Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 10:22

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 'Trzecia Pospolita Klęska' ?!
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 16:33 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Temat zrodził się z małej wymiany zdań na temat III RP w SB:

[Pon 13:02] Smokosz: nie szpanuj żeś byl w berlinie :S

[Pon 13:38] flamed: ładny jest...zwłaszcza zachodnia część

[Pon 14:52] Andrzej: cudze chwalicie a swojego nie znacie...

[Pon 15:17] flamed: widząc 'demo' w swoim miescie wole nie poznawać reszty tego syfu..to znaczy kraju

[Pon 15:43] Andrzej: Ja szczerze mowiac tez

[Pon 15:47] Smokosz: tzn nie widzieliście malborga bobolic wawelu i innych pernych miejsc :S

[Pon 15:51] flamed: widziałem, ale jednen dobry człowiek czy ładne miejsce w Polsce i tak jest niszczony przez zło :/

[Pon 15:55] Scooby: buehehehehhehe :> czy czasem nieprzesadzasz tj

====


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje..."
Wpływ na naszą pozycję startową w Polsce mają oczywiście rodzicie i to gdzie się znajdują. Zrobię wersję pesymistyczno-realistyczną. Acha nie zakładajcie od razu ,że mam zły humor cały czas...

1. Budzisz się. Najczęsciej w bloku/kamienicy. Do tego sypiącej się. (z odrobiną szczęścia wcale się nie sypie, albo mieszkasz w domku, który także się nie sypie). Po skończonych obrzędach porannych idziesz do szkoły. Do wyboru masz
- samochód
- autobus
- na stopa
- piechotą
- rowerem
Drogi w Polsce są najczęściej dziurawe. Autobusy rano zatłoczone. Na stopa nie wiadomo na kogo trafisz. Piechotą pójdziesz to spotkasz pijaków lub dresy. Rower moga ci ukraść
2. Szkoła. Masz szczęscie trafiłeś do fajnej szkoły, wysoki poziom, nauczyciele wiedzą co robić, ludzie też ok, decydują umiejętności. Masz pecha? To nic z tego nei ma :)
3. Egzaminy szkolne. Masz szęście to dobrze cię przygotują. A na samych egzaminach nieistotne będą znajmości i grubość portefla. Masz pecha? No coż sam jesteś sobie winnien, że nie dostałęś się do dobrej 'szczęśliwej' szkoły. Bo w tej co jesteś to przejedziesz się i potkniesz na złych cechach ludzkich.
4. Powrót do domu/spacery. Bałagan na chodnikach, smród, dresy... :/
5. Miłość. Masz farta to trawisz w prawdziwą :) Nie masz to spotkasz fałszywych ludzi, którzy cię chętnie wykorzystają.
6. Praca. Trudno ją zdobyć. Decyduje często to co przy egzaminach.
7. Rodzina. To opisane było w miłości, ale dodam ,że trudno ją utrzymać
8. Politcy. Walczą o siebie. Nie o dobrobyt.
9. Wiara w Boga. 95% katolików? A ilu z nich praktykuje? A ilu z nich trzyma się zasad chrześcijańskich? (szacunek,ucziwość,miłość,szczerość,wiara?!)
10. Na własnym przykładzie: ludzie cię nie lubią gdy mówisz złą prawdę. Nie lubią cię, gdy wytykasz im błędy. Za to chętnie zostaną twoimi 'przyjaciółmi',gdy mają w tym interes. A jeżeli złym się nie dajesz to niszczą ci życie. Obgadaują za twoimi plecami, przekręcają twoje wypowiedzi, ośmieszają.Nie lubia gdz roznisz sie od nich kolorem skory,rodzajem ulubionej muzy czy ubiorem... .Istny kraj skurwieli!

A żeby nie było tak źle to dodam ,że dobrzy ludzie (i co za tym idze podstawy wiary chrześcijańskiej wymienione już wcześniej) takżę się zdarzają. NIE DAJCIE SIĘ INNYM!

Polecam tekst piosenki T.LOVE - Jest Super , Kultu - Polska , Republiki - Nie pytaj o Polskę, Włochaty - III Rzeczpospolita....i kilka innych :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 18:50 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
1. Szkoła ? Ja akurat mam do niej 100 metróww podstawówce miałem 20 minut drogi więc na tym sie nie znam , zapytaj haruta :S
2.W mym mieście nima już prawie żadnych rozsypujących sie kamienic a jak są to najczęściej niezamieszkane.O bloki sa niczego sobie ;)
3.Cos sie tak tych drechów uczepił :D
4.Mamy piekne zabytki a ameryce niema anijednego zamku :]
5.Na rynku u ruskich można kupić tanie podróby dresików , na zachodzie są tylko podrobione oryginały z Taiwanu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 20:03 
A wiec tutaj juz poruszamy temat ludzkiej polskiej egzystencij :)
Zreszta czy tu moze Polska sie pochwalic przed innymi wysoko rozwinietymi krajami tak.. tak... poprostu niczym KOMPLETNIE niczym bo to zero bezpieczenstwa w kazdej chwili ktos moze ci wlepic noz za plecami bo to chcesz gdzies pojechac i jedziesz przez nasze ""polskie"" drogi bo to edukacja jest ustawiona na wkuwanie wedlug starego systemu bo to na okolo panuje bieda i smrod i ubostwo. Nalezy tu jeszcze wspomniec o polskiej sluzbie zdrowia a takze ustroju gorszemu od tego liberum veto zprzed 3 wiekow. Kto dojdzie do koryta bierze swoje taka jest glowna zasada polityki. Czy nie lepiej juz by bylo wprowadzic absolutyzm?? Polska tez nie posiada surowcow i odpowiednich warunkow do rozwoju gospodarki takiej jak np. Ukraina ktora za niedlugi czas moze stac sie mocarstwem. Przeciez ciagle naprzemian Rosja i USA wplywaja na Polske i decyduja o wielu rzeczach. W koncu przeciez kazdy obywatel odczuwa brak jakichkolwiek zmian na przelomie lat co gorsza co roku
Polska zadluza sie i pograza w kryzysie. Jak temu zapobiec :?: co zrobic :?: Czy jest mozliwa jakakolwiek zmiana na lepsze :?: Przyznaje ze jest coraz gozej nie ma pracy pieniazkow wzrasta biorukracja ale wszystkie problemy mozna rozwiazac.

No i tutaj lezy nasze zadanie Postarajmy sie zmienic chociaz cos odrobinke na lepsze nie olewajmy tematu i starajmy sie cos robic aby Polska lepsza byla...

Wiem ze brzmi to w stylu Pomozecie?? pomozemy ale to taka mala mysl z mojej strony :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 20:39 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
TERAZ POLSKA
Kupujac polskie produkty dajesz prace :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 9:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
ale pavlos posta napisal :>
mnie tam w naszym kochanym kraju sie podoba :] i niechciał bym w USA mieszkać czy w jakimś innym mocarstwie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 10:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos, to jaka sytuacja w kraju jest, to nie z winy panstwa, tylko osob, ktore nim rzadza. Z drugiej strony Polska i tak teraz szybko sie rozwija, a pewnych rzeczy nie da sie naprawic od razu, potrzeba czasu.
Scooby to jest kwestia przywiazania do wlasnego kraju, podejzewam, ze gdybys urodzil sie w innym kraju i tam mieszkal, to nie chcial bys sie z tamtad nigdzie ruszac.
Swoja droga w USA rowniez nie chcial bym mieszkac, raz, ze nie lubie ich, dwa wkurza mnie narzucanie ich tonu na swiat, po za tym maja nasrane w glowie.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 10:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
moze i tak ale mi naprawde w naszym kraju jest dobrze :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 14:17 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Smokosz -> bo w tych pkt. należszych do szczęsliwszych. Ja nie licząc szkoły, brudnych ulic, politków i dresów też jako tako lubię ten krajik.
Acha i nie nabijaj postów w moim temacie nie lubię tego :wink:

Pavlos -> owszem...ale jak pisałem 'ludzi dobrej woli jest...' niestety mniej! A ci co są mają ciężko. Ale 'mimo to nie podajemy się...' :)

Tytus -> ani Ty ani ja nie znamy prawdziwego życia w USA :/ Po filmach trudno je ocenić. Po informacjach z mediów też nie najlepiej. (Chyba, że znasz to sorki). Poza tym dach domu masz taki jak fundamenty. W naszym kraju moim zdaniem sytuacja jest patowa. Bo i dach czyli politycy (Lepper,LPR etc.) i to co na dole - dresy, menele etc. są w przewadze liczebniej. A jak naprawic dom od środka

Scooby -> masz duużooo kasy czy klapki na oczach? :lol:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 14:23 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
niemam duzo kasy i niemam klapek na oczach lubie ansz kraj :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 14:36 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Przeciez w Polsce nie jest zle (az tak). Owszem mamy skrzywionych politykow, ludzi myslacych ze nowy rzad w tydzien z Polski USA, mamy giertycha i lepera ale nie jest zle. Np w takiej Ukrainie jest o wiele gorzej. Wiec prosze nie narzekac :] MI sie tu podoba, ale zawsze jest cos do poprawy - w naszym wypadku rzad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 14:40 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Niezaprzeczam, że w tym kraju można być zadowolonym nie mając 'klapek lub forsy'... tylko ,że do tej pory nie spotkałem nikogo takiego! Ty pisząc 'zza monitora' nie jesteś mi w stanie tego udowodnić. Co do Ukrainy. Oni dopiero co wywalczyli demokrację. Poza tym ktoś już wspomniał, że mają lepsze niż my surowce naturalne i nie tylko...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 14:59 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
flamed napisał(a):
Niezaprzeczam, że w tym kraju można być zadowolonym nie mając 'klapek lub forsy'... tylko ,że do tej pory nie spotkałem nikogo takiego! Ty pisząc 'zza monitora' nie jesteś mi w stanie tego udowodnić. Co do Ukrainy. Oni dopiero co wywalczyli demokrację. Poza tym ktoś już wspomniał, że mają lepsze niż my surowce naturalne i nie tylko...

no ale napisz czym mam sie mrtwic tym ze mamy niekorych pojebanych polityków ? :] a mam to gdzies mam 15 lat dopiero co bede tracil nerwy na takich palantow, a z pieniedzmi u mnie jest tak :P ze jak niebede wydawal na jakies duperele to sie uzbieraja :) hehe mam co jesc dom mam, mam cieplo, komputer z internetem też mam kolegów mam ( chocaz wiekjszosc to niedojeby :/ jedyny moj problem ) ale zawsze znajdzie sie ktos z kim mozna zapalic :] a jak juz sie wkurwilem na cos albo cos to sobie puszczam jakas pozytywna muzyke albo odpalam skręta ! :] i jest dobrze hehehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 15:16 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
No właśnie ty masz w dupie problemy. A ja chcę je rozwiazać :/ bo olać i zignorować coś to żaden problem.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 15:17 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
to zostan politykiem :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 15:41 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
A jak juz zostaniesz to tez bedziesz mial to w dupie :P
bw nie nabijam postów :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 15:46 
rotfl na polityka to sie nadaje scoob bo ma w dupie porblemy natomiast flamed jak ty zostaniesz to tam cie zajada zamecza i odechce ci sie rozwiazywania problemow.
jezeli chodzi o Ukraine to wiadomo ze ma ona wieksze zasoby i start w gospodarke napewno niedlugo bedzie bardzo waznym panstwiem w swiecie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 15:50 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Pavlos napisał(a):
rotfl na polityka to sie nadaje scoob bo ma w dupie porblemy natomiast flamed jak ty zostaniesz to tam cie zajada zamecza i odechce ci sie rozwiazywania problemow.
jezeli chodzi o Ukraine to wiadomo ze ma ona wieksze zasoby i start w gospodarke napewno niedlugo bedzie bardzo waznym panstwiem w swiecie.

... jak chce cos poprawic to jaki jest inny sposob i niewszyscy politycy maja wszystko w dupie to tak jakby jakis niemiec powiedzial o polakach ze to mordercy, bo jakis polak mu matke zzabil :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 18:33 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
ehh Scooby czytaj dokładnie moje posty. Napisałem, że jeden dobry człowiek od razu zostanie zniszczony przez grupę złych :/ Polityka odpada. Co innego otoczyć się równymi sobie przyjaciółmi :) To cel mojego życia^^. A ten kraj można zmienić przez rewolucję. Ale nie teraz. Ani nie za 10 lat. Muszą odejść w niebyt pewne nasze cechy. Jak zdrada, żądza czy chciwość. Wyplenić je można jedynie przez silną wolę.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 19:16 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Oho rewolucjonista :P Jak pewnego dnia obudzisz się i twoj dom bedzie oblężnoy przez smokoszowe legiony nie dziw sie :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 0:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Teraz kazdemu jest dobrze, bo siedzi w domowym gniazdku. Poczekajcie do momentu, kiedy rodzinne gniazdko bedziecie musieli opuscic, znalesc prace, zalozyc rodzine i ja utrzymac, wychowac mlode. Wtedy czlowiek bedzie mogl wywnioskowac, czy jest mu dobrze, czy sytuacja w kraju mu sprzyja. Dobrze jest sie nauczyc gospodarnosci pieniedzmi, zanim wyfrunie sie na wolnosc. Bo zarobic jest ciezko, a wydac bardzo latwo :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 13:57 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tytus napisał(a):
Teraz kazdemu jest dobrze, bo siedzi w domowym gniazdku. Poczekajcie do momentu, kiedy rodzinne gniazdko bedziecie musieli opuscic, znalesc prace, zalozyc rodzine i ja utrzymac, wychowac mlode. Wtedy czlowiek bedzie mogl wywnioskowac, czy jest mu dobrze, czy sytuacja w kraju mu sprzyja. Dobrze jest sie nauczyc gospodarnosci pieniedzmi, zanim wyfrunie sie na wolnosc. Bo zarobic jest ciezko, a wydac bardzo latwo :?


a on wie co mówi !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 kwi 2005 14:06 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Oj dobrze Tytus mowisz. W tym tygodniu wydałem około 100 zł na dodatki do kompa. Poszlo latwo ale na ta 100 troche pracowałem. Polske trzeba zmienic ale tego nie dokona ani ten rzad ani nastepny tylko ktores pokolonie ktore bedzie wiedziało co robic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 7:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Zmieni sie to dopiero jak ludzie w koncu zrozumieja ze ten system jest popieprzony... Ale watpie zeby szybko to zrozumieli, a nawet gdyby to co moga zrobic??? Wybrac nowy rzad ktory go zmieni? 4 lata? nie dzieki ja wole wyjechac z tad w najblizszej nadazajacej sie okazji. Gorzej jednak jesli tej okazji nie bedzie.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 10:41 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Póscicie ziemie skąd wasz ród :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 14:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej, zalezy jacy ludzie, zalezy jacy :(

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 15:01 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Mi o sysytem nie chodziło. Go można całkowicie ignorować. Chodziło mi o mentalość, wewnętrzne cechy ludzi mieszkających w III RP. Dla przykładu: Na początku kwietnia, wszyscy mówli jak to kochają i szanują Papieża. Dla mnie jeżeli ktoś szanuje i go kocha to staje się taki jak on. Podąża jego drogą. A droga Papieża to dobro (szczerość,prawda,uczwiość,sprawiedliwość,brak przemocy etc.)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 15:49 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
zmień swój avatar przedstawia on człowieka odzianrhgo w żelazo który - UWAGA - ptrzyma narzędzie słuzące do propagowania przemocy !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 15:56 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
"Papież był dla nas wszystkich moralnym autorytetem" - mówią mieszkańcy kraju, w którym 70-80% mieszkańców używa prezerwatyw jako metody antykoncepcji. Yuuuhuuuuu
A co do systemu, ludzi, autorytetów: Ucieczka jest pójściem na łatwiznę. Nasi rodzice wiedzieli i rozumieli, że gówno (komunizm) trzeba wyrzucić ze swojego mieszkania, zrobili to też dla nas. Teraz my musimy zrobić porządek z tym, co nam się nie podoba - z myślą o przyszłych pokoleniach.
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 16:11 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
woow Smokosz...zaszalałeś. Mój awantar owszem przedstawia rycerza z tarczą i mieczem. Tylko ,że

- jest to rycerz z gry - wirutalny
- stał po stronie dobra
- nie robi nic złego.

Zło dobrem zwycięzaj! ale co zaszkodzi sobie pomóc? :) BTW> najtrudniejsze jest odróżnienei dobra od zła.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi 2005 17:05 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
To nie rycerz tylko paladyn z interviewa do warcrafta III , ale skad wiesz czy byl zly czy dobry ? jedyne co mówi lektor w momencie gdy on wynurza sie zzaskaly to " heroes arrive to chellange faith"
A pozatym przeciez przemoc nawet wobec zła pozostaje przemoca :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL