis
OJCIEC
DYREKTOR
:lol: :lol: :lol: :lol:

mojej katechetce niestety ona sie niespodobała :P i przytoczyla mi punkt regulaminu szkolnego w ktorym bylo napisane ze niewieolno na koszulkach i ubraniach miec napisow i rysnkow, obrazajcych uczucia innych osob :( :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 25 mar 2006 15:28 
Scooby napisał(a):
fajną koszulke sobie zakupiłem :P buehehehe
na środku wielki napis
OJCIEC
DYREKTOR
:lol: :lol: :lol: :lol:

mojej katechetce niestety ona sie niespodobała :P i przytoczyla mi punkt regulaminu szkolnego w ktorym bylo napisane ze niewieolno na koszulkach i ubraniach miec napisow i rysnkow, obrazajcych uczucia innych osob :( :(



Bo tak szczerze to była nędzna prowokacja z twojej strony.

A co do RM i tv trwam, to w życiu mam znacznie większe problemy niż banda księży zbierających kasę od naiwniaków.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 25 mar 2006 18:30 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
WŁADCA BERETÓW
Polska.
Jak powszechnie wiadomo w demokratycznym, a póki mamy III RP a nie IV RP Polska jest demokratyczna czwarta władzą są media. Pewien człowiek stworzył i swoje media. Dzięki nim (radio, dziennik, telewizja) manipuluje swoimi wyznawcami. Zbudował sobie taką silną pozycję w społeczeństwie, że nawet kaczki mu pokłony biją.
Wizje.
Nie wiadomo skąd ten pan zwany Ojcem Dyrektorem wpadł na taki pomysł. Ponoć wiele ciekawych pomysłów i wizji na przyszłość ma się po zjedzeniu zbyt wielu grzybów np. rydzów czy grzybów halucogenych.
Być księdzem.
Jako, że jest on księdzem powinien dbać o właściwie przekazywanie słowa Bożego, rozwiązywać konflikty wewnątrz społeczeństwa etc; a przede wszystkim ksiądz powinien być apolityczny. Niestety mimo pouczeń i napomnień ze strony wyżej od niego postawionych dostojników duchowieństwa. Przekuł on katolicyzm na coś w rodzaju kultu wodza tak, że dla jego wielbicieli Ojciec Dyrektor jest mądrzejszy i ważniejszy w sprawach religijnych od samego papieża! Wspomniałem o wielbicielach....oczywiście ma ich. A skąd? Najłatwiej było mu trafić do ludzi starszych. Jako, że oni są dość podatni na manipulacje za pośrednictwem powierników wiary. Tak więc to emerytów posyła on na pikiety, strajki, lincze dziennikarzy niezwiązanych z nim.
Piekielni masoni z zachodu.
Często bohater mojego felietonu mówi swoim tzw. Moherom (dowódcy jego wiernych) co mają mówić i co robić np. UE i liberałów porównać z Szatanem, TVN wyzywać od masońskiej telewizji a Zachód nazwać piekłem.
Zdrowie.
Ale czy szanowny ksiądz zmuszając do wysiłku ludzi po 70-tce (w tym wieku osteporoza, cukrzyca, nadciśnienie, zespół zwyrodnieniowy stawów itp. to normalka) Czy wie on co może im się stać? Dla własnych celów tak wykorzystując i manipulując? Gdzie jego sumienie, uczciwość, szczerość i opiekuńczość.

felieton było trzeba napisać na polski, ciekawie ile dostane :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 25 mar 2006 19:35 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
ciekawie ile dostane

ndst

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 25 mar 2006 19:47 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
krk napisał(a):
Cytuj:
ciekawie ile dostane

ndst


nie, polonistka jest kiepska ale beretem moherowym nie jest ;) pzoa tym czytalismy to na lekcji.

popiera z was Rydzyka w ogóle?:D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 25 mar 2006 21:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Ty flamed :D ladnie ladnie moze mi zadanie bedziesz pisal :D :D ja bym Ci bdb dal ;] :D

^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 26 mar 2006 14:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Rydzyka tak samo popieram jak kosciol katolicki :P Puki sie nie wciska w moje interesy, to ma luzy :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 26 mar 2006 19:57 
rydzyk nie jest ksiedzem tylko tym zakonnikiem (mnichem ?), wiec obowiazuje go zycie w ubóstwie.

a tak btw w felietonie wnioski powinien wyciagac czytelnik.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL