Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 03 maja 2024 15:37

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 wrz 2005 23:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
to ty chyba sie upiles bo nie chodzi mi o sam sposob karmienia tylko o to ze ludzi juz nie stac na swinie bo im sie nie zwracaja co za tym idzie mniej osob sie tego podejmuje


Fajnie. Kolejny stek bredni i dalej nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie. To ja może podsumuję jakie ono było, przy okazji rozbijając je na dwa człony.

Po pierwsze - teraz też możesz sobie "świniaka ubić i mięso będzie". Co się w tej kwestii niby zmieniło że mówisz o tym w czasie przeszłym?
Po drugie - co ma okazjonalne ubicie sobie świni na mięso na prywatny użytek do o wiele bardziej globalnego problemu głodu dzieci?

Cytuj:
r0tfl jasne moze jeszcze powiesz ze teraz Polska za demokracij to juz wszystkie dlugi oddala !!!


To jest aż smutne, jak można być TAKIM bezmyślnym ignorantem i nic sobie z tego nie robić... Może ktoś inny ci to wyjaśni, mnie się po prostu nie chce.

Cytuj:
moze nie padaja jak muchy ALE ZYJA W GLODZIE JEDZA JEDEN POSILEK kurwa czlowieku co ty nigdy nie widziales biednych ludzi ??


Biedne ludzie muszą być naprawdę biedne z trybunami ludowymi twojego pokroju. Mówisz mi tu o klęsce głodu i spowodowanych przez nią śmierciach, ja kwestionuje jej wielkość tym że statystyk owych śmierci znaleźć nie mogę, a ty mi na to zamiast nich (z linkiem) wrzucasz teksty jak powyższy. "Czy ty widziałeś kiedyś biednych ludzi? Co? CZY WIDZIAŁEŚ!? HĘ?!! WIDZIAŁEŚ!? PATRZ! PATRZ!!! LOOK AT DEM EYEZ! LOOK AT DEM!!!!"

Cytuj:
chcesz o zrodla co ty w jaskiniach mieszkasz?? kazde media o tym dudnial .... ale prosze bardzo


Jakby "dudniali" we wszystkich mediach to artykuł o tym byłby nieco łatwiejszy do znalezienia, co? A dalej takowego nie widziałem (ten co wkleiłeś się nie liczy, bo zupełnie nie jest o tym). Krótki, prosty i logiczny wniosek - nie "dudniają o tym we wszystkich mediach".

Cytuj:
nie wystarcza dlatego dalem ci zrodla pod spodem


Tak? A gdzie? Nie masz na myśli chyba tego cytatu? Bo jeśli tak to radziłbym sprawdzić pojęcie "źródło". Podpowiem ci - Wikipedia jest źródłem. Artykuł w Wikipedii również jest źródłem. Natomiast losowy fragment tekstu z Wikipedii wklejony gdzieś bez odznaczenia miejsca pochodzenia jest natomiast li tylko losowym fragmentem tekstu z wikipedii wklejony gdzieś bez odznaczenia miejsca pochodzenia, nie źródłem.

Cytuj:
:arrow: poszukaj sobie tego pelno jest w necie bo mi sie nie chce


Jeśli reszta jest też taka jak to, to mi się też szukać nie chce. Z tego artykułu (już pomijając to że w moich oczach "Trybuna" nie należy do najlepszych źródeł) zupełnie nic dla tej dyskusji nie wynika.

Cytuj:
Dleczego:
1. Zaokragleniem 25 jest 30 ( o ile pamietam z matmy)


Bezrobocie w Polsce wynosi circa 20%. 20%=0.2, co jak dobrze pamiętamy ze szkoły zaokrągla się do 0. 0=0%. Tak więc współczynnik bezrobocia wynosi u nas 0%. Hurra! Wołajmy wszyscy razem - "Nie ma u nas bezrobocia!".

Wziąłeś najbardziej skrajną z liczb (nie mówię już "statystyk", bo ciągle nie widzę źródła) i jeszcze ją dodatkowo zmanipulowałeś. Moje gratulacje.

Cytuj:
Nie chce mi sie juz dalej klocic bo i tak nie przekonam ciebie dalej uwazaj ze w Polsce jest pieknie i nie mamy zadnych dlugow a praca to jaka teraz jest !! stoisz lezysz masz zasilek ! (albo i nie )


Człowiecze, jak nie wierzysz to się popytaj, ale w tym, pożal się Boże, "sporze" to ja tu się trzymam rzeczywistości, a ty już dawno fruwasz w swoim własnym małym światku. I to jest prawdziwe EOT.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 7:45 
haha musisz miec ostatnie zdanie nawet jesli jest to stek bzdur bo popatrz co ty tutaj wypisujesz musze ci cos wyasnic:

Cytuj:
Fajnie. Kolejny stek bredni i dalej nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie. To ja może podsumuję jakie ono było, przy okazji rozbijając je na dwa człony.

Po pierwsze - teraz też możesz sobie "świniaka ubić i mięso będzie". Co się w tej kwestii niby zmieniło że mówisz o tym w czasie przeszłym?
Po drugie - co ma okazjonalne ubicie sobie świni na mięso na prywatny użytek do o wiele bardziej globalnego problemu głodu dzieci?


1. Mieso bedzie ale zarobku z tego tytulu nie bedzie
2. Ano duzo bo jak nie ma pieniedzy w takich rodzinach (chodowniczych) to i nie ma za co kupic jedzenia (wysil ta mozgownice) PRZECIEZ nie beda jesc samego miesa a jezeli sie im swinia nie zwroci to juz maja -% kasy w dol ....

Cytuj:
To jest aż smutne, jak można być TAKIM bezmyślnym ignorantem i nic
sobie z tego nie robić... Może ktoś inny ci to wyjaśni, mnie się po prostu nie chce.


zaden argument .... na to tez potrzebujesz widze dowodow prosze bardzo:

Cytuj:
notatek służbowych i z zapisków prywatnych Michała Falzmanna można wyciągnąć wniosek, że jego pojawienie się w Najwyższej Izbie Kontroli i szybkość, z jaką się posuwał, musiała być czymś w rodzaju "tornado", że w instytucjach, w których przeprowadzał badania: w Ministerstwie Finansów, w Narodowym Banku Polskim, Banku Handlowym S A, Banku PKO S.A., w FOZZ, w firmach z nimi powiązanych jeszcze się z czymś podobnym nie zetknięto. W ciągu kilku dni Falzmann przeprowadził dziesiątki rozmów, poczynając od prezesów NBP czy BH, poprzez dyrektorów departamentu w Ministerstwie Finansów, po księgowych i pracowników Urzędu Ochrony Państwa, z których wyłania się dokumentacja i potwierdzenie precyzyjnego rabunku państwa polskiego, o którym pisał w swoich artykułach w CDN. Jak to się dzieje, że istnieje taka instytucja jak Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, a dług polski lawinowo wręcz powiększa się? W Notatce służbowej nr 3 z 9 kwietnia zapisał, iż od dyrektorów Departamentu Współpracy z Zagranicy i ich doradców otrzymał informację, że:

Dług polski wynosi 46 mld USD, z czego 12 mld dla Klubu Londyńskiego jest nie spłacane od 1981 roku (wierzytelność sprzed 26.03.1981 r.), natomiast Klub Paryski jest nie spłacany od 1.01.1984 r. Nic nie jest rejestrowane w zakresie spłat. Przychodzą potwierdzenia o dokonaniu cesji, ale z punktu widzenia formalno-prawnego dług nie jest spłacany (...).



:arrow: jeszcze raz : gdzie ty zyjesz??


Cytuj:
Biedne ludzie muszą być naprawdę biedne z trybunami ludowymi twojego pokroju. Mówisz mi tu o klęsce głodu i spowodowanych przez nią śmierciach,


czytanie ze zrozumieniem sie klania...

Cytuj:
moze nie padaja jak muchy ALE ZYJA W GLODZIE JEDZA JEDEN POSILEK kurwa czlowieku co ty nigdy nie widziales biednych ludzi ??


Cytuj:
Jakby "dudniali" we wszystkich mediach to artykuł o tym byłby nieco łatwiejszy do znalezienia, co? A dalej takowego nie widziałem (ten co wkleiłeś się nie liczy, bo zupełnie nie jest o tym). Krótki, prosty i logiczny wniosek - nie "dudniają o tym we wszystkich mediach".


:arrow: poogladaj sobie Polsat
:arrow: poczytaj gazety

Cytuj:
Jeśli reszta jest też taka jak to, to mi się też szukać nie chce. Z tego artykułu (już pomijając to że w moich oczach "Trybuna" nie należy do najlepszych źródeł) zupełnie nic dla tej dyskusji nie wynika.


R0tfl czyli ten fragment i trybuna klamia

:arrow: a matematycznie zaokraglajac glod 25% wychodzi 0 HURA NIE MA GLODU I BEZROBOCIA JAK FAJNIE

:arrow: sluchaj rozrozniaj zaokraglanie jednosci do dziesiatek ....
25 = 30 28=30
:arrow: natomiast nie skomentowales drugiego argumentu , ktory jest prawda, przeciez nikt nie robi sond na wsiach....

Cytuj:
Człowiecze, jak nie wierzysz to się popytaj, ale w tym, pożal się Boże, "sporze" to ja tu się trzymam rzeczywistości, a ty już dawno fruwasz w swoim własnym małym światku. I to jest prawdziwe EOT.


buahahha ta jasne twoja rzeczywistosc: Polska miodem i mlekiem plynaca ( moze i jest tak w Warszawie dla miliona osob)
Moja rzeczywistosc: Polska z ktora nalezy cos zrobic a nie uwazac ze wszystko jest wporzadku

A tutaj zrodlo:
http://www.polsat.com.pl/centrum/news2? ... 52937&nr=0
:arrow: wiadomosci.wp.pl

Cytuj:
Polskie dzieci żyją w ubóstwie

W Polsce odsetek dzieci żyjących w ubóstwie jest dwukrotnie wyższy niż w Czechach, alarmuje "Rzeczpospolita" i dodaje, że prawie 13% dzieci w naszym kraju wychowuje się w rodzinach, których dochód jest co najmniej o połowę niższy od przeciętnego. Gazeta powołuje się na najnowszy raport UNICEF.

Biedne dziecko nie pójdzie do płatnego przedszkola. Uczęszcza do tych placówek zaledwie 38,2% dzieci w wieku 3-5 lat. Te bez przygotowania przedszkolnego mają potem gorsze wyniki w nauce. Jeśli nawet w szkole są jakieś bezpłatne zajęcia pozalekcyjne dziecko z ubogiej rodziny rzadko na nie trafia. Na korepetycje nie ma szans. Nie lubi szkoły, zaczyna wagarować. Jest spychane na margines przez rówieśników.

"Rzeczpospolita" pisze, że to właśnie dzieci są najbiedniejszą grupą wiekową wśród Polaków. Pośród ludzi, którzy korzystają z pomocy społecznej, dzieci i młodzież do siedemnastego roku życia stanowią aż 44%.

Główną przyczyną ubóstwa dzieci nie jest patologia w rodzinach. Największy wróg to bezrobocie. Mapa dziecięcej biedy w Polsce niemal pokrywa się z mapą bezrobocia. W Świętokrzyskiem i Warmińsko-Mazurskiem ponad 40% dzieci pochodzi z rodzin ubogich.

W Unii Europejskiej najmniejszy odsetek dzieci żyjących w ubóstwie mają Dania (2,4%), Szwecja (4,2%) i Czechy (6,8%); najwyższy: Polska (12,7%), Hiszpania (13,3%), W.Brytania (15,4%), Irlandia (15,7%) oraz Włochy (16,6%).(PAP)


:arrow: gdzie ty sie urodziles i zyjesz ze tego nie widzisz :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 8:10 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Pavlos mam prośbę do Ciebie!
Jedź na wioskę tam gdzie ludzie nie mają pracy i teoretycznie nie mają za co żyć. Pójdź pod budkę gdzie piwo sprzedają. (Najlepiej w niedzielę, najlepiej zrozumiesz.) Zobaczysz ilu ludzi nie stać na chlep, ale na piwo i winko a owszem.
Zapytaj ich o to czy nie chcą pracy przy przeprowadzce.
Osiem godzin by tyrali. Po 5 zł na godzinę. A co, daj im 7 zł za godzinę. Zobaczysz ilu znajdziesz chętnych i popatrzysz trochę jak rodzice opiekują się swoimi dziećmi które głodują.

Idąc tym tropem jeżeli państwo rozda takim rodzinom zasiłek w wysokości 500 zł miesięcznie na jedzenie dzieciom.

25% ludzi głoduje można to zamienić na rodziny 25% rodzin głoduje.

40.000.000. ludzi w Polsce przyjmijmy 4 osoby w rodzinie wychodzi 10.000.000 rodzin.
25% z 10.000.000. wychodzi 2.500.000
2.500.000 x 500 zł = 1.250.000.000 zł miesięcznie
1.250.000.000 x 12miesięcy = 15.000.000.000 rocznie
Piętnaście miliardów w skali roku!
Wiesz jaki z tego efekt by był?
.
.
.
.
Myślę, że jesteś w miarę inteligentny i łapiesz, że prawie żaden! Kasa poszła by w większości przypadków na alkohol!


Rozdawnictwo nigdy nie pomagało i nic nie załatwiało!
Zmniejszyć podatki! Wtedy może coś się ruszy!
Dalszy ciąg sobie dopowiedz. Jak nie zrozumiałeś to trudno!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 8:37 
pff a co tutaj nie rozumiec :twisted:

ale fakt faktem ze tak jest :/ (glod i bezrobocie jest) no i trzeba cos z tym zrobic ale nie mowie odrazu o rozdawaniu pieniedzy


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 10:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
1. Mieso bedzie ale zarobku z tego tytulu nie bedzie


Gdy zabijałeś sam sobie na prywatny użytek świniaka (tudzież gdy robiła to za ciebie rodzinka ze wsi - innej możliwości zdobycia świni praktycznie nie było) też nikt nie zarabiał.

Cytuj:
2. Ano duzo


Baaaardzo dużo. Patrz powyższe.

Cytuj:
zaden argument ....


To prawda. Powiedziałem przecież że nie chce mi się tego wyjaśniać, nie? Argumentowanie by musiało się łączyć z wyjaśnianiem. Ale jak tak bardzo chcesz...

Cytuj:
Dług polski wynosi 46 mld USD, z czego 12 mld dla Klubu Londyńskiego jest nie spłacane od 1981 roku (wierzytelność sprzed 26.03.1981 r.)


Rok 1981 - pogierkowska komuna. Faktycznie, oskarżanie o ten dług, który powstał w wyniku lawinowego przeżerania pożyczonych zza granicy pieniędzy przez PRL, ustroju z po 1989 jest naprawdę na miejscu. Dalej więc nie widzę tej "lawinowo zadłużającej się" demokracji i "spłacającej długi" komuny (co tak wszystko spłacała iż wygenerowała tyle długu że ciągle mamy 46G USD do spłacenia).

Cytuj:
natomiast Klub Paryski jest nie spłacany od 1.01.1984 r.

(...)

:arrow: jeszcze raz : gdzie ty zyjesz??


Co do klubu Paryskiego to tak samo jak wyżej. W związku z tym ponawiam swoje poprzednie pytanie - czym ty się sztachasz?

Cytuj:
czytanie ze zrozumieniem sie klania...


I kto to mówi...

Cytuj:
:arrow: poogladaj sobie Polsat
:arrow: poczytaj gazety


Gazety mają przedruk większości artykułów w internecie więc powinienem to znaleźć bez problemu (co jednak nie nastąpiło). A co do telewizji to oglądam całą masę różnych serwisów informacyjnych i też jakoś nie widziałem tego "dudniania".

Cytuj:
R0tfl czyli ten fragment i trybuna klamia


Że cię zacytuję - "czytanie ze zrozumieniem się kłania..." Podpowiedź: "nic do rzeczy" != "kłamią"


Cytuj:
(cośtam o liczbach)

:arrow: natomiast nie skomentowales drugiego argumentu , ktory jest prawda, przeciez nikt nie robi sond na wsiach....


Zaokrąglanie mówisz ty, manipulacja mówię ja. Liczby były 10-25%, czyli przeciętnie 17,5%. Ty podałeś liczbę prawie dwa razy większą bez mrugnięcia okiem.

A drugi argument jest żadnym argumentem - po pierwsze skąd wiesz że się nie robi? Po drugie - to przecież i tak są dane szacunkowe, a nie bezpośrednie wyniki ankiet, nie?


Cytuj:
buahahha ta jasne twoja rzeczywistosc: Polska miodem i mlekiem plynaca ( moze i jest tak w Warszawie dla miliona osob)
Moja rzeczywistosc: Polska z ktora nalezy cos zrobic a nie uwazac ze wszystko jest wporzadku


Moja rzeczywistość: Polska z problemami - tak kiedyś, jak teraz. Przy czym "kiedyś" miało znacznie więcej problemów.

Twoja rzeczywistość: ze świni robi się teraz sałatę, za komuny wszystko było lepiej, do tego stopnia że faktycznie kraj mlekiem i miodem płynął, a za komunistyczny dług zagraniczny jest odpowiedzialny system który powstał już po jej upadku.

Uważaj na samoloty jak tak sobie fruwasz.

Cytuj:
:arrow: gdzie ty sie urodziles i zyjesz ze tego nie widzisz :/


BWAHAHA! Czy ty w ogóle przeczytałeś co zamieściłeś? Sytuacja jest u nas lepsza niż w zdecydowanie bogatszych od nas krajach zachodu jak Hiszpania, W.Brytania, Irlandia i Włochy. Więc gdzie ta klęska, ja się pytam?

Pavlos napisał(a):
ale fakt faktem ze tak jest :/ (glod i bezrobocie jest) no i trzeba cos z tym zrobic ale nie mowie odrazu o rozdawaniu pieniedzy


A o czym mówisz? Dokładnie to robił PRL.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 11:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Pavlos. Ja zagladam na forum a ty mi tutaj takie pierdoły piszesz. W głowę się chyba uderzyłeś... albo rodzice źle ci chyba opowiedzieli.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 11:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
ROOOTTFFLL Pavlos weź spierdalaj stąd bo mnie już osłabiasz

Cytuj:
dług polski wynosi 46 mld USD, z czego 12 mld dla Klubu Londyńskiego jest nie spłacane od 1981 roku (wierzytelność sprzed 26.03.1981 r.), natomiast Klub Paryski jest nie spłacany od 1.01.1984 r. Nic nie jest rejestrowane w zakresie spłat. Przychodzą potwierdzenia o dokonaniu cesji, ale z punktu widzenia formalno-prawnego dług nie jest spłacany

Skąd ty to wziąłeś? I czy wiesz w ogóle co napisałeś? To właśnie była Twoja spłacająca długi KOMUNA! (przed rokiem 1989) narobili tyle długów, że do dzisiaj nie możemy ich spłacić. Ukradli później te pieniądze i zostawili kraj zruinowany... no i za co później demokracja miała go odbudować? To, że późniejsze przekręty i afery przy prywatyzacji nas dobiły to już inna historia.

Nie mów mi, że za komuny było lepiej, bo ludzie mieli pieniądze. Bo to jest najdurniejszy przyład jaki można sobie wymyślić. Gdybyśmy nadal mieli tu komune, to dług Polski sięgnąłyb pewnie juz ze 100mld USD a na komputer czekałbyś w kolejce jeszcze z 5 lat (i dostał jakies 486 pewnie)

Zeli podał świetny przykład! U mnie w wiosce jest kilkanaście takich rodzin. Dzieci chodzą wiecznie brudne, gołe i głodne a tatuś siedzi na piwku pod sklepem. Mało tego - biorą z żonami FIKCYJNE rozwódy, żeby dostawać jeszcze zapomogę na samotną matkę z dziećmi. Swoje gospodarstwa doprowadzili do ruiny, ale z własnego lenistwa i pijaństwa, a pracą za 600zł się nie shańbią, bo przecież tyle samo dostaną do rączki za darmo.

Mój sąsiad jakoś dobrze sobie radzi, ma ponad 100ha pola, troche świń, drób itp. Ci co u mnie byli to pewnie widzieli. Nie jest to supernowoczesna ferma, tylko normalnie zarządzane gospodarstwo i jakoś się opłaca, bo się człowiek stara. A tym biednym, głodującym to dajmy jeszcze więcej darmowych pieniążków, bo oni tacy biedni są... tylko, że te pieniądze z nieba nie spadają, idą z podatków, które płaci całe społeczeństwo.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 11:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Dobrze gada!!! Dać mu herbaty!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 13:00 
myslalem ze umiecie liczyc bo odejmujac te 12mld TO ILE SIE NAZBIERALO ZA DEMOKRACIJ

w ogole to jestescie pogieci gadacie ze W Wielkiej Brytanii jest gozej niz u nas

cytujecie co dwa slowa budujac wlasne konteksty

a tak naprawde to gowno macie racij haha

owned nie bede sie w tym temacie udzielal bo po prostu nie ma zkim ( chcecie zrodla a jak podaje to gadka: NIE PRAWDA NIE DO RZECZY SKAD TO MASZ JAK MASZ NA IMIE) wiec no comment po prostu jak wam cos sie do glowy wbilo to juz sie nie wybije

nic w tym temacie po mnie


jednak glupota tych zdan zmusza mnie do skomentowania ich :twisted: :twisted:

Cytuj:
Gdy zabijałeś sam sobie na prywatny użytek świniaka (tudzież gdy robiła to za ciebie rodzinka ze wsi - innej możliwości zdobycia świni praktycznie nie było) też nikt nie zarabiał.


no gdziez skupu zywca nie bylo ....


:arrow: jakos sam nie dajesz argumentow w ktorych mozna potwierdzic dobroc naszego ustroju (malejace bezrobocie czy dlug Polski )

Cytuj:
Co do klubu Paryskiego to tak samo jak wyżej. W związku z tym ponawiam swoje poprzednie pytanie - czym ty się sztachasz?


twoimi wypowiedziami


Cytuj:
Gazety mają przedruk większości artykułów w internecie więc powinienem to znaleźć bez problemu (co jednak nie nastąpiło). A co do telewizji to oglądam całą masę różnych serwisów informacyjnych i też jakoś nie widziałem tego "dudniania".


to naucz sie szukac w internecie

Cytuj:
A drugi argument jest żadnym argumentem - po pierwsze skąd wiesz że się nie robi? Po drugie - to przecież i tak są dane szacunkowe, a nie bezpośrednie wyniki ankiet, nie?


tak lataja po wsiach co maja 50 mieszkancow i dziennie odwiedzaja sto wsi zeby zrobic sade!!

Cytuj:
Twoja rzeczywistość: ze świni robi się teraz sałatę, za komuny wszystko było lepiej, do tego stopnia że faktycznie kraj mlekiem i miodem płynął, a za komunistyczny dług zagraniczny jest odpowiedzialny system który powstał już po jej upadku.


wedlug mnie wole co innego: monarchie

Cytuj:
A o czym mówisz? Dokładnie to robił PRL.


dlatego nie nalezy rozdawac pieniedzy

Dalej sie nie bede wypowiadal bo wasze kontrargumenty robia sie coraz bardziej bezsensowne i moje tez co za tym idzie ta dyskusja dalej nie ma sensu dziekuje...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 14:04 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Popier**lony jestes Pavlos.

Patrzac na te 2 cytaty:
Cytuj:
a tak naprawde to gowno macie racij haha


Cytuj:
jednak glupota tych zdan zmusza mnie do skomentowania ich


nasuwa mi sie pewna teza, ze mamy do czynienia z wiernym nastepca Grunta_2 !

Jak chcesz porozmawac o tym jaki to komunizm byl wielki to idz na forum jakichs fanatykow marksa/lenina i pogadaj z nimi.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 14:52 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Sam to Pavlos zacząłeś. Napieprzyłeś głupot, że aż głowa boli :(
Kaczory beda u władzy, to moze wreszcie poznajduja i pozrzucaja ze stołków tych prawdziwych komuchów, co sie za PRLu nachapali a teraz tylko cicho siedza sobie na stołkach, bo nikt ich nie rusza. Ci ludzie to zakała narodu.
Przykład: na pozostałościach po zlikwidowanej kopalni (ajakże) utworzyła się spółka GranMarCo (zakład cięcia kamienia - granitu i marmuru, stad nazwa). W zarządzie zasiedli (ajakże) byli dyrektorowie zlikwodowanej kopalni. Spółka dostała ogromne fundusze ze skarbu państwa i przez kilkanaście lat była systematycznie dofinansowywana, ale ciągle (oczywiście) przynosiła straty... teraz jest w stanie upadłości. Przez wiele lat więcej ludzi (rodzinek dyrektorków) siedziało tam w biurach niż w halach gdzie naprawde sie pracowało. Myślicie, że mało jest takich spółek?
Założe się, że to nie wysokie koszty wydobycia zruinowały kopalnie w polsce, ale właśnie ci panowie. Teraz mają ciepłe posadki gdzie indziej (Agencja Rozwoju Regionalnego) i dalej nikt ich nie rusza.
A ty mi tu Pavlos pieprzysz, że za PRLu dobrze było... taaaaa, komu było temu było.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 01 paź 2005 15:37 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
W czasie tego posta padać będzie wielokrotnie stwierdzenie "Idiota. Po prostu nie skażony myśleniem idiota", więc dla oszczędności czasu i miejsca będę je zastępował po prostu znakiem *. Dziękuje za uwagę.

Pavlos napisał(a):
myslalem ze umiecie liczyc bo odejmujac te 12mld TO ILE SIE NAZBIERALO ZA DEMOKRACIJ


*
Gdzie żeś to wyczytał? Przecież sam ten artykuł który tu zamieściłeś mówi że 12G to my jesteśmy winni samemu KLUBOWI PARYSKIEMU! Ten sam artykuł mówi również że to nie jest nasz jedyny wierzyciel baranie!

Cytuj:
w ogole to jestescie pogieci gadacie ze W Wielkiej Brytanii jest gozej niz u nas


*
Gadam to baranie na podstawie tego co sam zamieściłeś. Cytat z końcówki artykułu: "Polska (12,7%), Hiszpania (13,3%), W.Brytania (15,4%), Irlandia (15,7%) oraz Włochy (16,6%)."

Cytuj:
cytujecie co dwa slowa budujac wlasne konteksty


*

Cytuj:
a tak naprawde to gowno macie racij haha


*

Cytuj:
owned


*

Cytuj:
( chcecie zrodla a jak podaje to gadka: NIE PRAWDA NIE DO RZECZY SKAD TO MASZ JAK MASZ NA IMIE)


Sz. P. Kretynie
Nie podałeś jednego źródła swoich danych - a to czym od czasu do czasu rzucałeś mówiło zawsze zupełnie o czym innym.

Z poważaniem
Lord_Zabujca

Cytuj:
wiec no comment po prostu jak wam cos sie do glowy wbilo to juz sie nie wybije


Ironia sytuacyjna mnie powala.

Cytuj:
nic w tym temacie po mnie

jednak glupota tych zdan zmusza mnie do skomentowania ich :twisted: :twisted:


*

Cytuj:
no gdziez skupu zywca nie bylo ....


Jak się świnię odda na skup to wtedy się z niej przecież nie ma mięsa! No ludzież, litości!

Cytuj:
:arrow: jakos sam nie dajesz argumentow w ktorych mozna potwierdzic dobroc naszego ustroju (malejace bezrobocie czy dlug Polski )


Bo mowa nie była o tym że teraz jest dobrze, ale o tym że kiedyś było tak twoim zdaniem cudownie, więc nie było potrzeby. Ale jak tak bardzo chcesz, to proszę - wzrost gospodarczy, niepowiększający się lawinowo, a licząc przeciętnie spadający dług zagraniczny (idioto), ułatwione kontakty ze światem, powalający wzrost swobód obywatelskich, zwiększenie praworządności (bądź co bądź), fakt że za pieniądze można coś faktycznie KUPIĆ, niska inflacja, itd.

Cytuj:
twoimi wypowiedziami


*

Cytuj:
to naucz sie szukac w internecie


*

Cytuj:
tak lataja po wsiach co maja 50 mieszkancow i dziennie odwiedzaja sto wsi zeby zrobic sade!!


Nie "sądę" tylko "sondę". I mówię ci idioto że to dane szacunkowe są, więc nie muszą zaraz każdej chałupy obskakiwać w tym celu.

Cytuj:
wedlug mnie wole co innego: monarchie


Brr...

Cytuj:
dlatego nie nalezy rozdawac pieniedzy


D`OH! Ja wysiadam..

Cytuj:
Dalej sie nie bede wypowiadal bo wasze kontrargumenty robia sie coraz bardziej bezsensowne i moje tez co za tym idzie ta dyskusja dalej nie ma sensu dziekuje...


Ta, jak już mówiłem pożal się Boże, "dyskusja" od początku nie miała sensu - cały czas zaliczasz tutaj jakiś odlot i nasze głosy z Ziemi po prostu do ciebie nie docierają... Gadka z tobą strasznie przypomina mi tą dyskusję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 02 paź 2005 11:05 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Panowie spokojnie, nie wyzywajcie się już wzajemnie. Chłopak nie pamięta czasów jak się za kawą stało w kilometrowych kolejkach, jak prąd odłączali w mieszkaniach, żebby gospodarka nie padła itd.
Pavlos jak nie chcesz tego zrozumieć, że ustrój komunistyczny się nie udał w Polsce i w żadnym kraju na świecie to trudno.
Spójż na inne kraje europejskie gdzie nie było komunizmu tzn. wszystkie są w wyższym punkce rozwoju niż my. I to jest fakt z którym nie ma co polemizować.
Możemy podyskutować co nasza obecna władza zrobiła żeby nas z tego wyrwć, ile będów popełniła! Na ten temat możemy podyskutować.

P.S. Żaden rolnik indywidualny nie oddawał świń do punktów skupu żywca w komunie. Nie opłacało się to. Lepiej było samemu zjeść lub sprzedać na czarnym rynku. Jeżeli nie wierzysz to zapytaj rodziców czy kupowali mięso na rynku! (W Białym to były tzw. w Halach)

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 'Trzecia Pospolita Klęska' ?!
PostNapisane: N 02 paź 2005 12:30 
flamed napisał(a):
Temat zrodził się z małej wymiany zdań na temat III RP w SB:

[Pon 13:02] Smokosz: nie szpanuj żeś byl w berlinie :S

[Pon 13:38] flamed: ładny jest...zwłaszcza zachodnia część

[Pon 14:52] Andrzej: cudze chwalicie a swojego nie znacie...

[Pon 15:17] flamed: widząc 'demo' w swoim miescie wole nie poznawać reszty tego syfu..to znaczy kraju

[Pon 15:43] Andrzej: Ja szczerze mowiac tez

[Pon 15:47] Smokosz: tzn nie widzieliście malborga bobolic wawelu i innych pernych miejsc :S

[Pon 15:51] flamed: widziałem, ale jednen dobry człowiek czy ładne miejsce w Polsce i tak jest niszczony przez zło :/

[Pon 15:55] Scooby: buehehehehhehe :> czy czasem nieprzesadzasz tj

====


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje..."
Wpływ na naszą pozycję startową w Polsce mają oczywiście rodzicie i to gdzie się znajdują. Zrobię wersję pesymistyczno-realistyczną. Acha nie zakładajcie od razu ,że mam zły humor cały czas...

1. Budzisz się. Najczęsciej w bloku/kamienicy. Do tego sypiącej się. (z odrobiną szczęścia wcale się nie sypie, albo mieszkasz w domku, który także się nie sypie). Po skończonych obrzędach porannych idziesz do szkoły. Do wyboru masz
- samochód
- autobus
- na stopa
- piechotą
- rowerem
Drogi w Polsce są najczęściej dziurawe. Autobusy rano zatłoczone. Na stopa nie wiadomo na kogo trafisz. Piechotą pójdziesz to spotkasz pijaków lub dresy. Rower moga ci ukraść
2. Szkoła. Masz szczęscie trafiłeś do fajnej szkoły, wysoki poziom, nauczyciele wiedzą co robić, ludzie też ok, decydują umiejętności. Masz pecha? To nic z tego nei ma :)
3. Egzaminy szkolne. Masz szęście to dobrze cię przygotują. A na samych egzaminach nieistotne będą znajmości i grubość portefla. Masz pecha? No coż sam jesteś sobie winnien, że nie dostałęś się do dobrej 'szczęśliwej' szkoły. Bo w tej co jesteś to przejedziesz się i potkniesz na złych cechach ludzkich.
4. Powrót do domu/spacery. Bałagan na chodnikach, smród, dresy... :/
5. Miłość. Masz farta to trawisz w prawdziwą :) Nie masz to spotkasz fałszywych ludzi, którzy cię chętnie wykorzystają.
6. Praca. Trudno ją zdobyć. Decyduje często to co przy egzaminach.
7. Rodzina. To opisane było w miłości, ale dodam ,że trudno ją utrzymać
8. Politcy. Walczą o siebie. Nie o dobrobyt.
9. Wiara w Boga. 95% katolików? A ilu z nich praktykuje? A ilu z nich trzyma się zasad chrześcijańskich? (szacunek,ucziwość,miłość,szczerość,wiara?!)
10. Na własnym przykładzie: ludzie cię nie lubią gdy mówisz złą prawdę. Nie lubią cię, gdy wytykasz im błędy. Za to chętnie zostaną twoimi 'przyjaciółmi',gdy mają w tym interes. A jeżeli złym się nie dajesz to niszczą ci życie. Obgadaują za twoimi plecami, przekręcają twoje wypowiedzi, ośmieszają.Nie lubia gdz roznisz sie od nich kolorem skory,rodzajem ulubionej muzy czy ubiorem... .Istny kraj skurwieli!

A żeby nie było tak źle to dodam ,że dobrzy ludzie (i co za tym idze podstawy wiary chrześcijańskiej wymienione już wcześniej) takżę się zdarzają. NIE DAJCIE SIĘ INNYM!

Polecam tekst piosenki T.LOVE - Jest Super , Kultu - Polska , Republiki - Nie pytaj o Polskę, Włochaty - III Rzeczpospolita....i kilka innych :)



1. Budze sie w wypasionym domu jednorodzinnym
- Do szkoły podjezdzam yamahą;)
2. Dostalem sie do najlepszej szkoły w gminie
3. Wiąże koniec z koncem na stan cyc ;p
4. Dresów sie nie boje mam silownie w domu i 4 lata oyama karate (mam certyfikat ;p)
5. To jest przejebane
6. Pierdolą mnie alkocholicy i nieuki (podzro tytus). Wystarczy ze sie dostane na Automatyke i Robotyke czy też Wojskową akademie techniczną i będzie dla mnie cycuś glancuś -> nie polska to wyjade se.
7. Rodzina to loslobos dla mnie -> nie mam z nia kontaktów -_-
8. Polityka stylu pavlos to SLD reszta to PIS czy PO -> niech se będą
9. Jezeli chodzi o mnie to spoxik, ale widze po kolegach ze to pavlosy
10. Dla mnie jest wporzadku ten kraj, mozna przezyc bueeheh
11.* (bonusik) mam 15cm w wieku 16lat yco stwierdził ze to ok
:)




A co do pavlosa i tytusa po chuj sie tutaj wypowiadacie ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 02 paź 2005 16:53 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Niektórzy tu gadaja jak rozpuszczone bachory... życie to nie koncert życzen i nikt Wam nie obiecywał, że wszystko się Wam należy..
Chcesz zmieniać świat?? to bardzo chwalebne.. proponuje zaćząć od siebie..

Pamiętam doskonale PRL.. urodziłam sie wtedy, uczyłam, studiowałam.. urodziły mi się dzieci.. i mimo wszystko... chociaż wierzcie mi.. że to nie takie łatwe - jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie mówcie mi o PRL-u.. nie jestescie sobie w stanie wyobrazić, tego jak bardzo nie macie na co narzekać. HF panowie..

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 02 paź 2005 18:29 
hehe lordowi zabraklo kontrargumentow to zastepuje je slowami idiota

jak juz powiedzialem nie ma sensu co jeden wyraz cytowac i tego juz robic nie bede a forum jest od tego zeby sobie LUZNO porozmawiac a nie pisac prace naukowe popierane zrodlami pff

:arrow: Andrzej TO JA JESTEM GRUNT JESZCZE O TYM NIE WIESZ?

blah ludzie dajcie sobie spokoj nie bierzcie wszystkiego tak na serio myslalem ze mozna tu spokojnie porozmawiac

Moj wniosek na koniec dyskusij: Komuna byla zla ale demokracja tez jest zla proste...

Cytuj:
Sz. P. Kretynie
Nie podałeś jednego źródła swoich danych - a to czym od czasu do czasu rzucałeś mówiło zawsze zupełnie o czym innym.


zrodla danych WIKIPEDIA i Trybuna I linki ktore podalem wyzej wymienionych postach :)

Cytuj:
Bo mowa nie była o tym że teraz jest dobrze, ale o tym że kiedyś było tak twoim zdaniem cudownie, więc nie było potrzeby. Ale jak tak bardzo chcesz, to proszę - wzrost gospodarczy, niepowiększający się lawinowo, a licząc przeciętnie spadający dług zagraniczny (idioto), ułatwione kontakty ze światem, powalający wzrost swobód obywatelskich, zwiększenie praworządności (bądź co bądź), fakt że za pieniądze można coś faktycznie KUPIĆ, niska inflacja, itd.


nazwa tematu to nie komunizm a III RP kleska a chodzilo mi w wypowiedziach ze juz demokracja i komuna to debilne ustroje i tyle (zaraz wywola sie temat ze jestem pojebem dlatego ze nie lubie demokracij! i nie obchodzi mnie wasze zdanie) a zaczelem to tak dla jaj a ze pozniej zaczeles cytowac to i ja sie pobawilem no ale dyskusja przeszla do wyzywania wiec nie bede dalej tego ciagnal :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 02 paź 2005 19:55 
Pavlos napisał(a):
hehe lordowi zabraklo kontrargumentow to zastepuje je slowami idiota

jak juz powiedzialem nie ma sensu co jeden wyraz cytowac i tego juz robic nie bede a forum jest od tego zeby sobie LUZNO porozmawiac a nie pisac prace naukowe popierane zrodlami pff

:arrow: Andrzej TO JA JESTEM GRUNT JESZCZE O TYM NIE WIESZ?

blah ludzie dajcie sobie spokoj nie bierzcie wszystkiego tak na serio myslalem ze mozna tu spokojnie porozmawiac

Moj wniosek na koniec dyskusij: Komuna byla zla ale demokracja tez jest zla proste...

Cytuj:
Sz. P. Kretynie
Nie podałeś jednego źródła swoich danych - a to czym od czasu do czasu rzucałeś mówiło zawsze zupełnie o czym innym.


zrodla danych WIKIPEDIA i Trybuna I linki ktore podalem wyzej wymienionych postach :)

Cytuj:
Bo mowa nie była o tym że teraz jest dobrze, ale o tym że kiedyś było tak twoim zdaniem cudownie, więc nie było potrzeby. Ale jak tak bardzo chcesz, to proszę - wzrost gospodarczy, niepowiększający się lawinowo, a licząc przeciętnie spadający dług zagraniczny (idioto), ułatwione kontakty ze światem, powalający wzrost swobód obywatelskich, zwiększenie praworządności (bądź co bądź), fakt że za pieniądze można coś faktycznie KUPIĆ, niska inflacja, itd.


nazwa tematu to nie komunizm a III RP kleska a chodzilo mi w wypowiedziach ze juz demokracja i komuna to debilne ustroje i tyle (zaraz wywola sie temat ze jestem pojebem dlatego ze nie lubie demokracij! i nie obchodzi mnie wasze zdanie) a zaczelem to tak dla jaj a ze pozniej zaczeles cytowac to i ja sie pobawilem no ale dyskusja przeszla do wyzywania wiec nie bede dalej tego ciagnal :/


;p nawet tego nie czytalem ale juz sie smieje co napisał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 02 paź 2005 21:36 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Postanowilem przeniesc to tu.... WROCMY DO KOMUNY BYLA THE BEST! YEAH!

[Nie 19:37] Pavlos: peon wysmiwa to ze w polsce jest zle LUDZIE GDZIE TEN REGION CO TAK DOBRZE JEST W POLSCE to juz tam jade
[Nie 19:42] Pavlos: myslta co chceta ja mam swoje powody zeby olewac i gadac na Dem0kracje

[Nie 21:06] Peon: w takim razie chetnie bym uslyszal co wg. ciebie bylo lepsze za komuny.. kilometrowe kolejki do pustych sklepow? moze wycieranie dupy w kiblu gazetami, bo papier toaletowy byl towarem luksusowym? kartki na mieso? a moze zomowcy bijacy studentow palami?

[Nie 21:09] Peon: takich debili jak ty powinno sie wyjebac na kube i kazac do konca zycia wylizywac brudna dupe wspanialego pana fidela.
[Nie 21:10] Peon: PS. masz nad lozkiem portret stalina?

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 paź 2005 2:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Cytuj:
Moj wniosek na koniec dyskusij: Komuna byla zla ale demokracja tez jest zla proste...

a co jest twoim zdaniem dobre?

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 paź 2005 5:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
hehe lordowi zabraklo kontrargumentow to zastepuje je slowami idiota


Argumentów mam dość i, co jest w tym wszystkim najbardziej przerażające, cały czas coraz więcej, bo poprzednie w ogóle nie docierają - to słów mi zwyczajnie zabrakło.

Cytuj:
zrodla danych WIKIPEDIA i Trybuna I linki ktore podalem wyzej wymienionych postach :)


Źródła jak wszyscy diabli żeś podawał. I tak to pewnie nic nie da, ale podsumuję:
1. Wikipedię to dopiero JA musiałem sobie poszukać jako źródło tego co zamieściłeś - ty nigdy jej nie podałeś. I jest to marne źródło - "według różnych badań [...] 10-25%". Fajnie. A może bym się dowiedział kto i kiedy robił choć jedno z tych "różnych badań" i zobaczył jego wyniki - ale nie, po co to komu.
2. Artykuł w Trybunie - mówi o możliwych wpływach zniesienia konieczności dotacji szkolnych stołówek na ilość żywiących się tam dzieci. Pomimo krzykliwego tytułu nie dotyka samego problemu głodu.
3. Artykuł z poslat.com - chciałeś mi nim udowodnić jaką to klęskę czegośtam mamy (chyba chodziło o głód, choć artykuł był o ubóstwie), a sam ten artykuł pokazuje pod koniec że przeciętnie jesteśmy w lepszej pozycji nawet od części dobrze rozwiniętych i bogatych krajów zachodu. Klęska jak ta lala.

Więc? Gdzie te powalające i jakże na temat źródła co to zamieszczałeś?

Cytuj:
(zaraz wywola sie temat ze jestem pojebem dlatego ze nie lubie demokracij!


Piszesz rzeczy sprzeczne i bez krztyny sensu. Wykazujesz się totalną ignorancją. Oskarżasz innych o niezdolność "czytania ze zrozumieniem" sam wykazując jej tyle co ususzone ziarko kukurydzy. Swoją bezmyślnością doprowadzasz ludzi do skraju wytrzymałości. I po tym jeszcze wrzucasz teksty w stylu: "owned // nic w tym temacie po mnie // jednak glupota tych zdan zmusza mnie do skomentowania ich"

Faktycznie, ludziom na pewno chodzi o to że nie podzielasz ich poglądów politycznych.

*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 paź 2005 16:41 
JEstescie politykierami


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL