Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 11:55

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Na kogo zagłosujesz podczas zbliżających się wyborów prezydenckich lub zagłosowałbyś gdybyś mógł?
Marek Borowski (SDPl) 3%  3%  [ 1 ]
Włodzimierz Cimoszewicz (SLD) 28%  28%  [ 11 ]
Jarosław Kaczyński (PiS) 15%  15%  [ 6 ]
Donald Tusk (PO) 31%  31%  [ 12 ]
Andrzej Lepper (Samoobrona) 8%  8%  [ 3 ]
Roman Giertych (LPR) 3%  3%  [ 1 ]
Stan Tymiński (???) 0%  0%  [ 0 ]
Piotr Ikonowicz (Nowa Lewica?) - nic nie słyszałem o jego kandydaturze, ale podejrzewam, że się zgłosi 0%  0%  [ 0 ]
Lech Wałęsa (???) - jak wyżej 3%  3%  [ 1 ]
inny (mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem) 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wybory prezydenckie
PostNapisane: So 23 lip 2005 17:54 
W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi oraz nasilającą się kampanią wyborczą wielu polityków chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.
Proszę w kilku słowach/zdaniach uzadsadnić wybór.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 19:01 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
W sumie nieciekawie się rysują się wyniki w sondażach. Osobiście wolę Tuska - człowiek gada do rzeczy, nie zamieszany w afery i poglądy ekonomiczne ma prorynkowe. Może trochę za mało wyraźny, ale mi to nie przeszkadza.
Niestety - najprawdopodobniej w II turze spotkają się: czerwona świnia (cimoszko) i impotent decyzyjny (kaczka). Wtedy będzie ciężko... oj będzie...

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 19:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Jak bym już miał wybierać to Tusk - najmniej szurnięty z całego towarzystwa które ma w jakikolwiek sposób liczące się szanse na prezydenturę. Jednak z tego co na razie się rysuje do urny w drugiej turze by mnie musieli wołami ciągnąć bo, jak już ypeeh powiedział, z jednej strony będzie Kaczka, z drugiej Cimoszewicz, na co mi tylko pozostaje pokazać państwu "A TAKIEGO WAŁA!".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 19:55 
Ja zaglosowalem na Kaczynskiego, chociaz wolalbym zaglosowac na klauna z cyrku "Warszawa". Chociaz gdy sie na nich popatrzy i poslucha, to klaun bedzie sie roznil jedynie tym, ze nie mowi. Dla mnie caly ten sejm to wieki kicz, smietnik, gdzie partie upychaja jak wlezie, a pozniej cale to robactwo siebie nawzajem konsa. Dlatego naszczescie w tych wyborach nie bede bral udzial...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 20:39 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja zagłosuje na Cimoszewicza chyba lub na Tuska.
Do Tuska bliżej mi z poglądami ale jak na prezydenta nie ma on charyzmy. Cimoszewicz ma charyzmę niestety ma przeszłość czerwoną. Najprawdopodobniej szalę przeważy pochodzenie Cimoszewicza. Toż krajan z podlaskiego.

P.S. Prezydent nie rządzi w Polsce on reprezentuje kraj na zewnątrz. W polityce wewnętrznej co prawda może wnosić do sejmu projekty ustaw ale w tradycji polskiej tego nie robi. Całą władza prezydencka w polityce wewnętrznaj to veto. Tak dla przypomnienia zasad politycznych.
Dlatego myślę iż jest lepszy Cimoszewicz niż Tusk.

P.S.S> Ja się zastanawiam na ciekawszym scenariuszem w drugiej turze. Kaczyński kontra Leper! CZAD!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 22:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
A ja nie zagłosuje na nikogo,to jest jedna wielka banda debili,złodzieji i jeszcze niewiadomo co.Każdy jest cacy przed wyborami a jak już się dopcha do koryta to olewa wszystko i wszystkich.
Załatwiają dla kolesi(złodziei) ciepłe państwowe posadki żeby ich ustawić.
Powiedzmy to głośno:pieprzyć wybory

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 23:26 
Dla mnie zasada jest taka- jak ma byc prezydent, to silny. Nie moze ulegac Amerykana, ani walczyc z Bialorusia pod przykrywka rosjanow - poprostu powinnien sie interesowac polska. Niestety, takich ludzi w polityce nie ma... Dla mnie dla kazdego startujacego 4 zolte kartki :) By ich przypilnowac by nie robili konkurencji tak zwanych fauli ^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 23 lip 2005 23:29 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Vader!! Nie zgadzam się z Tobą!! Nie można pieprzyć wyborów, to instrument demokracji! Obywatelskim obowiązkiem jest iść i oddać swój głos na wybraną opcję/kandydata. Jakim prawem potem ludzie, którzy nie głosowali, narzekają na sytuację w kraju? Jak oddasz głos to rozliczaj tych, których wybrałeś, z tego co zrobili w czasie kadencji. Nawet rzucając jajkiem bądź pomidorem :)
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 0:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
Lord_Zabujca napisał(a):
Jak bym już miał wybierać to Tusk - najmniej szurnięty z całego towarzystwa które ma w jakikolwiek sposób liczące się szanse na prezydenturę. Jednak z tego co na razie się rysuje do urny w drugiej turze by mnie musieli wołami ciągnąć bo, jak już ypeeh powiedział, z jednej strony będzie Kaczka, z drugiej Cimoszewicz, na co mi tylko pozostaje pokazać państwu "A TAKIEGO WAŁA!".

Rozbawił mnie ten post...
swoją drogą ja bym na całkiem innego kandydata z innej partii zagłosował
otóz to zagłosował bym za Szajną z Cdapów(cdacion playerow)
my jako cdapy czujemy się dyskriminowani i tez chcemy mieć wpływ na przyszłe wybory...
z poczuciem obowiązku.
~Szajna
----------------------------------EdiT---------------------------
Jezu ypeeh dla mnie wbory to zawsze jest jakaś parodia niewiedziałem że to aż takie eocje moze wzbudzić rofl:[

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Ostatnio edytowano N 24 lip 2005 12:00 przez Szajna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 9:54 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Jeszcze raz ktoś spróbuje rozmyć temat (tak jak Szajna) to się wk***** i przyp******* z laczka. Babci sr**** jest w połowie tematów na forum - jak ktoś chce się wydurniać ma w czym wybierać.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Ypeeh

Edit: Masz rację Creative, trzeba się opanować. W związku z tym usunąłem wulgaryzmy. Koniec rozmywania. Amen

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Ostatnio edytowano N 24 lip 2005 11:58 przez AA(UR)-Ypeeh, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 10:41 
Trzeba tez sie umiec opanowac....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 16:47 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
AA(UR)-Ypeeh napisał(a):
Vader!! Nie zgadzam się z Tobą!! Nie można pieprzyć wyborów, to instrument demokracji! Obywatelskim obowiązkiem jest iść i oddać swój głos na wybraną opcję/kandydata. Jakim prawem potem ludzie, którzy nie głosowali, narzekają na sytuację w kraju? Jak oddasz głos to rozliczaj tych, których wybrałeś, z tego co zrobili w czasie kadencji. Nawet rzucając jajkiem bądź pomidorem :)
Pozdrawiam



Jak się z nimi rozliczysz? Nie zagłosujesz na nich w przyszłych wyborach?
Oni na to wała kładą,jak już nakradną i ustawią kolesi to po co im następna kadencja?
Załapią się się na drugą kadencję to jeszcze więcej nakradną.
Nie ma teraz takiego kandydata,który nie ma coś na sumieniu,takiego który by był na tyle silny żeby postawił sprawę na ostrzu noża(w sprawie wiz do USA i w sprawie Rosji i Biaorusi)
Więc powiedzmy to głośno :pieprzyć wybory!!!

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 16:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Jeszcze jedno,w poprzednich wyborach głosowałem,chociaż wiedziałem ze mój głos jest stracony bo wygra Kwaśniwski.
A teraz jak zagłosuje to co ja z tego będe miał:?
-stabilną i dobrze płatną prace? wątpie;
-może mieszkanie dostane? też wątpie;
-a może lepszy dostęp do służby zdrowia?hmm też wątpie;

Jedyne co mam teraz od państwa to rodzinne które bieże żona na dziecko,
jest to zawrotna kwota:43 zł
To dostałem od państwa.

pieprzyć wybory

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 17:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
Vader napisał(a):
Jeszcze jedno,w poprzednich wyborach głosowałem,chociaż wiedziałem ze mój głos jest stracony bo wygra Kwaśniwski.
A teraz jak zagłosuje to co ja z tego będe miał:?
-stabilną i dobrze płatną prace? wątpie;
-może mieszkanie dostane? też wątpie;
-a może lepszy dostęp do służby zdrowia?hmm też wątpie;

Jedyne co mam teraz od państwa to rodzinne które bieże żona na dziecko,
jest to zawrotna kwota:43 zł
To dostałem od państwa.

pieprzyć wybory

rofl... jesli wszyscy tak będą myśleć to napewno będzie lepiej

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 17:15 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja to zawsze mówię że od państwa nic nie chcę. Żeby tylko ono ode mnie jak naj mniej zabierało.

Vaderr:
1. Ja się z Tobą w kwestii wybrów nie zgadzam. Co prawda za bardzo nie można rozliczyć tych na których się głosuje ale w tym żecz żeby głosować na tych co kraść będą jak najmniej a spróbują zmniecić przepisy na lepsze.
Nie ma co obrażać się na wybory. Politycy to tylko część społeczeństwa mniej więcej odzwierciedlająca całość. Jeżeli społeczeństwo jest chore to i politycy są chorzy. Jednak w społeczeństwie znajdują się ludzie uczciwi więc i u polityków są tacy. Sęk w tym aby wybrać tych uczciwych i w dodatku takich co się znają na gospodarce oraz mają wyczucie polityczne na arenie międzynarodowej. Wiem że to trudne i każdy kraj ma z tym problem. Jednak jak nam się uda to będziemy mieli ogólnie lepiej jako Polacy. (na pewno nikt Ci niczego nie da za nic, a walczyć trzeba samemu)
2. O demokrację walczyliśmy (jako naród) długo. Wybory są jedną z podstawowych praw obywatelskich w demkracji. Ja wolę takie wybory niż wybory w komunie gdzie nie ważne jak ludzie głosowali i tak wygrywała słuszna sprawa!

Taka jest moja opinia.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 17:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Avatar wybieram ostatnia opcje, poniewaz nie wszystkich kandytatow podales. Zapomniales o Januszu Korwin-Mikke (UPR). Pewnei niewielu z was go zna a jak juz to i tak nawet pewnie nie wie czy to prawica czy lewica. Zastanowmy sie wiec skoro nie znamy wszystkich nawet kandydatow, a tym bardziej nie znamy ich pogladow, nieuwaznie sluchamy co mowia (zeli posluchaj co gada cimoszewicz...), to jak mamy wybrac czlowieka z ktorego bedziemy zadowoleni. Dlatego ja takze pieprze te wybory

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 24 lip 2005 21:08 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Nie podał wszystkich kandydatów - tych mniej liczących się pominął umyślnie bądź przypadkowo - nieważne. Ale Andrew, zamiast pieprzyć wybory, nie lepiej właśnie poszukać w sieci informacji na temat danych kandydatów? Dziwne trochę Twoje rozumowanie Adnrew.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 0:44 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Andrju ja nie napisałem że Cimoszewicz jest zajebisty ale moim zdaniem nadaje się najbardziej ze wszystkich kandydatów na urząd prezydenta. Taka jest moja opinia a opinia innych może być inna.
I to w tym wszystkim jest najważniejsze. Każdy ma swoją opinię i może ją wyrazić w nieskrępowany sposób. Nawet Ci co pieprzą wybory. A w komuniźmie nawet obowiązkowo trzeba było chodzić na pochód pierwszomajowy. Niech żyje demokracja!!! Niech żyją wybory!!!


P.S. Nie zawsze wybierzemy tego który się naprawdę sprawdzi, powiem więcej najczęściej wybieramy tego niewłaściwego. Ale mamy wybór. I dlatego nie powinniśmy pieprzyć WYBORÓW. Możemy pieprzyć kandydatów i oddać głos nieważny, ale nie pozwólmy odebrać sobie tego najważniejszego osiągnięcia: WOLNOŚCI WYBORU!

_________________
Białystok Team!!!


Ostatnio edytowano Wt 26 lip 2005 10:58 przez sir_Zeli, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 8:51 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Na szczęście i Andre i Creative i nawet szajna mogą sobie pozwolic na takie poglady... dorosną za chwile - i mam nadzieje, że je zmienia.
Ja popre Tuska. Bo najbliżej mi do PO. Bo ich poglądy są stosunkowo mniej podszyte emocjami i populizmem, bo to wykształceni ludzie, którzy przynajmniej mają potencjalną szanse zrozumiec mechanizmy w skali makro. Cimoszewicz?? Tak. Całkiem sprawny polityk... lata praktyki, wyrósł na gruncie, na którym hodowano rasowych ludzi władzy. Tak jak Kwaśniewski. Ale ja za bardzo pamietam czerwone czasy i nie wierzę w komunę z ludzką twarzą.
A ci co nie pojda... oddają na własne życzenie władze burakom i oszołomom z LPR i Samoobrony.. bo na nich zagłosują ludzie, którym wystarczy obiecać.. byle dużo... Ot.. polityka... spod budki z piwem :(

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 11:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Andrju ja nie napisałem że Cimoszewicz jest zajebisty ale moim zdaniem nadaje się najbardziej ze wszystkich kandydatów na urząd prezydenta

Mowisz o tzw. charyzmie...
No cóż Hitler tez mial charyzme...tak samo stalin...fidel castro...husajn...
Glosowanie dla samej charyzmy jest wg. mnie dziwne.
A tak btw: ta ZNANA w mediach prawica to taka prawica tylko ze ma rozwiazania lewicowe. Czy nikt tego nie zauwazyl???

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 13:52 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Zapomniałes O Zbigniewie Relidze -ma gośc duze szanse

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 17:02 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Andrzej napisał(a):
A tak btw: ta ZNANA w mediach prawica to taka prawica tylko ze ma rozwiazania lewicowe. Czy nikt tego nie zauwazyl???

Proszę o przykłady rozwiązań lewicowych stosowanych przez partie prawicowe, bardzo mnie to ciekawi.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 lip 2005 23:46 
dla takiej osoby jak ja, ktora nie interesuje sie polityka, najlepszym rozwiazaniem jest oddac niewazny glos. nie moge sie sugerowac charyzma. nie zawsze wszyscy kandydaci robia to co mowia.
a z tych wszystki chandydatow to wydaje mi sie ze korwin-mike jakis taki chyba nie glupi facet, a ten tusk to z kaczorem donaldem mi sie kojazy


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 0:05 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
cwu_wega. napisał(a):
a z tych wszystki chandydatow to wydaje mi sie ze korwin-mike jakis taki chyba nie glupi facet


Korwin-Mikke - lider UPR. UPR - sporo bardzo dobrych pomysłów, ale również sporo takich przy których natychmiast wyją setki syren alarmowych i świecą się wielkie czerwone lampy z napisem "NIE RÓB TEGO IDIOTO!" (przykładziki - podatek pogłowny, prywatyzacja sądownictwa i policji). Innymi słowy nie jest to zbyt dobry wybór na prezydenta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 0:22 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Andrzej napisał(a):
Mowisz o tzw. charyzmie...
No cóż Hitler tez mial charyzme...tak samo stalin...fidel castro...husajn...
Glosowanie dla samej charyzmy jest wg. mnie dziwne.


1. Tylko ludzie z charyzmą tak naprawdę mogą coś zdziałać w historii.
np. Waszyngton, Piłsudski, Jan Paweł 2

2. Trochę to dziwne porównywać Cimoszewicza do Hitlera.

3.Mi chodziło o to że jak prezydent jest bez charyzmy to jego poltyka jest nijaka!


ja bym wolał LISA jako prezydenta. A z każdym dniem jak oglądam jego zachowania w telewizji, widzę wiedzę merytoryczną o prawach politycznych i gospodarczych oraz umiejętności wpływania na innych to przekonuję się do tego coraz bardziej!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 8:42 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 8:23
Posty: 85
mam nadzieję że Kaczorek nie wygra...już wolałbym Cimoszewicza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 9:09 
Zupełnie nie podzielam opini Vadera. Olanie wyborów to nic innego jak otwarcie sobie drogi do późniejszego narzekania (warto rzucić okiem na 'ojca dyrektora', który to skrytykował ostatnio LPR), a także przyzwolenie na dojście do władzy oszołomom. Mowisz, że wszyscy kradną... czy rzeczywiście, nie wiadomo do końca. Tak samo mógłbym powiedzieć o Tobie chociaż Cie nie znam.
Najchętniej oddałbym głos na prawice, jednak żaden z kandydatów mnie nie przekonuje. Kaczyński średnio sprawdził się w Warszawie, pozatym ma dziwną manię rozliczania przeszłości. Tusk ma niezła koncepcje z podatkiem liniowym, jednak na moje oko jest on za wysoki. Prof. Religi o ktrórym zapomniałem na razie nie biorę pod uwagę, choć możliwe że jest to bardzo dobra kandydatura. Do wyborów jeszcze kawałek czasu, więc może coś wymyśle;-).
P.S. Brakuje jeszcze Kalinowkiego z PSL.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 10:07 
Ja juz swoje wiem i ci wszyscy, Mikke, Krzakleski, to startuja poprostu automatycznie. Tak samo jak Borowski, ktory mysli, ze jego kandynatura na prezydenta przyniesie wiecej glosow do sejmu. A przeciez w obecnej sytuacji maja 5%, a ze sa w sojuszu to musza miec 7%.



P.S -- mozna zalozyc topic o polityce ogolnej, co wy na to?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 12:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
pozatym ma dziwną manię rozliczania przeszłości


to zle?/ nie zebym go popieral ale to powinno sie zrobic dawno...
btw wiecej sie na ten temat nie wypowiadam...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 lip 2005 12:51 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Mi się wydaje że nie koniecznie to źle ale jak za dużo to nie zdrowo.
Powinno się raz nazawsze rozliczyć ludzi za tamten czas i przejść do obecnych realiów.
Oczywiście rozliczenie powinno nastąpić w ramach jakiś regół.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL