Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 8:05

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 15:37 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Scooby napisał(a):
masz za mało lat żeby zrozumieć :lol: :lol: :lol:
Taaa ciekawe ile ty masz, zresztą bez względu na wiek twój poziom mojemu nie równy :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 16:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Scarab napisał(a):
Second : Falloutowy MMORPG opisujacy dzieje po wojnie atomowej. Fabula mniej wiecej jak w falloucie, tylko z bardziej rozbudowanym systemem gry. Wyobrazcie sobie czworke ludzi w przedwojennym Vanie uciekajacym przed rozszalalym Goliathem wiekszym od nich dostatecznie by mogl ich zgniesc i biec dalej, gdzie oni strzelaja z samochodu z roznego rodzaju broni, zas osoba czwarta prowadzi samochod? To byloby genialne, gdyby komukolwiek chcialoby sie cos takiego robic..


:shock:

:roll:

:x

:idea::?: :arrow: :?:!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 17:55 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
To MMORPG-i mają fabułę? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 18:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
GuildWars ma :)))))

btw chce ktoś triala? 10godzin (czasu gry) do wykorzystania przez chyba 2 tygodnie.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 19:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
RATI napisał(a):
oczywiscie ze tibia sUx0r ;]
Gralem troche (tak do 20 lvl) i mi sie znudzila :P
Jest strasznie woooooooooooooolna...tworcy robia pelno updatow, ktore w sumie nic niedaja o.O (ot na przyklad dodadza 1 potworka...i juz numerek do przodu...)

A w sumie polecam wszystko poza tibia...bo ze swieca szukac gorszych gier :P Chociazby gry na www.byond.com , wszystkie maja gorsza grafike od tibii ale niektore sa naprawde dobre i potrafia wessac na dluuugie godziny :)

woolna i nudna jest na poczatku :D
a tak btw zawsze sa OTS ( prywatne servery gdzie exp masz 10 x ) i tak na dobra miare powazne questy sie od 20 lvl zaczynaja ( vocation quest ) :)

1 potworka chyba Ci sie pomieszalo myszko ? :P szczurku ? :P

hehe
update sa w wakacje i w zimie i dodaja nowe tereny nowe czary, nowe potowrki, bronie, questy, opcje itp :) :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 19:58 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Jak grałem to strasznie ciezko sie bylo wbic na serwa. Poza tym wyjscie z poczatkowej wyspy graniczy z cudem jesli sie nie ma płatnego konta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 gru 2005 22:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
State napisał(a):
Jak grałem to strasznie ciezko sie bylo wbic na serwa. Poza tym wyjscie z poczatkowej wyspy graniczy z cudem jesli sie nie ma płatnego konta

HAHAHAHAHHA
state ahahahaah to żeś mnie dobił HAHAHAHAHAHHA graniczy z cudem
człowieku
muehehehee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pobiłeś wszystkich smokoszy teraz HAHAHAH !!!!!!!!!!!!!!!
wychodzenie z początkowej wyspy zajmuje mi 2-3 godzinki z pacc godzinke...
na server ciężko wbić ?
Ty chyba na antice grałeś ( najstarszy serv ) bo na innych niema kolejek
a co do płatnego konta LOL :lol: :lol: :lol: ja zrobiłem 40 leveli w ciągu miesiąca grając 7-8 godzin dziennie ( sam niedzieląc konta z drugą osobą ) bez platnego konta wiec...
troche sie zblazniles ta wypowiedzia :) :twisted: :twisted: :D no nic przynajmniej mi humor na noc poprawiłeś :DDD:D::DD:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 gru 2005 12:29 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Co do Tibi mój kumpel zarabiał na niej tyle przez jakiegoś frajera ze Szwecji ,że lekką reką potrafił stawiać 10 osoba po 2 piwa naprzykład :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 gru 2005 17:00 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Gralem z rok, dwa lata temu wiec moze i sie juz zmienilo ale dalej uwazam tibie za shit


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 gru 2005 18:08 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
State napisał(a):
Gralem z rok, dwa lata temu wiec moze i sie juz zmienilo ale dalej uwazam tibie za shit

wtedy było łatwiej :P bo mniej graczy :P :P:P:P:P
a teraz jest coraz ładniej i ciekawiej :)
a skoro miałeś problemy z początkową wyspą ( jeśli z niej nie wyszedłeś ) to sorry ale niemożesz uważać, że gra jest kiepska jak rook nieprzeszedłeś xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 02 gru 2005 19:33 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Ta gra jest kiepska i nie wal mi tu gadek ze na grafike zwracamy uwage, bo naprawde najwazniejsza jest grywalnosc i nie tylko ty o tym wiesz. A tibia jej duzo nie ma :/ jest to gra strasznie monotonna. Sa setki lepszych gier online...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 7:58 
heh ostatnio probowalem wrocic do tego shitu...w 1 day zrobilem se 10 lvl...nastepnego 11lvl i skille 51/49 ...potem dobilem do 12...i zbieralem kase na sprzet...po dluuuuugich godzinach mozolnego zbierania, kupilem se c-helmet, spike sword, p-armor i dwarven shielda... no to z nowym sprzetem happy poszedlem ubic kilka stworkow...daleko nie zaszedlem, wyskoczyl taki 40lvl i zaczal mni bic(palladyn), nie mialem szans uciec wiec go nawalam...oczywiscie padlem zabierajac mu prawie cale zycie,

...ponownie sie zalogowalem i jakiez bylo moje zdziwienie gdy w ekwipunku nie zastalem juz ani c-helmeta ani spike sworda ani shielda...czyli sprzet na ktory zbieralem baaaaardzo dluuuugo. Nie wspomne o tym ze stracilem lvl i skille...no nic mysle se...odrobie, ledwo wyszedlem z miasta i nastepny...-_- ten oczywiscie nic nie zyskal, ale stracilem prawie kolejny lvl i kolejne skille, ktore sie nabija naprawde dluuuuugo..

Wtedy wlasnie podziekowalem tej grze 8) ...dlatego nadal uwazam ze Tibia suXx


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 8:30 
A dla mnie sama tibia jest shitem dlatego, że powstal z niej jeden wielki monopol. A mianowicie co mam na mysli: na wielka skale sprzedaje sie postacie za grube pieniadze, ale po co to komu? Wole sobie pograc w Diablo II na grocie... juz MU jest lepsze. Eh... co do samej gry to po prostu n/c b0ring b0ring b0ring


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 10:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Drogi Rati
to co opowaidasz jest niemożliwe bo gdy padasz to CI wypada sam worek i czasem <b>JEDNA</b> rzecz z ekwipunku O.o tak btw są światy non pvp albo poprostu wbic na nowy swiat tam sie niezabija na poczatku i ja wlasnie na taki swiat czekam

:shock: a jak Ty pewnie na antice wszedles gdzie pelno pk to trudno sie dziwic :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 11:02 
gralem na thorii...i tez myslalem ze to niemozliwe dopoki nie stracilem tych 3 przedmiotow...no + worek oczywiscie ;]...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 12:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja napisze to co juz kiedys tu napisalem.

Tibia to nedzna gra jak malo jaka. Sa setki gier online darmowych ktore sa o niebo lepsze. Jednak wiekszosc nawet ich nie zna wiec nie maja jak w nie grac. Koniec!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 13:05 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
A ty oczywiście podasz nam linki do 100 owych gier z którch każda będzie pod każym wzgledem lepsza od Tibi? :lol:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 14:50 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
A dlaczegózby nie? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 16:30 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
RATI napisał(a):
gralem na thorii...i tez myslalem ze to niemozliwe dopoki nie stracilem tych 3 przedmiotow...no + worek oczywiscie ;]...

N I E M O Z L I W E
spytaj kazdego ale to kazdego ale to jest niemozliwe :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 17:57 
widac malo wiesz o tej grze...widzialem na wlasne oczy ;] ...i zebys niemyslal ze mialem niektore rzeczy w worku, wszystkie mialem na sobie...mowisz niemozliwe? to czemu to sie zdarzylo? bug?...nvm ...na ta gre niema sensu tracic czasu

PS. Wlasnie siedze w kafei...przyszly jakies 11-latki, sztuk 6 i sciagaja Tibie...podniecajac sie w tym czasie jakby..ehm... ehh te ich dialogi ;] ...wychodze stad i niewroce tu nidgy ^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 03 gru 2005 19:15 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
A ty oczywiście podasz nam linki do 100 owych gier z którch każda będzie pod każym wzgledem lepsza od Tibi?
Jak juz to do setek a nei 100. A po za tym nie napisalem ze podam (nawet tylko gier nie znam...). Ale to ze jest wiele gier tego typu lepszych nie da sie ukryc.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 04 gru 2005 15:34 
heh niezly numer kiedys wycielismy Tibijczykom z naszej okolicy :P
To bylo tak:
Byl piekny poniedzialkowy poranek, kumpel do mnie dzwoni ze otworzyli nowa kafeje na naszym osiedlu...no to wiec za telefon i idziem z ekipa na CSa do nowo otworzonej cafe. Wpadamy...i no qfa, nas 8 sztuk, kompow 15 i 2 wolne ;] na 10 kompach siedzialy dzieci jakies 9-13 lat :] i wszystkie graly w to samo...jakas kwadratowa gra, ktora nazywali Tibia :P
No dobra...siedlismy wiec na tych 2 kompach i 1v1 w CSa ;]
Po jakims czasie kumplowi juz nerwy puszczaly...otoz dzieci owe biegaly se od kompa do kompa i krzyczeli jakies niezrozumiale dla nas texty przeplatane wulgaryzmami...
Po 2 godzinach katuszy podszedlem do goscia z kafei i pytam sie za ile zwolnia sie kompy ;]...ten do mnie ze najwczesniej za 4h...a niektore za 6h...podziekowalem i wyszlismy z kumplami :]
I wtedy zrodzil sie ten szatanski plan :D. Otoz kumpel wymyslil ze mozna by im wykasowac te gierki i pomieszac im w kontach (ten jedyny wiedzial co nieco o grach online ;]). Na potrzeby tej "akcji" kumpel ten zrobil keyloggera.
Zarezerwowalismy se "nocke" w owej kafei :) ...w 8 osob pracowalismy przy 15 komputerach :P. Nastepnego dnia ja i kumpel wpadamy do tej kafei tuz po otwarciu (otwierali o 10.00 a my wpadlismy o 10.05) i juz "Tibijczycy" siedzieli na swoich stanowiskach ;] jakiez bylo ich zdziwienie gdy na kompach niebylo ich ulubionej gry :), najlepsze w tym bylo to ze tylko 1 z nich umial sciagnac owa gre :D, niegal od stanowiska do stanowiska i sciagal Tibie :P Jak to z kuplem widzielismy to prawie Rotfla zaliczylismy obaj. No jak sciagneli oczywiscie znowu zaczeli grac, tyle ze niewiedzieli o tym ze od teraz mamy dostep do ich kont :)...kumpel w domu w nocy zrobil co trzeba i szkoda ze niewidzielismy ich min nastepnego dnia jak zobaczyli ze wszystko do czego dochodzili przez dlugie godziny utracili :P...oczywiscie juz wiecej nie wrocili do tej kafe i moglismy spokojnie pograc w boskiego CSa :P

Byc moze zrobilismy swinstwo tym dzieciom, a byc moze uratowalismy ich przed Tibia, ktora mogla doprowadzic ze nic innego poza tibia nie bedzie sie dla nich liczyc, ze zawala szkole itp... :twisted:

Tibii w naszym miescie mowimy stanowcze NIE

PS. Jak poznac typowego "Tibijczyka" :twisted:
:arrow: jest jakis taki sztywny
:arrow: gania za krolikami, tlumaczac to ze ma malo HP i potrzebuje zarcia
:arrow: przychodzi do domu i mowi do taty:
-tato tato, kup mi wedke - a tato na to
- po co ci wedka synku
- no bo Stefan ma juz 70 "fishing", a ja mam tylko 50 i musze go dogonic
:arrow: rzuca kamieniami w przechodniow, a spytany dlaczego to robi odpowiada ze trenuje "distance fighting"
:arrow: Lowiac ryby zarzuca wedke w rozne kierunki nie zmieniajac swojej pozycji, np zarzuca wedke stojac tylem do wody
:arrow: Jeden Tibijczyk zabiera drugiemu lizaka...
1szy tibijczyk: oddaj tego lizaka bo walne ci z "hmm-a" (heavy magic missile)
2gi: zamknij sie bo ci j***e "SD-ka" na twarz (sudden death)
1szy: zaraz zawolam kumpla i cie pie*****e z UE (ultimate Explosion) i cie sponiewiera...
:arrow: Tibijczyk do normalnego czlowieka...
T: pozycz troche kasy
NC: mam dyche, chcesz?
T: no daj
Daje 10 zl
T: ej ale to zla waluta...przeciez zaden NPC mi nie wymieni tego na Gold coins ani na Platinium coins
:arrow: Tibijczyk i jego kumpel:
Tibijczyk wyciaga noz i wbija go kumplowi, na co ten reaguje krzykiem i pyta sie co robi. Na to Tibijczyk odpowiada:
-trenuje "Sword Fighting", nie boj sie nie zabije cie, jak ci zejdzie HP do czerwonego to cie UHne (Ultimate healing), powinienes wytrzymac z 50 uderzen...
Na co drugi:
- OK to ja bede rybki wcinal zeby mi sie odnawialo HP

o.O


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL