Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 5:34

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GTA SAN ANDREAS
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:09 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
myśle że gra będzie wyjefajniezajefajnie zajebista :] ale mi niepójdzie no cóż dobrze, że Tibia chodzi

moge komus załatwić jakby ktoś chciał :P
Wystarcz przesłać na moje konto 30 złoty + koszty przesyłki :]
pozdro ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:29 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
San andreas ma wiele bledow, za wiele... tzn, nie gralem w wersie na kompa ale na playu poprostu żal patrzec, ale ogolem gra zajefana.
Pytanko, czy na qompie da sie grac na 2ch. Tu nie chodzi o opcje 2 PLAYERS.
W rodzinnym miasteczku jest taka stara kubańska buda, w środku niej mozna wybrac 2giego gracza, moze on byc ziomalem tytutką kiedzem(ruscy gora) itd. Jaka masz wersie z exitem? ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
piractwo jest u nas NIEMILE widziane!!!!!! (żółta kartka)

co do gry - nie lubie GTA już od pierwszej wersji i ostatnia też nie ma szans sie u mnie na kompie zadomowić.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:33 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
yco napisał(a):
piractwo jest u nas NIEMILE widziane!!!!!! (żółta kartka)

co do gry - nie lubie GTA już od pierwszej wersji i ostatnia też nie ma szans sie u mnie na kompie zadomowić.

:P :P :P :P :P :P
a gdzie tam odrazu piractwo moze orginalna wersje chcialem wyslac :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:40 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Wole poczekac az stanieje i kupic sobie :] A GTA lubie i pamietam ze w 1 uwielbiałem palic gliniarzy palnikiem :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
1. kupiłeś za ponad 100 a sprzedajesz za 30? coś mi sie nie chce wieżyć
2. chciales niezle zarobić - szukaj frajerów wśród swoich ziomisławów
3. http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=12967 wiec sie ciesz ze cie lubie ;)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 cze 2005 20:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
yco napisał(a):
1. kupiłeś za ponad 100 a sprzedajesz za 30? coś mi sie nie chce wieżyć

8) e tam poprostu uczynny jestem :]
yco napisał(a):
2. chciales niezle zarobić - szukaj frajerów wśród swoich ziomisławów

Niejednego juz znalazłem 8)
yco napisał(a):

heheheh ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 3:58 
Na kazda czesc czekam jak nie wiem na co poprostu full wypas gra. Moze jedynka i dwojka byla troche halowa, ale na odprezenie byly swietne. Za to od trzeciej czesci ... zdecydowanie najlepsza seria lat.

Na SA juz czekam rok .... i najwczesniej bede mogl sie nia cieszyc pod koniec wakacji bo dobpiero w tedy bede miec kase (jak sie uda) na nowego kompa, bo na tym co mam nie pujdzie za chiny.

Tydzien temu kolega mnie meczyl zebym mu zdobyl GTA:SA, czym mnie dobil z wyzszego powodu, w koncu mial mu zalatwic kto inny, ale zanim ja zdobyl nastrzepil sobie nerwow bo przeczytal gdzies ze nie pujdzie mu na jego karcie, bo cos tam spiepszone z pixer sheaderami, oczywscie na nastepny dzien mu znalazlem ze to nie prawda a on w tym czasie znalazl program do ominiecie tego (po wielu wystrzepionych nerwach :P hehe). Gdy juz mial gre okazalo sie ze... jego DVD( ma ponad 2.5 roku) odgrywa tylko filmy.... ale LOL, jednym slowem zalamal sie :P.

A jeszcze mala uwaga do siedzacych w temacie.....ale odstawili focha z ta wersja kolekcjonerska....OMG, tu juz zalamka totalna.

Pokrotce kto niegral nie zagra, a kto gral niech tez zagra

Naprawde jedynka to SA jest niczym, wiec nie warto sie na niej opierac oceniajac serie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 7:35 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Gra mi się nie podoba,żadna część,strasznie nudna...
Ale jakby ktoś chciał to mogę mu podrzucić linka żeby sobie zassał.
Tutaj nie dam bo..... :twisted: :twisted:

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 7:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
NightCrawler napisał(a):
Na kazda czesc czekam jak nie wiem na co poprostu full wypas gra. Moze jedynka i dwojka byla troche halowa, ale na odprezenie byly swietne. Za to od trzeciej czesci ... zdecydowanie najlepsza seria lat.


Oczywiście wiesz że San Andreas to piąta część serii, co? I nie liczę przy tym GTA:London który też był samodzielną grą, choć uważa się go za dodatek...

Cytuj:
Gdy juz mial gre okazalo sie ze... jego DVD( ma ponad 2.5 roku) odgrywa tylko filmy.... ale LOL, jednym slowem zalamal sie :P.


Meh. Jak już masz płytę to obrazy płyt zassane przez bittorrenta, eMule czy co tam jeszcze można traktować jako legalne kopie zapasowe, więc ja tam nie widzę problemów.


Moja ocena San Andreas - bardzo rozbudowane Vice City, a Vice City pokrótce wymiatało :wink: . Jak dla mnie gra jest świetna, ale coś więcej powiem gdy już ją ukończę całą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 14:52 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Trudno kumpli wyciągnać z domu przez tą grę! :evil:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 23:01 
Cytuj:
Oczywiście wiesz że San Andreas to piąta część serii, co? I nie liczę przy tym GTA:London który też był samodzielną grą, choć uważa się go za dodatek...


A z tego tak nie wyniklo? mowiac od 3 czesci mialem na mysli GTAIII.

Jedynka i dwojka byly dobre na pogranie sobie tak na odprezeniel, porozwalania wszystkiego co sie rusza i pujscia na dwor.

Cytuj:
Meh. Jak już masz płytę to obrazy płyt zassane przez bittorrenta, eMule czy co tam jeszcze można traktować jako legalne kopie zapasowe, więc ja tam nie widzę problemów.


Problem byl w tym ze jak to dostal na dvd od kumpla (kopia sciagnietego przez torrenta), to nie mogl uruchomic bo ma stary czytnik dvd i tylko do filmow (nie pytajcie mnie jak on to zdobyl, sam sie wole nie pytac... :P).
Co do legalnosci to sie nie zgadzam ... "czysty" pirat

Mam na plycie nagrane juz okolo 200-300 zdjec z SA, i okolo 20 filmikow a jzu dosc dawano nie sciagalem nowych, wiec jakie takie pojecie mam i "bardziej rozbudowane VC" mi nie pasuje, ja bym powiedzial "kompletnie przebudowane VC".


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 cze 2005 23:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
A z tego tak nie wyniklo? mowiac od 3 czesci mialem na mysli GTAIII.


Trochę zaspany ciągle byłem gdy to pisałem i przeczytałem to tak jakbyś pisał że jedynka = GTA3.

Cytuj:
Co do legalnosci to sie nie zgadzam ... "czysty" pirat


Co znaczy "się nie zgadzasz"? To nie jest kwestia opinii, tylko po prostu tak jest! A przynajmniej było tak to wyglądało gdy ostatnio sprawdzałem: jeśli masz oryginalną wersję programu to jego kopia ściągnięta z internetu może być traktowana jako zwyczajna i absolutnie legalna kopia zapasowa.

Cytuj:
Mam na plycie nagrane juz okolo 200-300 zdjec z SA, i okolo 20 filmikow a jzu dosc dawano nie sciagalem nowych, wiec jakie takie pojecie mam i "bardziej rozbudowane VC" mi nie pasuje, ja bym powiedzial "kompletnie przebudowane VC".


A ja z kolei jestem właśnie na ostatniej misji tej gry i kontroluję przy tym całe Los Santos poza 7 obszarami, no i wykonałem całkiem sporo misji dodatkowych - i obstaję przy "bardziej rozbudowane Vice City". Największa zmiana to dodanie systemu rozwoju postaci (który na pewno nie jest większą zmianą niż dodanie posiadłości w VC względem GTA3), reszta to całkiem fajne zmiany, ale nic rewolucyjnego ani takiego czego by się nie można było spodziewać po sequelu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 17 cze 2005 11:40 
Ja mam procesora 1500 ... karte graficzną gevorca 2 64 mb musze grać na low :( ale gra jest ^%$%^&#$ naprawde warto pograć w tą gierke !
Ale i tak Gunbound rox xDD właśnie w to gram i na warze mnie nie zobaczycie prędko :D xD


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 18 cze 2005 20:04 
Cytuj:
Co znaczy "się nie zgadzasz"? To nie jest kwestia opinii, tylko po prostu tak jest! A przynajmniej było tak to wyglądało gdy ostatnio sprawdzałem: jeśli masz oryginalną wersję programu to jego kopia ściągnięta z internetu może być traktowana jako zwyczajna i absolutnie legalna kopia zapasowa.


Heh teraz ja nie zrozumialem :), w tym wypadku jak teraz piszesz to tak, wszystko jest ok.
Cytuj:
A ja z kolei jestem właśnie na ostatniej misji tej gry i kontroluję przy tym całe Los Santos poza 7 obszarami, no i wykonałem całkiem sporo misji dodatkowych - i obstaję przy "bardziej rozbudowane Vice City". Największa zmiana to dodanie systemu rozwoju postaci (który na pewno nie jest większą zmianą niż dodanie posiadłości w VC względem GTA3), reszta to całkiem fajne zmiany, ale nic rewolucyjnego ani takiego czego by się nie można było spodziewać po sequelu.


Jeszcze nei gralem wie za duzo nie wiem ale sam wymieniasz ogromna zmiane, a to przeciez nie wszystko, widzialem mase filmikow z gry na playa i dla mnie jest to cos zupelnie innego niz VC.

Cytuj:
(...)po sequelu


Takie male ale jakze razace ... samodzielnym dodatku. :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 18 cze 2005 20:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Jeszcze nei gralem wie za duzo nie wiem ale sam wymieniasz ogromna zmiane, a to przeciez nie wszystko, widzialem mase filmikow z gry na playa i dla mnie jest to cos zupelnie innego niz VC.


Ty widziałeś filmiki, ja w tą grę grałem. Kto ma lepszy obraz sytuacji?

Zmiany poza systemem statystyk:
1. Zmiana scenerii i ogólnego klimatu - żadne zaskoczenie biorąc pod uwagę przejście pomiędzy GTA3 a GTA:VC
2. Brak doczytywań pomiędzy obszarami (pomijając przejścia pomiędzy wnętrzami i zewnętrzami budynków) - bardzo przyjemna rzecz biorąc pod uwagę wielkość mapy, ale nie mająca większego wpływu na rozgrywkę
3. Kilka typów przedmiotów do zbierania i rzeczy do robienia dla bonusów zamiast po prostu paczek, trzeba mieć teraz 100% zebrane jednego przedmiotu - brak większego wpływu na rozgrywkę
4. Warsztaty modyfikujące pojazdy - pomijając możliwość dobudowy dopalacza zmiana kosmetyczna
5. Wojny gangów - rzecz niedopracowana moim skromnym zdaniem, w dodatku niedostępna przez większość gry, a nawet gdyby była dostępna to i w VC bez problemu by pasowała. Meh.
6. Trzy miasta - w niczym to się nie różni od podziału na dzielnice
7. Dodany teren niezabudowany - rzecz fajna, ale nic rewolucyjnego
8. Możliwość chodzenia na randki - pomijając jedną misję bezcelowy bajerek. Zdaje mi się że nawet nie liczy się to do licznika ukończenia gry
9. Zmiany w uzbrojeniu - nic niezwykłego jak na kolejną część serii
10. Sporo innych drobnych zmian o których nie chce mi się pisać

A co z największą zmianą, czyli systemem statystyk? W zasadzie zupełnie się go nie czuje w trakcie gry. Od czasu do czasu pokazuje się przesunięcie w statystykach, ale co z tego? Można grać i zupełnie się nim nie przejmować - pomijając oczywiście konieczność odwiedzenia jadłodajni lub SIŁOWNI aby nie tracić max. zdrowia. Jedyne zmiany w statystykach jakie się praktycznie odczuwa to zmiany w statystykach użycia broni - wejścia na najniższy niezerowy i na najwyższy poziom. A tak poza tym to jest tylko bajer i nic więcej.


Rozbudowane Vice City i tyle.


Cytuj:
Takie male ale jakze razace ... samodzielnym dodatku. :P


Meh. Vice City było na tyle duże (i posiadające na tyle więcej różnic od GTA3 niż na przykład GTA:London porównany z GTA) że spokojnie można by je uważać za kolejną część (i przy tym jeśli cokolwiek to prequel, nie sequel - moja wina). I dlaczego właściwie Rockstar nie nazwał tego GTA3:Vice City?

Zresztą, co to właściwie jest "samodzielny dodatek"? Co za idiota ukuł to pojęcie? I jak dokładnie jest ono zdefiniowane?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lis 2005 19:07 
Nie wiem czy slyszeliscie ale podobno w SA jest UFO i yetii mi sie nie nie udalo znalesc ale ufo napewno istnieje w SA wszystko na strone GTA site
Zachecem do rozwiniecie tego tematu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lis 2005 19:47 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Nie wiem czy slyszeliscie ale podobno w SA jest UFO i yetii

no i ?
Cytuj:
Zachecem do rozwiniecie tego tematu

sometimes i need to say: oh my god

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lis 2005 19:58 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Wojt5 napisał(a):
Nie wiem czy slyszeliscie ale podobno w SA jest UFO i yetii mi sie nie nie udalo znalesc ale ufo napewno istnieje w SA wszystko na strone GTA site
Zachecem do rozwiniecie tego tematu



Skąd ty się urwałeś?
Znajdz najstarszzy temat na forum i tam coś napisz,coś słabo się starasz.
Te tematy w porównaniu do innych nie są aż tak stare,także poszukaj lepiej!

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 18 lis 2005 21:57 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 04 sty 2005 19:51
Posty: 73
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
ten koles wymiata :lol: 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 20:10 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
ale wy to pojebani jestescie....
Temat jest o san andreas a krk pisze " no i "
wypierdalaj pan... panie ka er ka

pozatym przyszedł nowy chłoapak, może i dużo niewie o warcrafcie i jest jeszcze młody a takie półgłupki jak wy odrazu go wyśmiewacie....


Posty: 333
evul


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 20:35 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
fatk jest troche madrzejszy od ciebie chociaz
Scooby przycichnij znowu na jakis czas bo nikt cie tu nie lubi
Cytuj:
panie ka er ka

pierwszy ktory poprawnie odczytal moj nick
GG
gtfo

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 20:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
krk napisał(a):
fatk jest troche madrzejszy od ciebie chociaz
Scooby przycichnij znowu na jakis czas bo nikt cie tu nie lubi
Cytuj:
panie ka er ka

pierwszy ktory poprawnie odczytal moj nick
GG
gtfo

straszneeee :shock: :shock: :shock: :!:
a dasz mi swoj numer telefonu
omg hahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lis 2005 23:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
krk napisał(a):
bo nikt cie tu nie lubi

jesteś taki pewnien :?: :?

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lis 2005 14:12 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
zostałem zdegradowany przez Cdapy :/
tryskajcie swoim wspanialym poczuciem humoru dalej

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lis 2005 10:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
krk napisał(a):
fatk jest troche madrzejszy od ciebie chociaz
Scooby przycichnij znowu na jakis czas bo nikt cie tu nie lubi
Cytuj:
panie ka er ka

pierwszy ktory poprawnie odczytal moj nick
GG
gtfo


ja tam cię czytam Krakafun xD

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL