Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pn 29 kwi 2024 17:18

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 28 sty 2005 18:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Na razie to ja sam jeszcze nie wiem :-| dopiero jutro pokombinuje, bo nie chce mi sie dzisiaj w tym routerze mieszać....

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 28 sty 2005 22:23 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
hmmm trochę dziwny ten serv ja nawet jak jestem cały czerwony to jak założe gre mam 1 krehe hmmmm
BTW-ja widzę gry bez problemu.

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lut 2005 19:43 
ja tez nie widze gier i mam latency 0 :( POMUZCIE 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lut 2005 20:54 
Na poczatku zapowiadalo sie ciekawie, zle zeszlo na psy, tam ludzie graja tylko laddy wiekoszsc ma okolo 5 rozegranych normalych gier, w chodze na kanal a tam tylko---- xxx play ladder? yyy play ladder? Zajzalem gostkowi do desca 0 rozegranych zwyklych patrze do innego 6 gier zwyklych, osoba z najwiksza lidzba rozegranych gier zwyklych jak widzialem to bylo 12, potem 9, przyczym ten z 12 mial okolo 90 ladow a ten drugi 30.

Nie wiem jak wam, ale mi to przeszakadza i irytuje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lut 2005 20:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
przyznaj sie night poprostu za duzy poziom gier :P jak dla mnie za TRUDNO :) ale sie staram może sie czegoś naucze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lut 2005 21:17 
Scooby napisał(a):
przyznaj sie night poprostu za duzy poziom gier :P jak dla mnie za TRUDNO :) ale sie staram może sie czegoś naucze



Gralem tam 4 gry, 1) 2/2 z pro (jednego z towerowalem, ledwo ale jednak) i Win 2) z ThomxD bardzo wyrownana, ale musialem isc i wyszedlem (zapewne i tak by wygral), 3) 1 pro i sredni na mnie i total noba co dalo loss, a czwartej to za ... niemoge sobie przypomniec.

Wiecej nie gralem, tzn. chcialem ale jak zalozylem gowa ZWYKLEGO to nikt nie wszedl (moje gry tam raczej widac bo wczesniej zalozylem ta z Thomem) wiec wrucilem na Europe. Kilka dni pozniej tam ide a tam od dolu do gory kazdy z pkt z ladda....dalej to co w poscie 1.

Naprawde mnie to irytuje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lut 2005 21:49 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
taaa a ja jak wchodze jestem w away team niewiem z kim a w home Iku i its_hot super poprostu :P 2 razy tak gralem ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 12:51 
nie wiem o co ci night chodzi podoba mi sie rank gra
co do poziomu scooby ma racje wiekszy niz na east momentami
:) ale gdy jest duzy poziom czlowiek jeszcze szybciej sie uczy


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 13:01 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
NightCrawler napisał(a):
Scooby napisał(a):
przyznaj sie night poprostu za duzy poziom gier :P jak dla mnie za TRUDNO :) ale sie staram może sie czegoś naucze



Gralem tam 4 gry, 1) 2/2 z pro (jednego z towerowalem, ledwo ale jednak) i Win 2) z ThomxD bardzo wyrownana, ale musialem isc i wyszedlem (zapewne i tak by wygral), 3) 1 pro i sredni na mnie i total noba co dalo loss, a czwartej to za ... niemoge sobie przypomniec.



Normalnie mamy PRO na naszym forum! Kozaka, mastaha, niszczyciela! Zaloze sie, ze wciagasz takiego Basha, Ika, Face'a, Reda, Grunta.exe przez odbyt na sniadanie! O mnie juz nawet nie wspominajac :\

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 14:27 
szyszek napisał(a):
Normalnie mamy PRO na naszym forum! Kozaka, mastaha, niszczyciela! Zaloze sie, ze wciagasz takiego Basha, Ika, Face'a, Reda, Grunta.exe przez odbyt na sniadanie! O mnie juz nawet nie wspominajac :\


Zabawne...

Napisalem tylko ze w tedy akurat udalo mi z towerowac Pro ... nic juz nawet nie mozna napisac bez glupiego kometarza.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 14:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Night zrozum - ten serwer powstał właśnie po to, zeby grać laddery. Normalne gry mozesz sobie grac na Europie czy gdziekolwiek, po co obciążać tamten serwer jakimiś (na przykład) p-ballami.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 14:34 
yco napisał(a):
Night zrozum - ten serwer powstał właśnie po to, zeby grać laddery. Normalne gry mozesz sobie grac na Europie czy gdziekolwiek, po co obciążać tamten serwer jakimiś (na przykład) p-ballami.


Hmy... ja myslem ... ze po to aby pograc bez lagow, w milej atmosferze(czyt. bez hackerow), i w koncu uczciwie laddy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 16:06 
sam zaprzeczasz swojej opini w nastepnym poscie ten serw powstal zeby pograc sobie na rankingu old school maps bez cheatu mila atmosfere to mozna zrobic i na europie i na azij
:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 06 lut 2005 22:59 
Pavlos napisał(a):
sam zaprzeczasz swojej opini w nastepnym poscie ten serw powstal zeby pograc sobie na rankingu old school maps bez cheatu mila atmosfere to mozna zrobic i na europie i na azij
:)


Niewidze tu zaprzeczenia....

Sadzilem ze serv powstal dlatego:

Cytuj:
Hmy... ja myslem ... ze po to aby pograc bez lagow, w milej atmosferze(czyt. bez hackerow), i w koncu uczciwie laddy.


Ale zrobilo sie z tego to

Cytuj:
Na poczatku zapowiadalo sie ciekawie, zle zeszlo na psy, tam ludzie graja tylko laddy wiekoszsc ma okolo 5 rozegranych normalych gier, w chodze na kanal a tam tylko---- xxx play ladder? yyy play ladder? (...)


Dlatego wlasnie

Cytuj:
Nie wiem jak wam, ale mi to przeszakadza i irytuje.


Chyba ze chodzi ci o to:
Cytuj:

Calkiem milo jest, czasamy gra jest widoczna, sporo ludzi juz ma konta, a i fajnie sie gralo z "pro". Jesli tylko poprawia bledy to(btw w descu mozna w koncu wpisac wiek Razz ) naprawde warto sie przeniesc, w porownaniu z europa bedzie raj. Tylko zeby jakies dzieciuchy nie pozajmowaly kont. Warto przynajmiej raz wejsc i zalozyc konto chociazby na przyszlosc.


Ale tak myslem gdy poraz 1 wszedlem na wwg

Dobra ale to moj gust, mi cos takiego nie odpowiada, a jak wiadomo o gustach nie sie dyskutuje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 15:57 
chodzi ci ogolnie o to ze ludzie zeszli na psy na wwg bo graja laddy a co za roznica jakie sie gra gry jak wyzej piszesz ze chodzi o mila amtosfere wez te cytaty jeszcze raz przeczytaj potem cytuj :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 18:23 
U mnie wszystko dziala, noobie i dostaje po lbie jak zwykle :P.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 18:41 
Odpowiem najprosciej jak sie da, sadzilem ze bedzie to cos takiego jak europa tyle tylko ze bez lagow, bez hackerow z ladnym nie nabitym ladderem, a to mi przypomina jeszcze gorsze nabijanie i dlatego mnie to irytuje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 20:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
no to sie pomyliłeś - to co tam sie dzieje jest gorsze od hackerstwa

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 20:17 
O czym wy gadacie tam nikt nie nabija laderów tylko gra normalnie tak jak na europie normal games, to nie jest nabijanie, nabijanie to jest winbot albo jeden drugiemu nabija a nie granie normalnie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 22:05 
Pavlos napisał(a):
O czym wy gadacie tam nikt nie nabija laderów tylko gra normalnie tak jak na europie normal games, to nie jest nabijanie, nabijanie to jest winbot albo jeden drugiemu nabija a nie granie normalnie :)


Przeczytaj dokladnie i powoli moj post poprzedni, zwroc szczegulna uwage na podkreslone slowa ...pfff


Cytuj:
no to sie pomyliłeś - to co tam sie dzieje jest gorsze od hackerstwa


Ty tak powaznie czy ironia?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 22:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Nie podoba ci sie tam to trudno. Ludziom brakowalo laddera na Europie to grają tam... masz z tym jakis problem?

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 lut 2005 22:36 
Nie mam ale skoro ludzie pisali swoja opinie o serverze to tez napisalem ..... raczej poprawilem, a sie teraz czepiaja ze moje odczucia/opinia sa bledne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 08 lut 2005 17:24 
skonczmy te dyskusje gdyz doniczego ona nie prowadzi a raczej prowadzi do klotni


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 08 lut 2005 17:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
albo juz doprowadzila :P :P :P :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 08 lut 2005 22:24 
lejta sie miecho bedze (zeby horde wyzywic) :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut 2005 16:57 
Sulejman napisał(a):
lejta sie miecho bedze (zeby horde wyzywic) :twisted:


lol twoje posty mnie dobijaja sa w stylu smokosza :)
nigdy nie wiadomo o co chodzi ... z horda wyjechal lol


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut 2005 18:17 
Może Ty ich czlowieku nie rozumiesz? Oprocz tego postu, który Ci nie pasuje? I co masz do hordy?

BTW przejrzalem twoje posty w tym temacie i w zasadzie zaden nic nie wnosi, wiec najpierw spojz na siebie potem czepiaj sie inych. I jeszcze jedno - widocznie cos do mnie masz bo czepiasz sie wiekszosi moich postow, za kazdym razem sie kompromitujac. Jezeli czyms Cie denerwuje, czyms Cie urazilem lub cokolwiek innego - to pod kazdym mojim postem jest ikonka gg i tam sie zglos, nie zasmiecaj forum.

EDIT

Wskazane punkty przeczytałem, będe się do nich stosował, przepraszam za zamieszanie.


Ostatnio edytowano Cz 10 lut 2005 9:54 przez Sulejman, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut 2005 18:25 
Sulejman napisał(a):
Może Ty ich czlowieku nie rozumiesz? Oprocz tego postu, który Ci nie pasuje? I co masz do hordy?

:arrow: jesli takowa istnieje
:arrow: trudno nie rozumiec prostego zdania nie na temat zapewniam cie latwo jest to zrozumiec


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 lut 2005 0:53 
http://yco.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=630

Przeczytajcie sobie punkty pisanie na temat, konstruktywna krytyka i ukierunkowanie płomieni.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 lut 2005 1:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
możeby tak obu po karteczce? tak dla ochłodzenia temperamentoof

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL