Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 18 maja 2024 1:46

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Na kogo zagłosujesz podczas zbliżających się wyborów prezydenckich lub zagłosowałbyś gdybyś mógł?
Marek Borowski (SDPl) 3%  3%  [ 1 ]
Włodzimierz Cimoszewicz (SLD) 28%  28%  [ 11 ]
Jarosław Kaczyński (PiS) 15%  15%  [ 6 ]
Donald Tusk (PO) 31%  31%  [ 12 ]
Andrzej Lepper (Samoobrona) 8%  8%  [ 3 ]
Roman Giertych (LPR) 3%  3%  [ 1 ]
Stan Tymiński (???) 0%  0%  [ 0 ]
Piotr Ikonowicz (Nowa Lewica?) - nic nie słyszałem o jego kandydaturze, ale podejrzewam, że się zgłosi 0%  0%  [ 0 ]
Lech Wałęsa (???) - jak wyżej 3%  3%  [ 1 ]
inny (mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem) 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 7:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja popieram Pavlosa. I tak przez ostatnie lata robimy se jaja to czemu nie zaglosowac na leppera? :D Ziomus zlepperuje polske a michał w. u boku zaspiewa zwycieska piesn :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 8:27 
Kilka dni temu na stronie Łukasza Wyszykowskiego z PO http://www.wyszkowski.wroclaw.pl pojawiła się gra w której strzelamy z kuszy do byłego kandydata na prezydenta Włodzimierza Cimoszewicza.
Gdyby taką grę wykonał licealista i dotyczyłaby ona dyrektora szkoły wylano by chłopaka ze szkoły, tymczasem PO uważa to za świetny żart. Ja jużtym Panom dziękuje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 13:31 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Mimo ze nie ejstem za PO to rowniez uwazam to za swietny zart. Niech sie teraz z zioma nabijaja jak debila z siebei zrobil ;P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 14:17 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Andrzej napisał(a):
Mimo ze nie ejstem za PO to rowniez uwazam to za swietny zart. Niech sie teraz z zioma nabijaja jak debila z siebei zrobil ;P


No zesz kurwa ja pierdole juz mnie od tej cholernej glupoty krew zalewa. KURWA WY JEBANE TROLLE. Gdyby to byl papiez to zobaczylbym MILIONY slow oburzenia, autor takiej gry zostalby zaskarzony i skazany na conajmniej kilka lat wiezienia. Nie mowiac juz o banicji z zycia politycznego. Ale gdy chodzi o Cimoszewicza to jest to zajebisty zart, taki od ktorego zesrac sie mozna. Mowiac po angielsku:

GET A FUCKING CLUE YOU FUCKING MORON

W ostatnim watku napisalem Amerykanie < 0

Pomylilem sie. Niektorzy Polacy < 0

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 14:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Lol szycha ale to byl zajebisty zart. Przykro mi :lol: :lol:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 15:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Andrzej napisał(a):
Lol szycha ale to byl zajebisty zart. Przykro mi :lol: :lol:


Nie zmuszaj mnie zebym odswiezyl swoje umiejetnosci w celu zrobienia gry o Janie Pawle II To bedzie dopiero zart hahahoho hajdiho!

Bractwo Kurkowe ROX PWNZZZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 16:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ale on nie bedzie smieszny...
A to jest smieszne.
Czujesz roznice? Smieszne - niesmieszne. :lol: :lol:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 17:08 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
szyszek napisał(a):
No zesz kurwa ja pierdole juz mnie od tej cholernej glupoty krew zalewa. KURWA WY JEBANE TROLLE.


To stwierdzenie + "GET A FUCKING CLUE YOU FUCKING MORON" + obrazek na końcu => ironia sytuacji wyskoczyła za skalę :P

Cytuj:
Gdyby to byl papiez to zobaczylbym MILIONY slow oburzenia,


Może tak, może nie. Zależy od kontekstu.

Cytuj:
autor takiej gry zostalby zaskarzony


Jaaasne...

Cytuj:
i skazany na conajmniej kilka lat wiezienia.


Oooczywiście...


Rześ się tutaj szycha rzucił całkiem ostro z tym swoim świętym oburzeniem. Ciekawe jednak czy byś tak zareagował gdyby bohaterem gry był na przykład Lepper...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 17:40 
Cytuj:
No zesz kurwa ja pierdole juz mnie od tej cholernej glupoty krew zalewa. KURWA WY JEBANE TROLLE. Gdyby to byl papiez to zobaczylbym MILIONY slow oburzenia, autor takiej gry zostalby zaskarzony i skazany na conajmniej kilka lat wiezienia. Nie mowiac juz o banicji z zycia politycznego. Ale gdy chodzi o Cimoszewicza to jest to zajebisty zart, taki od ktorego zesrac sie mozna. Mowiac po angielsku:


ludzie a ty jak zwykle zwyklych debili porownojesz to wielkiego autorytetu jakim byl Jan Paweł II czlowieku co ty jechuwka jestes i nawalasz na naszego Papieza ktorego nawet nie znales czy co ???

JAK MOZNA CIMOSZEWICZA TO PAPIEZA POROWNYWAC rOtfl a Kiełbase wyborcza z taka instytucja wez ty sie zastanow co ty wypisujesz

nie wierzysz to spierdalaj i nie gadaj takich glupot. ( nie jestem ksiedzem ale takie rzeczy to nawet przedszkolak nie wypisuje)

chcesz robic ta gre to rob nikt cie do wiezienia nie wsadzi,...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 18:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
kto dał głos na cimoszewicza?
lubie wiedziec kogo mam miec w dupie
dobrze ze sie wycofal

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 18:59 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Na bank szycha buehehehehehhe.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 19:55 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
8 na cimosiewicza... o Boze... Podobala wam sie komuna -_-.
Kaczor za nerwowy wojne jeszcze wywola.
Lepper tylko na animal planet zarobi ;/
Tusk jedyny zostal, ufam mu i mam nadzieje ze zalezy mu na slawie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 20:07 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
HaRuT napisał(a):
Lepper tylko na animal planet zarobi ;/


BUAHAHAHAHAH XD :lol: :lol: :lol:

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 20:27 
HaRuT napisał(a):
8 na cimosiewicza... o Boze... Podobala wam sie komuna -_-.
Kaczor za nerwowy wojne jeszcze wywola.
Lepper tylko na animal planet zarobi ;/
Tusk jedyny zostal, ufam mu i mam nadzieje ze zalezy mu na slawie


optymista ale po

Cytuj:
Tusk jedyny zostal, ufam mu i mam nadzieje ze zalezy mu na slawie


to zaliczylem rotfla :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 20:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Tusk to pierdoly gada rownie dobrze jak lepper tylko ze lepper to total solar wiec ludzie na niego nie glosuja bo wiecie jak to jest w afryce ;P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 21:06 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
temat tak jak i polityka w Polsce. Szedł na psy :/

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 wrz 2005 22:02 
flamed napisał(a):
temat tak jak i polityka w Polsce. Szedł na psy :/


heh a kiedy polityka była czymś więcej przecież i elektryk może zosta prezydentem i to pierwszym :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 wrz 2005 7:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
Może tak, może nie. Zależy od kontekstu.


Kontekst nie ma znaczenia. Cokolwiek zlego sie powie o papie to bedzie to samo...

Cytuj:
Jaaasne...


No coz, widze ze wiadomosci nie ogladasz. Bractwo Kurkowe ZOSTALO zaskarzone (nie pamietam dokladnie przez ile osob). Sprawa jest w toku.

Cytuj:
Rześ się tutaj szycha rzucił całkiem ostro z tym swoim świętym oburzeniem. Ciekawe jednak czy byś tak zareagował gdyby bohaterem gry był na przykład Lepper...


HAHAHA. Ciekawe czy TY bys tak zareagowal gdyby bohaterem gry byl papa. GG.

Cytuj:
JAK MOZNA CIMOSZEWICZA TO PAPIEZA POROWNYWAC rOtfl a Kiełbase wyborcza z taka instytucja wez ty sie zastanow co ty wypisujesz


Ojej! Przeciez ja takiej gry jeszcze nie zrobilem a tu juz oburzenie ;0 Czekaj, czekaj...

Cytuj:
Może tak, może nie. Zależy od kontekstu.


Hę? Kontekstu powiadasz? Czekaj, czekaj, musze cos powiedziec... albo nie ;0

A tak swoja droga to MOZNA porownywac. Papiez nie zostal uznany za symbol kultu religijnego czy co_tam_katolicy_sobie_chca. Wiec porownam go z Cimszewiczem jak czlowieka z czlowiekiem. Smieje sie tylko z waszej glupoty, jednostronnosci i "wyczucia wspanialego zartu".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 wrz 2005 8:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
szyszek napisał(a):
Kontekst nie ma znaczenia. Cokolwiek zlego sie powie o papie to bedzie to samo...


Mówisz? Ja tam ciągle pamiętam Darth Benedicty które nawet na tym forum leciały - zamiast świętego oburzenia został wywołany jedynie wesoły śmiech.

Cytuj:
No coz, widze ze wiadomosci nie ogladasz. Bractwo Kurkowe ZOSTALO zaskarzone (nie pamietam dokladnie przez ile osob). Sprawa jest w toku.


Tylko że Bractwo Kurkowe to nieco bardziej namacalny obiekt do zaskarżania niż zupełnie losowy internauta-autor gry - a głównie na to było skierowane moje "jaasne". Już widzę jak by wyglądało na niego polowanie, z obowiązkową komiską śledczą Flashowej Gry o Papieżu.

A tak poza tym tak praktycznie zaskarżyć to możesz każdego i o co ci się żywnie podoba - i co z tego. Jeśli zarzut beznadziejny (pomijam tutaj kilka przypadków związanych z użyciem broni w samoobronie, gdzie bandyta wygrywał sprawę przeciw napadniętej przez niego, a broniącej się ofiarze), to o ile nie są to stany po prostu proces się skończy twoją przegraną, a ty pokażesz jaki z ciebie jełop. :P

Cytuj:
HAHAHA. Ciekawe czy TY bys tak zareagowal gdyby bohaterem gry byl papa. GG.

Cytuj:
Hę? Kontekstu powiadasz? Czekaj, czekaj, musze cos powiedziec... albo nie ;0


Tej konkretnej? Powiedziałbym że to kretynizm do jakiego internet już dawno zdążył mnie przyzwyczaić i zaraz o tym zapommniał. Istnieją jednak konteksty gdy gra tego typu z udziałem papieża (czy to poprzedniego, czy aktualnego) byłaby przezemnie uznana za śmieszną. Na przykład taki, z miejsca wymyślony: gdyby Bush stał się wielkim fanem papieża i zaczął się na niego powoływać w swojej świętej wojnie to zaopatrzona w odpowiedni komentarz gra w której Bush strzela papieżami do arabskich terrorystów byłaby jaknajbardziej śmiesznym i celnym komentarzem.

Cytuj:
Wiec porownam go z Cimszewiczem jak czlowieka z czlowiekiem.


Stąd i pytałem co byś zrobił gdyby był to Lepper w tej grze - bądź co bądź również (ekhem) osoba publiczna i polityk, tak jak Cimoszko. Przy tym podejściu które prezentujesz również powinieneś się święcie oburzyć, a jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 wrz 2005 8:47 
Cytuj:
Ojej! Przeciez ja takiej gry jeszcze nie zrobilem a tu juz oburzenie ;0 Czekaj, czekaj...


nie mówie o grze a o twojej głowie bo chyba masz nierówno porozkładane... jesteś innego wyznania to ja nic nie mówie i nie nawalam na twoich b0s0w ani prorokow ani zalozycieli....

Zresztą w ogóle nie trzeba to porównywac w kwestiach tego czy był katolikiem czy nie... bo przecież Papież był tak naprawde jedynym filozofem naszych czasów np. Albo druga kewstia ile zrobił na tym świecie DOBREGO a nie tak jak polska polityka tylko zmyka do koryta etc. ( mam na mysli lubalenie komunizmu oczywiscie przez Papieza nie polska polityke hehe itp.) :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 wrz 2005 10:15 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
To ,że elektryk został prezydentem to nie jest akurat pokaz schodzenia na psy, tylko tego ,że jest dobrym politykiem i korzystając z sytuacji doskolane wykorzystał demokracje :)

Cytuj:
mówisz? Ja tam ciągle pamiętam Darth Benedicty które nawet na tym forum leciały - zamiast świętego oburzenia został wywołany jedynie wesoły śmiech.


"ahh bo to był Niemiec!niemców nie lubimy bo Polacy są najlepsi!"
tamto mi się akurat podobało. Gdyby ktoś znalazl podobne porównanie do JP II też bym się nie oburzył...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 wrz 2005 12:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Szycha. Grzeje ciebie w gar i tyle. Słońce za mocno w twoich stronach swieci. Głupio ci bo wysmialismy glupiego "polityka" na ktorego ty chciales glosowac BUHAHAHAH.
Bujaj babola\
own3d 1:0

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 wrz 2005 12:13 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Głupi to on nie jest, bo napewno lepszy od Kaczki czy LePpeRa :] Zresztą o Papieżu macie inny temat nie spamcie juz tu bo do porozumienia nie dojdziecie :) obie strony mają rację Papież więcej dobrego niż Cimoszewicz zrobił ,ale oboje są ludzmi a my żyjemy w wolnym kraju. Co prawda chorym no ale wolnym...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 wrz 2005 16:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
LoL. Istnieje jeszcze hierarchia wartosciowosci. Papiez jest o wiele bardziej wartosciowym czlowiekiem niz ten komuch. Porownywanie jednego do drugiego jest szczyztem bezczelnosci (przynajmniej dla mnie). A ze szycha to debil i gul mu skacze to jzu tylko jego problem
own3d
gg
no re

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 wrz 2005 16:34 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Istnieje jeszcze hierarchia wartosciowosci


jak trafisz do nieba to powiedz Papieżowi ,że stawiasz jednego człowieka nad drugim ciekawie co ci zrobi :D

Cytuj:
Porownywanie jednego do drugiego jest szczyztem bezczelnosci


jesteś bezsczelny:

Cytuj:
Papiez jest o wiele bardziej wartosciowym czlowiekiem niz ten komuch

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 wrz 2005 17:17 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja bym na Cimoszkę głosował jakby startował. Nie ma tu nic do rzeczy komunista czy nie. Ja zawsze byłem antykomunistą. Moim zdaniem trzeba sie wyzbyć jużpojęcia komunista czy nie. Komunizm to przeszłość a my powinniśmy w przyszłość patrzeć. Ważne kto co robi. Mi się czyny Cimoszewicza jako polityka w wolnej Polsce podobały i bym na niego głosował. Jak się komuś nie podoba to jego biznes.

Jeśli chodzi o porównywanie to porównanie: papież i polityk jest na miejscu. Papieże byli lepsi i gorsi, dobrzy i źli i tak samo politycy. Porównanie: Papieża Jana Pawła II i Cimoszewicza to już inna historia. Można się z Jan Pawełem II nie zgadzać w jego poglądach, ale każdy chyba go szanował, każdy musi przyznać iż był wyjątkowy. Cimoszewicz to polityk jedni powiedzą lepszy inni gorszy jedni go szanują inni nie. W skali historii moim zdaniem trochę ponad przeciętność. Brak mu wielkości.
Jednak na tle innych kandydatów, moim zdaniem, wyróżniał się.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 wrz 2005 15:40 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Argh.. Świetne wybory.. Chodzi mi o parlament a nie o prezydenta :lol: :lol: :lol:

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 wrz 2005 8:16 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
No tak, parlamentarne dosyć zaskakujące. Mam nadzieję, że naród nie odda władzy obu kaczkom z klanu Kaczyńskich, bo była by to lekka porażka. Potrzebna jest równowaga w polityce, żeby PiS zbytnio się nie rozpasał. Ale Tusk traci w sondażach... :/

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 wrz 2005 11:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
PiS wygrał u emerytów (Radio maryja)
i przez agresywną kampanie przeciwko PO(3x15)
Porażka.

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 wrz 2005 13:09 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Może nie będzie takk źle!
Ale jestem też zdania iż lepiej by było jakby przewaga była PO!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL