Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 11:34

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 21 paź 2005 19:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Dla mnie to jest smiech na sali. Rownie dobrze moge powiedziec, ze kapela xxx is fucking tytus metal :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: M E T A L
PostNapisane: Cz 17 lis 2005 21:04 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Czyli ogólnie o METALu (rodzaj muzyki), mówcie co wam sie podoba, jakie zespoly polecacie, ogolna dyskusja.
Tylko prosze nie pisac postow typu METAL to syf, albo HH to prawdziwa muzyka... Mozna mowic o wsyzstkim, od iron maiden po Brutality.
I jeszze bez zbednego spamu typu LOL albo tez tak sadze.

Ja osobiscie ostatnimi czasu zaczalem sie nudzic moim starym dorobkiem i zaczalem experymentowac, miedzy innymi w polskiej muzyce (boysi odpadaja)
Wyciaglem 3 ciekawe grupy.

HUNTER - Metal sredniej ciezkosci, w dorobku maja 4 plyty zkad moim skromym zdaniem co jedna to lepsza, szczegolnie zwracajac uwage na TELI ktora po ktoryms przesluchaniu naprawde mi sie spodobala.
Co do tematyki to spiewaja nie od rzeczy o bogu itd. (chca byc powazni ale im nie wychodzi) lecz jest to przenosnia. A ogolnie to chodzi o korupcje manipulacje itd. (Spiewaja po polsku - angielsku na zmiane lub 2 razy nagrane) http://www.hunter.art.pl

VADER - Dosc ambitny zespol majacy w swoim dorobku 20 plyt (dosc skromnych bo po 6-14 utworow, w 70% jest tez INTRO i OUTRO wprowadzenie i koniec). Ubolewamy bardzo nad smiercia Docenta ktory byl uwazany za NAJEPSZEGO perkusiste pod wzgledem techniki.
Graja ciezszy metal oraz posiadaja wokal gardlowy co czesc fanow odstrasza. Warto sie przysluchac bo po kilku razach zaczyna sie podobac (tak bylo u mnie) szczegolnie polecam plyty: The Beast oraz Blood. Chodz nie wsyzstkie slyszalem... btw. wlasnie wyszla najnowsza plyta (the Art of War). Co do tematyki, krotko mowiac metalowa spiewaja o wojnie demonach itd. (po angielsku) http://www.vader.pl

BEHEMOTH - Ten zespol w ostatnich czasach modny wsrod mlodzierzy.
Wokal maja jednyny w swoim rodzaju, tzn. jak to PLOTKI mowia podobno
2 (3) osoby nakladaja ten gardlowy wokal na siebie. Straszliwa rąbanka :/
Maja w dorobku 4 plyty (chyba) w tym najnowsza udana Demigod. Graja
z uzyciem gotyckich brzmien (wprowadzenia doniosle), po czym poprostu sieka. Warto tez zwrocic uwage na bardzo orginalne tytuly (przysluchiwanie sie nic nie da gdyz z tego wokalu nic nie ujdzie) pisane angielska lacina jak: Zos Kia Kultus( nazwa plyty) czy Sculpiting the Throne Ov Seth. Nie wiem o czym spiewaja( i nie dojde bez odwiedzenia strony). Mi osobiscie nie pasuje ale niektorym naprawde sie podoba. (po angielsku z wyjadkiem pierwszej plyty)
http://www.behemoth.pl
Wiecej wkrodce, juz o zagranicznych zespolach.


Ostatnio edytowano Pt 18 lis 2005 15:01 przez HaRuT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 lis 2005 22:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
To kapele których słucham/em najczęściej o inne po prostu się ocieram i nie przykuwam do nich wiekszej uwagi, slucham tez wielu typowo rockowych kapel...

Megadeth
Arch Enemy
Kalmah
Children Of Bodom
Carcass
Kreator
Nevermore
Gamma Ray
Iron Maiden
Blind Guardian
Manowar
Metallica
Nightwish
Helloween
Hypocrisy
God Dethroned
Dark Tranquillity
In Flamse - kiedys... ich muzyka mi po prostu zbrzydla
Iced Earth
Dimmu Borgir
Hammerfall
Hunter
Rhapsody
Yngwie Malmsteen

MEGADETH - moja ulubiona kapela w ktorej gra i spiewa moj ulubiony gitarzysta,wokalista,kompozytor,song-writer itd. itp. - Dave Mustaine
bardzo trashowe brzmienia, niektore kawalki strasznie "rock'n'rollowe"
jak dla mnie to bogowie metalu... zadna kapela ich nie przebije... polecam....

Dark Tranquillity - plasuje sie u mnie na 2 miejscu... BARDZO MELODYJNY death metal... "the most beautiful growl i've ever heard ;)" wokal jest naprawde swietny, muzyka jeszcze lepsza... bardzo rozbudowana i ciekawa - to co graja latwo wpada w ucho

Arch Enemy - kolejna bardzo melodyjna death-owa kapelka... kobiecy growl :) - poezja... naprawde swietny.... jesli ktos lubi prawdziwa napierdalanke z melodyjnymi motywami to to jest kapela dla niego...

God Dethroned - kolejny ciekawy death - moze juz nie tak melodyjny ale muzyka jest interesujaca, idealna na rozladowanie energii, wokal powala... jesli ktos nie lubi bardzo mocnego growlu to lepiej niech nie probuje tego sluchac

Nevermore - odkrylem kapele nie dawno graja wokalista spiewa bardzo podobnie do tego z Iced Earth (pewnie wszyscy znaja) z poczatku myslalem ze to ten sam :P jednak muzyka jest duzo bardziej rozbudowana i nie przewidywalna potrafia zajebiscie przypieprzyc w najmniej oczekiwanych momentach - jak najbardziej polecam, szczegolnie ich najnowszy album "This Godless Endeavor"

Kalmah - kapela ktora poznalem przez Smoka... graja naprawde swietnie... wydali dopiero 3 plytki.... ale naprawde na tych trzech albumach jest od cholery dobrych utworow... podchodza pod Children Of Bodom... co kraj to obyczaj - tez sa z Finlandii, ale jak na moj gust so lepsi... do tego wokal jest przyjemniejszy... bardzo skrzeczacy - taki lubie :P

Carcass - kolejna trashowe kapela... graja naprawde fajna ciezka i szybka muzyke... wokal to taki "scrawl" osobiscie bardzo mi sie podoba... na starszych plytkach graja z trzema gitarzystami - rzeznia, polecam

Kreator - muzyka - jak wyzej... z tym ze wokal jest calkiem normalny i perka duzo szybsza, kolesie non stop na palm-mutingu jada... dlatego tez ich brzmienie jest naprawde dobre.... tez polecam...

reszte raczej wszyscy znaja wiec nie mam co opisywac...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 lis 2005 22:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Lacuna Coil - Mozna to uznac za gotyckie brzmienie. Wspanialy glos kobiecy na glownym wokalu, z podkladem meskiego glosu, i co mi sie podoba - nie growlowanego:p. Zespol ma w dorobku jakies 3-4 plyty, a najnowsza jaka udalo mi sie wylapac to Comalies. Zespol jest narodowosci Wloskiej, dodatkowo wokalistka z zespolu jest rowniez modelka, wiec sadze iz spiew i cialo ma co najmniej w porzadku:) Wokal Christiny Scabbi oraz Andreego Ferro jest bardzo odpowiednim polaczeniem

Iron Maiden - Bardzo kultowy zespol, którego sam nie wiem jak nazwac, czy to jest Heavy, czy jakis inny podobny styl, bo okreslic tego nie moge, jednak jedyne co mnie denerwuje to ciagl zmiana wokalistów, perkusistów i gitarzystow, przez co chyba tylko jeden gitarzysta od roku 1975 do 2005 pozostal w calym tym skladzie, który utrzymal sie od poczatku. Zespol ma bardzo fajne brzmienia.

Within Temptation - Ta holenderska kapela jest "Wpólgotycka". W dorobku wiele plyt, jednak ze znanym skutkiem;p. Kobieta na wokalu, bardzo wysoki ton glosu, pomieszany z bardzo ostrym gitarowym riffem (patrz Ice Queen), jednak charakterystycznym gotykiem tego nie mozna nazwac, bo Sharon del Adel troche brakuje w glosie.. tego czegos co powoduje zaiskrzenie gotyku w owej muzyce. Mozna to nazwac taka rytmiczna, albo instrumentalna wersja metalu.

Glownie slucham gotyku tego rodzaju, jezeli to mozna nazwac gotykiem, jezeli ktos lepiej zna sie na tych zespolach, to niech sie wypowie, i nie zawraca mi glowy-.-

A Iron Maiden nie zaliczam do gotyku, jesli juz.. Po prostu mi sie podoba i tyle, ot takie male wytlumaczenie przed przyszlymi konfrontacjami :wink:

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 lis 2005 22:33 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
"Iron Maiden to bardzo kultowy zespol" oh really ?
Iron-i graja najzwyklejszy heavy z bardzo rockowymi podwalinami... te "podwaliny" slychac w takich kawalkach jak Can I play with madness, Running Free, The Clairvoyant czy The Evil that men do,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 lis 2005 23:20 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
biiip


Hunter to thras/power metal. w dorobku maja tak naprawde 3 płyty bo ta 4 to Live. Na początku nagrywali głównie po angielsku potem zaczeli po polsku a obecnie i w tym i w tym.

Behemot i Vader to death metal a oba zespoł są dobrze znane za granicą

A tak to lubię jeszcze Theriona, O.N.A, Acid Drinkers, Iron Maiden, i kilanaście jeszcze :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lis 2005 0:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
nie chcial bym sie wpieprzac w jakies glupie klotnie o to kto gra jaki rodzaj metalu bo jest to zupelnie bezsensu, ale nie slyszalem ani jednego kawalka Huntera ktory mialby choc troche trashowe brzmienie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 18:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja nie lubie jakichs trashowo/death metalowych nawalanek.
Polecam:
Led Zeppelin - chyba kazdy zna ten zespol, grali od progresiva do hardrocka(?) wg. mnie najlepsza plyta to "Coda"

AC/DC - swego czasu chyba najcieżej grajacy zespol (ale nie moge przysiac, moze niech ktos bardziej oblatany sie wypowie). Nie maja jakichs skomplikowanych piosenek ale mimo tego przyjemnie sie slucha.
Polecam przede wszystkim płyty: High Voltage, Let there be rock i Back in black.

Guns' n 'Roses - o ile sie nie myle to wydali 6 plyt (w tym jedna dwuplytowa). Ja osobiscie nie moge ich okreslic. Wg. mnie jedna z najlepszych kapel jakie kiedykolwiek istnialy. Polecam wszystkie plyty ale najbardziej: Appetite for destruction, oraz 2 plytowe Use your illusion.

Van Halen - Hm...Gdzie nie przeczytam to pisze, że to Heavy metal. Jak dla mnie to tylko pierwsza plyta sie do tego zalicza. Mój ulubiony zespol, w ktorym gra moj ulubiony gitarzysta Edward Van Halen, ktory jest legenda (tapping itd.) Polecam! Z poczatku moga kogos odrzucic "brudne" gitarowe riffy, tak samo jak i nadmiar flazoletow i tappingu, ale po jakims czasie moze sie do tego przyzwyczaic. Jesli ktos w muzyce zwraca szczegolnja uwage na to co sie dzieje z gitara a potrafi reszte olac to tutaj moze sie czuc jak w domu (chociaz perkusista tez ownz). Swietna gitara + wspanialy wokal = genialna muza. Najbardziej z duzego dorobku polecam plyty: "Van Halen I", "Balance" , "5150".
BTW: polecam singiel Crossing over - Cos pieknego.



Jethro Tull - Zespol z przerazajacym dorobkiem ok 30 plyt. Kapela ktora kariere swoja zaczynala juz w latach 60-tych. Gra rock progresywny z elementami folku (flet Iana Andersona -wokalisty po prostu rzadzi). Jednak przez swoja dluga droga grala od jazzu po heavy metal (zdobyla nawet grammy na najlepszy album heavy metalowy, wyprzedzila m.in. Mettalice!). Muzyka od razu mowie nie dla wszystkich. Inteligentne teksty, zawierajace prawie zawsze pelno przenosni, oraz pokrecona czesto muzyka sprawiaja ze wielu moze sie zniechecic. By zrozumiec w pelni ten zespol warto by znac jego historie. Dla mnie jest to najbardziej fascynujaca kapela jaka znam. Polecam plyty: "Aqualung" oraz "Thick as a Brick". Ta druga jest strasznie trudna do wysluchania, 43 minutowa piosenka (podzielona na 2) to cala plyta. Czlowiek ktory ma pierwszys raz stycznosc z taka muzyka raczej wymieknie po 5 minutach, dlatego warto przed wysluchaniem (przynajmniej pierwszej wymienionej plyty) zapoznac sie z tekstem (originalnym/tlumaczonym) i z wyjasnieniem wielu prznosni, a wtedy naprawde moze polubic to. Zespol, ktory pokazuje ze muzyka rozrywkowa moze byc sztuka przez duze s.


oprocz tego polecam rowniez: Yes - kolejna kapela grajaca rock progresywny, ale to juz sie zmienilo :D, Aerosmith - hard rock (?), Yngwie malmsteen - heavy metal, Puddle of mudd - Hard rock, White stripes - nie mam pojecia co gra ta para. Queen - legenda, Deep purple - to samo, The Budgie - to juz troche ciezsze brzmienia.
I wiele wiele innych.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 19:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Guns' n 'Roses - o ile sie nie myle to wydali 6 plyt (w tym jedna dwuplytowa). Ja osobiscie nie moge ich okreslic. Wg. mnie jedna z najlepszych kapel jakie kiedykolwiek istnialy. Polecam wszystkie plyty ale najbardziej: Appetite for destruction, oraz 2 plytowe Use your illusion.

Na tym sie wychowalem, oprocz tego jeszcze Scorpions, stary Bajm, Lady Punk, Urszula, nie moge tez zapomniec o Queen'ach. Ale wracajac do Guns'esow, z plyta Use Your Illusion to sprawa wyglada tak, ze rozne wytwornie, wydawaly ta plyte w roznych wersjach. Albo wlasnie jako dwuplytowa lub jako Use Your Illusion I i Use Your Illusion II. Co jak co, zespol byl wielkie. Taka widownia, to chyba tylko Queen jeszcze mogl sie pochwalic. Co jak co na inne zespoly tez masa ludzi przychodzila, ale Queen i Guns n Roses bili wszystkich na lep swoja publicznoscia :wink: Gunsi sie reaktywowali z tego co wiem, ale niestety bez Slasha na gitarze :cry:
Z progresywnego grania - Dream Theater - sa po prostu wielcy :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 19:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Plotka glosi ze chlopaki mieli dosc Axla :D

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 19:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Z tego co wiem, to Axl mial dosc narkotykowych imprez chlopakow. Z plotek slyszalem, ze doszlo do klutni miedzy Axl'em a Slash'em i przez to doszlo do rozpadu. Jak dokladnie bylo, to nigdy sie nie zaglebialem w to :roll:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 20:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
ta podobno doszlo do klotni pomiedzy slashem a axelem o to ze slash i duff za duzo cpaja i chlaja... po fakcie slash duff i matt opuscili gansow tworzac Velvet Revolver z nowym wokalista... a guns n roses dalej istnieje i koncertuje... z tym ze ze starego skladu zostal tylko axel... mieli wydac nowa plytke... juz chyba z 5 lat temu...

absolutnie popieram.. gunsi to jedna z najlepszych jak nie najlepsza kapela rockowa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 21:17 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Black Sabbath :) pisać nie będę przeczytajcie pierwsze notki jakie są tutaj: www.nirnaeth.photoblog.pl :P póki są...

Nikt nie wymienił Korna,Acid Drinkers, O.N.A, Theriona...a kiedyś zaczynałem od Offspring i nadal to lubię ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 22:32 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
O.N.A nie lubie... Acid Drinkers swojego czasu sluchalem... co do Theriona.... kawalek To Mega Therion to geniusz :) fajnie zcoverowali Children of Damned Iron Maiden... oczywiscie nie ten cover lepszy od orginalu.. ale ciekawy

moj wujek ma cala dyskografie Black Sabbath na orginalnych plytkach cd i czesc na winelach... kurde ile kasy :) ja mam cala dyskografie BS ale w mp3
pierwsze 3 albumy Black Sabbath to dla mnie geniusz... szok w trampkach... pozniej bylo juz tylko gorzej (w mojej opinii) zdarzaly sie tylko jakies pojedyncze swietne utwory... np Air Dance... nie wszystkim sie podobalo "nowoczesne" BS z Dio jako wokalista ale mi tak.. i to bardzo... albumy takie jak Forbidden czy Tyr sa naprawde swietne...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 22:58 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Moje pojecie metalu/rocku ktory lubie jest bardzo szerokie... Od zespolow jak Led Zeppelin czy Pink Floyd przez Iron Maiden, Nirvane, SOAD czy Slipknota konczac na Vaderze.

SOAD - znany takze jako System of a Down (kiedys SOIL).
Maja w swoim dorobku 5 plyt w tym 4 wydane (jesli by ktos chcial "uslyszec hipnotiza gg 30 mb, ale to oczywiscie nie sa utowry :] i nie mozecie ich sluchac przed wykupieniem orginalnej plyty, za to mozecie je traktowac jako zapasowa kopie). Graja dosc ciekawa mieszanke muzyki ludowej (Armenskiej) i metalu. Maja to w sobie ze kazda plyte wydaja inna i ogolnie jest to jeden z NIEWIELU zespolow ktore graja kazda plyte "inaczej".
w tym ze Mezmerize - Hipnotize (najnowsze plyty) zchodza juz z drogi metalu na droge popu, lecz mam nadzieje ze to sie zmieni. Osobiscie jestem fanem plyty Toxicity. http://www.systemofadown.com

Soulfly - Mieszanka Trash (jesli sie myle to mnie poprwacie) Metalu z ambitnymi utowrami nagranymi z pomoca orkiestry. Wydali 4 plyty, ciekawostka jest to ze kazda nagrywaja w innym kraju (kraza plotki, BARDZO wiarygodne, ze teraz nagrywaja w polsce, lecz nie mowia gdzie... logiczne nie chca tlumow). Szczegolna uwage zwrociem na plyt Dark Age (znowu najnowsza) nagrana w Rosji. http://www.soulfly.com/

KoRn - Dosc stary zespol, grajacy morczny experymetalny nie zbyt mocny metal (zalezy dla kogo). Maja w dorobku 6 plyt, w tym warto spojrzec na takie jak Life is Peach czy Issues. To oni wykreowali takie zespoly jak Linking Park czy Limp Bizkit (błe). Ostatnio koncertowali w spodku katowickim razem z huterem i opethem (czy latuną coil). Mieli dosc ciekawy pomysl, byl konkurs w ktorym mozna bylo wygrac specjalne bilety na specjalne miejsca na scenie czyli w... klatkach :).
Lecz niestety ich kariera sie konczy jeden odszedl oddajac sie w sluzbe bogu, plyta ostatnia im nie wyszla, lecz zostanie on w pamieci nam... bardzo wielu fanom. http://www.korn.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 23:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
flamed napisał(a):
Nikt nie wymienił Korna,Acid Drinkers, O.N.A, Theriona...a kiedyś zaczynałem od Offspring i nadal to lubię ;)

Flamed, Therion jest dla mnie czyms wiecej niz zespolem. W ubieglym roku bylem na ich koncercie. Zapozyczylem sie zeby ich zobaczyc, i zajebiscie warto bylo. Ciezko opisac, po prostu trzeba bylo tam byc. Jedyna kicha jaka byla, to lokal, w ktorym im niestety przyszlo grac :( co zreszta sami powiedzieli. Ale sam fakt, ze na koncercie mieli siedmio osobowy chor (4 panie oraz 3 panow, w tym jedna z pan jako glowna), nie bylo niestety orkiestry symfonicznej, ale nie dziwie sie, po prostu by sie nie zmiescila. Slyszalo sie to co bylo na scenie, zadnych jakis podpierdolek playback'u. Grali na zasadzie, dwa kawalki ze starych plyt jeden z nowej, i tak przez jakies 1,5h. Przelecialy wszystkie ich hity, oczywiscie nie zabraklo To Mega Therion, ktory byl na pierwszym albo drugim bisie. Grali od Lepaca Kliffoth, z wczesniejszych w sumie nie bylo sensu, bo zupelnie wtedy co innego grali. Zagrali bardzo swietnie i tylko czekam, kiedy ponownie do Polski przyjada :wink: Zespol co jak co ma bogady dorobek plytowy, w sumie 22 plyty, ja posiadam 15 :( Troche ciezko jest dostac niektore :cry:

Acid Drinkers w prawdzie nie sluchalem, O.N.A tak pi razy drzwi, ale Korna to nie trawie. Wogle nie podoba mi sie, to co graja :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 4:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie do konca zgodze sie z twierdzeniem ze:
Cytuj:
w tym ze Mezmerize - Hipnotize (najnowsze plyty) zchodza juz z drogi metalu na droge popu


Jak dla mnie w tych dwoch plytach graja pokrecona muze ale z pewnoscia nie jest to pop. Sa nawiazania do muzyki ludowej, ale o popie nie ma mowy. BTW: wg.mnie te 2 ostatnie plytki rzadza i sa prawdziwym dzielem sztuki!

Aha zapomnialem spytac co sadzicie o takich swietnych zespolach jak The Who, albo Lynyrd Skynyrd?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 8:57 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
W System wdarla sie straszna komercha, co do ostatnich plyt, widac ze sa przygotowane dla szerszej publicznosci. Graja duzo bardziej ambitnie trzeba przyznac, i ich muzyka jest rozbudowana czego dzisiaj brakuje... Hipnotize jest bardzo ciekawy pod wzgledem mieszania wokalu... Oni jak by rozmawiaja ze soba podczas piosenki... Ale napewno maja bardziej elektroniczne niz gitarowe dzwieki teraz. Ale ze nie w ich stylu jest wydawac 2 takie same plyty (Hipnotize i Mezmerize to calosc). Zobaczymy co przyniasa nam nastepnym razem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 10:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
na trawie SOAD, korn czy linkin park... po prostu nie moge tego sluchac... uszy mi od czegos takiego pekaja... pozal sie Boże


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 10:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
SOAD powazam chociazby za ich cierpliwosc. Bo zespol dlugo walczyl, zeby wybic sie na rynek. Co do ich gry, no coz, zawsze znajdzie sie cos co sie spodoba :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 17:19 
flamed napisał(a):
Black Sabbath :)


Miałem to samo napisać, dopóki nie zobaczyłem tego posta. Zapieram się zadnimi łapami, tak, Black Sabbath, dziwie się że nikt o tym nie wspomniał. Osobiście słucham jeszcze Korn, Deep Purple i Led Zeppelin, ale to już było wymienione {Korn przez Flameda} :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 sty 2006 17:22 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
nie slyszalem ani jednego kawalka Huntera ktory mialby choc troche trashowe brzmienie


Requiem?
:arrow: http://hunter.bielecki.art.pl/viewtopic ... sc&start=0


Ostatnio zdobłem Soulfly z czego jestem zadowolony :) a i Anetheme:P

Czy ktoś tu wymienił Kult?Halo...dlaczego zapomniaono o Kultcie?
Moge go wkółko słuchac przy kazdej okazji

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 sty 2006 5:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Tak ostatnimi czasy grzebiac po dysku, znalazlem cos, co bardzo mi swego czasu humor poprawialo. Mianowicie wegierska grupa Tormentor. Nie wiem do czego do sklasyfikowac, jakiego gatunku muzycznego, gdyz kazdy kwalek jest niemal w innym klimacie. Zaczynajac od dlugiego spokojnego, ambitnego intro, po muzyke filmowa, zdrowy black (cos dla ludzi lubiacych mocniejsze uderzenie) i konczac na pokreceniu z przewroceniem. Ta ostatnio opcje polecam dla ludzi o dziwnym poczyciu humoru, gdyz kawalki sa tak zakrecone, ze niewiadomo, czy smiac sie, czy plakac :rotfl: W kazdym badz razie, gdy pierwszy raz to uslyszalem, to plakalem ze smiechu. Przez dlugie kilkanascie minut nie potrafilem dojsc do siebie :lol: Podobnie reagowali moi znajomi siedzacy w metalowych klimatach :wink: Gdyby ktos byl zainteresowany, to pisac na PW, podam wtedy namiar na swojego FTP'a. FTP u mnie dziala 24/7, gdyby byly problemy, to pisac :idea: Ale za wczasu ostrzegam, niektore kawalki sa bardzo czachojebne :!: :devil:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 21:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Progresive crosover metal? :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 21:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
HaRuT napisał(a):
...spodku katowickim razem z huterem i opethem (czy latuną coil)


A w ryj za małe litery i pomyłkę? :lol:

tja, grali z Lacuną i jeszcze z jakimś zespołem.. zdaje mi się że z Samaelem ale dokładnie nie pamiętam.. z resztą to dawno było, nie pamiętam;)


Aaa.. i pytanie miałbym : Plotki głoszą iz najlepszym perkusistą na świecie jest gościu z Dream Theater, ale mi bardziej przyporządkowuje się do najlepszego perkusista z Theriona.. Tyle o ile obydwaj grają na tyle zajebiście że trudno mi jest ich porównać..-.-

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 21:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Najlepszym perkusista jest Alex Van Halen :P
Koles ownzuje. BTW: niezla rodzinka.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 22:06 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
bez sensu jest klocic sie o to "kto jest najlepszym perkusista na swiecie" rozmowa taka zmierza do nikad... nie lubie Spliknot-a ale ich perkusista... to prawdziwy rzeznik :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 22:16 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
perkusista ma w sumie najgorzej, rzadko go widać :> czesto potrafi sie wymienic wokaliste,gitarzystów, a nie wie jak sie nazywa perkusista.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 22:19 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
ja akurat pamiętam wszystkich byłych i obecnych członków w Lacunie Coil.. Cristiano Mozzati jest dobry, ale ocenianie w ten sposób do niczego nie prowadzi;)

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 03 lut 2006 22:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Widzialwm w studiu, co perkusita Slipknota potrafi, i powiem, ze przyprawilo mnie to o oslupienie. Jezeli ktos chce, wysle filmik :wink: Byc moze goscio tak naprawde stuka, byc moze ma odpowiednio zmodyfikowana perke, a byc moze kozysta z autoamtu :ble: Sam nie wiem :roll:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL