Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 7:08

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Na kogo zagłosujesz podczas zbliżających się wyborów prezydenckich lub zagłosowałbyś gdybyś mógł?
Marek Borowski (SDPl) 3%  3%  [ 1 ]
Włodzimierz Cimoszewicz (SLD) 28%  28%  [ 11 ]
Jarosław Kaczyński (PiS) 15%  15%  [ 6 ]
Donald Tusk (PO) 31%  31%  [ 12 ]
Andrzej Lepper (Samoobrona) 8%  8%  [ 3 ]
Roman Giertych (LPR) 3%  3%  [ 1 ]
Stan Tymiński (???) 0%  0%  [ 0 ]
Piotr Ikonowicz (Nowa Lewica?) - nic nie słyszałem o jego kandydaturze, ale podejrzewam, że się zgłosi 0%  0%  [ 0 ]
Lech Wałęsa (???) - jak wyżej 3%  3%  [ 1 ]
inny (mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem) 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:37 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
flamed napisał(a):
Chciałem do czegoś dojść w tym kraju
A ja nie. Sram razem w Vaderem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:38 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
jakbym mogl to bym na tuska glosowal ... tak na prawde naszych kandydatow zaczalem poznawac niedawno i powiem wam ze wystarczyla mi ostatnia debata prezydencka do zrozumienia ze kaczor to kretyn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:38 
W sumie to i lepiej, bo tusk byl jak plastelina. Pozyjemy zobaczymy jak bedzie, nie nalezy od razu mowic ze bedzie do dupy. Gdy sld doszlo do wladzy wszyscy twierdzili ze bedzie zajebiscie, a jak jest ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:39 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
flamed napisał(a):
Chciałem do czegoś dojść w tym kraju ale to teraz będzie cieżkie.



Może mnie oświecisz do czego ty chciałeś dojść?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
flamed napisał(a):
polacy są ślepi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Też tak kiedyś myślałem. Teraz po prostu uważam że chodzi tutaj raczej o sadomasochizm.

Cytuj:
W sumie to i lepiej, bo tusk byl jak plastelina.


Garrr! Wolę prezydenta plastelinę niż skończonego kretyna, w dodatku wywodzącego się z partii skończonych kretynów!

Cytuj:
nie nalezy od razu mowic ze bedzie do dupy.


Ocho, kolejny polityczny mędrzec się znalazł. Nie, zwycięstwo nie dość że faszystów, to jeszcze na niekompetentnych faszystów z pewnością przyniesie ogólny dobrobyt i szczęśliwość. W końcu skąd można wiedzieć że się człowiek poparzy jak się nie włożyło ręki do ognia, a następnie nie potrzymało jej tam kwadrans dla pewności?


Dzisiejsze wybory? Jak dla mnie katastrofa - zaczynam coraz bardziej serio myśleć o emigracji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:40 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
51%
Bo ci, co potrafia używac głowy do myslenia, zamiast to robic snuja takie filozofie jak Vader... (bez urazy brachu)
Nie chcesz wybierać?? szkoda.. bo wybiorą za ciebie tacy, którym wode z mózgu robią leppery rydzyki :/ szkoda słow..

Nie wierze zbytnio politykom, i Tusk nie był może idealnym kandydatem.. ale przynajmniej nie miałabym wrażenia, że mnie przehandlowano za marszałkowski stołek...

Obrzydliwa, negatywna brudna kampania-pełna obietnic i wyborczej kiełbasy z jednej strony i rysowania czarnych wizji, w których policja bedzie służyc do tego, żeby eskortowac do szkoły dzieci bogatych biznesmenów, z drugiej - powiodła sie nadspodziewanie dobrze.
Wstyd mi tylko.. bo nawet w naszych telewizjach komentarze zaczynaja sie od słów: jak to sie stało...
ano tak.. inteligenci.... nie ma się co dziwic... przecież byliście za mądrzy zeby wierzyć, że wybory coś zmienią - więc zostaliście w domu ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
a Moherowe Berety i inne półgłówki poszły zwartym szykiem... no i teraz nie narzekajcie, bo nie idąc na wybory sami tego kaczora też wybraliście.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Dla mnie nie wazne kto bedzie rzadzil krajem, wazne co dla niego zrobia, dla ludzi. Co teraz moge powiedziec? Wygral ten, co wiekszosc poparla, niech i tak bedzie. Wasze narzekanie jest bezpodstawne. Dlaczego krytykujecie kogos, kto dopiero rozpoczyna kadencje? Ktory jeszcze nie mial okazji sie wykazac? Narzekajcie po kadencji, kiedy to bedzie mozna podsumowac, co zrobili dla kraju i ludzi. Wtedy bedziedziecie mieli podstawy do zarzucania im tego czy owego. Tymczasem powiem wulgarnie: ZAMKNIJCIE MORDY I SLEDCIE TO CO BEDZIE SIE TERAZ W KRAJU DZIALO :!: ZEBY POTEM TEZ NIE RZUCAC BEZPODSTAWNYMI ZARZUTAMI :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
lepiej raczej nie bedzie... byleby nie bylo gorzej ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Tytus napisał(a):
Dlaczego krytykujecie kogos, kto dopiero rozpoczyna kadencje? Ktory jeszcze nie mial okazji sie wykazac?


ŻE CO? Czyżbyś chciał mi właśnie wmówić że Kaczyński jest człowiekiem z nikąd, który dopiero teraz poraz pierwszy dostał się do polityki i, w związku z czym, o którym zupełnie nic nie wiadomo? A także to że nie mieliśmy okazji oglądać jego brudnej kampanii, słuchać jego "propozycji" i widzieć jak się brata z moimi "ulubionymi" politykamii, Lepperem w szczególności? No i to że kaczka w Warszawie na prezydenckim stołku nie był? No i oczywiście to, że nie wiemy że pochodzi on z formacji lansującej "hiperkonstytucję", która to w mojej skromnej ocenie rozwali ten kraj już ostatecznie?

Kolejny z mędrców "U W8 U S33 LOL". Ja tymczasem dalej twierdzę że można zgadnąć że ogień będzie parzyć jeszcze zanim na siłę włożą mi do niego rękę.

Cytuj:
Tymczasem powiem wulgarnie: ZAMKNIJCIE MORDY I SLEDCIE TO CO BEDZIE SIE TERAZ W KRAJU DZIALO :!: ZEBY POTEM TEZ NIE RZUCAC BEZPODSTAWNYMI ZARZUTAMI :!:


Bezmyślność nie boli, zwłaszcza gdy pozwala czuć się lepszym od innych, co?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
ŻE CO? Czyżbyś chciał mi właśnie wmówić że Kaczyński jest człowiekiem z nikąd, który dopiero teraz poraz pierwszy dostał się do polityki i, w związku z czym, o którym zupełnie nic nie wiadomo?

A czy PiS bylo kiedys u wladzy? Skad masz pewnosc, jak poprowadza Polske? Nie jestem niczyim zwolennikiem. Dla mnie liczy sie, to co zrobia, a nie podsumowania przedkadencyjne. Rowniez nie obchodzi mnie czyje maja poparcie, wazne co ewentualnie razem zrobia. Ja oczekuje czynow, nie opini.
Cytuj:
Bezmyślność nie boli, zwłaszcza gdy pozwala czuć się lepszym od innych, co?

Bezmyslny jest ten co ocenia przed kadencja, czy po?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Tytus napisał(a):
A czy PiS bylo kiedys u wladzy? Skad masz pewnosc, jak poprowadza Polske?


A czy Samoobrona "Balcerowicz musi odejść" była kiedyś u władzy? Skąd wiesz jak by poprowadziła Polskę? To wyjątkowo nie są pytania retoryczne, więc chciałbym żebyś mi na nie odpowiedział.

Zresztą, PiS może nie był u władzy, ale ci wszyscy ludzie w ogromnej mierze już byli - kaczki w szczególności.

Cytuj:
Dla mnie liczy sie, to co zrobia, a nie podsumowania przedkadencyjne. Rowniez nie obchodzi mnie czyje maja poparcie, wazne co ewentualnie razem zrobia. Ja oczekuje czynow, nie opini.


Ale jakie podsumowania? Ja nawet ich nie słuchałem, tak szczerze mówiąc. Ale chcesz alarmujących działań, mam dwa, bez szukania:
1. Przedwyborcze bratanie się z Samoobroną, do tego stopnia że Lepper udzielił im swojego poparcia i posłał swój elektorat do głosowania na kaczkę - a kto jak kto, ale Lepper nie zrobiłby czegoś takiego nie oczekując nic w zamian. Innymi słowy możemy się spodziewać większego udziału Samoobrony w rządzeniu - po prostu cudownie.
2. "Uberkonstytucja IV RP", lansowana przez oba kaczory bez przerwy, a której dzięki kaczkowemu zwycięstwu zniknęła kolejna przeszkoda na drodze do wejścia w życie. Ostatnio na łamach "Wyborczej" pisał o niej Borowski (jeden z naprawdę niewielu na lewicy których osobiście ciągle szanuję), więc jakby co możesz sobie poszukać i samemu przejrzeć. Ale do rzeczy. "Uberkonstytucja IV RP" - już w preambule doniośle mówi że ma głęboko w dupie nawet te resztki tolerancji religijnej jakie mamy w kraju. Potem jadą tam takie fajne rzeczy jak podporządkowanie władzy sądowniczej władzy wykonawczej (co da politykom możliwość dowolnego naciskania na sędziów, a nawet zwalniania dowolnych niewygodnych i dobierania jak im się podoba), bezpłatnym szkolnictwie podstawowym i średnim (w przeciwieństwie do aktualnej konstytucji nie o darmowym wyższym, co ciekawe gdy się weźmie pod uwagę ile czasu na bredzenie o darmowych studiach strawił kaczka w kadencji), plany niesamowitego, strukturalnego upolitycznienia mediów, a także (moje ulubione) plany powołania czegoś, co zdaje się ma mieć nazwę Trybunału Pomocy Ofiarom Bezprawia. Zasady działania owego trybunału są tak mętne, że mógłby wzywać na przesłuchanie kogo i kiedy by mu się podobało. Yay swobody obywatelskie! Yay dobre państwo!

Cytuj:
Bezmyslny jest ten co ocenia przed kadencja, czy po?


Po kadencji każdy idiota jest mądry (patrz dwa poprzednie czteroletnie cyrki w parlamencie) - myślenie jest potrzebne żeby ocenić tak zwane "szanse i zarożenia" z niej płynące zawczasu, najlepiej jeszcze przed wyborami, co też ja na przykład zrobiłem. Nie widzę powodów dla których teraz miałbym wyrzec się wcześniejszych ocen kandydatów tylko dlatego że jeden z nich, a w dodatku ten którego uważałem za niebezpieczne zero, wygrał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Wiesz co Lord, zyjesz takim samym stereotypem jak wiekszosc ludzi. Ty myslisz, ze wszystko sie zmieni na pstrykniecie palcow. Skoro jestes taki wszechwiedzacy i wszechmadry, zostan politykiem, zacznij naprawiac kraj. Obojetnie, ktora paria by doszla do wladzy, to myslisz, ze wszystko od zaraz sie zmieni? Glosowales chociaz? Bo byc moze zwyciezyla partia, w ktorej ludzie Ci sie podobaja i od razu sie bulwersujesz. Dla mnie i mogl by Lepper rzadzic, aby tylko kraju nie zrojnowal.
Cytuj:
Przedwyborcze bratanie się z Samoobroną, do tego stopnia że Lepper udzielił im swojego poparcia i posłał swój elektorat do głosowania na kaczkę

A ja mam popardzie dziekanatu politechniki wroclawskiej, i czy to cos zmienia?
Cytuj:
Ja nawet ich nie słuchałem, tak szczerze mówiąc.

No to o czym ty chcesz rozmawiac?
Co do Twojego drugiego punktu, gdybym ulegal wplywom gazet, mediom itd, juz dawno bym chodzi w zimie w rzymkach :P
Cytuj:
Po kadencji każdy idiota jest mądry

Oczywiscie najmadrzejszy jest Lord przed kadencja, jasne, najlepiej jest zjebac ludzi przed niz po. Po co sie pozniej trudzic z krytyka, nie ? Po kadencji jest potsumowanie, czy dana partia wywiazala sie ze swojego programy, lub chociaz jej czesci.
Na koniec, nie chce mi sie z Toba rozmawiac. Pozyjemy zobaczymy. Tymczasem obserwoj uwaznie co sie bedzie dziala i nie mow hop, zanim nie przeskoczysz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:43 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Czy to jest dla was naprawdę takie ważna kto wygrał?
Raczej bym się martwił o ekipę która będzie rządziła,czy ta koalicja będzie,czy samoobrona wejdzie jeszcze do gry.
Prezydent raczej reprezentuje nasz kraj.


Podobnie jak teraz było 10 lat temu jak wygrał Kwach,że to komuch,że na salonach się nie umie zachować itp,i że będzie do dupy.Zle nie było skoro głosowali na niego po raz drugi.
Może i za 5 lat też wybiorą kaczora...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
No i polac Vaderowi, bo dobrze mowi :D A teraz cos na rozlawdowanie emocji powyborczych :lol:
http://www.joemonster.org/article.php?s ... ad&order=0
http://gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=774


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:43 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
OMg zlaczie jakos te tematy glupio raz tu odpowiadac raz tu :D

Cytuj:
A czy PiS bylo kiedys u wladzy? Skad masz pewnosc, jak poprowadza Polske?


a skąd oni są jak nie z postsolidarności? Lechu K. jest prezydentem w warszawie gdzie 53% głosujących głosowało na Tuska :)

Cytuj:
Może mnie oświecisz do czego ty chciałeś dojść?


hmm pracować w kraju i robić kariere?:)

Cytuj:
W sumie to i lepiej, bo tusk byl jak plastelina.


jakoś większość ludzi wykształconych woli plasteline od kaczki-dyktatora

Cytuj:
dy sld doszlo do wladzy wszyscy twierdzili ze bedzie zajebiscie, a jak jest ?


sld dostalo 44% więc musieli iść na ustępstwa = nie wdrozyli w zycie swojego programu w 100%

Cytuj:
Też tak kiedyś myślałem. Teraz po prostu uważam że chodzi tutaj raczej o sadomasochizm.


lepiej nie mówic głośno co może być następnym krokiem tej ewolucji :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
To, ze Kaczynski doszedl do wladzy pokazuje, ze nie warto prowadzic uczciwej kampanii wyborczej:

-PiS notorycznie klamal w swoich spotach reklamowych (m.in w sprawie podatku liniowego)
-Slicznie rzucili Wermachtem w Tuska
-Gdy Kaczor nie mial juz wiekszych szans pod koniec kampanii przechandlowal durnych wiejskich wyborcow A. Leppera za Leszka Balcerowicza
-PiS dogadal sie nawet z RM, czyli z czyms, od czego nawet kosciol katolicki sie odcina ;0
-Kurwa :\ Teraz nic tylko z kraju trzeba bedzie spieprzac hyhy

Tusk faktycznie prowadzil agresywna kampanie (zwlaszcza pod koniec), ale nigdy nie klamal. A ilekroc pytal Kaczynskiego o tego nieszczesnego kretyna Leppera i jego poparcie zostal splawiany odpowiedziami, ktore nic nie mialy wspolnego z tematem. GooD JoB!

Polska A przegrala z Polska B - tak napisano w niemieckiej gazecie. Przegralismy z wiesniakami, moherowymi beretami, i starymi capami, ktorzy boja sie tego "zarlocznego kapitalizmu".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:44 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Głupcy, Kaczyński przywróci czasy kiedy Rzeczpospolita ciągneła się od morza do morza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
omg ale wy pierdoly gadacie. Szczegolnie lord OMG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Andrzej napisał(a):
omg ale wy pierdoly gadacie. Szczegolnie lord OMG


Zajebisty post.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:45 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Lord wyraził swoją opinie, poparł ją argumentami jak to ma w swoim zwyczaju. Ty Andrju też dałeś popis w swoim zwyczaju... :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:46 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
ja też


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:46 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Wybory sa przeklamane, Tusk nic nie robil, ale przynajmniej trzymal sie prawdy i obiecal mozliwe... a Kaczynski jak spelni te wszystkie obietnice dane przez ostatnie 2 tygodnie to bedziemy 2gim narodem po ameryce :/
Kaczynscy sa zbyt nerwowi by wladac krajem, pol warszawy na Lecha narzeka, on poprostu jak powie nie to NIE i tyle, a czemu? Bo tak! Jestesmy jako narod poprostu zalosni, Lepper moze obiecywac, bo kazdy wie ze z niego idiota... ale Kaczynski lekko przesadzil, poprostu przesadzil...
Jak moglismy wybrac 2ch kaczorow, jestesmy zalosni (wiem wiem premierem NIBY ma byc kto inny, ale OSOBISCIE sadze ze to bylo tylko po to zeby ludzie glosowali na Lecha).
Pozyjemy zobaczymy, ale za 5 lat to raczej wiekszosc z nas bedzie moglo glosowac i mam nadzieje ze ta porazka sie nie powtorzy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Tytus napisał(a):
Wiesz co Lord, zyjesz takim samym stereotypem jak wiekszosc ludzi. Ty myslisz, ze wszystko sie zmieni na pstrykniecie palcow.


D'ooohh.... Ja tu o długoterminowych zagrożeniach jak PiSna konstytucja, dopuszczanie samoobrony do władzy, rozwalanie swobód obywatelskich i resztek gospodarki, a ty mi tutaj takim wspaniałym tekstem jedziesz... Ale zagrajmy po twojemu - tak w ogóle to nie widzę nic niepoprawnego w stwierdzeniu że rzeczy mogą się zmienić "za pstryknięciem palców". Słowo zmienić zostało pogrubione celowo - zepsuć do reszty również pod zmienić podpada, a to przecież jest o wiele łatwiejsze niż naprawić - na tyle że faktycznie jest to możliwe.

Cytuj:
Skoro jestes taki wszechwiedzacy i wszechmadry, zostan politykiem, zacznij naprawiac kraj. Obojetnie, ktora paria by doszla do wladzy, to myslisz, ze wszystko od zaraz sie zmieni?


Czy ty rozumiesz do czego ja piję? Jak na razie nie napisałem nic z tego co wydajesz się wyczytywać - bo najwyraźniej widzisz gdzieś tam słowa "a za Tuska to by mlekiem i miodem kraj płynął", podczas gdy ja piszę tylko że "za Kaczek wszystko, co jeszcze dobrego jest, można się spodziewać że się rozleci w przysłowiowe trzy dupy".

Cytuj:
Glosowales chociaz?


Za jakiego hipokrytę ty mnie uważasz? Dziękuję ci bardzo.

Cytuj:
Dla mnie i mogl by Lepper rzadzic, aby tylko kraju nie zrojnowal.


HA! "Jak dla mnie, to lisy i w kurniku by mogły spać, byleby kur nie przetrzebiały". Wyjątkowo przemyślana pozycja, nie ma co.

Cytuj:
A ja mam popardzie dziekanatu politechniki wroclawskiej, i czy to cos zmienia?


Że o czym ty teraz w ogóle mówisz?

Cytuj:
No to o czym ty chcesz rozmawiac?


Garr... Program znaczy się jest według ciebie prezentowany i daje się wyczytać tylko i zawsze na mowie triumfalnej? Chyba że źle zrozumiałem co masz na myśli mówiąc "podsumowania przedkadencyjne".

Cytuj:
Co do Twojego drugiego punktu, gdybym ulegal wplywom gazet, mediom itd, juz dawno bym chodzi w zimie w rzymkach :P


...

Ja wysiadam.

Cytuj:
Oczywiscie najmadrzejszy jest Lord przed kadencja, jasne, najlepiej jest zjebac ludzi przed niz po. Po co sie pozniej trudzic z krytyka, nie ?


Cytuj:
Po kadencji jest potsumowanie, czy dana partia wywiazala sie ze swojego programy, lub chociaz jej czesci.


...
Czy ty nie rozumiesz że mnie nie martwi to że oni mogą nie zrealizować swojego programu, ale właśnie to ŻE JEST ZBYT WIELKA SZANSA ŻE ONI GO DO DIABŁA MOGĄ ZREALIZOWAĆ, DEMOLUJĄC KRAJ DO RESZTY!?

Spełnią swoje obietnice wyborcze - posypie się budżet.
Wprowadzą swoją konstytucję - posypią się prawa obywatelskie, posypie się sądownictwo, posypie się kraj jako całość
Spełnią swoje obiecane rzeczy w polityce zagranicznej - posypią się nasze relacje z UE, do reszty rozlecą się nasze relacje z Rosją, być może polepszą się nasze relacje ze Stanami (co oczywiście bardzo istotną rzeczą jest - patrz hasła "polski kontyngent w Iraku", "wizy" i "loteria wizowa 2007")

Cytuj:
Na koniec, nie chce mi sie z Toba rozmawiac.


Ja, jak już napisałem, wysiadłem również.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:47 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
ehh nie lubie mieć tej samej opini co Lord nie mam wtedy o czym pisać :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:47 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Dobrze mówi, polać mu kolejke :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:47 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
A tak na marginesie,to ja tego tematu nie zakładałem po to żeby napisać sramy na wybory,bo to już chyba wiecie.Ktoś to założył a sądze że to ty flamed,nieumiejętnie go przeniosłeś.
Więc następnym razem postaraj się bardziej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:48 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Harut go zalożyl jesli dobrze pamietam. tylko ze taki temat juz w 'wszystkim' był. Chciałem go scalic liczac naiwnie ,że jak wydziele posty i wpisze nazwe tematu juz istniejacego to sie zlacza. niestety niet. zrobily sie dwa takie same nawet z nazwy tematy. wywalilem jeden do spamu ale post haruta sie ostal wiec go usunelem. ot caly mój błąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
i po chuj kombinujesz?

OT:
Przychodzi pedał na basen i pyta;
- Jaka woda?
- Chujowa!
- Super! Będę skakał na dupę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 paź 2005 16:48 
Lord ale ty momentami głupoty gadasz po co mówisz że kraj sie teraz może rozlecieć w trzy dupy.Zastanów sie chwile co ty możesz stwierdzić po 1 czy 2 dniach narazie to możesz stwierdzić tyle że wygrał Kaczyński i nic więcej moim zdaniem poprostu głupotą jest teraz mówić że Tusk poprowadził by kraj lepiej niż Kaczyński a to że poparł go lepper czy też Rydzyk o niczym nie świadczy czy jak Tuska poparły by naprzykład geje to byś już na niego nie zagłosował nie ma znaczenia czy go poprze lepper czy go poprze kwaśniewski zastanów sie chwile nad tym co pisesz moja rada i nie oceniaj człowieka po 1 dniu kadencji...


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL