Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 14:17

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 sie 2005 12:13 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Andrzej napisał(a):
Jedziesz na festiwal muzyki gotyckiej? Oh man brzmi groznie :) . Moze wam The Cure wystapi :P . HF. Swoja drgoa w europie to same festiwale ;P

Heh niezle, to ze ktos jest ubrany na czarno i umalowany, to nie znaczy, ze gra gotyk lol W celu doedukowania sie muzycznie Andrew zapodaj sobie na e-mule "Friday I´m in Love" "sweet lullaby" czy tez "pictures of you" (mam nadzieje, ze tytulow nie pomylilem).
Pozdrawiam :)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 sie 2005 15:53 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cholera nic nie powiedzialem prawie a twy sie czeapiacie :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 6:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Teraz to zauwazylem :)

Cytuj:
Nie wiem co ma The Cure wspolnego z gotykiem, no ale dobra

Ano myśle ze cos ma. Oto cytat z wikipedii:

Kod:
Posępna atmosfera i liryki Smitha mówiły dużo o nowej drodze obranej przez zespół. The Cure stało się jednym z prekursorów zjawiska później nazwanego mianem rock gotycki.


Chyba mialem racje :)
Cytuj:
Heh niezle, to ze ktos jest ubrany na czarno i umalowany, to nie znaczy, ze gra gotyk lol W celu doedukowania sie muzycznie Andrew zapodaj sobie na e-mule "Friday I´m in Love" "sweet lullaby" czy tez "pictures of you" (mam nadzieje, ze tytulow nie pomylilem).
Pozdrawiam
Ale to ze ktos jest ubrany na czarno i umalowany to na pierwszy rzut oka moze wygladac na gotyka. Wiem po sobie, poniewaz na pewnym obozie mialem pseudonim gotyk :) A to dlatego ze mam strasznie podkrazone oczy a wtedy jeszcze kazdy peruke nalozyl na chwile :P . A te tytuly to piosenki The Cure? Jesli tak to wybacz nie sciagne bo nie slucham tego raczej choc czasem zdarzy mi sie :P .
Zreszta nie wiem w czym mialoby to mnie wyedukowac...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 8:37 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Rock gotycki? Buehehhe.. W czym mialo by to Ciebie wyedukowac? Gdybys posluchal ich kawalkow, to bys zauwazyl, ze ten cytat z z wikipedi jest g. wart :)
Koniec watku o "The Cure" :)
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 9:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
AA(UR)-Ypeeh napisał(a):
Rock gotycki? Buehehhe.. W czym mialo by to Ciebie wyedukowac? Gdybys posluchal ich kawalkow, to bys zauwazyl, ze ten cytat z z wikipedi jest g. wart :)
Koniec watku o "The Cure" :)
Pozdrawiam


Sorx musze odpowiedziec. Cytat z wikipedii nie jest gowno wart, poniewaz The cure podobnie jak wiele innych rockowych zespolow w calej swojej muzycznej dzialalnosci gral rozne skrajne gatunki muzyczne. Wsrod nich był rock gotycki, ktorego byli prekursorem (jednym z prekursorow) A to jak rock gotycki brzmi to wiem. Tylko nawet gdyby tamte kawalki roznily sie znacznie od cureowskich to nie zmienia faktu ze to i to mzoe byc rockiem gotyckim no nie?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 11:18 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Załózcie sobie o tym osobny temat. Gotyk niestety na Woodstocku nie gości.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 13:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Mysle ze temat juz zakonczony :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 13:30 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Racja, Woodstock sie skonczyl, a po co zakladac nowy temat na rozwazania o Gothic Rock :) A co do The Cure Andrew to brak mi argumentow na dalsza polemike :D Pozdro

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 21:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
o Gothic Rock może i nie ,ale o wszystkich innych stylach muzycznych tzn. co kto najlepiej reprezentuje to nowy temat może już być co nie? :) a zeby było jasne w skrocie "etc" mam tez na mysli HH i techno więc jak ktoś lubi to proszę bardzo ale skończmy z Gothicem...myslałem co przeciwo wam wystyawić i chyba to bedzie taki 'skład'

- Therion
- Theater of Tragedy

z tych co znam ze słyszenia to jeszcze

- Tristania
- Epica
- The Gathering
- Dark Moor

podobno fajne są

- Artrosis
- Lacrimas Profundere
- Weltenbrand

the Cure przyznaje się nie slyszałem (za młody jestem:P) więc sie nie wypowiadam wybaczcie :/

A z Polskiego Gothicu to może Closterkeller? ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 7:34 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ypeeh, dorzuć do tego jeszcze "Close To Me" (fajny teledysk - kolesie wpadli w szafie do morza), alby ten z pająkami (nie pamietam do jakiego to bylo kawalka) - tam bylo wszystko na czarno, ale nie mialo to nic wspólnego z gothic rockiem czy gothic metalem... dawno ich nie sluchalem, jakies 7 lat temu ostatnio, gdy w pubie "Alibi" czesto ich puszczali, ale to muza typowo rockowa, podchodzaca pod punk-rock (sporo kawałków nawet typowo POP-owych).

Z tego co tu poczytalem, to Andrzej opiera sie tylko i wyłącznie na informacjach znalezionych w Wikipedii, pewnie nawet nigdy nie slyszal The Cure ani nie widzial zadnego ich clipa, bo gdyby tak bylo, to podałby duzo lepiej pasującą do Gothic'a grupę.
Wiem wiem, andrzej i tak zaraz nam wszystkim udowodni, że on I TAK wie lepiej.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano N 21 sie 2005 7:56 przez yco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 22:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ales sie Yco uwzial na mnie...

Nie opieram sie tylko na informacjach "znalezionych" w Wikipedii ale przede wszystkim na faktach wiec wtf? A co do ogladania ich clipow to nie widzialem ich zadnego clipa (tzn moze widzialem ale nawet jesli to nei pamietam ) W ogole nie rozumiem o co ci chodzi w tym co napisales. Koniecznie chciales chyba mi dopiec... Poza tym jesli byli jednym z prekursorow to czemu jest to zla grupa? I co to jest za tekst
Cytuj:
pewnie nawet nigdy nie slyszal The Cure ani nie widzial zadnego ich clipa, bo gdyby tak bylo, to podałby duzo lepiej pasującą do Gothic'a grupę.
nie mow "Pewnie" jesli nie jestes pewny. Nie wiesz czy nie slyszalem czego nie potwierdzam. A fakty sa faktami. I niby czemu mialbym podawac "lepiej" pasujaca grupe? Czemu w ogole mialem podawac inna grupe niz chcialem? BTW: Podobno ten temat jest zamkniety. "Otworzyles go" Yco.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 22:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
a co, ty go zamknales?
"pewnie" ma troche inny sens niż "na pewno" (którego to wlasnie ty strasznie czesto uzywasz)
fakty... fakty... a skad ty te fakty bierzesz, skoro nawet nie wiesz do konca do to za zespol.
z tego co piszesz widac, ze znasz ten gatunek jeszcze gorzej ode mnie (ja sie z nim zetknalem podczas wizyt w ZG i u Tytusa) a na strasznego experta sie tutaj kreujesz i to mnie wlasnie wnerwia (juz nie raz tak robiles, dlatego sie czepiam)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 10:24 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Wlasnie Andrew, mowisz o faktach innych niz z wikipedii. Przytocz, zacytuj, bo mnie to ciekawi. Szczerze mowiac poddalem sie, bo trudno mi polemizowac z tym, ze na poczatku kariery czy w innych zamierzchlych czasach The Cure gralo Gothic (w co nie wierze i tak), az na tyle dobrze nie znam tego zespolu, dyskografii w glowie nie mam. Ale zapodaj tytuly kawalkow wskazujace na Gothic i sprawa bedzie rozwiazana, masz dostep do faktow to sie podziel :P

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 10:49 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Zadalem sobie trud poczytania troche w sieci i oto co znalazlem:
Tutaj wikimedia:
Rock gotycki albo gotyk, inaczej (ang.cold wave - zimna fala) - gatunek w muzyce rockowej charakteryzujący się melodyjnymi, zazwyczaj prostymi utworami utrzymanymi w molowej tonacji, w niektórych przypadkach sięgający do muzyki operowej depresyjnym klimatem, tekstami o treści egzystencjalnej, często nawiązującymi do legend, mitologii germańskiej i słowiańskiej, powieści i filmów grozy. Pokrewne mu są takie gatunki jak gothic metal, dark wave, doom metal, postpunk, neofolk a także rock progresywny czy industrial i noise. Nazwa gatunku pochodzi od średniowiecznego stylu gotyckiego w architekturze.

Treści w utworach gotycko rockowych nawiązują często do znanych lub legendarnych postaci związanych z takimi wartościami jak śmierć, cierpienie i samotność. Są to m.in. Elizabeth Bathory, Bela Lugosi, Vlad Dracula. Teksty także często związane są z wampiryzmem bądź likantropią przez co odwołują się do motywów popkultury bazującej na znamiennej w średniowieczu i romantyzmie mitologii słowiańskiej.

Za prekursorów rocka gotyckiego uważa się zespoły Siouxsie and The Banshees, Joy Division i Bauhaus. Pierwsza z nich odeszła od pierwotnej punkowej stylistyki na rzecz wolniejszych, ponurych melodii i bardziej intelektualnych tekstów. Drugim żródłem gotyku był deathrock, muzyka rozwijająca się równolegle, choć całkowicie niezależnie w Kalifornii.

A tutaj krotka biografia zespolu:
http://www.nuta.pl/sylwetki/d/1/5/?pnum=1

W sumie to by sie zgadzalo, te dwie plyty o ktorych mowa w biografii, podchodza pod egzystencjalizm, mroczne teksty itp. Ale szczerze mowiac, pojecie gothic rock jest dosyc szerokie (zbyt szerokie). A wiec, choc Andrew nie przytoczyl innych argumentow poza wikipedia, to przyznaje mu racje. The Cure w pewnym momencie kariery poszlo troche w kierunku gothic rock´a.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 11:12 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
No oki...co prawda w encyklopedii to tylko haslo (jakie jest jego źródło? zapytali się ludzi na czarno ubranych?:P) ,ale prawda jakaś tam jest.
Tylko niech mi ktoś to The Cure porówna do tych zespołów co ja wymieniłem? Ostatnio na onecie była jakaś reklama The Cure...nie była ani trochę mroczna...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 12:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
fakty... fakty... a skad ty te fakty bierzesz, skoro nawet nie wiesz do konca do to za zespol.
z tego co piszesz widac, ze znasz ten gatunek jeszcze gorzej ode mnie (ja sie z nim zetknalem podczas wizyt w ZG i u Tytusa) a na strasznego experta sie tutaj kreujesz i to mnie wlasnie wnerwia (juz nie raz tak robiles, dlatego sie czepiam)
Nie kreusie sie na experta zadnego. To ci sie tak wydaje, wiec sam siebei doprowadzasz do kurwicy, wiec pretensje miej tylko do siebie. Nie wiem czy znam ten gatunek gorzej od ciebie bo nie wiem na ile ty go znasz. Wiem na ile ja go znam i jak mowilem nie interesuje mnie ten rodzaj muzyki (jak wiec moge sie kreowac na experta?). Mowisz ze kreuje sie na experta mimo ze podalem fakty znalezione zreszta w wikipedii. Tutaj nie trzeba byc ekspertem chyba... Aha i ze niby nieraz juz sie kreowalem na eksperta tak? Nie kreowalem sie nigdy. To ty tak myslisz.

Zreszta koniec koncow:
Cytuj:
W sumie to by sie zgadzalo, te dwie plyty o ktorych mowa w biografii, podchodza pod egzystencjalizm, mroczne teksty itp. Ale szczerze mowiac, pojecie gothic rock jest dosyc szerokie (zbyt szerokie). A wiec, choc Andrew nie przytoczyl innych argumentow poza wikipedia, to przyznaje mu racje. The Cure w pewnym momencie kariery poszlo troche w kierunku gothic rock´a.
Gryzie cie Yco ze mialem racje? Tak. To ty ogladales jakeis clipy to ty slyszales ich a ja wg. ciebie nie a mimo wszystko to ja mialem racje. Powiedz jeszcze ze kreuje sie przez to na eksperta.
BTW: Poco szukac w innych zrodlach informacji skoro w tym jednym jest to wszystko co bylo potrzebne.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 12:14 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
cZemu ignorujecie moje pytania? :/ :P

Cytuj:
BTW: Poco szukac w innych zrodlach informacji skoro w tym jednym jest to co chcialem.


Chocby po to by mieć pewność? Jedno źródło może kłamać a 5 już mniej.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 12:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ok. Masz racje. Ale wyszlo na to ze nie klamalo.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 13:22 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Tak, wyszlo na to. Jednak argumenty miales i tak slabe :P

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 8:59 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
W calym tym watku zostala pominieta taka slawa jak Nightwish, Apocaliptyca, polski Crostelkeller. Inne grupy godne uwagi: Ankh, Tower, Cruachan (celtycka muzyka), troche folku (przezemnie nazwany biesiadny metal) czyli: Finntroll, Korpiklani, Moonsorrow. Rhapsody - pomieszanie gotyku z heavy metalem 8)

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 10:01 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Błąd.Closterkeller ja wymieniłem....a Apocaliptyca to czemu tak między Nightwishem a Closterkeller? :roll: i możesz mi odpowiedzieć co gra Within Temptation i Blind Guardian? A trzecie pytanie. Czy wyjaśni mi ktoś czym się różni power metal (np. polski Hunter) od thrash metalu?(np.metallica starsza...)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 10:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Błąd.Closterkeller ja wymieniłem

Przepraszam, zwracam honor :?
Cytuj:
a Apocaliptyca to czemu tak między Nightwishem a Closterkeller?

Jezeli chodzi o to, to nie mam jakies chronologii co do zespolow, ktory jest lepszy, a ktory gorszy. Zapomnialem wspomniec o Haggard'zie, niemiecki zespol, ktory gra na koncertach z orkiestra symfoniczna :)
Cytuj:
możesz mi odpowiedzieć co gra Within Temptation i Blind Guardian

Within gral kiedys dobry gotyk, teraz strasznie scipieli i graja typowy nu metal w stylu Evanescence. No wraz z ubyciem wokalistce w pasie, ubylo przy okazji w tym co grali kiedys :cry: Blind Guardian szczeze powiem nie sluchalem, ale z tego co sie orientuje to graja heavy, czyli cos, co nie bardzo preferuje :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 14:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
Blind Guardian to Melodic Metal...
z trashowych kapel polecam Carcass, Kreator, In Flames, Gamma Ray
btw - Rhapsody gra swietna muzyke :) widac wlosi tez potrafia robic dobra muzyke a nie tam jakis ramazzoti czy jak mu tam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 14:35 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
In Flames

Eeeee bez przesady, wczesniej black brali. Teraz graja cos na styl Korna :cry: A z trash'owych to rowne uwagi jest Testament :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 14:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
hmm... starsze albumy in flames wydaja mi sie bardzo trashowe ale skoro tak mowisz.... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 17:49 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Pierwszt raz słysze o Melodic Metal :] ale nawet by pasowało...

1.Dzięki za thrasowe kapele ,ale ja pytałem o różnicę między ich grą a power metalem
2.Mi chodziło o styl Apocaliptyca bo grają jak wiadomo utwory Metallicy ,ale ich styl to chyba muzyka klasyczna?:D

Evanescence ci to są poprostu śmieszni :lol:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 18:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
O ile mi wiadomo wydali aby dwie plyty, w sklad ktorych wchodzily covery Metallicy: Playing Metallica i Inquisition symphony. Reszta, to sa ich kompozycje :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 paź 2005 18:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
ba mam na kompie enter sandman creeping death sad but true w wykonaniu apocaliptyci
swoja droga Melodic/Heroic Metal to tez Hammerfall Rhapsody to tez sie zalicza do melodic.... ostatnio dzieki Smokowi poznalem niesamowita finska kapele melodic metalowa Kalmah - czasem nawet bardzo przypominaja Children Of Bodom - co kraj to obyczaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 21 paź 2005 0:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Zaczynacie wymyslac gatunki jak moj znajomy, ktory Behemotha nazywa slowianskim black metalem :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 21 paź 2005 14:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
nawet kiedy wejdziesz na mysongbook.com to wiele kapel jest w dziale "Melodic Metal"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL