Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 22:35

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kultura... i nie tylko
PostNapisane: Pt 12 lut 2010 22:14 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Cytuj:
Niektórym ich jej brakuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kultura... i nie tylko
PostNapisane: So 13 lut 2010 1:04 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
dziwne ze liq wsadzil tutaj skrina, na ktorym mam zupelna racje i wygladam na myslacego czlowieka. Czekam tylko, az przejdzie do "twoich starych" albo przynajmniej "gupkuw"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kultura... i nie tylko
PostNapisane: Pn 15 lut 2010 20:21 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
A tak w ogole to moze opisze tutaj szczegoly:

gralem sobie 1v1 na senseia kakashi, wbilo dwoch obsow. Jednym z nich byl Love~ganja - zwrocilem na niego szczegolna uwage, poniewaz mial polskie ustawienia regionalne w windowsie aka polak na 99%. Nie pisal nic szczegolnego, tylko kilka razy mnie pochwalil, napisal ze jestem oldskul i lepszy od legolasa. Po grze napisalem do niego na privie wprost 'kim jestes?', niestety jako rizpons uzyskalem '?'. Olalem go wiec gestym, cieplym i se poszlem.
<tydzien przerwy>
Jakis debil wyzywa goscia od hackerow (w j. angielskim ofc), ze byl pewien ze tamten hackowal, robil dziwne ruchy i zeby wywalal z servera, jak nie umie dobrze grac. Smutno mi, gdy widze takich debili, wiec napisalem mu: nastepnym razem popros o ss, bonc cicho i przestan zaklocac porzadek, na co nas Love~Ganja przychodzi znikad i odzywa sie: "nie wtracaj sie w cudze sprawy ave, a jesli chcesz zablysnac, zrob to w grze"! Poniewaz bylem do niego negatywnie nastawiony juz wczesniej, typ znal moje aka i na dodatek mowi glupie rzeczy (kazdy oprocz andrzeja dostrzega tutaj paradoks.. wstracil sie w nie swoje sprawy, zeby mi wytknac, iz wstracam sie w nie swoje sprawy. wtf ;[), a na dodatek mialem nieskonczona racje w tym przedmiocie, wyjasnilem mu to

PS. Gosc lykal moje prowokacje jak mlody pelikan, no i nazwal mnie 'cdapem', wiec z jeszcze wieksza przyjemnoscia flejmowalem. Moze teraz zrozumiecie, jak wspanialy jestem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL