Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 15:52

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Na kogo zagłosujesz podczas zbliżających się wyborów prezydenckich lub zagłosowałbyś gdybyś mógł?
Marek Borowski (SDPl) 3%  3%  [ 1 ]
Włodzimierz Cimoszewicz (SLD) 28%  28%  [ 11 ]
Jarosław Kaczyński (PiS) 15%  15%  [ 6 ]
Donald Tusk (PO) 31%  31%  [ 12 ]
Andrzej Lepper (Samoobrona) 8%  8%  [ 3 ]
Roman Giertych (LPR) 3%  3%  [ 1 ]
Stan Tymiński (???) 0%  0%  [ 0 ]
Piotr Ikonowicz (Nowa Lewica?) - nic nie słyszałem o jego kandydaturze, ale podejrzewam, że się zgłosi 0%  0%  [ 0 ]
Lech Wałęsa (???) - jak wyżej 3%  3%  [ 1 ]
inny (mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem) 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Wolf napisał(a):
Zastanów sie chwile co ty możesz stwierdzić po 1 czy 2 dniach narazie to możesz stwierdzić tyle że wygrał Kaczyński i nic więcej


...bo w końcu jak już mówiłem Kaczyński jest człowiekiem z nikąd który swojego programu i poglądów dotąd nie przedstawił, ani w polityce wykazać się wcześniej okazji nie miał. Jjjasne.

Cytuj:
jak Tuska poparły by naprzykład geje to byś już na niego nie zagłosował


Jakież to wszystko w twoim światku proste. Tak, z pewnością poparcie gejów sprawiłoby że natychmiast straciłby moje poparcie człowiek stanowiący w tym momencie jedyną alternatywę dla tej ludzkiej porażki bez jednej pozytywnej cechy.

Cytuj:
nie oceniaj człowieka po 1 dniu kadencji...


Ekhem. Ja go nie oceniam po kadencji w ogóle (bo na razie nie bardzo jest z czego, jako że zdaje się jeszcze się oficjalnie nawet nie zaczęła), tylko po tym co robił wcześniej - a także po tym co on i jego formacja zapowiedzieli że zrobią, i to nie tylko przed samą kampanią. Co to konkretnie było? Nie chce mi się powtarzać, spójrz na końcówkę mojego poprzedniego posta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Wolf: uzywaj przecinków bo z sensem zdań jest nieciekawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:49 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
To nie przez przecinki... ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Od "Zastanów sie" do samego konca jest to jeden ciąg wtrazów ;) hyhy
a co do sensu - chodzilo mi o zrozumienie intencji piszącego, a to, że pisze same bzdury to juz inna sprawa :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:50 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
buu i znowu LZ odebrał możliwośc wypowiedzenai się ale spróboje :D


Cytuj:
o co mówisz że kraj sie teraz może rozlecieć w trzy dupy.Zastanów sie chwile co ty możesz stwierdzić po 1 czy 2 dniach narazie to możesz stwierdzić tyle że wygrał Kaczyński


Można to stwierdzić np. po analizie tego co się w stolicy dzieje podczas prezydentury Kaczki a dwa po programie i złożonych obietnicach...


Cytuj:
oparł go lepper czy też Rydzyk o niczym nie świadczy


nie od dziś wiadomo ,że ci co popierają wymienionych przez ciebie osobników są dość naiwni i słabo wykształceni, idą za głosem swoich wodzów zawsze i wszędzie. Więc skoro Rydzyk zagłosował tak a nie inaczej jego elektorat także.


Cytuj:
ie ma znaczenia czy go poprze lepper czy go poprze kwaśniewski


ma o tyle ,że elektorat leppera jest mu posłuszny, kwacha już mniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:50 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Sorki ale mam dużo pracy i tylko po łepkach temat przeczytałem. Jakbym napisał to co już ktoś napisał to sorki.

Ja wiem jedno, jak w Warszawie zaczął prezydentować Kaczyński najpierw wymienił większoąć urzędników, nawet tych szeregowych. Następnie przez 2 lata był paraliż decyzyjny. Nawet przetargów porządnie nie umieli rozpisać, nie mówiąc o podjęciu decyzji. Brak walki o wsparcie dla najważniejszej inwestycji komunikacyjnej w Wawie - Metra.

Porażka.

Ja nie chcę ganić Kaczyńskiego przed jego prezydenturą, ja wiem, że w Wawie się nie sprawdził. (Wiem to z zkontaktów z ludźmi z Wawy, przedsiębiorcami, może są to tylko firmy wodociągowo-kanalizacyjne, ale jednak przediębiorcy)

NIE CHCIAŁEM I DALEJ NIE CHCĘ ŻEBY TO SIĘ Z KRAJEM TEŻ DZIAŁO!


Nie chcę, ale nie mam wyboru. Cieszę się, że prezydent nie rządzi.


P.S. Mam nadzieję iż przez parę lat rządzenia w Wawie czegoś się nauczył!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Ja mam tylko nadzieję (bo projektów żadnych nie czytalem), że w tej ich nowej konstytucji nie dadzą prezydentowi zbytniej władzy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Z tego co zrozumiałem z ogólnego szumu i bełkotu jeszcze przed wyborami parlamentarnymi to jest jedna z dominujących idei polityki PiSu i tej ich całej akcji spod hasła "IV RP LOL"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:51 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
To może ja też wrzuce swoje trzy grosze.

Wygrał Kaczyński.... i co? I właśnie nic! Nic się nie dzieje, bo przez dwa dni, nawet przed zaprzysiężeniem to i Lepper by nic nie zepsół. Ale jak już się zacznie, to obyśmy nie musieli robić tutaj drugiej Ukrainy, kiedy zrobią nam państwo policyjne i ogranicza naszą wolność.

Pamiętacie ogłoszenie wyników i pierwsze przemówienie prezydenta-erekta (;))? "A teraz nadszedł czas rozliczenia winnych" (czy coś w tym stylu, sens wypowiedzi zachowałem). Czyli będzie kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola! Miało być ograniczenie administracji i przez to wydatków budżetowych - będzie wręcz przeciwnie, urośnie nam jeszcze większy administracyjny moloch!

"Chcemy Polski solidarnej, a nie liberalnej!" Osz kurwa mać, co za kretyn rozdziela wartości, które de facto powinny się ze sobą łączyć w kraju-idylli? Solidarność dla Kaczyńskiego to zabrać bogatym, a dać biednym. Czy ja się na to godzę? NIE! Czy chcę płacić 50% (wartość podadtku hipotetyczna) od kaski którą zarobię, jeśli się załapię na najwyższy próg? NIE!

No ale teraz trzeba będzie dać trochę ochłapów z tej już przegniłej kiełbasy wyborczej i podwyższyć zasiłki i płacę minimalną... lud będzie szczęśliwy i jeszcze bardziej się rozleniwi, wystarczy mieć jakiekolwiek podstawy ekonomii, żeby się zorientować co to może oznaczać dla naszego kraju.

To tylko niektóre pomysły kaczek, które po realizacji sprawią, że zarezerwuję sobie bilet do jakiegoś zachodniego, spokojnego kraju. Nie jestem patriotą, że mógłbym stąd uciec? Jeśli oznacza to brak patriotyzmu, to widać bozia niewiele mi go dała. Przede wszystkim jestem realistą. Nie czuję związku większego z bandą kretynów mieszkających w tym kraju, którzy wierzą, że możliwe jest jednoczesne ożywianie gospodarki zwiększając wydatki budżetowe (w krótkim okresie owszem, ale to nie państwo jest motorem gospodarki w długim okresie).

I jeszcze jedno słowo do tych, którzy mówią, że Kaczyński jeszcze nie zaczął a już krytyka - mieszkam w wawie, widzę co się dzieje pod rządami kaczora. Studiuję na uczelni ekonomicznej, więc rozumiem absurd pomysłów PISu. A Lech Kaczyński będzie podpisywał wszystko, co mu podsuną pod nos. I to właśnie była kropka nad "i". Co wywalczą w sejmie, to przejdzie... i to mnie właśnie przeraża, bo w sejmie Samoobrona, LPR to ich strona, choć oficjalnie o tym nie mówią... więc drżyj kraju ciemnoty, obłudy i niewiedzy... kostucha się zbliża...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 17:30 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Prwadę żeś rzekł Ypciu! Niestety :/

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 4:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
PiS wygrał wybory. Nie bardzo pasił mi ich program (dalej nie pasi), a już na pewno blizej bylo mi programowi liberalnemu (niekoniecznie PO i tak tez bylo). Jednak to PiS wygral. Potem wybory prezydenckie. Od samego poczatku nie byłem za Tuskiem w drugiej turze z paru powodów:
- To debil i przestancie mowic ze nie. Ostatnia debata? Czym sie wykazal? Poza tym chcialbym spojrzec na inne debaty a jesli powiemy konkretnie o debacie w "Co z tą Polską" to juz zobaczymy cala inteligencje Tuska (gafa z gazeta wyborcza przyprawila mnie o pusty smiech), poza tym nawet nie umial porzadnie oskarzyc adwersarza. Poza tym jesli jeszcze raz zobaczylbym w telewizji czlowieka ktory wali gruche slowami: "ja wierzę", "mam nadzieję", "MIŁOŚĆ!" to wyzygam.
- Jak można poprzeć kogoś, kto głosował za aborcją... ( i to ogólnie) Niby detal ale taki ktory mowi: bądźmy Holandią.
- Uwazam ze prezydent powininen byc z partii zwycieskiej, ale tu zmieniam poglad patrzac na dzisiejsze fakty, gdy to pis leci sobie w kulki a propo koalicji.
- Nie winie Kaczora ze poparl go Lepper bo co on ma zrobic? Ta Tusk na pewno powiedizalby: "Nie chce tego elektoratu, bujaj sie!". Jednak patrzac na to kto jest wicemarszalkiem sejmu wydaje mi sie to wszystko podejrzane...
- Od dawna wiadomo ze ludzie z kregu AWS i UW to debile tak więc mowiac krotko patrzac na druga ture: I tak źle, i tak niedobrze.




A tak BTW:
Cytuj:
Czw Wrz 15, 2005 8:49 pm
Lepiej nie ryzykować tylko uczyć się i uciekać stąd. Do Kanady czy gdzieś

Tusk te wybory ma już wygrane
No cóż...fortuna kołem się toczy.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 7:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ypeeh, Twoje slowa wzruszyly mnie do lez :cry: Naprawde :cry: Jestem Twoim cichym wielbicielem :oops:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 7:41 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Andrzej napisał(a):
- Jak można poprzeć kogoś, kto głosował za aborcją... ( i to ogólnie) Niby detal ale taki ktory mowi: bądźmy Holandią.


Andrzeju nie chce mi się komentować całej Twojej wypowiedzi, masz prawo do własnego zdania, ale co do tej sprawy to wyrażę swoję opinię.

1. Pytanie, znasz obecną ustwę?

Pewnie nie, więc uogólnianie głosował za aborcję jest nie na miejscu.

2. Masz swoje dzieci i żonę? - pytanie retoryczne, jesteś inteligentny to dopowiedz sobie co miałem na myśli zadając to pytanie.

3. Ja nie jestem za aborcją, ale uważam że obecna ustawa jest sprawiedliwa. Jeżeli kobieta zostanie zgwałcona lub płód może zagrażać jej życiu może usunąć ciążę. Nie mów mi, że po gwałcie mimo wszytko powinna urodzić, bo:
- nigdy nie poznasz tego co czuje osoba zgwałcona i to do niej powinna należeć decyzja,
- płód do bodajże 8 tygodnia (mogę się mylić do którego dokładnie) ciąży, z punktu widzenia medycznego, nie jest uważany za dziecko, gdyż nie ma wykształconych podstawowych organów.

4. Ja jestem też przeci w aborcji i uważam że to niemoralne, ale uważam też że to obecna ustawa jest najlepsza jaką mamy i ciężko jest zrobić inną o większym kompromisie.

5. Możesz mieć inne zdanie, ale uważam iż Polsce potrzebna jest debata nad ważniejszymi sprawami a nie nad ustawą o aborcji, która jest bardzo kompromisowa.

P.S. Mam nadzieję iż spojżysz na tą sprawę z teraz z innej prespektywy.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 9:43 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Czwarta Rzesza Rzeczpospolita.. Argh..

Chyba w miarę możliwości spierdolę do Włoch, albo na inne zadupie..-.-

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 11:49 
Scarab napisał(a):
Czwarta Rzesza Rzeczpospolita.. Argh..

Chyba w miarę możliwości spierdolę do Włoch, albo na inne zadupie..-.-



ahahahaahahahahahahahhaahha WYMIĘKAM :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 12:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Zeli ja jak najbardziej popieram twoje zdanie a propo tego ze zgwalcona kobieta ma prawo usunac ciaze. Ale rozumiem chyba o co ci chodzi. Nie wiesz jak sie zachowasz gdy sie okaze ze masz byc ojcem/matka... ta ,latwo powiedziec ludziom ktorzy nie maja takiego problemu :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 12:42 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Dlatego ludzie stworzyli wlasnie cos takiego jak antykoncepcja. A jak chcesz seksu dorosnij, ozen sie i bedziesz mogl do woli z zabezpieczeniami lub bez, co wcale nie oznacza ze "wpadniesz(?)". A jezeli urodzi ci sie dziecko to bedzie dla ciebie jakies gorsze ? Bedziesz je mniej kochał ? Bo przedewszystkim taki jest wspolzycia - dzieci. A to ze czlowiek potrafi z tego odczuwac przyjemnosc to juz inna bajka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 12:42 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
A tak BTW:

Cytat:
Czw Wrz 15, 2005 8:49 pm
Lepiej nie ryzykować tylko uczyć się i uciekać stąd. Do Kanady czy gdzieś

Tusk te wybory ma już wygrane
No cóż...fortuna kołem się toczy.


mogłeś 3 zdanie zacytować do końca :twisted: ale cóż teraz tym bardziej mam ochotę wyjechać i już nie wracać. Do liberalnej polski owszem wróciłbym ale nie do...

Cytuj:
Czwarta Rzesza Rzeczpospolita


II PRL ;)

Cytuj:
poza tym jesli jeszcze raz zobaczylbym w telewizji czlowieka ktory wali gruche slowami: "ja wierzę", "mam nadzieję", "MIŁOŚĆ!" to wyzygam.


a co jest złego w tych słowach?nadzieja,wiara,miłośc to chyba coś dobrego?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 15:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
- To debil i przestancie mowic ze nie. Ostatnia debata? Czym sie wykazal? Poza tym chcialbym spojrzec na inne debaty a jesli powiemy konkretnie o debacie w "Co z tą Polską" to juz zobaczymy cala inteligencje Tuska (gafa z gazeta wyborcza przyprawila mnie o pusty smiech), poza tym nawet nie umial porzadnie oskarzyc adwersarza. Poza tym jesli jeszcze raz zobaczylbym w telewizji czlowieka ktory wali gruche slowami: "ja wierzę", "mam nadzieję", "MIŁOŚĆ!" to wyzygam.


Tusk źle gada? Ty mnie chyba żartujesz.

Chcesz prawdziwych debilizmów w przemowach, to spójrz na kontrkandydata. "Czy Polska ma być solidarna, czy ma być Polska liberalna?" (którego pod względem sensu odpowiednikiem jest - "Czy mam malować farbą żółtą, czy olejną"?) - od tego mi się flaki już wywracały. Albo kaczkowskie przemówienie dot. bezpłatnych studiów. Mówiąc "jestem przeciwny płatnym studiom" (przy czym ciekawostka - obecna konstytucja gwarantuje bezpłatne studia, zaś ta nowa PiSowska już nie) zmarnował godzinę. Udało mu się przy tym trzy razy wspomnieć że był kiedyś młody, dwa razy że go młodzież popiera, a także pięć razy to, że kiedyś był w Solidarności. Po prostu prawdziwy mistrz.

Cytuj:
- Nie winie Kaczora ze poparl go Lepper bo co on ma zrobic? Ta Tusk na pewno powiedizalby: "Nie chce tego elektoratu, bujaj sie!". Jednak patrzac na to kto jest wicemarszalkiem sejmu wydaje mi sie to wszystko podejrzane...


Też nie winię kaczora za to że poparł go Lepper. Ja winię kaczora za aktywne poszukiwanie i zdobywanie wsparcia Leppera.

Cytuj:
- Od dawna wiadomo ze ludzie z kregu AWS i UW to debile tak więc mowiac krotko patrzac na druga ture: I tak źle, i tak niedobrze.


Z AWS? Na pewno. Z UW niekoniecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 16:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Tusk źle gada? Ty mnie chyba żartujesz.
Jesli obaj pieprza farmazony to jak mozna powiedziec ze gada dobrze? Niemal zawsze wypowiada sie w stylu kwacha, ten zas jak sie wypowiadal kazdy wie...

Cytuj:
Chcesz prawdziwych debilizmów w przemowach, to spójrz na kontrkandydata. "Czy Polska ma być solidarna, czy ma być Polska liberalna?" (którego pod względem sensu odpowiednikiem jest - "Czy mam malować farbą żółtą, czy olejną"?) - od tego mi się flaki już wywracały. Albo kaczkowskie przemówienie dot. bezpłatnych studiów. Mówiąc "jestem przeciwny płatnym studiom" (przy czym ciekawostka - obecna konstytucja gwarantuje bezpłatne studia, zaś ta nowa PiSowska już nie) zmarnował godzinę. Udało mu się przy tym trzy razy wspomnieć że był kiedyś młody, dwa razy że go młodzież popiera, a także pięć razy to, że kiedyś był w Solidarności. Po prostu prawdziwy mistrz.
Nie powiedzialem ze chcem w przemowach tego co wymieniasz. Po prostu obaj sa do dupy, i mimo iz uwazam ze Tusk jako liberal juz w samym znaczeniu tego slowa ma lepsze wg. mnie poglady to mimo wszystko Kaczynski jest madrzejszy (co nie znaczy ze go popieram). Tusk robil z siebei idiote nawet w debacie z "czyms" takim jak Cimoszewicz. Naprawde balem sie po tej rozmowie ze w smsowej sondzie Cimoszewicz bedzie mial wiecej glosow poparcia. Bylo bowiem tak ze Cimoszewicz chociaz mial zjebane (jak dla mnie) poglady to jednak gadal to co mial powiedziec. Tusk zas gadal znowu w stylu kwacha... Gdy zobacyzlem wynik to ucieszylem sie tylko ze wiecej ludzi juz z natury jest prawicowa bo to ze tamta debata przekonala ich do Tuska raczej watpie (zreszta kto widzial to latwo mogl ocenic).

Cytuj:
a co jest złego w tych słowach?nadzieja,wiara,miłośc to chyba coś dobrego?
Uzywane w nadmiarze az do znudzenia przyprawiaja o mdlosci i wala slowami "dajcie mi kasy" na kilometr.
Cytuj:
Ja winię kaczora za aktywne poszukiwanie i zdobywanie wsparcia Leppera.
Z tym mozna sie zgodzic patrzac z dzisiejszej perspektywy.

Cytuj:
Z AWS? Na pewno. Z UW niekoniecznie.
Co znaczy niekoniecznie? Sprawa jest jasna i prosta. Obie partie sa "różowe"(wiadomo chyba o co chodzi) poza tym jak mozna bylo brac sie za rzadzenie Polska, gdy nie wie sie jak sie do tego zabrac. Slowo "zlodzieje" posuje idealnie do obu partii. To ze w UW ludzie chcieli dobrze w to niewatpie. Jest jeszcze maly detal - trzeba umiec.


Mimo wszystko mam nadzieje ze badz co badz zanuim wyjade z kraju to jeszcze mnie czyms wladza polska zaskoczy bym mogl ludziom w USA/szkocji/nowej zelandii opowiedziec chociaz jedna dobra rzecz o niej.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 17:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
mimo wszystko Kaczynski jest madrzejszy


Zanim na cokolwiek ci z tego bloku odpowiem - zdefiniuj "mądrzejszy". Bo jak dla mnie to właśnie Tusk jest "mądrzejszy", Kaczyński tylko coś z okolic "bardziej przebiegły" (w tym negatywnym znaczeniu).

Cytuj:
Uzywane w nadmiarze az do znudzenia przyprawiaja o mdlosci i wala slowami "dajcie mi kasy" na kilometr.


Dodatkowe tak samo działające w nadużyciu słowa/zwroty:
"solidarność"
"społeczna"
"patriotyzm"
"ojczyzna"
"narodu"
"czwarta RP"

Jestem pewien że dałoby się skompilować całkiem ładną listę gdyby to ciągnąć dalej. Tylko ciekawostka - bracia kaczory nadużywali wszystkich powyższych.

Cytuj:
To ze w UW ludzie chcieli dobrze w to niewatpie. Jest jeszcze maly detal - trzeba umiec.


Gdyby tylko o to chodziło to byłoby teraz super. Jest jednak o wiele ważniejszy detal: trzeba MÓC. UW w czasach swojego "rządzenia" sama dostała stosunkowo mało głosów, zaś w rządzie z AWS pełniła taką samą rolę jaką planował/planuje PiS dla Platformy (z mojej strony w pełni popieram PO że na to nie idzie). Bo kompetencji akurat to UW, zwłaszcza w przyrównaniu z AWS, nie brakowało. To właśnie znaczy to "niekoniecznie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 19:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie zgadzam sie z ostatnim akapitem. Nie chce wchodzic w dyskusje, bo wiem jak sie to skonczy. Powiem tylko ze UW mialo mozliwosc zmienienia wielu rzeczy. Ale jak to juz jest u rozowych...

Zakoncze tylko :
Cytuj:
Dodatkowe tak samo działające w nadużyciu słowa/zwroty:
"solidarność"
"społeczna"
"patriotyzm"
"ojczyzna"
"narodu"
"czwarta RP"

Jestem pewien że dałoby się skompilować całkiem ładną listę gdyby to ciągnąć dalej. Tylko ciekawostka - bracia kaczory nadużywali wszystkich powyższych.
Moze i mowili te slowa dosc czesto ale jakos nie odnosilo sie wrazenia ze w niemal kazdym zdaniu pojawialy sie. Poza tym badz co badz wychodzilo to jakos sensowniej, a nie wymiatajaca wypowiedz tuska: "Ja mam nadzieje, i wierze w to, ale to naprawde w to wierze, ze majac nadzieje mozna zrobic wiele dobrego dla Polski. Czuje sie patriota dlatego powinnienem z obowiazku miec nadzieje i wierzyc w to by kochac mój kraj o który tak walczyłem. Ja i moi wyborcy właśnie w to wierzymy ze wygramy te wybory". Czy oprocz lekkiego braku sensu slychac tutaj rowniez moj pusty smiech gdy tego sluchalem :lol: :lol:
Cytat jak najbardziej autentyk. Byl to jeden z mini wywiadow, na korytarzu, gdy zostal zatrzymany przez reporterow. Nie mow mi ze kaczory mialy takie ownzujace wypowiedzi :P Prezydent, nieumiejacy sie wyslowic. To jest to!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 19:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
Nie mow mi ze kaczory mialy takie ownzujace wypowiedzi :P


Nie miały, ale bynajmniej nie dlatego że są "mądrzejsze". Aby stworzyć taką wypowiedź trzeba jeszcze odpowiednio mówić "technicznie" - na obronę Tuska jest to, że często mówił dość szybko, co mogło mu dawać niewiele czasu na namyślenie się. Kaczory natomiast ze swoim "specyficznym" stylem wypowiedania się, gdzie często zdarza się że w czasie "przemowy" mało brakuje żeby więcej milczeli jak mówili (zaś gdy się spojrzy na sens to i tak widać że praktycznie w ogóle nic nie mówią), po prostu jedyne co są w stanie zafundować to wypowiedzi głupie, ale jednocześnie nudne i rozciągnięte (co też maskowało ich głupotę - o ile człowiek naprawdę nie starał się słuchać, to pod koniec zdania na przemowach wyborczych często już się nie pamiętało jego początku). Nie widzę jednak jak to ma ich czynić mądrzejszymi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 19:50 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Na poparcie słów LZ dodam iż w ostatniej prezydenckiej debacie w TVP, Kaczka tak przekraczała limit czasu ,że na ostatnie słowo miała bodajże 40 sekund. Tusk miał 2 minuty i 21 sekund.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 22:53 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja bym i tak głosował na Cimoszewicza. Z dwóch Tusk Kaczyński wybrałbym Tuska.
Myślę jednak iż Andrzej ma trochę racji mówiąc iż to Kaczyński wygrał. większość debat.

Wybraliśmy moim zdaniem gorszego prezydenta, który się nie sprawdził w rządzeniu dużym miastem, o poglądach radykalnych na życie, nie znającym się na gospodarce, kochjącym USA ale podważającym dokonania tego kraju. Koszmar.

Jednak trzeba przyznać iż dla przeciętnego ogladającego to Kaczyński lepiej wychodził w debatach telewizyjnych! Niestety.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 paź 2005 17:03 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Żeby wszystko było jasne:
Jesli chodzi o program Pis vs PO (mowimy TYLKO o tych dwoch) wybralbym PO.
Jesli chodzi o prezydenta Kaczynski vs Tusk (mowimy TYLKO o tych dwoch) wybralbym Kaczynskiego.
Liczę przede wszystkim na kare smierci. Chociaz tyle niech z tych wyborow dobrego wyjdzie.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 paź 2005 17:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
Liczę przede wszystkim na kare smierci. Chociaz tyle niech z tych wyborow dobrego wyjdzie.


Ciebie juz chyba do konca p#@$^%o. Nie wiem czy wiesz, ale jesli w Polsce zostanie przywrocona kara smierci groza nam restrykcje ze strony Unii Europejskiej. Nie mowie o moralnosci/niemoralnosci czegos takiego bo i tak po rozmowie z toba nic z tego nie wyjdzie.

Cytuj:
- Nie winie Kaczora ze poparl go Lepper bo co on ma zrobic? Ta Tusk na pewno powiedizalby: "Nie chce tego elektoratu, bujaj sie!". Jednak patrzac na to kto jest wicemarszalkiem sejmu wydaje mi sie to wszystko podejrzane...


Lepper nie poparl Kaczynskiego tylko sprzedal wyborcow. Za balcerowicza i za obecny stolek wicemarszalka.

Inna sprawa jest to, ze Kaczynski nazywal Leppera kilka miesiecy temu smieciem i SB'kiem. Teraz mowi, ze jest dobrym politykiem. Kaczynski to dla mnie zwykla szmata polityczna, ktora zrobila wszystko by do tego stolka sie dobrac. Na pytania Tuska dlaczego Lepper jest teraz dla Kwaka "rownym partnerem" ten zawsze go zbywal kretynskimi odpowiedziami.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 paź 2005 17:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Lepper nie poparl Kaczynskiego tylko sprzedal wyborcow. Za balcerowicza i za obecny stolek wicemarszalka.
Nie mowie ze nie...

Cytuj:
Ciebie juz chyba do konca p#@$^%o. Nie wiem czy wiesz, ale jesli w Polsce zostanie przywrocona kara smierci groza nam restrykcje ze strony Unii Europejskiej. Nie mowie o moralnosci/niemoralnosci czegos takiego bo i tak po rozmowie z toba nic z tego nie wyjdzie.
Rozumiem, ze nie jestes w takim razie za kara smierci. Brawo! Niech wyrzna ci rodzine i bliskich i powiedz jak bardzo cieszyc sie bedziesz ze morderca dostal MAX dozywocie ( zas w polsce to mozliwe ze by go nikt jeszcze3 nie oskarzyl). Licze wiec ze bedzie przynajmniej kara smierci i ze zostanie zrobiony porzadek z sadownictwem.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 paź 2005 19:16 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Czy jesteś pewien, że człowiek handlujący głosami wyborców za stołki nie przechandluje Ciebie jak dojdzie co do czego? Może spytam wprost - czy można w takim razie zaufać Kaczyńskiemu wogóle? Myślę, że nie.
A co do kary śmierci - plz, postaw nowy wątek, nie rozmywajmy ciekawej dyskusji o polityce.
Pozdrawiam
Ypeeh

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 paź 2005 19:18 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Btw. Widzieliście nową reklame Glamour? Córka Tuska, po porażce ojca chociaż na reklamach zarobi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL