Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 30 kwi 2024 23:06

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LIVERPOOL - MILAN!!
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:21 
ALE PIEKNY MECZ !!! BYLO W 51 minucie 3:0 i mysle to kooniec !! ale w 10 minut 3 gole walneli PO PROSTU MIODZIO!!! NArazie nie moge uwierzyc jest 77 minuta i mam nadzieje ze Liverpool wygra !!!!!! DUDEK HYPIA GERRARD BAROSZ to sa pilkarze chociaz dudek puszczal raczej szmaty ale to przez bledy obrony! a teraz juz lepiej gra i wszystko ok !!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:29 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Jeżeli przez błędy obrony czy zawodników z pola to to nie szmata , wiem coś o tym. A i też jestem za Liverpoolem :)



84 min. - Maldini zagrywa długą piłkę do Crespo, ale ten dobrze pilnowany na 16. metrze, podopieczni Beniteza przejmują
83 min. - zbliża się koniec, a rozstrzygnięcia wciąż nie widać; Ancelotti szykuje podwójną zmianę
82 min. - niedokładne podanie Szewczenki w pole karne, do którego nikt nie dochodzi
81 min. - kolejny faul Barosa, tym razem sędzia stracił cierpliwość
80 min. - Crespo z prawej, na 4. metrze, ostry kąt, wyłożenie do Kaki, na posterunku jest Carragher
79 min. - Hyypia uwija się w obronie, wybija kolejne podania, ale Reds nie mogą wyjść z połowy, wreszcie Gerrard w przodzie z Garcią, milanisci się bronią
79 min. - faul Barosa w napadzie
78 min. - prostopadła wrzutka w pole karne Liverpoolu ląduje w rękach Dudka
77 min. - Hamann wyłuskał piłkę i od razu chciał zagrac do Garcii, ale dobrze ustawieni byli obrońcy Milanu
76 min. - Carragher ukarany za faul na Szewczence
76 min. - Garcia na pamięc w pole karne do Barosa, który był za daleko, by zdążyć
75 min. - Carragher potknął sie na piłce, ale żaden z rywali nie podbiegł, Anglik podał na wolne pole do Smicera, ale za mocno
74 min. - Smicer z prawej do Garcii, odegranie, Czech uderza ze środka, z dystansu, ale bardzo niecelnie
73 min. - walka w środkowej strefie boiska
72 min. - tempo gry odrobinę spadło
71 min. - Gerrard huknął z 30 m wysoko... za wysoko
70 min. - Traore ratuje Liverpool i skórę Dudka! po niskim dośrodkowaniu Kaki z lewej Polak wychodzi na 4. metr, ale nie łapie piłki, Szewczenko uderza sprzed pola karnego w prawy róg, gdzie na szczęście był Traore i wybił
69 min. - Garcia stracił piłkę na połowie rywali, Gattuso inicjuje kontrofensywę
69 min. - "You'll never walk alone" słychać wyraźnie na stadionie im. Ataturka
68 min. - centra Maldiniego z lewej zbyt mocna; piłka na aucie bramkowym
68 min. - Cafu i Szewczenko przedzierają się prawą w pbliże pola karnego, ale Hyypia czuwa
67 min. - Seedorf na lewej nie doszedł do podania ze środka
66 min. - aut dla Milanu z lewej strony na połowie Liverpoolu; po chwili Baros fauluje Stama, daleko od bramki Dudka
64 min. - trybuny żyją, Benitez szaleje przy linii bocznej, Ancelotti niezmiennie żuje gumę, Milan atakuje, ale już nie tak swobodnie, Liverpool walczy
63 min. - Dida fantastycznie broni ładny strzał Riise z dystansu
62 min. - róg dla Milanu, pojedynki główkowe w polu karnym, Seedorf strzela z 20 m obok bramki
61 min. - jakaż odmiana liverpoolczyków! grają jak natchnieni
60 min. - Alonso! Liverpool!! gooool!!! Dida obronił uderzenie z "wapna", ale Hiszpan dobił; szok - jest remis
59 min. - rzut karny dla Reds!! Gerrad powalony przez Gattuso
57 min. - po trybunach przetoczył się ryk kibiców Merseysiders! znów ożyły nadzieje fanów Liverpoolu
56 min. - coś niesamowitego! jakiż zwrot akcji!! Smicer uderza płasko z prawej w długi róg z 22 m i piłka ląduje w siatce obok bezradnego Didy!!! 3-2!
55 min. - Baros "spalony" - sygnalizuje sędzia asystent, ale Mejuto Gonzalez nie reaguje
54 min. - centra Riise z lewej i piękna główka Gerrarda z 9 m przy prawym słupku! gol!!
53 min. - Maldini wywalczył piłkę, Reds przez moment zamknięci we własnym polu karnym, wreszcie wyprowadzają akcję, zdążył wrócić Gattuso
52 min. - "Szewa" huknął z wolnego, Dudek wspaniale broni! róg
51 min. - Kaka faulowany przez Hyypię przed polem karnym Liverpoolu - rzut wolny z 21 m
51 min. - Liverpool wreszcie trochę częściej przy piłce, gra nieco śmielej
50 min. - ładny strzał Alonso z 30 m, ale piłka mija dalszy słupek bramki Didy
50 min. - niepotrzebny drybling Smicera, który traci futbolówkę
49 min. - dośrodkowanie Cafu z lewej na krótki słupek, niepewna interwencja Dudka - piłka uciekła mu z rąk
48 min. - Kaka do Seedorfa, Crespo, Carragher blokuje podanie do Szewczenki
47 min. - Traore zatrzymał Gattuso, Liverpool atakuje lewą, Gerrard nie zdołał jednak zatrzymać piłki w boisku
46 min. - Dudek skutecznie interweniuje przy nieczystym uderzeniu Kaki
46 min. - Rossoneri otwierają drugą odsłonę meczu
46 min. - Hamman zmienia Finnana; Milan bez zmian

Liverpool na kolanach! Milan - w drodze po swój siódmy Puchar Europy - jest o niebo lepszy od drużyny z Anfield Road! W tym stylu Reds nie są w stanie nawiązać nawet równorzędnej walki z Rossoneri. Piękny mecz, szkoda tylko, że tak jednostronny... Zostańcie z nami na drugą połowę!

45+1 min. - przerwa
45 min. - sędzia dolicza minutę; faul Maldiniego na Finnanie
44 min. - Kaka pięknie drybluje i wypuszcza długie, prostopadłe, podkręcone podanie obok Carraghera do Crespo, ten wychodzi sam na sam z wysuniętym Dudkiem, lekko podcina piłkę z 15 m i jest 3:0! nokaut!! Milan górą!!!
42 min. - Dida broni strzał Barosa po gwizdku, Czech faulował i zagrał ręką
41 min. - na ofsajdzie Cafu
40 min. - Baros ukarany za dyskusje z sędzią
39 min. - Milan wykorzystuje zamieszanie i wyprowadza kontrę: Kaka na prawo do Szewczenki, ten mija Traore i wrzuca na 8. metr do Crespo, który zmusza Dudka do kapitulacji! 2:0!! gdzie był Carragher?
38 min. - Garcia pogubił się w polu karnym Milanu, sygnalizuje zagranie ręką Nesty, ale arbiter nie reaguje
38 min. - Crespo na spalonym
37 min. - tempo gry spadło, Milan znów ustawia akcję przy asyście dośc biernych przeciwników
36 min. - Baros zgrywa głową do Garcii na 16. metr, ale Hiszpan okrutnie pudłuje
35 min. - mediolańczycy atakują, ale Seedorf zatrzymany
35 min. - liverpoolczycy zepchnięci na własnej połowie, Dudek podaje do Traore, ale za mocno i piłka ląduje na aucie
34 min. - faul Barosa w ofensywie
33 min. - Gerrard wygrywa pojedynek główkowy przed polem karnym Milanu, niespodziewany, acz niecelny strzał Garcii z 18 m
32 min. - Szewczenko pada w polu karnym Liverpoolu po starciu z Traore, Dudek łapie piłkę, sędzia nakazuje grać dalej - faulu nie było
31 min. - zacięta walka na połowie Reds, wreszcie Gerrard przedarł się na stronę rywali, tu jednak jego podanie utknęło w nogach Włochów
30 min. - Reds: dośrodkowanie z prawej, Riise zablokowany, piłka spada na 17. metr, a Baros strzela w niebo
29 min. - po podaniu Kaki "Szewa" strzela z lewej strony, z 10 m, ale arbiter odgwizduje spalonego
29 min. - Alonso środkiem do Smisera, Garcia, Riise, z prawej, błąd Garcii i Kaka pędzi...
28 min. - nie widać determinacji w grze podopiecznych Beniteza, czytelne akcje nie sprawiają kłopotu obrońcom z teamu Ancelottiego
27 min. - długie podanie Garcii do Barosa, który jest pilnowany i nie ma szans na przejęcie tej piłki
26 min. - Milan lewym skrzydłem, ale po podaniu Pirlo Kaka na ofsajdzie
26 min. - łatwa wrzutka Riise do Barosa z prawej pada łupem Didy
25 min. - Stam wyprowadza akcję Milanu, bez problemu przekracza linię środkową, z przodu jednak Kaka nie zrozumiał się z Szewczenką
24 min. - Baros na spalonym
23 min. - boisko opuszcza utykający Kewell, zmienia go Smicer
23 min. - Pirlo przedziera się środkiem, ale nie zrozumiał się z kolegami
22 min. - Riise znów szuka Kewella i podaje nidokładnie; tymczasem Benitez szykuje zmianę
21 min. - Traore-Gerrard-Risse nadchodzą lewą flanką, ale ta akcja jest zbyt przejrzysta, przewidywalna, ospała - podobnie jak poprzednie w wykonaniu zespołu Dudka
20 min. - Milan opanował środek pola i ma zdecydowanie inicjatywę w tym pojedynku
19 min. - Seedorf z połowy w pole karne do Szewczenki; niewiele brakło niepilnowanemu Ukraińcowi by opanować piłkę...
18 min. - szybka kontra Milanu, dwójkowa akcja Cafu i Kaki, który strzela obok bramki
17 min. - Anglicy wychodzą prawą, gerard przyspiesza, Xabi Alonso, Riise w pole karne, Kewell znów nie sięga
16 min. - piłka w srodkowej strefie, Pirlo faulowany, sędzia pozwala grać (przywilej korzyści), ale Reds opanowują sytuację
16 min. - Riise przegrywa pojedynek z Gattuso - nieudana próba obiegnięcia rywala
15 min. - Riise inincjuje akcje lewą, Kewell... aut
14 min. - korner dla Milanu, Seedorf na krótki róg, Crespo strąca piłkę, Garcia ratuje swoją drużynę przed utratą kolejnego gola!
13 min. - Gattuso rozpędza się prawą, długie podanie do Szewczenki, Finnan odbiera
12 min. - indywidualna akcja Seedorfa, zakończona miękkim podcięciem w kierunku Szewczenki, defensywa Liverpoolu nie daje się zwieść
12 min. - Włosi spokojnie przejęli piłkę na własnej połowie i znów konstruują akcję
11 min. - Szewczenko walczy na lewym skrzydle, wycofanie do Maldiniego, przerzut na prawą do Cafu, niecelny, Merseysiders przejmują
11 min. - milanisci wycofali piłkę do Didy, który wykopuje daleko na połowę Liverpoolu
10 min. - Kaka do Seedorfa, potem Gattuso, ten jednak trafia w Traore
9 min. - Szewczenko walczy z Finnanem na lewej, Maldini włącza się do akcji, potem Pirlo; bardzo spokojnie rozgrywają piłkę Włosi
8 min. - wolny dla angielskiego zespołu z prawej strony, z 25 m; miękka wrzutka Gerrarda na długi słupek do Kewella, ale Australijczyk nie sięgnął...
7 min. - Hyypia w ostatniej chwili wybija na róg po wejściu Kaki z prawej w pole karne; zagubiona obrona "gości"
6 min. - Pirlo lewą stroną do Seedorfa, który nie zdołał opanowąc piłki
5 min. - Dida broni strzał Hyypii po centrze z prawej strony
4 min. - rzut rożny dla Liverpoolu, Gerrard do Riisego, ten z woleja... w obrońcę
3 min. - Traore znów fauluje Kakę, tym razem na połowie Rossonerich
2 min. - to dopiero drugie trafienie 36-letniego kapitana Milanu w Lidze Mistrzów w ciągu jego 20-letniej kariery
1 min. - Pirlo dośrodkowuje, piłka odchodząca na 12. metr i niepilnowany Maldini umieszcza piłkę w siatce strzałem po koźle przy długim słupku! Dudek bez szans!! Cóż za początek!!!
1 min. - Kaka powalony przy akcji prawym skrzydłem przez Traore

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:33 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A mi to tam wisi kto wygra. I tak nie interesuje sie noga 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:53 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Normalnie pikny mecz :D . To juz dodatkowe minuty i nadal nie widac rozstrzygniecia. Jestem oczywiscie za Liverpoolem. W koncu ,ktorys z Polakow moglby zdobyc puchar. A tak w ogole to moj pierwszy post :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:54 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 sie 2004 11:49
Posty: 57
State14 napisał(a):
A mi to tam wisi kto wygra. I tak nie interesuje sie noga 8)


Mam podobnie, ale jak dobrze kopią to moge poogladać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 21:59 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Po co tu grac, i tak ktos wygra :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 22:33 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
lol, jak was nie interesuje to nic nie piszcie a ta informacje zostawcie dla siebie.

Dudek świetnie wybronił te karne, potanczyl na lini bramowek ale dało to efekt :)

LIVERPOOL WYGRAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 22:35 
WYGRALI MATKO !!!!! CUDOWNY MECZ A DUDEK POKAZAL KLASE !!!!!!!!!! KOCHAM LIVERPOOL !!!!!!! NAPRWADE TAKIEGO FINAŁU TO NIE MOZNA SIE WSTYDZIC TYLE DRAMATURGII!! MIODZIO !!!!!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 22:36 
Tanczyl tanczyl ladnie, WS-Lorda by to krecilo :wink: CO ZA CUDOWNY WIECZOR !!! NIE ROZUMIEM JAK KOGOS TO MOZE NIE OBCHODZIC. MOHAAHH DZIEKI DALLASOWI I PAWCIOWI ZA WSPOLNE KIBICOWANIE ORAZ INNYM NA BATTLE NECIE ! GREAT ! :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 22:53 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Zgadzam sie z toba tutankhamun calkowicie. Dudek rzadzi..... Ale to wytancowal :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano N 05 cze 2005 19:46 przez raider_Blue, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 0:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Fak faktem, moim zdaniem zostanie ogloszony pilkarzem meczu, za te dwa karne obronione :)

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 10:12 
LIverpool ownzz :lol: dudek pokazał co potrafi !!! lecz i tak latem przychodzi nowy bramkarz z Villareal i dudek może pożegnać się z bramką :twisted: :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 12:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
mecz świetny.ale mimo wszystko najlepsze były komentarze szpaka jak dudek bronił karne

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 13:08 
Ja nie oglądałem na szczęście na TVP 2 bo chyba był oszalał.Polsat SPORT Najlepszy!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 13:09 
Owen napisał(a):
LIverpool ownzz :lol: dudek pokazał co potrafi !!! lecz i tak latem przychodzi nowy bramkarz z Villareal i dudek może pożegnać się z bramką :twisted: :twisted:

Bo Dudek odchodzi z Liverpoolu... dlatego


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 13:32 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
Cytuj:
Liverpool na kolanach! Milan - w drodze po swój siódmy Puchar Europy - jest o niebo lepszy od drużyny z Anfield Road! W tym stylu Reds nie są w stanie nawiązać nawet równorzędnej walki z Rossoneri. Piękny mecz, szkoda tylko, że tak jednostronny... Zostańcie z nami na drugą połowę!
:[]

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 21:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Ja nie oglądałem na szczęście na TVP 2 bo chyba był oszalał.Polsat SPORT Najlepszy!!


no nie przeciez szpak był lepszy niz ten cały mecz, na polsacie sport zawsze jest ten borek albo jeszcze gorzej bożydar iwanov ,obaj odjebani jak na wiejskiej zabawie w remizie, drętwi i nie profesjonalni . Szpak jest z nami od 15 lat!

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 21:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Jeżeli grają jakieś znane zespoły (takie ,że odróżnia się niektórych zawodników) to zamiast głosu z TV , puszczam szybką muzykę. naprawdę polecam , szczególnie jak gra jest szybka, fajnie się to ze sobą łączy

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 26 maja 2005 22:37 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Ładny mecz był :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 7:41 
krk napisał(a):
Cytuj:
Ja nie oglądałem na szczęście na TVP 2 bo chyba był oszalał.Polsat SPORT Najlepszy!!


no nie przeciez szpak był lepszy niz ten cały mecz, na polsacie sport zawsze jest ten borek albo jeszcze gorzej bożydar iwanov ,obaj odjebani jak na wiejskiej zabawie w remizie, drętwi i nie profesjonalni . Szpak jest z nami od 15 lat!

:wink: Raz obejrzałem mecz chyba to było Polska Azerbejdżan i o NMP ! Mówił takie głupoty że zagieło!!
Krk możesz przytoczyć pare jego zdań? :lol: :lol:

Cytuj:
Ładny mecz był

Odezwał się znawca :wink:
Cytuj:
Jeżeli grają jakieś znane zespoły (takie ,że odróżnia się niektórych zawodników) to zamiast głosu z TV , puszczam szybką muzykę. naprawdę polecam , szczególnie jak gra jest szybka, fajnie się to ze sobą łączy

Jeśli ogłada się na TVP2 to pomaga zdecydowanie !! :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 8:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
tutankhamun napisał(a):
Cytuj:
Ładny mecz był

Odezwał się znawca :wink:

A czy trzeba być znawcą żeby stwierdzić czy mecz był ładny czy nie? Właśnie odwrotnie - jak ktoś się nie zna (jak ja) to nawet podniecający dla was mecz jest dla mnie nudny... a jeżeli nawet mi by się jakiś spodobał, to poprostu MUSI być dobry.

A Ty Tatanek, jak tak chcesz sobie pogadać ze "znawcami" to idź sobie na jakieś forum dla kiboli (oni przynajmniej są na twoim poziomie)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 18:30 
Yco to było żartem po co szukasz pretekstu do kłótni, Scooby wiedział jak należy to potraktować ale ty nie ;\


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 18:31 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
może poprostu z założenia takiego, że cie nie lubie :wink:

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 20:36 
O!! Już lepiej !! :lol: Ale zaproszenie na gmaila mi dałeś nie rozumiem może jednek :lol: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 21:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
tutankhamun napisał(a):
Yco to było żartem po co szukasz pretekstu do kłótni, Scooby wiedział jak należy to potraktować ale ty nie ;\

skąd wiesz :P ? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 28 maja 2005 20:18 
Cytuj:
skąd wiesz ?

Teraz na pewno, po tych minkach :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 29 maja 2005 0:08 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ja byłem za Milanem :(

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 29 maja 2005 9:28 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Jeden gościu w moim miescie też. I dobrze. Wygrałem piwo :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 29 maja 2005 10:21 
A skąd wiesz że nie dwóch :lol: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 maja 2005 7:10 
ja takze nie interesuje sie za bardzo pilka ale nie o tym chcialbym pogadac....

ciekawi mnie jedna rzecz w czasie trwania meczu zamiast z uwagą go ogladac kazdy bil rekord swiata w spamowaniu chanelu to było żałosne nie umiecie się opamiętać... ja rozumiem że od tego zależy wasze życie, ale nauczcie się zachowywać emocje w sobie ....


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL